PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על אימון ביתי

vocal
02-02-07, 22:37
3 פעמים בשבוע אני עושה אימון בבית קצת משקולות סטים של כפיפות בטן שכיבות שמיכה וכאלה..
זה בריא ? זה "להתאמן נכון"
לא רץ או עושה סוג של אירובי

Yoshi-Moto
02-02-07, 22:56
כן זה טוב.
תלוי איזה תרגילים אתה עושה במשקולות.

YNZ
03-02-07, 09:21
לא אתה תיהיה חולה

Daniel-Barak
03-02-07, 10:42
3 פעמים בשבוע אני עושה אימון בבית קצת משקולות סטים של כפיפות בטן שכיבות שמיכה וכאלה..
זה בריא ? זה "להתאמן נכון"
לא רץ או עושה סוג של אירוביתלוי, מהי המטרה שלך?

ולגביא מה "בריא" או לא... זה לא מתחיל ונגמר רק בפעילות גופנית בכלל, או פעילות אנאירובית בפרט.

SaBaGMaN
03-02-07, 12:37
אין עם זה שום בעיה אפשר להשיג תוצאות יפות משכיבות שמיכה,מטח,מקביליות,כפיפות בטן ועוד..
אתה יכול לשלב גם מישקולות זה רק פלוס
תחקור קצת על כל מיני תרגילים כנגד מישקל גוף שאפשר לבצע בבית

Leo
03-02-07, 15:45
תשמע אני גם מתאמן בבית עכשיו כשיצאתי מהמכון כושר הקודם שלי ולא עשיתי מנוי חדש ומאז בדקתי מלא תרגילים אקזוטיים של משקל גוף שיכולים להחליף הרבה מאוד דברים מחדר כושר ,
עכשיו אין לי כוח הלרשם מחדש כי יש לי הכל בבית ( אבל עדיין בא לי להרשם לקאנטרי כדי להתחיל עם בנות שמה \= וכי זה קרוב לבית ספר שלי)

maya
03-02-07, 15:51
פשר לעשות הכול תלוי מה המטרה שלך כי בכדי לעלות ממש במסה אתה צריך משקלים כבדים אז מתרגלים של משקל גוף פחות אפשר להגיע לתוצאות בטווח הארוך אז תצתרך להוסיף גם משקולות ולגוון את התרגילים

ohadhost
03-02-07, 17:23
תשמע אני גם מתאמן בבית עכשיו כשיצאתי מהמכון כושר הקודם שלי ולא עשיתי מנוי חדש ומאז בדקתי מלא תרגילים אקזוטיים של משקל גוף שיכולים להחליף הרבה מאוד דברים מחדר כושר ,
עכשיו אין לי כוח הלרשם מחדש כי יש לי הכל בבית ( אבל עדיין בא לי להרשם לקאנטרי כדי להתחיל עם בנות שמה \= וכי זה קרוב לבית ספר שלי)

וואלה אחי איזה ציוד צריך לקנות לבית בשביל להיתאמן כמו שצריך ?

לנושא אחי בטח שאפשר להגיע לתוצאות דוגרי לפני שניכנסתי לפורומים הייתי מתאמן יום יום וראיתי תוצאות אבל מאז שאני באינטרנט ניהיתי עצלן וקצת הפסקתי אז תתמיד אחי זה חשוב.

YNZ
03-02-07, 17:25

אחי כל הזמן אתה זורק להתחיל עם בנות במכון עזוב אותך שטויות לך ליםםםם
אין על הים בשביל להתחיל עם בנות ..

Leo
03-02-07, 17:46
וואלה אחי איזה ציוד צריך לקנות לבית בשביל להיתאמן כמו שצריך ?

לנושא אחי בטח שאפשר להגיע לתוצאות דוגרי לפני שניכנסתי לפורומים הייתי מתאמן יום יום וראיתי תוצאות אבל מאז שאני באינטרנט ניהיתי עצלן וקצת הפסקתי אז תתמיד אחי זה חשוב. את האמת אתה יכול לאמן את עצמיך כמו שצריך בלי לקנות כמעט שום ציוד מעבר לדברים שיש בכל בית. ואני לא מדבר על שכיבות שמיכה ושטויות

יש לך אפשרות לעשות רגליים , מלא סוגים של אירובי , גב , ידיים , כתפיים וכו' עם טווח ענקי של התנגדויות שלמתחיל לא תהיה בעייה להגיע להגירוי שגורם לגוף לבנות שריר בקצב מירבי שההורמונים+תזונה מאפשרים

אבל איזה מוט מתח ושתי דאמבלים עם הרבה פלטות אולי חבל קפיצה לא יזיקו

ohadhost
03-02-07, 19:19
את האמת אתה יכול לאמן את עצמיך כמו שצריך בלי לקנות כמעט שום ציוד מעבר לדברים שיש בכל בית. ואני לא מדבר על שכיבות שמיכה ושטויות

יש לך אפשרות לעשות רגליים , מלא סוגים של אירובי , גב , ידיים , כתפיים וכו' עם טווח ענקי של התנגדויות שלמתחיל לא תהיה בעייה להגיע להגירוי שגורם לגוף לבנות שריר בקצב מירבי שההורמונים+תזונה מאפשרים

אבל איזה מוט מתח ושתי דאמבלים עם הרבה פלטות אולי חבל קפיצה לא יזיקו

יש לי את כל מה שאמרתה אבל אני חושב שאני צריך גם ספה לדחיקת חזה וזהו .

Leo
03-02-07, 21:12
יש לי את כל מה שאמרתה אבל אני חושב שאני צריך גם ספה לדחיקת חזה וזהו .

מה תעשה איתה???
דחיקת חזה זה בין התרגילים הכי מפגרים לעשות בבית לבד =\