PDA

צפה בגרסא המלאה : פריקת כתף וחזרתה למקום

bored2death
22-04-09, 22:02
היום עשיתי לחיצת כתפיים עם משקולות, הרמתי משקל כבד יותר כי הייתי בטוח שאני אצליח
אבל בחזרה השישית מתוך 8 שהתכוונתי לעשות היד שלי זזה אחורה וממש הרגשתי את הכתף שלי יוצאת מהמקום ,ואני בשיא חוכמתי החלטתי להתקע בקיר כדי שהיא תחזור -_- אחרי שנתקעתי בקיר והיא חזרה
עכשיו איזה חצי שעה אחרי אני מסתכל על הכתף היא לא נפוחה יותר או משהו אבל יש כאב מציק כזה
לא כאבי תופת אלא סתם כאב מציק ומעצבן בכתף.
כדאי לעשות משהו מיוחד (משחות,קרח) או שלא להתייחס לזה יותר מדי אלא אם הכאב מחמיר?

טונה
22-04-09, 22:07
עשית דבר מטומטמם מאוד.אני לא יודע עד כמה הפריקה שלך הייתה רצינית אבל כשאני פרקתי בכל 4 הפעמים הייתי במיון והחזירו לי שם את הכתף ואחרי זה קיבעו לי אותה.אני חושב שאתה צריך ללכת לרופא להיבדק פריקת כתף זה לא צחוק זה משהו שהולך איתך לכל החיים.

bored2death
22-04-09, 22:09
זהו שזה פעם ראשונה שזה קורה לי בחיים
והפריקה עצמה הייתה קלה כי זה לא כאב יותר מדי

טונה
22-04-09, 22:11
הרגשת ממש יציאה מהמקום?ראית בליטה מוזרה?יכלת להרים את היד?בכל אופן עדיף להיבדק אפילו לעבור צילום.

bored2death
22-04-09, 22:12
הייתה בליטה
הרגשתי שהיא יצאה
פשוט פחדתי להחזיר אותה לבד אז די הפעלתי כוח דרך הקיר והיא חזרה למקום

TheRock
22-04-09, 22:14
[QUOTE=bored2death;815014]היום עשיתי לחיצת כתפיים עם משקולות, הרמתי משקל כבד יותר כי הייתי בטוח שאני אצליח
אבל בחזרה השישית מתוך 8 שהתכוונתי לעשות היד שלי זזה אחורה וממש הרגשתי את הכתף שלי יוצאת מהמקום ,ואני בשיא חוכמתי החלטתי להתקע בקיר כדי שהיא תחזור -_- אחרי שנתקעתי בקיר והיא חזרה
עכשיו איזה חצי שעה אחרי אני מסתכל על הכתף היא לא נפוחה יותר או משהו אבל יש כאב מציק כזה
כדאי לעשות משהו מיוחד (משחות,קרח) או שלא להתייחס לזה יותר מדי אלא אם הכאב מחמיר?[/QUOT

כמה משקל עשית בכל דאמבל ??

AkunaMatata
22-04-09, 22:16
קרה לי גם פעם אחת בידיוק באותו תרגיל רק בישיבה
הכאבים נשארו לי לכמה ימים אבל לא כאבים רציניים ובטח שלא כאבים שאי אפשר להתאמן בגללם

טונה
22-04-09, 22:17
עכשיו יש כאבים כשאתה מרים את היד גבוהה ומזיז אותה?אחרי פריקה ממש יציאה מהמקום יש מצב שמה שהחזיק את הכתף נדפק ולכן יש סכנה לפריקות חוזרות,אתה צריך להיבדק ואולי אפילו לתת ליד מנוחה וקיבוע. לדעתי אל תקח סיכון עם פריקות גם אם זה פריקה קלה,אני עברתי ניתוח בגלל זה .

bored2death
22-04-09, 22:18
[QUOTE=bored2death;815014]היום עשיתי לחיצת כתפיים עם משקולות, הרמתי משקל כבד יותר כי הייתי בטוח שאני אצליח
כדאי לעשות משהו מיוחד (משחות,קרח) או שלא להתייחס לזה יותר מדי אלא אם הכאב מחמיר?[/QUOT

כמה עשית בכל דאמבל ??

עזוב אחי, אני מרים משקלים של אפרוח

bored2death
22-04-09, 22:20
עכשיו יש כאבים כשאתה מרים את היד גבוהה ומזיז אותה?אחרי פריקה ממש יציאה מהמקום יש מצב שמה שהחזיק את הכתף נדפק ולכן יש סכנה לפריקות חוזרות,אתה צריך להיבדק ואולי אפילו לתת ליד מנוחה וקיבוע. לדעתי אל תקח סיכון עם פריקות גם אם זה פריקה קלה,אני עברתי ניתוח בגלל זה .

יש לי כאב כזה כאילו מופעל לחץ על העצמות שבכתף
ובכללי הכאב תמיד באותה רמה

לדעתי אל תקח סיכון עם פריקות גם אם זה פריקה קלה,אני עברתי ניתוח בגלל זה
זה עד כדי כך מסוכן o_o?

טונה
22-04-09, 22:22
לי אמרו שאחרי הפריקה הראשונה אני כנראה יפרוק שוב ואכן זה קרה יותר מדי פעמים עד שהכתף הייתה במצב לא טוב והיה צריך ניתוח בשביל שזה יפסיק,אחרי פריקה אחת אין כל כך מה לפחד מניתוח אבל צריך להיבדק לדעתי,פריקה שנייה ושלישית אם תבוא חס וחלילה צריך להתחיל לחשוב עעל זה.

bored2death
22-04-09, 22:29
לי אמרו שאחרי הפריקה הראשונה אני כנראה יפרוק שוב ואכן זה קרה יותר מדי פעמים עד שהכתף הייתה במצב לא טוב והיה צריך ניתוח בשביל שזה יפסיק,אחרי פריקה אחת אין כל כך מה לפחד מניתוח אבל צריך להיבדק לדעתי,פריקה שנייה ושלישית אם תבוא חס וחלילה צריך להתחיל לחשוב עעל זה.
סבבה, נתאמן יותר בזהירות
ופעם הבאה ניקח ספוטר
תודה על העזרה :ok:

Yaira
23-04-09, 01:52
אין מצב שפרקת אחי,למה פריקת כתף זה מסוג הכאבים שמטפלים במורפיום..תהיה בטוח שאם פרקת לא היית יכול להזיז את היד,

goldBEN
23-04-09, 08:11
אני יכול לפרוק את הכתף בלי להתאמץ יותר מידי.
double jointed...(:

voidale
24-04-09, 16:41
וואי אחי זה שאם ה4 פריקות רואים שאתה מבין אז פירקתי כתף אבל אפשר להגיד בקטנה לא אם משקולות אז עכשיו כשאני כיאלו עושה לחיצת חזה באוויר אני מרגיש שהעצם מעל החזה מתחת לצוואר מקווה שהבנתה אז זה כיאלו מתנגש וזה עושה טאק כיאלו זה מתגנש בזה אין לי כאבים בכלל רק הבעיה הזאתי תודה על העזרה!! אם יש לך מושג איזה רמה זה כיאלו יעבור לבד או ש צריך ללכת לרופא

פינגווין
24-04-09, 21:53
זה לא פריקת כתף
פריקת כתף זה פשוטו כמשמעו אם היית פורק כתף היית מרגיש תכתף למטה והיית מתחיל לאבד תחושה ביד
פריקת כתף אמיתית גם אם תחזיר וגם אם לא, היא תמיד תצא לך כי השרירים שמחזיקים אותה נמתחו
אפשר לתקן אתזה רק עם ניתוח
רוב הסיכויים שמה שקרה זה לא פריקה

bored2death
25-04-09, 15:21
סבבה, תודה לכולם, הרגעתם אותי...
אם תרצו תנעלו, כבר קיבלתי תשובה