PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|אחוז שומן

TheBestInTheWest
22-04-09, 21:19
מישהו יכול להגיד לי את האחוזי שומן שלי?
ואם זה מתאים לקוביות?

לא יודע אם זה מתאים לכאן...מצטער אם לא..
אז ככה מימין לשמאל:
בטן מהצד, בטן מכווצת, בטן רפויה...כי אני מתאמן כבר איזה 8-9 חודשים אני רואה התפתחות בשאר הגוף אבל לא בבטן אם זה עוזר אני בן 15 ושמונה חודשים מטר שבעים 57 ק"ג
http://img246.imageshack.us/gal.php?g=img0002s.jpg

SkateFreak
22-04-09, 21:23
אחוז שומן בסדר אבל אין מסה.
תתחיל לאכול. לאכול לאכול.

the pharmacist
22-04-09, 21:41
אין דבר כזה מתאים לקוביות , זה אינדיבדואלי אתה יכול להיות על 14 אחוז שומן וגם יראו קוביות, שהייתי במסה על 18 אחוז שומן עדיין ראו קצת את העליונות. אבל יש לך עוד דרך ארוכה , עדיף שתחשוב איך אתה עולה בעוד כמה ק"ג מאשר הקוביות בבטן

TheBestInTheWest
22-04-09, 21:44
אחי אני יודע שאין מסה...אני גם לא רוצה מסה אני מחפש באדיבילדינג....אני רוצה גוף....אולי אני ישמע לך כרגע כמו איזה מעריצה מושבעת בת 12 של כמעט מלאכים אבל אני יותר בקטע של גוף של דוגמן...וחוץ מזה גם התחלתי תזונה נכונה רק בחודש האחרון....אז בגלל זה זה לא ניראה עבודה של 9 חודשים
אז מה אומר אחי? יש לי בטן מתאימה לקוביות מבחינת שומן כמה יש בערך? פחות מ10% או יותר??

ולזה שמעליי....
אני מת לעלות בכמה ק"ג אבל אני מפחד להשמין אני הדיאטה שלי היא דלת פחמימות.....זה אפשרי לעלות ככה במשקל??

וד"א כשאני מסתכל מהצד אבל לא ממש מהצד אלה בזווית כזאת מהמראה אני מצליח לראות קוביות למה זה ככה ושאני עומד ישר מול המראה אני לא רואה??

SkateFreak
22-04-09, 21:48
אחי אני יודע שאין מסה...אני גם לא רוצה מסה אני מחפש באדיבילדינג....אני רוצה גוף....אולי אני ישמע לך כרגע כמו איזה מעריצה מושבעת בת 12 של כמעט מלאכים אבל אני יותר בקטע של גוף של דוגמן...וחוץ מזה גם התחלתי תזונה נכונה רק בחודש האחרון....אז בגלל זה זה לא ניראה עבודה של 9 חודשים
אז מה אומר אחי? יש לי בטן מתאימה לקוביות מבחינת שומן כמה יש בערך? פחות מ10% או יותר??

ולזה שמעליי....
אני מת לעלות בכמה ק"ג אבל אני מפחד להשמין אני הדיאטה שלי היא דלת פחמימות.....זה אפשרי לעלות ככה במשקל??

כמדומני פיתוח גוף עובר דרך מאסה... אתה יכול לשלב מאסה עם אירובי אבל זה לא אומר שאתה גודל בצורה משמעותית ללא עלייה במאסה (הגיוני, אם תחשוב על זה -__-)

הדרך שאני מכיר בה כטובה ביותר זו עלייה במאסה ולאחר מכן חיטוב,
ואני כמעט בטוח שהרוב יסכימו איתי כאן

ובקשר לאיך שאתה מסתכל על זה במראה, זה עניין של תאורה והצללות

TheBestInTheWest
22-04-09, 21:49
תאמת אחי גם אני מסכים איתך אבל עכשיו לפני הקיץ..מאסה יכולה להיות קצת בעייתית..

TheBestInTheWest
22-04-09, 22:13
אז אחים שלי מה אני עושה בכדי לקבל קוביות בבטן? להוריד עוד את האחוזי שומן??
(הדאבל פוסט בגלל שמסיבה כזו או אחרת אין לי כפתור עריכה)

pala
22-04-09, 22:32
האחוז שמון שלך מעולה...יש לי פי 2 מזה ורואים לי קוביות
פשוט תעבוד על הבטן שלך על תהיה עצלן בחייאת, תפסיק עם התירוצים שלך, אתה רוצה משהו בלי לנסות להשיג אותו
מה שאתה נותן זה מה שאתה מקבל, פיתוח גוף זה לא משחק של כמה ימים, לא רוצה? שבת שלום.

TheBestInTheWest
22-04-09, 22:38
האחוז שמון שלך מעולה...יש לי פי 2 מזה ורואים לי קוביות
פשוט תעבוד על הבטן שלך על תהיה עצלן בחייאת, תפסיק עם התירוצים שלך, אתה רוצה משהו בלי לנסות להשיג אותו
מה שאתה נותן זה מה שאתה מקבל, פיתוח גוף זה לא משחק של כמה ימים, לא רוצה? שבת שלום.

אז אחי אתה אומר לתת לבטן אימון יותר מאסיבי ותוך כמה חודשים אפשר לשחק לי על הבטן איקס עיגול?

pala
23-04-09, 08:27
ברור...אתה רזה לגמרי, זה לא לוקח כמה ימים אתה יודע

TheBestInTheWest
23-04-09, 23:08
טוב תודה אחי..גם נתת לי דרבון ומוטיבציה תודההה