PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה רק למי שמבין שיגיב

TheRock
22-04-09, 18:49
חבר שלי שמן ושוקל 90+ על 50% שומן הקיצר הוא התחיל דיאטה רצינית , והתחילו לו סימנים לבנים כמו פסים כאלה ביד , עכשיו הוא אמר לי שסימנים לבנים זה אומר על ירידה באחוז שומן , וסימנים אדומים(סימני מתיחה) זה אומר על גדילת היד קריעת העור כתוצאה מהשמנה או מגדילת מאסת שריר

זה נכון על הסימנים האדומים והלבנים האלה?

hanna666
22-04-09, 18:58
חבר שלי שמן ושוקל 90+ על 50% שומן הקיצר הוא התחיל דיאטה רצינית , והתחילו לו סימנים לבנים כמו פסים כאלה ביד , עכשיו הוא אמר לי שסימנים לבנים זה אומר על ירידה באחוז שומן , וסימנים אדומים(סימני מתיחה) זה אומר על גדילת היד קריעת העור כתוצאה מהשמנה או מגדילת מאסת שריר

זה נכון על הסימנים האדומים והלבנים האלה?

לא ולא

elnorv
22-04-09, 19:06
זה סימנים שאורמים ללכת לרופא נריאה לי ..

יש לי חבר גם בהמה חמוד כזה.. רומני ^_^ גדול
הוא מרזה ושמין מרזה ומשמין כל הזמן... אלוהים יודע מה יש לו..
ויש ו סמינים כל קריעה (מתיחה) לא יודע מה זה.. על הגוף... ניראה למה שאתה מתכוון...

הוא אמר לי שזה בגל משהוא לא זוכר =\... אני ישאל אני יענה לך

hanna666
22-04-09, 19:07
זה סימנים שאורמים ללכת לרופא נריאה לי ..

חח לא אין צורך אחי

נעל
22-04-09, 19:47
סימני מתיחה זה רק למראית עין זה לא פוגע אבל לא נשמע טוב מה שיש לו.
לי יש סימני מתיחה בגב תחתון מהתקופה שגבהתי.
איזה זין זה.

Elad12
22-04-09, 19:47
יש לי אדומים ולבנים.
בזמן אימון הם אדומים.(מצב חם)
ובמצב קר הם לבנים.
מה זה אומר?

elnorv
22-04-09, 19:59
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה זה חחח יש לך מד חום של השרירים בגוף xdd :):):):)?..

TheRock
22-04-09, 20:14
סימני מתיחה זה רק למראית עין זה לא פוגע אבל לא נשמע טוב מה שיש לו.
לי יש סימני מתיחה בגב תחתון מהתקופה שגבהתי.
איזה זין זה.

תקשיב לי היה בהתחלה בקטנה פס אדום כזה, עכשיו כל היד שלי ממש כולה פסים אדומים וגם כל החזה שלי אנשים שרואים את זה חושבים שאני מזריק

Pro_XXL_Universe
22-04-09, 21:36
אני כמעט בטוח שאני יודע במה מדובר עקב הניסיון האישי שלי!
שאני התחלתי דיאטה בפעם הראשונה מאחוז שומן מ-ט-ו-ר-ף!אז הסימני מתיחה שהיו לי (בבטן,בחזה וקצת בידיים) התחילו אם החיטוב לקבל "צבע בהיר יותר" ואז פשוט להעלם..אני לא יודע אם זה נכון להגיד את זה ככה שחיטוב מעיף סימני מתיחה אבל לדעתי זה די הגיוני שהסמני מתיחה נעלמים שהעור לא מתוח כלכך.

Pro_XXL_Universe
22-04-09, 21:37
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה זה חחח יש לך מד חום של השרירים בגוף xdd :):):):)?..

אח שלו תקטין קצת את התמונה בחתימה שלך היא חוסמת לי אויר בחדר מרוב שהיא גדולה.

the pharmacist
22-04-09, 21:57
הסימנים האלה לא פוגעים בבריאות , בסה"כ זה מעיד על קריעה של העור זה די נפוץ ותלוי בגמישות של העור . בגלל זה לשחורים בד"כ יש פחות. הסימנים יכולים להיטשטש בשיזוף אבל ברמת העקרון הם נצחיים

TheRock
22-04-09, 22:13
אני כמעט בטוח שאני יודע במה מדובר עקב הניסיון האישי שלי!
שאני התחלתי דיאטה בפעם הראשונה מאחוז שומן מ-ט-ו-ר-ף!אז הסימני מתיחה שהיו לי (בבטן,בחזה וקצת בידיים) התחילו אם החיטוב לקבל "צבע בהיר יותר" ואז פשוט להעלם..אני לא יודע אם זה נכון להגיד את זה ככה שחיטוב מעיף סימני מתיחה אבל לדעתי זה די הגיוני שהסמני מתיחה נעלמים שהעור לא מתוח כלכך.

כן זהו שהילד הזה השמן יש לו סימנים לבנים כאלה על היד כנראהכמו שהיו לך

SaharKazes
23-04-09, 00:04
תקשיב לי היה בהתחלה בקטנה פס אדום כזה, עכשיו כל היד שלי ממש כולה פסים אדומים וגם כל החזה שלי אנשים שרואים את זה חושבים שאני מזריק

בדיוק כמוני..
יש לי על כל היד הקדמית והאחורית ביד שמאל סימני מתיחה.. גם על בייספס ימין, בין החזה לבייספס/בכתף יש לי סימנים ענקיים, ברחב גבי יש לי (כמו של דניס וולף חח) וברגליים..
בהתחלה חברים שלי חשבו שמרביצים לי בבית..