PDA

צפה בגרסא המלאה : יותר מדי תרגילים?

Ofir_TC102
21-04-09, 13:14
היי,

אני עומד עם תוכנית תרגילים של חלוקה AB, ארבע פעמים בשבוע

לשרירי חזה אני משתמש בתרגילים הבאים:
לחיצת חזה 3X10
Around the World 3X8 (לא תרגיל פופולארי כל כך אבל אני מאוד אוהב אותו)
קרוב אופקי/פלייס 3X8

בשבועיים האחרונים התנסיתי עם תרגיל פולאובר בשכיבה לחזה העליון ומאוד אהבתי אותו, גם התוצאות היו טובות מאוד (לא הבנתי עד כמה תרגילי החזה הרגילים לא עובדים על השריר הזה, לפחות אצלי). אני מעוניין להוסיף אותו לתוכנית אבל אני מפחד ש4 תרגילים לחזה זה כבר יותר מדיי, מה אתם אומרים?

תודה מראש :-)

OmG
21-04-09, 13:20
הלך לך האימון אם עושים יותר מ-2 תרגילים לכל שריר זה פוגע בגדילה של השריר מכיוון שנוצר בגוף

תהליך אנאבולי שגורם לפריקת שריר ואז מגוון הסיבים יוצר שומנים ובעצם זה יגרום לך להעלות רק שומנים

הקיצר אל תעשה יותר מ-2 תרגילים לכל שריר

gil-da91
21-04-09, 13:27
היי,

אני עומד עם תוכנית תרגילים של חלוקה ab, ארבע פעמים בשבוע

לשרירי חזה אני משתמש בתרגילים הבאים:
לחיצת חזה 3x10
around the world 3x8 (לא תרגיל פופולארי כל כך אבל אני מאוד אוהב אותו)
קרוב אופקי/פלייס 3x8

בשבועיים האחרונים התנסיתי עם תרגיל פולאובר בשכיבה לחזה העליון ומאוד אהבתי אותו, גם התוצאות היו טובות מאוד (לא הבנתי עד כמה תרגילי החזה הרגילים לא עובדים על השריר הזה, לפחות אצלי). אני מעוניין להוסיף אותו לתוכנית אבל אני מפחד ש4 תרגילים לחזה זה כבר יותר מדיי, מה אתם אומרים?

תודה מראש :-)

ממש לא הרבה, ואל תקשיב לשטויות של omg.
אם אתה מתאמן בab אני מציע לך לעשות בנץ' פרס , בנצ' עליון ופלייס כלשהם בין אם זה במכונה,דאמבלים.
אתה יוכל גם לעשות מקבילים, שזה אחלה תרגיל.
לגבי הפול אובר, אני מציע לך לשים את זה בb יחד עם הגב כי זה יותר רחב גבי מאשר חזה עליון.
בהצלחה.

OmG
21-04-09, 13:30
^
למה אתה מדבר שטויות אחי^
אסור יותר מ-2 תרגילים ככה המאמן שלי אמר לי

sphinx19867
21-04-09, 13:50
הלך לך האימון אם עושים יותר מ-2 תרגילים לכל שריר זה פוגע בגדילה של השריר מכיוון שנוצר בגוף

תהליך אנאבולי שגורם לפריקת שריר ואז מגוון הסיבים יוצר שומנים ובעצם זה יגרום לך להעלות רק שומנים

לא הלך לבחור שום אימון.

ומה זה באמת השטויות שאתה מדבר?

amir717
21-04-09, 13:55

מאיפה הפלצתה את זה?

Krisg
21-04-09, 14:16

אוי אוי :cry: לפעמים נראה לי שהידע הכללי שלך בנושא הגיע מאיזה תוכנית של דיסני

נעל
21-04-09, 18:54
צריך פה תתמונה של ארנולד עם האצבע בקשה. :)