PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות עדכניות שלי והשינוי שלי לחברים הרציניים תכנסו ותגיבו.

The-One
21-04-09, 19:08
שלום לחברה הפורום הנכבדים,קודם כל אני יעלה לכם כמה תמונות מהיום +השינוי שלי..

קודם כל אני מתאמן שנה בדיוק עכשיו,אתם מוזמנים להגיד שהתוצאה שלי לא משו וזה אני וידע שאני לא בחור גדול,אבל לפחות הצלחתי לעלות במאסה בשנה הזאת נקי יחסית! וטוב,המצב שלי היום טוב לעומת מה שהייתי לפני(שחיף מת).

נתונתים לפני האימונים:
משקל 55-56
גובה 1.77-1.76
אחוז שומן:לא יודע.
היקף יד:25
הינה תמונה שלי לפני השינוי תמונה לפני משו כמו 11חודשים אחרי חודש אימונים:

http://i43.tinypic.com/jz8nb9.jpg

והינה תמונות שלי מהיום יש לי קצת נוזלים בבטן התחתונה חוץ מזה שום דבר במציאות אני הרבה יותר חטוב מהתמונות לדעתי:

נתותנים היום: משקל 73ק"ג
גובה:1.83
אחוז שומן:אן לי מושג 11? וכמו שאמרתי במציאות יותר חטוב!.
היקף יד:34 אני חושב..
פרונט דאבל בייספס:

http://i41.tinypic.com/2079kbq.jpg

מוסט מוקליר:

http://i42.tinypic.com/2dl2ibd.jpg

פרונט רפוי:
http://i44.tinypic.com/13zd9ns.jpg

וסייד צסט:

http://i43.tinypic.com/mhuix5.jpg

זה הכל חברה,אשמח לתגובות באמת באמת בונות הכוונה מה מצבי כיום איך השינוי ואשמח לתגובות אני יעלה תמונות בהמשך ואני מבטיח שאני ישתפר יותר ויותר אתם תראו שיהיה לכם שבוע טוב.

אגב אדון הולי טמפלר או כל מנהל אחר,אשמח עם תעלו תתמונות שלי ותערכו שהתמונות יהיו ישירות לצפיה, למה זה מסתבח לי ואני לא מצליח להסתדר עם זה תודה.

Mr.Bazooka
21-04-09, 19:13
ברפוי אתה נראה בסדר..
עוד בשר לכל הגוף עם דגש לידיים

BlackJack`
21-04-09, 19:13
אני שם את התמונות שלא יצטרכו להיכנס לקישורים:

עריכה: התמונות ענקיות אי אפשר..

Elad12
21-04-09, 19:15
אתה חייב אבל חייב ללמוד פוזינג.

שיפור ניכר,יפה מאד.

Tamir D
21-04-09, 19:16
נראה בסדר, חסר הרבה בשר ואתה די חטוב אל תפחד להרביץ מסה, בהצלחה לך
=]

The-One
21-04-09, 19:16
ברפוי אתה נראה בסדר..
עוד בשר לכל הגוף עם דגש לידיים

תודה על התגובה אמשח עם תגיד איך הישנוי שלי,
דגש לידיים לא הולך ככה אן מה לתת דגש צריך עוד איזה 5-6ק"ג והידיים יגדלו.
זה לא הולך ככה.
אני עפתי לאימון רגלים :( שיהיה יום טוב.

///Efi///
21-04-09, 19:17
שיפור יפה מאוד גבר! הליפני ניראה מזעזע, עשה לי צמרמורות, לא ידעתי שזרועות יכולות להיות דקות כל כך..

Ziv...
21-04-09, 19:21
שיפור מצויין לפי דעתי.
הידיים החזה ... הכל...
אפשר לשאול עם לקחת תוספי תזונה?

zuko
21-04-09, 19:30
אתה בדרך הנכונה ..ישר כוח!

הכריש בקרייסלר
21-04-09, 19:32
למרות שלא טרחת להגיב לי אני מביע את דעתי...
שינוי יפה,לדעתי אתה נכנס לפוזות חזק מדי למרות שלא רואים את הפנים שלך זה נראה כאילו אתה נחנק בקיצור אחי תשתחרר קצת בפוזות,סה"כ שינויים ממש יפים ומנקודת מבט שלי אתה צריך דחוף לעבוד על הידיים והגב והטרפזים,הכתפיים והחזה נראים יחסית מפותחים למרות שמפה נראה שאתה יכול להגיע להרבה יותר,אני מאמין שעד הפעם הבאה שתעלה תמונות אתה תעלה וחלאס להגיד על עצמך "אני שחיף" לא כולנו באדיבילדרים.

Holy_Templar
21-04-09, 19:36
שינוי יפה כל הכבוד המשך כך

sami04
21-04-09, 19:43
אלוהים ישמור, בתמונה של הלפני היד שלך ממש אבל ממש על הפנים.

עכשיו נראה סבבה, תמשיך להפציץ.

Holy_Templar
21-04-09, 19:48
התמונות תוקנו

cono
21-04-09, 19:55
צחי, השתפרת ורואים התקדמות יפה.
אכן, תמיד יש מקום לשיפור... כל הכבוד בחורצ'יק... רק טיפ קטן, אתה מתעסק בהרבה חרא מסביב... תתאמן תאכל תישן ותפסיק לחשוב על שטויות... אולי ככה תגדל עוד יותר.....
והייתי משלם מיליון דולר בשביל לראות את הפרצוף שדפקת בפרונט דאבל בייספס,
אוהב אותך צח

senate
21-04-09, 20:08
את האמת השינוי ברובו נראה כחלק מגיל ההתבגרות שבו גבהת הרבה והתפתחת בכללי

אבל אפשר להסיק שחלק מהמאסה היא מהאימונים

יפה\ תמשיך מאסה שלא תחשוב בכלל על חיטובים

Big-T
21-04-09, 20:10
כל הכבוד שינוי חייתי המשך בעבודה הטובה

YossI822
21-04-09, 20:26
פאק היית שחיפלר, שנוי מעולה!
בהצלחה בהמשך ולא לשכוח לאכול ;)

Cortex
21-04-09, 20:33
שינוי יפה ..
אבל אתה חייב להגביר את כמות הקלוריות שאתה מכניס אני בטוח שאתה לא אוכל מספיק

ADamL
21-04-09, 20:53
שיפור יפה מאוד, כמו שאמרו למעלה, לעבוד טיפה יותר על הידיים + לטרוף יותר קלוריות.

hypertrophy
21-04-09, 21:06
שינוי יפה אבל לא מספיק בישביל שנה
אתה חייב להוסיף עוד קלוריות ותפסיק עם התכנית הטיפשית שאתה עובד איתה כרגע-היא לא מתאימה למטרות שלך!

אם לא תוסיף עוד חלבון לתפריט אתה לא תתקדם הרבה
מצטער לומר לך-למרות שיש שינוי ניכר הוא לא מספיק ובשנה יכולת לעשות הרבה יותר בלי כמות החלבון שחסרה ואימונים נכונים קשה לי להאמין שתתקדם בצורה ראויה
אתה יודע שאני מעריך אותך ואתה יודע שאני לא מנסה להתייפיף או לעודד אותך-אני אומר הכל בפנים וגם פה אומר לך את מה שיש לי לומר:תתחיל לאכול תתחיל להתאמן בתכנית נורמאלית ותפסיק עם תירוצים ושטויות זהו
מקווה שהפעם תקח את עצותיי

The-One
21-04-09, 21:16
שינוי יפה אבל לא מספיק בישביל שנה
אתה חייב להוסיף עוד קלוריות ותפסיק עם התכנית הטיפשית שאתה עובד איתה כרגע-היא לא מתאימה למטרות שלך!

אם לא תוסיף עוד חלבון לתפריט אתה לא תתקדם הרבה
מצטער לומר לך-למרות שיש שינוי ניכר הוא לא מספיק ובשנה יכולת לעשות הרבה יותר בלי כמות החלבון שחסרה ואימונים נכונים קשה לי להאמין שתתקדם בצורה ראויה
אתה יודע שאני מעריך אותך ואתה יודע שאני לא מנסה להתייפיף או לעודד אותך-אני אומר הכל בפנים וגם פה אומר לך את מה שיש לי לומר:תתחיל לאכול תתחיל להתאמן בתכנית נורמאלית ותפסיק עם תירוצים ושטויות זהו
מקווה שהפעם תקח את עצותיי

תראה המטרה שלי גם לעלות דיי נקי בישביל מה לעלות בשומן?,אני באוף סיזון? אני בודיבאילדר?,אני חובבן... אני רק רוצה לעלות במאסת שריר ולעלות נקי כמה שיותר,לדעתי השינוי לשנה הוא בסדר גומר קח את זה שחצי מהזמן שאני מתאמן לא התמאנתי נכון,אני שומע הרבה פידבקים מאנשים שאני מכיר דודים שלא ראו אותי ועוד..
והתוכנית שלי מה רע בה? Ab סתנדרית 6סטים לשריר גדול 3לקטן נכון זה מעט אבל למה לעשות כל כך הרבה סטים?..
בכל מקרה אחי אשמח להתיעץ איתך באיסקיו אני שם 278426643 תתחבר.

obzion
21-04-09, 21:22
כל הכבוד. בהחלט רואים שיפור, אבל יש עוד דרך ארוכה.

אל תפחד להשמין, תאכל בלי חשש ותאמין לי שהתוצאות לא יאחרו להגיע.

The-One
21-04-09, 21:27
כל הכבוד. בהחלט רואים שיפור, אבל יש עוד דרך ארוכה.

אל תפחד להשמין, תאכל בלי חשש ותאמין לי שהתוצאות לא יאחרו להגיע.

תודה רבה אחי, הבעיה היא שאני לא מפחד להשמין או לעלות בשומן, הבעיה שאני לא אוהב לאכול...
זה הבעיה:/ אבל מנסים להסתדר אני יודע
תודה רבה לכולם
אשמח לעוד תגובות.

AndreyOrman
21-04-09, 21:30
אחי עשית שינוי בן :):):):)

אבל פעם הבאה....בלי להגזים עם הפוזות חחחחח
תמונה ראשונה הרגה אותי

gil-da91
21-04-09, 21:32
יפה אח שלי, שינוי יפה.
אני רואה שהידיים שלך יחסית חלשות, תעבוד עליהם יותר, בהצלחה.

mb512
21-04-09, 21:35
אחי כל הכבוד
בן כמה אתה ??

The-One
21-04-09, 21:38
אחי כל הכבוד
בן כמה אתה ??
עוד חודשיים 17 אחי תודה רבה.
יפה אח שלי, שינוי יפה.
אני רואה שהידיים שלך יחסית חלשות, תעבוד עליהם יותר, בהצלחה.

חלשות ביחס למה להביא להם יותר סטים לא יעזור.
מה שיעזור זה לעלות מ 73קילו ל 78 ואז הידיים כבר יגדלו.

Logout
21-04-09, 21:47
שמע אתה נראה פחות גרוע ממה שחשבתי
יפה :]

OmG
21-04-09, 21:52
שינוי נחמד מאוד אחי הידיים נראות היקף יותר מ-34 בתמונות

The-One
21-04-09, 21:53
שינוי נחמד מאוד אחי הידיים נראות היקף יותר מ-34 בתמונות
וואלה תודה רבה גבר,ממך ציפתי שתרד עלי אבל תודה אחי והם 34 אני חושב לא מודד.

שמע אתה נראה פחות גרוע ממה שחשבתי
יפה :]

חחח תודה אחי.

TheDrag0n
21-04-09, 21:56
נחמד אבל אני חושב שאם תתחיל לאכול כמו שצריך ועם תפריט מסודר, אתה תעלה הרבה יותר.

נחמד .. אתה יכול להוציא יותר מעצמך בזמן שאתה מתאמן :]
בהצלחה בהמשך..

hafhaf
21-04-09, 21:57
קיבלת בייספס :o
כל הכבוד תן בראש ותתמיד

rosilio
21-04-09, 22:05
התמונה לפני פשוט גועל.
אנימעריך שינויים בטירוף,ולך יש שינוי מכובד מאוד,במוסט מסקיולר אני אוהב לתפוס את כף היד ולא את היד עצמה.

ברפוי אתה אחלה,כל הכבוד
עוד קצת בשר בידיים אתה חייב לדעתי,
בהצלחה בהמשך!

The-One
21-04-09, 22:10
התמונה לפני פשוט גועל.
אנימעריך שינויים בטירוף,ולך יש שינוי מכובד מאוד,במוסט מסקיולר אני אוהב לתפוס את כף היד ולא את היד עצמה.

חחח תודה רבה אחי, אני ימשיך להתקדם מביא מוטיבציה התגובות שלכם.

ברפוי אתה אחלה,כל הכבוד
עוד קצת בשר בידיים אתה חייב לדעתי,
בהצלחה בהמשך!

בשר בידיים יבוא שהמשקל יעלה,לא שאני יביא עוד סטים.
קיבלת בייספס :o
כל הכבוד תן בראש ותתמיד
מתמיד אחי תודה רבה.

נחמד אבל אני חושב שאם תתחיל לאכול כמו שצריך ועם תפריט מסודר, אתה תעלה הרבה יותר.

סבבה אחי תודה.

נחמד .. אתה יכול להוציא יותר מעצמך בזמן שאתה מתאמן :]
בהצלחה בהמשך..

אני לא חושב שיכולתי אחי על תשכח שעליתי הרבה במשקל והשאלה היא במה עולים שריר שומן?
המטרה היא שריר לא שומן.

LoveToBe
21-04-09, 22:15
את האמת מאוד הפתעת אותי ולטובה.
השיפור שלך מצוין גבר.
החזה צבר מסה לא קטנה מהתמונה לפני.
וד"א הוריד על הכתף נדיר אחי^^
קיצר שיפור מצוין אתה בדרך הנכונה גבר.

TheRock
21-04-09, 22:21
שינוי יפה מאוד התמונה של הליפניי עשתה לי צמרמורת אפילו הסומליים באפריקה נראו יותר מלאים

יש לך צורה יפה לחזה, בייספס מפגר אחרי הטרייספס תן לו דגש\, ובכללי חסר עוד בשר

amir717
21-04-09, 22:23
שמע אחי יש חוסר פרופורציה טוטלי בידיים תעבוד על זה שינוי יפה

עלוש
21-04-09, 22:26
שינוי יפה !!
רק תוסיף עוד בשר ותתאמן חזק !

Mr Big
21-04-09, 22:27
אתה יודע כבר מה דעתי. כל הכבוד על השינוי, אך עדיין יש עבודה לעשות. עשית כברת דרך ואני מאחל לך רק להמשיך ולהתמיד באותה הגישה.

The-One
21-04-09, 22:40
אתה יודע כבר מה דעתי. כל הכבוד על השינוי, אך עדיין יש עבודה לעשות. עשית כברת דרך ואני מאחל לך רק להמשיך ולהתמיד באותה הגישה.
תודה רבה דן,אגב דן מה דעתך על זה שחושבים שהידיים בפיגור זה נכון?(אתה רואה אותי במציאות אתה יודע) והם באמת קצת קטונת.

שינוי יפה !!
רק תוסיף עוד בשר ותתאמן חזק !
תודה רבה עלוש!.
שמע אחי יש חוסר פרופורציה טוטלי בידיים תעבוד על זה שינוי יפה
תודה אחי,לא יודע עם יש לי חוסר פורפציה ועם יש ביחס למה חוסר פורפציה?... לדעתי פשוט צריך למשקל לעוף קדימה והידיים יגדלו.

שינוי יפה מאוד התמונה של הליפניי עשתה לי צמרמורת אפילו הסומליים באפריקה נראו יותר מלאים

יש לך צורה יפה לחזה, בייספס מפגר אחרי הטרייספס תן לו דגש\, ובכללי חסר עוד בשר
סבבה אחי תודה רבה !נעלה תמונות פעם הבאה ב 78-80ק"ג.

את האמת מאוד הפתעת אותי ולטובה.
השיפור שלך מצוין גבר.
החזה צבר מסה לא קטנה מהתמונה לפני.
וד"א הוריד על הכתף נדיר אחי^^
קיצר שיפור מצוין אתה בדרך הנכונה גבר.
תודה רבה אחי,גם אתה נראה מעול הלגילך..

Pizza
21-04-09, 22:51
יש לך את הגנטיקה והמבנה הכי מוזר שראיתי בעולם
ידיים קטנות צוואר עבה אחושילינג מותניים רחבות בצורה מוזרה:s והאמה ג מוזרה אבל בתאכלס גדלת יפה לעומת איך שהיית לפני תמשיך עם המאסהותגדל כמו שצריך ועוד שנה תפיע אותנו לגמרי :]

The-One
21-04-09, 22:53
יש לך את הגנטיקה והמבנה הכי מוזר שראיתי בעולם
ידיים קטנות צוואר עבה אחושילינג מותניים רחבות בצורה מוזרה:s והאמה ג מוזרה אבל בתאכלס גדלת יפה לעומת איך שהיית לפני תמשיך עם המאסהותגדל כמו שצריך ועוד שנה תפיע אותנו לגמרי :]

אחי בוא תסביר לי מה מוזר בגנטיקה שלי?,מוזר לטובה לרעה? לדעתך גנטיקה לא משו?;/.
והידיים מה אני יעשה שהם לא גדולות אני מאמין שהם יגדלו עם הזמן...
:/.. באסת אחי.

hypertrophy
21-04-09, 23:06
תראה אתה אומר אני אעלה במשקל הידיים יגדלו וזה נחמחד לומר
אבל ביחס לגוף כרגע הם לא ישיגו את שאר הגוף
אני חושב שאתה עובד עם נפח נמוך מידי-כן...עוד כמה סטים יתנו לך עוד מאסה צא מהגישה המעפנה הזאת של פחות זה יותר...עובדה שזה לא עובד....אתה פשוט עובד עם נפח נמוך מידי והוכיחנו את זה פה כשבזמן האחרון כל הסוסים שהתלהבתם מהם בפורום גליו שהם עובדים עם תכניות נפח אז תסיק את מסקנות שלך לבד או שתלך עם הראש בקיר ותעלה ממש קצת

בקשר ללעלות נקי....ממה שסיפרת לי אתה לא אוכל בכלל-חסר לך כמה עשרות גרמים של חלבון כדי להחשיב את התפריט שלך בתור תפריט מאסה
תוסיף עוד 50 גרם חלבון ואני אומר לך שאתה תעלה נקי כמו עכשיו רק עם יותר שריר
כרגע איך שעלית זה לא היה נקי-זאת הייתה עליה של מתחיל שיעלה בכל מצב ובגלל זה היא מינורית.....אני לא אומר לך תהפוך לחזיר מאסה אבל כן תאכל מספיק
אלו העצות שלי וזה מה שאני חושב אתה מקשיב להמון שטויות ומחשיב את העליה המינורית שלך בתור עליה נקייה במצבך לא משנה כמה תאכל אתה תעלה נקי [התחלת במצב נוראי באמת חשבת שיש לך סיכוי לעלות מלוכלך?!]
אבל שוב זה הגוף שלך אתה רוצה להמשיך להתעסק בשטויות ולפחד על גרמים בודדים של שומן ולהעלות מאסה בצורה מינורית ?תפדאל.....במקומך הייתי מוסיף עוד חלבון לתפריט ועוד כמה סטים לכל שריר בתכנית ומתחיל לעלות בצורה אמיתית ונקייה

The-One
21-04-09, 23:15
אני חושב שאתה עובד עם נפח נמוך מידי-כן...עוד כמה סטים יתנו לך עוד מאסה צא מהגישה המעפנה הזאת של פחות זה יותר...עובדה שזה לא עובד....אתה פשוט עובד עם נפח נמוך מידי והוכיחנו את זה פה כשבזמן האחרון כל הסוסים שהתלהבתם מהם בפורום גליו שהם עובדים עם תכניות נפח אז תסיק את מסקנות שלך לבד או שתלך עם הראש בקיר ותעלה ממש קצת

בקשר ללעלות נקי....ממה שסיפרת לי אתה לא אוכל בכלל-חסר לך כמה עשרות גרמים של חלבון כדי להחשיב את התפריט שלך בתור תפריט מאסה
כרגע איך שעלית זה לא היה נקי-זאת הייתה עליה של מתחיל שיעלה בכל מצב ובגלל זה היא מינורית.....אני לא אומר לך תהפוך לחזיר מאסה אבל כן תאכל מספיק
אלו העצות שלי וזה מה שאני חושב אתה מקשיב להמון שטויות ומחשיב את העליה המינורית שלך בתור עליה נקייה במצבך לא משנה כמה תאכל אתה תעלה נקי [התחלת במצב נוראי באמת חשבת שיש לך סיכוי לעלות מלוכלך?!]
אבל שוב זה הגוף שלך אתה רוצה להמשיך להתעסק בשטויות ולפחד על גרמים בודדים של שומן ולהעלות מאסה בצורה מינורית ?תפדאל.....במקומך הייתי מוסיף עוד חלבון לתפריט ועוד כמה סטים לכל שריר בתכנית ומתחיל לעלות בצורה אמיתית ונקייה

אחי אתה גורם לי ממש ממש להתבלבל,
כל הפורום כל הזמן הם אומרים שנפח נמוך הכי טוב,
והכי טוב זה להתרכז בתרגילים המורכבים מעט סטים,בישביל התאוששות מקסימלית ועליה במשקלי עבודה.
ומצד אחר אתה אומר שזה לא טוב שצריך יותר סטים בישביל לגרות תשריר.
באמת שאני חסר עצות אחי אתה אומר דברים שונים לגמרה מהאחרים.
שאלה לי עליך האם לדעתך יש לי חוסר פורפציה בין הידיים לבין איזה חלק בגוף?..
באמת שאני לא יודע מה לעשות בנוגע לאוכל אתה צודק ואני הולך לשנות תגישה הזאת.
אשמח שתדבר איתי באיסי אחי אני ממש מחכה שתתחבר..
תודה.
אגב אני עובד בתוכנית ab 4פעמים בשבוע 6לשריר גדול ו 3לקטן..

hypertrophy
21-04-09, 23:22
אחי אתה גורם לי ממש ממש להתבלבל,
כל הפורום כל הזמן הם אומרים שנפח נמוך הכי טוב,
והכי טוב זה להתרכז בתרגילים המורכבים מעט סטים,בישביל התאוששות מקסימלית ועליה במשקלי עבודה.
ומצד אחר אתה אומר שזה לא טוב שצריך יותר סטים בישביל לגרות תשריר.
באמת שאני חסר עצות אחי אתה אומר דברים שונים לגמרה מהאחרים.
שאלה לי עליך האם לדעתך יש לי חוסר פורפציה בין הידיים לבין איזה חלק בגוף?..
באמת שאני לא יודע מה לעשות בנוגע לאוכל אתה צודק ואני הולך לשנות תגישה הזאת.
אשמח שתדבר איתי באיסי אחי אני ממש מחכה שתתחבר..
תודה.
אגב אני עובד בתוכנית ab 4פעמים בשבוע 6לשריר גדול ו 3לקטן..

כל הפורום יכול לומר שכובע ליצן זה אנאבולי מצידי.....תלמד ממה שאנשים השיגו

תסתכל על כל הגדולים פה! עם איזה תכניות הם עובדים?? מה הנפח שלהם?! אז שאיזה שחיף מסכן שקרא ספר ורבע אומר לך שכדי לגדול צריך להוריד נפח למינימום אתה מקשיב לו? לי זה נשמע כמו עצלנות
אם כמה וכמה אנשים גדולים אומרים לך שהם עוןבדים עם נפח גדול כניראה שהם יודעים על מה הם מדברים ...קצת יותר מאשר השחיף שאומר לך לעשות נפח אפסי
תשאר על ab תעשה 9 סטים שריר גדול ו-5-6 סטים שריר קטן ותראה כמה תגדל
בוא אני אתן לך דוגמא עלי...
אני הורדתי את הנפח מהעבודת יד קידמית שלי כדי לראות איך ישפיע...תנחש מה קרה?? היא נכנסה לפיגור ביחס לכל שאר הגוף! כניראה שחבורת ריפטו טעתה לא?
קח ת'עצות שלי אם תרצה בד"כ הן עובדות
לא רוצה לא ממש אכפת לי-זה הגוף שלך וזה התחת שלך שאתה קורע

obzion
21-04-09, 23:26
הוא עובד מעט מאוד זמן עם התוכנית החדשה שלו בנפח נמוך.
שקודם יתן לה הזדמנות אמיתית, עוד 2-3 חודשים נגיד.
אם הוא ירגיש שהיא לא עובדת אז שיעלה סטים, אבל חבל להחליף כל כך מהר.

Holy_Templar
21-04-09, 23:28

תסתכל על כל הגדולים פה! עם איזה תכניות הם עובדים?? מה הנפח שלהם?! אז שאיזה שחיף מסכן שקרא ספר ורבע אומר לך שכדי לגדול צריך להוריד נפח למינימום אתה מקשיב לו? לי זה נשמע כמו עצלנות
אם כמה וכמה אנשים גדולים אומרים לך שהם עוןבדים עם נפח גדול כניראה שהם יודעים על מה הם מדברים ...קצת יותר מאשר השחיף שאומר לך לעשות נפח אפסי
אני הורדתי את הנפח מהעבודת יד קידמית שלי כדי לראות איך ישפיע...תנחש מה קרה?? היא נכנסה לפיגור ביחס לכל שאר הגוף! כניראה שחבורת ריפטו טעתה לא?

ועם זאת ארשה לי לסתור אותך..

התאמנתי בנפח נמוך , תדירות גבוהה. Fbw
גדלתי יפה , החלפתי ל abcd בשלב מסויים.. מחולק לחלוטין 2 תרגילים לכל שריר .
נחש מה ? הפסקתי לגדול .

הייתה לי הפציעה שלי הורדתי במשקל וכו' .

חזרתי להתאמן נפח נמוך, והפעם הורדתי את היד הקידמית לחלוטין .
נחש מה ? היא התחילה לגדול ... והידיים שלי הם החלק הכי חלש אצלי .

ככה שזה די אישי ואינדיבידואלי, לדעתי... עליו לבחון מה עובד כל עוד הוא גדל בתוכנית נוכחית.
מטומטם מראש להחליף אותה .

אם הוא לא גדל והפסיק להשאר באותה תוכנית , להעלות משקלים ולעלות באוכל . עדיין תקוע .
לשנות תוכנית תזונה ותוכנית אימונים .

Pizza
21-04-09, 23:32
אחי בוא תסביר לי מה מוזר בגנטיקה שלי?,מוזר לטובה לרעה? לדעתך גנטיקה לא משו?;/.
והידיים מה אני יעשה שהם לא גדולות אני מאמין שהם יגדלו עם הזמן...
:/.. באסת אחי.

לא לא בכוונה הרעה חוץ מהמותניים אין בעיה אם תגדיל את הידיים יהיה סבבה כי הכתפיים שלך לעומת הידיים קטנות אז תעבוד יותר כמוש צריך על הידיים ומותניים זה כבר גנטי אני לא יגיב בקשר לזה...והאמה גדולה אצלך בהרבה לעומת היד בגלל זה אני אומר שאתה צריך למצוא דרך טובה להגדיל ת'יד כדי שתהיה אצלך פרופרציה מבין?כי יש לך צוואר גדול ועבה וזה יפה אבל עם ידיים קטנות זה לא הולך יפה חח אז תפאדל :)

The-One
21-04-09, 23:39
לא לא בכוונה הרעה חוץ מהמותניים אין בעיה אם תגדיל את הידיים יהיה סבבה כי הכתפיים שלך לעומת הידיים קטנות אז תעבוד יותר כמוש צריך על הידיים ומותניים זה כבר גנטי אני לא יגיב בקשר לזה...והאמה גדולה אצלך בהרבה לעומת היד בגלל זה אני אומר שאתה צריך למצוא דרך טובה להגדיל ת'יד כדי שתהיה אצלך פרופרציה מבין?כי יש לך צוואר גדול ועבה וזה יפה אבל עם ידיים קטנות זה לא הולך יפה חח אז תפאדל :)

הבנתי אחי,איך הבחנת בכתפיים מהפוזות?,יענו אן באק דאבל בייספס או משו שאז רואי םכתפיים..
איך שמת לב לגודל של הכתפיים?,בנוגע לאמה היא לא גדולה אחי האמה שלי קטנה...
ויש לי שאלה אחי,איך אתה מסביר שכל הגוף שלי מחוטב והמותניים כאלה?,זה ממש הורס תמראה של החיטוב,יש דרך לטפל בבעיה זהאת או משו?..

hypertrophy
21-04-09, 23:50
ועם זאת ארשה לי לסתור אותך..

התאמנתי בנפח נמוך , תדירות גבוהה. Fbw
גדלתי יפה , החלפתי ל abcd בשלב מסויים.. מחולק לחלוטין 2 תרגילים לכל שריר .
נחש מה ? הפסקתי לגדול .

הייתה לי הפציעה שלי הורדתי במשקל וכו' .

חזרתי להתאמן נפח נמוך, והפעם הורדתי את היד הקידמית לחלוטין .
נחש מה ? היא התחילה לגדול ... והידיים שלי הם החלק הכי חלש אצלי .

ככה שזה די אישי ואינדיבידואלי, לדעתי... עליו לבחון מה עובד כל עוד הוא גדל בתוכנית נוכחית.
מטומטם מראש להחליף אותה .

אם הוא לא גדל והפסיק להשאר באותה תוכנית , להעלות משקלים ולעלות באוכל . עדיין תקוע .
לשנות תוכנית תזונה ותוכנית אימונים .
2 תרגילים לכל שריר? זה אומר שהנפח היה נמוך לא?

ממה שזכור לי אמרת לי פעם שדווקא עם נפח גדול גדלת יותר

Pizza
21-04-09, 23:50
הבנתי אחי,איך הבחנת בכתפיים מהפוזות?,יענו אן באק דאבל בייספס או משו שאז רואי םכתפיים..
איך שמת לב לגודל של הכתפיים?,בנוגע לאמה היא לא גדולה אחי האמה שלי קטנה...
ויש לי שאלה אחי,איך אתה מסביר שכל הגוף שלי מחוטב והמותניים כאלה?,זה ממש הורס תמראה של החיטוב,יש דרך לטפל בבעיה זהאת או משו?..

שמים לב...
ולגבי המתניים בחיטוב אם תהיה בתזונה נונה ותקפיד להיות על שלשילי אתה תירד באחוזי שומן והגוף ייתחטב יותר הקטע שהמותניים זה הכל תלוי בגנטיקה ומהבנה עצמות ששם ככה שם יש לך עצמות גדולות שם אז אפילו שתחטב מלא ייבלטו העצמות הרחבות אבל אם תפתח תרחב גבי כמו שצריך אז זה ייבלוט פחות אז תעבוד על הגב טוב :)בהצלחה
אה ובחיטוב עדיף לך יהיה לעשות אירובי תיפטר מהשומן יותר מהר

The-One
22-04-09, 00:09
שמים לב...
ולגבי המתניים בחיטוב אם תהיה בתזונה נונה ותקפיד להיות על שלשילי אתה תירד באחוזי שומן והגוף ייתחטב יותר הקטע שהמותניים זה הכל תלוי בגנטיקה ומהבנה עצמות ששם ככה שם יש לך עצמות גדולות שם אז אפילו שתחטב מלא ייבלטו העצמות הרחבות אבל אם תפתח תרחב גבי כמו שצריך אז זה ייבלוט פחות אז תעבוד על הגב טוב :)בהצלחה
אה ובחיטוב עדיף לך יהיה לעשות אירובי תיפטר מהשומן יותר מהר

חיטוב? אני לא חושב שאינ יעשה איי פעם חיטוב אני חטוב כל השנה.
בתמונות אני לא נראה חטוב אבל במציאות יותר אני לא חושב שאני יגיע למצב שאני יצתרך חיטוב...
וגם עם כן נחטב אני 11% שומ ןמקסימום יש לי טיפה נוזלים יש ריבועים יש הכל..
אז אתה אומר שרואים שהכתפיים מפותחות לפי הפוזה של פרונט דאבל בייספס?ֻאגב אחי סתם לדעת מה דעתך על המבנה גוף שלי/ גנטיקה בכללי חוץ מהמתונים?

shraga
22-04-09, 00:16

העובדה שאתה משווה אדם ותיק בתחום, שאכן הגיע להישיגים בתכנית בעלת נפח גבוה, למתאמן שנמצא שנה בלבד בתחום, לא מותירה לי ברירה אלא לתהות על איכות נסיונך וההגיון הבריא שלך. כרגע אין חשיבות ליתרון/חיסרון של נפח נמוך על גבוה אובייקטיבית- הדבר הוא לעיתים אינדיווידואלי בעליל ותלוי בשלל גורמים. אך להציע למתאמן מתחיל לעבוד בתכנית בעלת נפח גבוה כאשר הוא עדיין בתהליך התקדמות עם נפח נמוך יהיה מתאים לאלו הבורים שקוראים לעצמם מבינים.

Bodybuilder
22-04-09, 00:24
שינוי מצויין דפקת, כול הכבוד !
אני עוד זוכר את התקופה שהית מקלון כמו בתמונה הראשונה ... הית שואל אותי שאלות בלי סוף באיסי :)
בהצלחה בהמשך !!!

hypertrophy
22-04-09, 00:32
העובדה שאתה משווה אדם ותיק בתחום, שאכן הגיע להישיגים בתכנית בעלת נפח גבוה, למתאמן שנמצא שנה בלבד בתחום, לא מותירה לי ברירה אלא לתהות על איכות נסיונך וההגיון הבריא שלך. כרגע אין חשיבות ליתרון/חיסרון של נפח נמוך על גבוה אובייקטיבית- הדבר הוא לעיתים אינדיווידואלי בעליל ותלוי בשלל גורמים. אך להציע למתאמן מתחיל לעבוד בתכנית בעלת נפח גבוה כאשר הוא עדיין בתהליך התקדמות עם נפח נמוך יהיה מתאים לאלו הבורים שקוראים לעצמם מבינים.

מעניין.....6 סטים לשריר קטן ו9 לשריר גדול אתה מחשיב כנפח גבוה?
על איזה תהליך התקדמות אתה מדבר?אתם אומרים:תן לתכנית הזדמנות...תן לה 3-4 חודשים....מה ואחרי הזמן הזה הוא ילך לישון ויגדל 10 קילו יותר??
אז אומר לך מה....אני מכיר אנשים שעובדים עם נפח נמוך ...ואומר לך את האמת-שום נתקדמות חיצונית לא רואים אז הכל טוב ויפה שאתה מתחזק....אבל זאת המטרה המישנית
אתה מחשיב תכנית ab על עקרונות כמו שהצגתי תכנית למתקדמים שאינה מתאימה גם לאחר שנה רציפה של אימונים?? אינך מותיר לי ברירה אלא לתהות על איכות נסיונך וההגיון הבריא שלך

hypertrophy
22-04-09, 00:34
מה גם שהוכחה חיה לטענתך....
שים לב לדיספרופורציה שיש בין הטרוסו לבין הידיים של מתאמני התכניות המזניחות כמעט לחלוטין שרירים קטנים ותרגילים מבודדים

kobi1qaz
22-04-09, 00:35
יפה מאוד

itaiprz1
22-04-09, 00:38
טוב אחי כל הכבוד על השינוי לשנה זה אחלה,
כי מי ידע להיתאמן על היום הראשון שלו בחדר כושר,

כל הכבוד תמשיך ככה

Bodybuilder
22-04-09, 00:40
דרך אגב THE ONE, בגללך גם אני פתחתי אשכול שינוי :D

כולם ללחוץ על התמונה !!!!!!!!!
http://www.sajithmr.com/wp-content/uploads/2008/03/sexy-firefox1.jpg (http://israelbody.com/showthread.php?t=52670)

Cortex
22-04-09, 00:51
הוא עובד מעט מאוד זמן עם התוכנית החדשה שלו בנפח נמוך.
שקודם יתן לה הזדמנות אמיתית, עוד 2-3 חודשים נגיד.
אם הוא ירגיש שהיא לא עובדת אז שיעלה סטים, אבל חבל להחליף כל כך מהר.

נאלץ להסכים עם הבחור ..
אבל שוב .. בלי אוכל אין תוצאות

Max90kg
22-04-09, 00:53
כל הכבוד על העבודה הקשה צחי. אבל ת'אמת שציפיתי להרבה יותר אחרי שירדת עליי כשפרסמתי את התמונות שלי ואמרת שכשתפרסם תמונות תייבש אותי והרבה אחרים.
הידיים שלך בפיגור לדעתי החזה טוב אבל חסר רוחב בגב.
והמוסט מוסקיולר שלך יצא הרבה יותר טוב מתמונות אחרות

superbik3
22-04-09, 00:58
השינוי בידיים - בנזונה!!...

תמשיך מסה אחי יש לך עוד לגדול ב'כיף

shraga
22-04-09, 01:00
מעניין.....6 סטים לשריר קטן ו9 לשריר גדול אתה מחשיב כנפח גבוה?
על איזה תהליך התקדמות אתה מדבר?אתם אומרים:תן לתכנית הזדמנות...תן לה 3-4 חודשים....מה ואחרי הזמן הזה הוא ילך לישון ויגדל 10 קילו יותר??
אז אומר לך מה....אני מכיר אנשים שעובדים עם נפח נמוך ...ואומר לך את האמת-שום נתקדמות חיצונית לא רואים אז הכל טוב ויפה שאתה מתחזק....אבל זאת המטרה המישנית
אתה מחשיב תכנית ab על עקרונות כמו שהצגתי תכנית למתקדמים שאינה מתאימה גם לאחר שנה רציפה של אימונים?? אינך מותיר לי ברירה אלא לתהות על איכות נסיונך וההגיון הבריא שלך

אני דווקא התייחסתי לעובדה שאתה מציג למתאצן בעל ותק של כשנה מתאמנים ותיקים ואף מקצוענים, שעובדים בתוכנית מסוג זה או אחר.

ומרוב טענות שכחתי להגיב לבחור בעל הפוסט, שעבר שינוי ראוי להערכה. המשך כך.

hotii
22-04-09, 01:01
שינוי מדהים המשך כך

The-One
22-04-09, 01:20
כל הכבוד על העבודה הקשה צחי. אבל ת'אמת שציפיתי להרבה יותר אחרי שירדת עליי כשפרסמתי את התמונות שלי ואמרת שכשתפרסם תמונות תייבש אותי והרבה אחרים.
הידיים שלך בפיגור לדעתי החזה טוב אבל חסר רוחב בגב.
והמוסט מוסקיולר שלך יצא הרבה יותר טוב מתמונות אחרות

השינוי בידיים - בנזונה!!...

תמשיך מסה אחי יש לך עוד לגדול ב'כיף
:flowers::flowers: תודה אחי וכמו שאמרתי במציאות יותר חטוב משגע אותי שבתמונות אני לא יוצא חטוב.
שינוי מדהים המשך כך

תודה רבההההההההההה:flowers:

hypertrophy
22-04-09, 01:35
אני דווקא התייחסתי לעובדה שאתה מציג למתאצן בעל ותק של כשנה מתאמנים ותיקים ואף מקצוענים, שעובדים בתוכנית מסוג זה או אחר.

ומרוב טענות שכחתי להגיב לבחור בעל הפוסט, שעבר שינוי ראוי להערכה. המשך כך.

אני לא הצגתי לו מישהו ספציפי אבל כן אמרתי שהעקרונות לכתנית שהצגת מגוחכות...
אני המלצתי לו להשאר על תכנית ab פשוט להעלות את הנפח קצת כדי ליצור גירוי אפקטיבי לשריר

הגישה שאתה דוגל בה הוכחה כגרועה לפיתוח מאסת שריר [לכוח אני מסכים שאין צורך להשתגע בנפח ודווקא נפח קטן יהיה יעיל יותר]
בינתיים נפח נורמאלי של 9 סטים לשריר גדול ו5-6 סטים לקטן הוכחה כיעילה יותר מאשר הנפח שאתה מציג באופן מטעה כיעיל יותר

The-One
22-04-09, 02:47
חברה כל אחד מאמי ןבגישה אחרת לא משנה תתווכחו..
אני יראה איך אני מתקדם ולפי זה יבחר...
תודה על התגובות לכולם גרמתם לי להיות שמח:) שבוע טוב ולילה טוב.

TAMIRSUS
22-04-09, 07:11
צח צח צח ..
אתה צריך קצת להעבוד על פוזינג אבל בקטנה
אחלה שינוי עלייה של 10 קילו +- לשנה זה נחמד מאד!
תמשיך קח
ותגיד בפרונט דאבל בייספ לא כווצת את היד השמאלית מספיק? כי נראת שהיא בפיגור אבל אי אפשר להגיד

נעל
22-04-09, 10:06
אומרים הידיים יחסית חלשות.. לדעתי הידיים שלך נראות בנזונה במיוחד אם מסתכלים על מה שהיה קודם השיפור בידיים רציני ואתה עוד תתקדם אל תדאג.
תאכל בכוח.

the pharmacist
22-04-09, 10:51
עלייה בהיקף יד של 9 ס"מ זה המון, כל הכבוד!!!!!

SaharKazes
22-04-09, 10:57
אחלה שינוי, התמונות שלפני באמת עושות צמרמורת.. זרועות כל כך דקות.. כל הכבוד..
אבל חסרה מאסה כללית ואני מסכים עם זה שבשנה יכולת לעשות יותר.

Trenbolone
22-04-09, 11:31
אם להסתכל על נקודת ההתחלה שלך ועל איפה שאתה עכשיו אפשר להגיד שעשית יופי של שינוי,אבל עדיין חסר לך המון בשר והמון עובי ורוחב, אני מאמין שהיית יכול להשיג הרבה יותר בשנה וכנראה שהבעיה שלך היא שאתה פשוט לא אוכל,עזוב אותך משטויות של לעלות נקי ופשוט תתחיל לטחון ועוד שנה באמת תראה מצוין.
בהצלחה ;).

OmG
22-04-09, 12:09
אני לא יודע מה אתכם אבל כשאני עשיתי תוכנית אימונים ab 9 סטים לגדול ו-6 לקטן עליתי במשקלי עבודה

אחר-כך העלתי ל-12 גדול ו-9 קטן ואז התחלתי להיתקע אחר-כך עשיתי מה שאתם אומרים כל הזמן

7 סטים לשריר גדול ו-3 לקטן עליתי קצת במשקלי עבודה ושוב נתקעתי ועכשיו עברתי ל-abcd אני עושה 14 סטים

לשריר גדול ו-6 לקטן ואני מקווה שזה ישפיע עליי טוב

hypertrophy
22-04-09, 12:21
חברה כל אחד מאמי ןבגישה אחרת לא משנה תתווכחו..
אני יראה איך אני מתקדם ולפי זה יבחר...
תודה על התגובות לכולם גרמתם לי להיות שמח:) שבוע טוב ולילה טוב.

טוב האמת שאתה צודק בעיניין הזה של הגישות כל אחד מאמין במה שהוא רוצה

אבל לפחות תתחיל לאכול כמו בנאדם

V-Two
22-04-09, 13:39
יש פוטנציאל!
אחלה שינוי!

Big MAMA
22-04-09, 13:41
שינוי גדול כל הכבוד !
אני נראה בערך כמו התמונה שהצגת בלפני... גם מתאמן ab. אמרת שחצי מהזמן לא התאמנת נכון... מה אחר כך עשית ששיפר?

The-One
22-04-09, 14:02
שינוי גדול כל הכבוד !
אני נראה בערך כמו התמונה שהצגת בלפני... גם מתאמן ab. אמרת שחצי מהזמן לא התאמנת נכון... מה אחר כך עשית ששיפר?
מה עישתי התאמנתי חזק וניסתי לאכול טוב ועם הזמן גודלים.
יש פוטנציאל!
אחלה שינוי!
תודה רבה.
טוב האמת שאתה צודק בעיניין הזה של הגישות כל אחד מאמין במה שהוא רוצה

אבל לפחות תתחיל לאכול כמו בנאדם

אני יתחיל אחי תודה.

Winston
22-04-09, 14:48
וואי אחי אתה שור וואי איזה שינוי איזה יידיים בנוסף אתה על אחוז שומן נמוך אתה יכול להמשיך מסה לעוד שנה+ בכיף

ממש מייקל לואיס אתה

The-One
22-04-09, 15:06
וואי אחי אתה שור וואי איזה שינוי איזה יידיים בנוסף אתה על אחוז שומן נמוך אתה יכול להמשיך מסה לעוד שנה+ בכיף

ממש מייקל לואיס אתה

:eek:

haas
22-04-09, 15:16
יפה אחי רואים התקדמות רצינית תמשיך ככה

Bar's
22-04-09, 15:16
יפה באמת יפה.. נראה שאתה מפחד ללכת על מאסה רצינית, תשמין קצת מה יש :)
כל הכבוד בהצלחה בהמשך

The-One
22-04-09, 15:39
יפה באמת יפה.. נראה שאתה מפחד ללכת על מאסה רצינית, תשמין קצת מה יש :)
כל הכבוד בהצלחה בהמשך

סבבה אחי תודה.

offry
22-04-09, 17:30
סחטיין על השינוי!

Winston
22-04-09, 17:36
יש לך קוביות או ריבועים בבטן?

The-One
22-04-09, 17:45
יש לך קוביות או ריבועים בבטן?
יש אבל בתמונות הבטן שלי רפויה יש לי עוד תמונה שרואים קוביות אבל זה לא כל כך מעניין אותי.
סחטיין על השינוי!

תודה אחי

Winston
22-04-09, 17:46
אתה בטוח שיש קוביות?לי זה נראה יותר כמו ריבועים

reshos123
22-04-09, 18:40

הבן אדם עור ועצמות, כל עוד הוא יאכל כמו שצריך, בלי קשר לאיזה תכנית הוא עושה, הוא יגדל

ולthe one מה אתה מבלבל תמוח על עליה נקיה יש לך עוד 20 קילו לעלות בשקט בשקט עד שבכלל תוכל לחשוב קצת על השומן העודף

"מאסה נקייה" עלק, עם כל הכבוד, זה פשוט שלא הצלחת לעלות מי יודע מה, לא שאתה ב"מאסה נקייה" זה אם כבר מונח לכאלה שכבר יש עליהם מאסה טובה ורוצים לעלות עם מינימום שומן, כרגע זה לא אמור לעניין אותך אתה אמור לטרוף כל מה שאתה רואה בדרך

The-One
22-04-09, 18:56
הבן אדם עור ועצמות, כל עוד הוא יאכל כמו שצריך, בלי קשר לאיזה תכנית הוא עושה, הוא יגדל

ולthe one מה אתה מבלבל תמוח על עליה נקיה יש לך עוד 20 קילו לעלות בשקט בשקט עד שבכלל תוכל לחשוב קצת על השומן העודף

"מאסה נקייה" עלק, עם כל הכבוד, זה פשוט שלא הצלחת לעלות מי יודע מה, לא שאתה ב"מאסה נקייה" זה אם כבר מונח לכאלה שכבר יש עליהם מאסה טובה ורוצים לעלות עם מינימום שומן, כרגע זה לא אמור לעניין אותך אתה אמור לטרוף כל מה שאתה רואה בדרך

תראה אני לא אהבתי תתגובה בכלל,להגיד שאני עור ועצמות היום?...
זה הגזמה.... בעבר כן אבל היום לא..
עם אתה רגלי לאשנים 100קילו אז אני לא כזה.
לא אהבתי תתגובה אבל כמובן שאני ימשיך לאכול ולנסות להתקדם ... שבוע טב.

xLolz
22-04-09, 18:58
רואים שיש שינוי,תמשךי
יש עוד דרך ארוכה

oRis
22-04-09, 19:38
פששש שיפור מפחיד אח שלי כבוד תמשיך בדרך
[=

The-One
22-04-09, 20:52
פששש שיפור מפחיד אח שלי כבוד תמשיך בדרך
[=
תודה רבה אורי!.
רואים שיש שינוי,תמשךי
יש עוד דרך ארוכה

חחח זה ידוע לי אחי תודהה.

coldfire
22-04-09, 21:02

כן, תראה את הסוס הראשי, ilayzror. עובד בנפח גבוה ומקשיב לגוף שלו ויש לו התקדמות מטורפת.
עכשיו הוא קצת ירד כי טיפה מדגדג לו בביצה השמאלית כשהוא עושה סקוואט, אז הוא נח חודשיים שלוש.

טונה
22-04-09, 21:55
אחלה שינוי כל הכבוד!

the pharmacist
22-04-09, 22:00

קצת הגזמנו

דקסטר גקסון לא עולה 20 קילו ב שקט בלי לצבור מסה מכובדת של שומן ונוזלים

Cortex
22-04-09, 22:30

קצת הגזמנו

דקסטר גקסון לא עולה 20 קילו ב שקט בלי לצבור מסה מכובדת של שומן ונוזלים

מה קשור ? עם כל הכבוד מה אתה מזיין תשכל משווה לי פה בין the one שנמצא בתת משקל וכל מה שהוא צריך זה לאכול כדי לעלות לבין דקסטר ששוקל 120 ( סתם הערכה ) באוף סיזן
התגובה של reshos123 הייתה לעניין וסיכמה את כל מה שצריך להגיד לו

The-One
22-04-09, 22:33
מה קשור ? עם כל הכבוד מה אתה מזיין תשכל משווה לי פה בין the one שנמצא בתת משקל וכל מה שהוא צריך זה לאכול כדי לעלות לבין דקסטר ששוקל 120 ( סתם הערכה ) באוף סיזן
התגובה של reshos123 הייתה לעניין וסיכמה את כל מה שצריך להגיד לו

תת משקל? הפ הפ למה אתה מגזים אבל? אתה רק מוריד מוטיבציה אנשים כמוך זה מגעיל היחס ומה שאתה אומר.
אחרי כל השינוי אתה אומר שאני בתת משקל? תסתכל על האוכסליה אז אתה אפילו לא החמאת לי כל מה שאמרת זה שחיף זה מה שאמרת לי פה.
...לא מבין אנשים כמוך.

Cortex
22-04-09, 22:37
תת משקל? הפ הפ למה אתה מגזים אבל? אתה רק מוריד מוטיבציה אנשים כמוך זה מגעיל היחס ומה שאתה אומר.
אחרי כל השינוי אתה אומר שאני בתת משקל? תסתכל על האוכסליה אז אתה אפילו לא החמאת לי כל מה שאמרת זה שחיף זה מה שאמרת לי פה.
...לא מבין אנשים כמוך.

אח שלי קח דברים בפרופורציה זה שעשית שינוי יפה ושכמה אנשים החמיאו לך ( וגם אני מחמיא )
זה לא אומר כלום יש לך עוד הרבה קילוגרמים לעלות
וזה שאמרתי תת משקל זה היה כדי להקצין את ההשוואה שהבחור הביא פה בינך לבין דקסטר ג'קסון

king l8
22-04-09, 22:39
אחי שינוי מצויין ... תמשיך להפציץ במסה

hypertrophy
23-04-09, 00:17
פשששש חיכיתי לראות מתי הארולים יצאו מהמחילות שלהם

קולד פייר....ראיתי תסרטון העלוב שלך בפורום השני
תן לי לנחש....לא הייתה לך בחורה בחיים אה? אתה בחור שמנמן אז מה אתה מייעץ פה? יאללה לך הביתה

hypertrophy
23-04-09, 00:28

תן לי לנחש....לא הייתה לך בחורה בחיים אה? אתה בחור שמנמן אז מה אתה מייעץ פה? יאללה לך הביתה

http://www.youtube.com/watch?v=HKBEXp3X2PM :):):):) איזה שמנמן!

oOtalOo
23-04-09, 02:05
ממש מייקל לואיס אתה
:shok1:

בסך הכל שינוי ממש יפה, כל הכבוד
אבל האמת יכלת לעלות הרבה יותר, לא נורא מטעויות לומדים

NeTaNeLoSh
23-04-09, 13:04
שינוי יפה אבל בשנה אפשר הרבה הרבה יותר במיוחד מהמצב שאתה היית בו גבר

The-One
23-04-09, 16:14
שינוי יפה אבל בשנה אפשר הרבה הרבה יותר במיוחד מהמצב שאתה היית בו גבר
תאמין לי שלא אח יאתה צריך לשמוע איזה מחאמות קיבלתי ההתפחות שלי הייתה ברמה מאוד גבוה התחלתי מאוד מאוד רזה וכפי שאתה רואה אני חטוב ולא עליתי בשומן... אני עם הזמן יעלה יותר ויותר אני מקווה להגיע למטרה שלי בעזרת השם 80קילו...

:shok1:

בסך הכל שינוי ממש יפה, כל הכבוד
אבל האמת יכלת לעלות הרבה יותר, לא נורא מטעויות לומדים

אני לא חושב שאתה צודק ..

zanz0r
23-04-09, 16:25
אחרי שפתחת את הפה על כל העולם ואישתו חשבתי שהדיון הזה יהיה קצת יותר מפתיע, אבל כנראה שטעיתי.
מאחורי כל הדיבורים נמצא בנאדם שעבר מהפך סביר מינוס.

מצטער, אבל אדם עם גנטיקה כמו שלך (ואפילו עם גנטיקה הרבה פחות טובה) היה יכול להוציא תוצאות הרבה יותר טובות (משמעותית) מהתוצאות שהצגת בדיון הזה.

אתה קטלת ילדים קטנים בפורום fxp שממש לא היו רחוקים מהרמה שלך ולא פרגנת לגדולים הרבה יותר.
אולי אם תתבגר קצת, השינוי יגיע יותר מהר.

על מקרה - שיהיה בהצלחה.

Dr. Muscle
23-04-09, 16:26
The-One שינוי נאה, כל הכבוד.

Hyper, שמע אתה נראה לי ממש בחור טוב ולכן אני אזהר במילים שלי כי בשורה התחתונה אתה נותן כאן הרבה מאמץ לעזור לבחור צעיר שאין ספק שיש לך הבנה עמוקה משלו את התחום. אבל שים לב שאתה מציע שינוי בתכניות אימון\ מעביר ביקורת על תכנית אימון לגיטימית לגמרי שהרבה כאן משתמשים בה (גם אני בעוונותיי עליתי 30 קילו איתה).
תכנית אימון מתאימה לגנטיקה של בנאדם וכל מיני גורמים סביבתיים אחרים. אני מבין שאתה מאמן כושר צעיר ולהוט אבל גם בתור עיצה לעתיד אל תהיה כל כך פטאליסט במה שאתה אומר. אין יותר טוב ופחות טוב. יש יותר מתאים ופחות מתאים ובסופו של דבר בשלב שהבחור נמצא בו הוא יגדל מכל דבר, כולל אכילה נקיה ופוש אפ, אימוני מתח בלבד, סטים של 2 חזרות, סטים של 20 חזרות וכו'. את האופטימזציה הוא ילמד בעצמו או בלווי של מדריך צמוד למשך תקופה ארוכה שיבין את המגבלות שיש לו - מאד קשה לדעת על גבי האינטרנט.

בהצלחה לשניכם.

Eyeseen
23-04-09, 16:38
The-One שינוי נאה, כל הכבוד.

Hyper, שמע אתה נראה לי ממש בחור טוב ולכן אני אזהר במילים שלי כי בשורה התחתונה אתה נותן כאן הרבה מאמץ לעזור לבחור צעיר שאין ספק שיש לך הבנה עמוקה משלו את התחום. אבל שים לב שאתה מציע שינוי בתכניות אימון\ מעביר ביקורת על תכנית אימון לגיטימית לגמרי שהרבה כאן משתמשים בה (גם אני בעוונותיי עליתי 30 קילו איתה).
תכנית אימון מתאימה לגנטיקה של בנאדם וכל מיני גורמים סביבתיים אחרים. אני מבין שאתה מאמן כושר צעיר ולהוט אבל גם בתור עיצה לעתיד אל תהיה כל כך פטאליסט במה שאתה אומר. אין יותר טוב ופחות טוב. יש יותר מתאים ופחות מתאים ובסופו של דבר בשלב שהבחור נמצא בו הוא יגדל מכל דבר, כולל אכילה נקיה ופוש אפ, אימוני מתח בלבד, סטים של 2 חזרות, סטים של 20 חזרות וכו'. את האופטימזציה הוא ילמד בעצמו או בלווי של מדריך צמוד למשך תקופה ארוכה שיבין את המגבלות שיש לו - מאד קשה לדעת על גבי האינטרנט.

בהצלחה לשניכם.

איזה תכנית ?

coldfire
23-04-09, 18:30

ממש פגעת בי פה. אני רוצה לראות את מר קיסם שם 100 קילו מעל הראש בלי שהוא נשבר ל 2 חלקים.

ben430
23-04-09, 19:11
כל הכבוד אחי, תמשיך ככה וכמו שאמרו קודם - תן דגש לידיים, יש לך חזה סבבה

Pro_XXL_Universe
23-04-09, 19:31
צחי..
תקרא מה שאני רושם לך ובשיא הכנות אני מדבר איתך תעלב..תיתעצבן בחירה שלך אבל אני ריאלי איתך,סה"כ ההודעה הזאת לטובתך,אני לא רוצה להיות שחצן אבל אני חושב שאני יודע "קצת" יותר מה כדאי לך לעשות מאשר מאשר מישהו שסתם רשם לך "יפה אחי" או "סוס אחי" רק בישביל לקבל עוד הודעה בפורום.

בקשר לתוכנית אימונים שלך,אני אישית חושב שאין לך מה לחפש תוכנית אם נפח גבוה מדי..מסת השריר שלך ובכללי מסת הגוף שלך עדין נורא קטנה,תיתאמן בנפח גבוה מדי?לא תיתאושש מזה,בקיצור?overworkout תיתקדם לאט קח את הזמן ושתישתפר תעלה עוד תוסיף סטים,הספורט הזה זה לא "שמע אחי אם אני מתאמן 3 חודשים אחרי זה אני סוס?!?!" קח את הזמן שלך.

בקשר לתזונה?עליה נקיה?תעשה לי טובה...אתה האחרון פה בפורום אחי שצריך לדאוג על לעלות נקי..ואם זה בגלל שפתחתה את הפוסט על הבחורות שלך שאתה לא רוצה לעלות בשומן "כי אז לא יהיה לך קוביות והן לא ירצו אותך" אז זה כבר להיות פטאתי ומסכן,אני מאמין שאתה לא ככה..אבל שתידע לך שאני נתקל באנשים עלובים כאלו כמעט כל יום אתה לא תירצה שאני אחשוב עליך מה שאני חושב עליהם:(
אתה רוצה?תאכל נקי!אבל תעלה כמו שצריך..לא אמרתי לך להכנס למקדונלדס אם שוטגן ביד אחד וm4 ביד שניה ולשדוד את המקום,אבל ראבאק תטרוף!!!מה אני צריך לרשום לך פה:תפוחי אדמה,אורז לבן,ש"ש,חזה הודו וטונה קוטג' ומה לא כמו ילד קטן?!תאכל חביבי יש לך עוד המון לעלות וזה אני מסכים אם רשוס ב1000%,תכניס בלי הרבה חשבון.

בקשר לגוף שלך..תיראה אל תיתעסק יותר מדי אם "הזרועות שלי קטנות מדי" או כל דבר אחר כי תאמת?עשיתה שינויי גדלתה נכון...אבל עדין אתה מאוד רזה אתה לא התחלתה ממצב של "מתאמן מתחיל" והגעתה למצב נורמלי.במצב שלך אתה עדין לא יכול לדעת מה טוב אצלך ומה לא,אתה פאקינג הייתה גפרור מגעיל שנישבע לך בא לי להרביץ לשני ההורים שלך לשבור להם ת'ראש בשיא הכנות צחי אני לא מבין איזה 2 הורים היו ככה נותנים לילד שלהם להראות (במידה שאתה מתחת לגיל 18 ואתה עדין לא עושה את הבחירות שלך) ואני אומר לך אפילו אנשים ברחוב היו רואים תמונה של הגוף שלך והיו אומרים "ואי איזה רזה הוא זה לא בריא" שתבין באיזה מצב אתה הייתה.
אתה עכשיו במצב של מישהו שהתחיל להיתאמן רואים עליך חיטוב ואפשר לראות שהחזה שלך בולט יותר משאר הגוף ואני מאמין שאם הזמן שתגדל כמו שצריך ושתיתקדם (ככה אני משער) אתה תמצא שהוא השריר החזק אצלך.
בקשר לידיים?הן חטובות פרט לקצת בייספס אני לא מצליח לראות כלום.

סה"כ גדלתה כל הכבוד ומה שאתה צריך לעשות זה להמשיך לגדול ואל תיתבייש לאכול עוד 10-15 קילו תעלה תמונות ואז ניראה מה מצבך.

בהצלחה צחי:king:

hypertrophy
23-04-09, 20:20
the-one שינוי נאה, כל הכבוד.

בהצלחה לשניכם.

אתה צודק וזה מה שאני אומר תמיד....לכל אחד יתאים משהו שונה
אבל ראבק אחי....3 סטים לשריר קטן ו6 לשריר גדול בחלוקת ab?בfbw זה אחלה אבל לא בחלוקה שלו ואני מאמין שאתה יודע את זה....במיוחד לא במשך שנה של אימונים....אפשר להעלות עוד שניים שלושה סטים לכל שריר בלי לפחד
אני לא מכיר בנאדם עם התאוששות כל כך גרועה שזאת התכנית שתתאים לו ואני חושב שתסכים איתי על זה

The-One
23-04-09, 20:31
אתה צודק וזה מה שאני אומר תמיד....לכל אחד יתאים משהו שונה
אבל ראבק אחי....3 סטים לשריר קטן ו6 לשריר גדול בחלוקת ab?בfbw זה אחלה אבל לא בחלוקה שלו ואני מאמין שאתה יודע את זה....במיוחד לא במשך שנה של אימונים....אפשר להעלות עוד שניים שלושה סטים לכל שריר בלי לפחד
אני לא מכיר בנאדם עם התאוששות כל כך גרועה שזאת התכנית שתתאים לו ואני חושב שתסכים איתי על זה

אחי אינ עובד בתוכנית AB 4פעמים בשבוע והינה התוכנית:

A:חזה כתפיים יד אחורית

חזה:בנץ פרס 3x6
חזה עליון בדאמבל 3x8

כתפיים:מילטרי בעמידה 4x8

יד אחורית לחיצת חזה אחיזה צמודה 3x8

B: רגלים גב יד קידמית

רגלים סקוואט 3x6
דדליפט 3x8

גב מתח 3x8
בנט אובר 3x6

יד קידמית כפיפות מרפקים 3x8

זאת התוכנית אחי, עם אתה חושב שזה מעט סטים אשמח שתתקן.
אני לא מתכוון לעשות 6סטים לשריר קטן לדעתי זה מוגזם אולי אני יוסיף 1 לא מאמין שצריך יותר... אבל אשמח לעצות עם כבר אתה מדבר על התוכנית שלי

hypertrophy
23-04-09, 20:35
אחי אינ עובד בתוכנית ab 4פעמים בשבוע והינה התוכנית:

A:חזה כתפיים יד אחורית

חזה:בנץ פרס 3x6
חזה עליון בדאמבל 3x8

כתפיים:מילטרי בעמידה 4x8

יד אחורית לחיצת חזה אחיזה צמודה 3x8

b: רגלים גב יד קידמית

רגלים סקוואט 3x6
דדליפט 3x8

גב מתח 3x8
בנט אובר 3x6

יד קידמית כפיפות מרפקים 3x8

זאת התוכנית אחי, עם אתה חושב שזה מעט סטים אשמח שתתקן.
אני לא מתכוון לעשות 6סטים לשריר קטן לדעתי זה מוגזם אולי אני יוסיף 1 לא מאמין שצריך יותר... אבל אשמח לעצות עם כבר אתה מדבר על התוכנית שלי

:):):):) אתה תצחק אבל וואלה זאת התכנית שאני כותב בד"כ למתאמן ממוצע

אישית אני חושב שזה נפח של fbw[אני כותב בדיוק את אותה התכנית בתור fbw עם שינויים קלים בהתאם למתאמן] ואני מאמין שתוכל להשיג יותר עם קצת יותר נפח אבל זאת החלטה שלך
תנסה להוסיף סט אחד לכל דבר[חוץ מהכתפיים] ותראה איך זה משפיע עלייך

אני עדיין חושב שהבעיה המרכזית שלך היא בתזונה [לפי מה שסיפרת לי]

bodybuilding4everr
23-04-09, 20:36
יש שיפור משמעותי אבל יש אפשרות ליותר במיוחד בשנה.

יאללה תמשיך לטחון

yishai
23-04-09, 20:57
שינוי סוס אחי ולפני לא ידעתי שיש כאלה אנשים מפחיד
עכשיו אתה סבבה בהצלחה בהמשך

Pro_XXL_Universe
23-04-09, 21:59
צחי..
תקרא מה שאני רושם לך ובשיא הכנות אני מדבר איתך תעלב..תיתעצבן בחירה שלך אבל אני ריאלי איתך,סה"כ ההודעה הזאת לטובתך,אני לא רוצה להיות שחצן אבל אני חושב שאני יודע "קצת" יותר מה כדאי לך לעשות מאשר מאשר מישהו שסתם רשם לך "יפה אחי" או "סוס אחי" רק בישביל לקבל עוד הודעה בפורום.

בקשר לתוכנית אימונים שלך,אני אישית חושב שאין לך מה לחפש תוכנית אם נפח גבוה מדי..מסת השריר שלך ובכללי מסת הגוף שלך עדין נורא קטנה,תיתאמן בנפח גבוה מדי?לא תיתאושש מזה,בקיצור?overworkout תיתקדם לאט קח את הזמן ושתישתפר תעלה עוד תוסיף סטים,הספורט הזה זה לא "שמע אחי אם אני מתאמן 3 חודשים אחרי זה אני סוס?!?!" קח את הזמן שלך.

בקשר לתזונה?עליה נקיה?תעשה לי טובה...אתה האחרון פה בפורום אחי שצריך לדאוג על לעלות נקי..ואם זה בגלל שפתחתה את הפוסט על הבחורות שלך שאתה לא רוצה לעלות בשומן "כי אז לא יהיה לך קוביות והן לא ירצו אותך" אז זה כבר להיות פטאתי ומסכן,אני מאמין שאתה לא ככה..אבל שתידע לך שאני נתקל באנשים עלובים כאלו כמעט כל יום אתה לא תירצה שאני אחשוב עליך מה שאני חושב עליהם:(
אתה רוצה?תאכל נקי!אבל תעלה כמו שצריך..לא אמרתי לך להכנס למקדונלדס אם שוטגן ביד אחד וm4 ביד שניה ולשדוד את המקום,אבל ראבאק תטרוף!!!מה אני צריך לרשום לך פה:תפוחי אדמה,אורז לבן,ש"ש,חזה הודו וטונה קוטג' ומה לא כמו ילד קטן?!תאכל חביבי יש לך עוד המון לעלות וזה אני מסכים אם רשוס ב1000%,תכניס בלי הרבה חשבון.

בקשר לגוף שלך..תיראה אל תיתעסק יותר מדי אם "הזרועות שלי קטנות מדי" או כל דבר אחר כי תאמת?עשיתה שינויי גדלתה נכון...אבל עדין אתה מאוד רזה אתה לא התחלתה ממצב של "מתאמן מתחיל" והגעתה למצב נורמלי.במצב שלך אתה עדין לא יכול לדעת מה טוב אצלך ומה לא,אתה פאקינג הייתה גפרור מגעיל שנישבע לך בא לי להרביץ לשני ההורים שלך לשבור להם ת'ראש בשיא הכנות צחי אני לא מבין איזה 2 הורים היו ככה נותנים לילד שלהם להראות (במידה שאתה מתחת לגיל 18 ואתה עדין לא עושה את הבחירות שלך) ואני אומר לך אפילו אנשים ברחוב היו רואים תמונה של הגוף שלך והיו אומרים "ואי איזה רזה הוא זה לא בריא" שתבין באיזה מצב אתה הייתה.
אתה עכשיו במצב של מישהו שהתחיל להיתאמן רואים עליך חיטוב ואפשר לראות שהחזה שלך בולט יותר משאר הגוף ואני מאמין שאם הזמן שתגדל כמו שצריך ושתיתקדם (ככה אני משער) אתה תמצא שהוא השריר החזק אצלך.
בקשר לידיים?הן חטובות פרט לקצת בייספס אני לא מצליח לראות כלום.

סה"כ גדלתה כל הכבוד ומה שאתה צריך לעשות זה להמשיך לגדול ואל תיתבייש לאכול עוד 10-15 קילו תעלה תמונות ואז ניראה מה מצבך.

בהצלחה צחי:king:

צחי קראתה את ההודעה שלי?

jfolk
23-04-09, 22:09
רואים שניו
אבל הייתי יכול לעשות שניו גדול יותר אם הייתי משקיע בתזונה ובאימונים כאחד

The-One
23-04-09, 22:10
צחי קראתה את ההודעה שלי?

כן עכשיו קראתי,שמע אתה צודק בנוגע לרוב....
אבל הבעיה היא חשק לאכול בעיקר:/ אז הגיע הזמן לדחוף אוכל בכוח קצת למה אני אפיול ירדתי איזה חצי קילו בזמן האחרון כי לא אכלתי טוב...
וואלה באמת שאני חייב להשקיע יותר בתזונה ואתה צודק בכל מה שרשמת.. ובנוגע לתוכנית אימונים,אני ישאר איתה למרות שהיא נפח נמוך וזהו ונקווה להתקדם וזהו..
לא צריך להתעסק בחרא לאכול להתאמן לישון ויאלה פעם הבאה שאני יעלה תמונות זה יהיה ב 78-80קילו לפחותת..
תודה על התגובה.:flowers:

TheRock
23-04-09, 22:11
גלעד כל הכבוד איזה משקיען אתה

TheGift
23-04-09, 22:21
ממש פגעת בי פה. אני רוצה לראות את מר קיסם שם 100 קילו מעל הראש בלי שהוא נשבר ל 2 חלקים.

תאמין לי באמת מעניין את הביצה אבל הפעם השחצנות שלך עברה את הגבול
אתה צוחק עליו חמוד, אבל עם הRM-1 שלך בדדליפט לפי הסרטון ששמת ביוטיוב, עבדתי כמה חזרות טובות עוד לפני סייקל ראשון וכשהתאמנתי בתוכנית של עצימות (שאתה כול הזמן מזלזל בהן ובאנשים שעובדים איתן) ושקלתי בזמנו 80 ומשהו.
שלא נדבר על אנשים כמו ארבל וגלעד ואולג ועוד כמה חברה שבכלל לא נמצאים פה שעובדים תכנית כזו ומשתינים עליך בקשת גם מבחינת כוח שזה לא התחום שלהם.

:bye1:

Pro_XXL_Universe
23-04-09, 22:23
גלעד כל הכבוד איזה משקיען אתה

עזוב אותך אחרי הפוסט שהוא פתח אחי אני באמת מצטער שטרחתי לכתוב:(

hanna666
23-04-09, 22:24

שמע אתה יכול לכנס לפורום פיתוח גוף תחרותי ולענות לי על השאלה בפוסט מר ישראל החטוב ?

NeTaNeLoSh
23-04-09, 22:24

איזה פוסט הוא פתח?

The-One
23-04-09, 22:27

שמע כולה בקשתי עזרה מהחברה בפורום,בנוגע לתזונה אני לא בנאדם שאוהב לאכול רק רציתי לקבל טיפים איך לדחוף תאוכל שזה בעיקר הבעיה שלי בכל התחום של האימונים לא מבןי למה אתה מתעצבן.

Pro_XXL_Universe
23-04-09, 22:28
שמע כולה בקשתי עזרה מהחברה בפורום,בנוגע לתזונה אני לא בנאדם שאוהב לאכול רק רציתי לקבל טיפים איך לדחוף תאוכל שזה בעיקר הבעיה שלי בכל התחום של האימונים לא מבןי למה אתה מתעצבן.

חחח לא מתעצבן,אתה פאקינג בכיין ואני שונא אנשים כאלו בעניי הם לוזרים.

גד"שניק
23-04-09, 23:10
אפשרי לעשות ss למשך שנתיים.

The-One
24-04-09, 02:02
חברה סתם יש לי שאלה עם כבר הגבתם הרבה בפוסט ואני שמח כמה % שומן אני לפי התמונות?..

NeTaNeLoSh
24-04-09, 02:12
נראה לי 10 אחוז שומן

ilayzror
24-04-09, 13:15
אחי בגלל שהוא קיבל מכות בבית ספר הוא מתחיל להוציא את המרמור שלו על ילדים.

WEST $ SIDE
24-04-09, 14:04
חשבתי שאנשים שלא קראו את הספרים שלו, אין להם זכות לדעה בנושא.

חשבתי שאנשים שמבלים כל היום בלהביא ביד על מר. ריפיטו , צריכים ליישם בשטח את מה שהוא כותב ואומר לא? הסקוואט שלך כל כך גרוע שזה לבכות , אתה יכול לקחת את כל הידע שלך לבוא לריפיטו ולהגיד לו שיתן לך סטירה, אתה אהבל .....

arbel2
24-04-09, 14:12
חשבתי שאנשים שמבלים כל היום בלהביא ביד על מר. ריפיטו , צריכים ליישם בשטח את מה שהוא כותב ואומר לא? הסקוואט שלך כל כך גרוע שזה לבכות , אתה יכול לקחת את כל הידע שלך לבוא לריפיטו ולהגיד לו שיתן לך סטירה, אתה אהבל .....

חאלס
בואו לא נוסיף יותר שמן למדורה

YOG558
24-04-09, 14:13
אחי זה שינוי בסדר גמוררר גם נשארת חטוב יפה
זה לא שינוי שאפשר להגיד ואווו ולא שינוי קטנטן גם זה בסדר לגמרי תמשיך ככה !

Elad12
24-04-09, 20:28
עזוב אתה 16% אתה כ"כ שמן שצריך לייצר בשבילך מודד אחוז שומן חדש.

fail i know.

hypertrophy
24-04-09, 20:30
יאללה אני פותח פוסט של "אני כל ךכ שמן" באופ טופיק תבוא!

haim15
25-04-09, 09:39
שחיף אחושרמוטה ההורים שלך מרעיבים אותך נראה לי

תנו לו באן!

I AM THE WALRUS
25-04-09, 13:03
נראה שעלית לא רע אבל לדעתי אתה צריך להתמקד בתרגילי בוני המאסה הבסיסיים, ולעזוב את כל החרטא בצד.
איפה הרגליים שלך בסיפור?

Romario
25-04-09, 15:04
שיפור באמת מטורף , לפני שהתחלת להתאמן היית שלד ועכשיו יופי של גוף
תמשיך להעמיס .

The-One
25-04-09, 17:40
נראה שעלית לא רע אבל לדעתי אתה צריך להתמקד בתרגילי בוני המאסה הבסיסיים, ולעזוב את כל החרטא בצד.
איפה הרגליים שלך בסיפור?
הרגלים שלי בסדר גמור הכל בפורפציה ... גם הרגלים יש עליהם מאסה בדיוק כמו כל הגוף...
שיפור באמת מטורף , לפני שהתחלת להתאמן היית שלד ועכשיו יופי של גוף
תמשיך להעמיס .

תודה רבה אחי! נתת לי מוטיבציה נמשיך להתאמן ולעלות במאסה כמו גדולים נאכל יותר בעזרת ה":jockey:

hanna666
25-04-09, 17:48
תודה רבה אחי! נתת לי מוטיבציה נמשיך להתאמן ולעלות במאסה כמו גדולים נאכל יותר בעזרת ה":jockey:[/QUOTE]

הפה :D