PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה עם תוספי מזון !!

na0r
03-02-07, 18:04
אנישם אני חייב שתתנו לי עצות איך לשכנע תהורים שלי ליקנות לי גיינר !!!!!!

מה לומר להם !?!?!? הם לא מסכימים חחחח

מבחינתם זה סמים .... או שהם אומרים "גם אם יהיה לך ברגע שתפסיק לקחת את הגיינר הזה או איך שאתה לא קורא לזה אתה תחזור לאותו מצב"

אז איך לשכנע אותם ? כל מה אני שאני רוצה זה קצת לעלות תמאסה לא להיראות שחיף כזה
ואני מתאמן כבר כמה זמן במכון כרגע אני עם תוכנית ab

תודה לעוזרים

Johnny
03-02-07, 18:08
אחי שאלו את זה כבר כמה פעמים וענו מלא אנשים. תסביר להם בפירוט מה זה באמת= חלבון ופחמימה, בדיוק כמו שחזה עוף זה חלבון ותפוח אדמה זה פחמימה.

THE_JUGGERNAUT
03-02-07, 18:13
אל תקח את זה קשה
גם אם לא תצליח לשכנע אותם אני בטוח שתוכל להסתדר יפה עם אוכל

na0r
04-02-07, 08:26
אבל אני רוצה לעלות הרבה במאסה ... אני די נראה שחיף ואני רוצה טיפה להתנפח כדי להיראות יותר גדול כזה ולא צר ורזה

P-a-n-1-c
04-02-07, 08:43
תן להם לדבר עם גיל
מניסיון זה עובד :wiggle:

THE_JUGGERNAUT
04-02-07, 18:46
אבל אני רוצה לעלות הרבה במאסה ... אני די נראה שחיף ואני רוצה טיפה להתנפח כדי להיראות יותר גדול כזה ולא צר ורזה

אני לא מקבל את התירוץ הזה

מילא תגיד שאתה דוחף כל כך הרבה אוכל ולא עולה במשקל או שפשוט אין לך מה לאכול כי אתה בעבודה/צבא אז זה משהו אחר....תבדוק באמת כמה אתה אוכל ותחזור אלינו

לזה שאתה רוצה "לעלות הרבה במאסה" אין קשר בכלל לגיינר

בהצלחה

Arielp
04-02-07, 18:56
תעשה כמוני - אל תשאל אותם.
הרגע חזרתי מהחנות בראשון עם קריאטין שהחלטתי אתמול לקנות וההורים שלי - אני אפילו לא יודע מה דעתם בנושא.

Vandelay
05-02-07, 18:14
תעשה כמוני - אל תשאל אותם.
הרגע חזרתי מהחנות בראשון עם קריאטין שהחלטתי אתמול לקנות וההורים שלי - אני אפילו לא יודע מה דעתם בנושא.
מה זאת העצה הזאת אתה רואה שהוא יסתכסך עם ההורים שלו? יחסים טובים עם ההורים שווים הרבה יותר מאיזה גיינר טיפשי.
בכל אופן, כמו שמישהו כתב למעלה תנסה להסביר להם שגיינר זה כמו ארוחה זה חלבון ופחמימה תראה להם את הרכיבים מאחורה.

Arielp
05-02-07, 19:50
מה זאת העצה הזאת אתה רואה שהוא יסתכסך עם ההורים שלו? יחסים טובים עם ההורים שווים הרבה יותר מאיזה גיינר טיפשי.
בכל אופן, כמו שמישהו כתב למעלה תנסה להסביר להם שגיינר זה כמו ארוחה זה חלבון ופחמימה תראה להם את הרכיבים מאחורה.

"להסתכסך"? מה השטויות האלה, זה לא סמים או משהו לא חוקי זה כמו שההורים שלי לא ירשו לי לאכול במבה אז אתה קונה כשהם לא יודעים...