PDA

צפה בגרסא המלאה : להשתפר בסקוואט בזמן חיטוב ?

4roxe
26-04-09, 18:12
רציתי לדעת אם זה אפשרי בכלל להשתפר במשקלים של הסקוואט בזמן חיטוב. אני משחק כדורסל והסקוואט שלי ממש לא קרוב למה שאני רוצה .. הדדליפט שלי גבוה יותר מהסקוואט שלי וזה מעצבן אותי. יש אפשרות להתקדם בסקוואט בזמן חיטוב? כי מעניין אותי איך אתלטים עושים את זה .. הרי שחקני כדורסל לא יכולים להיכנס למסה כי זה מן הסתם יאט אותם...ובאותו זמן גם לשפר את הניתור שלהם ואת היכולות האתלטיות שלהם..

Eyeseen
26-04-09, 18:32
הדדליפט שלך אמור להיות יותר גבוה מהסקוואט, תירגע ..

4roxe
26-04-09, 18:38
הדדליפט שלך אמור להיות יותר גבוה מהסקוואט, תירגע ..

אוקי.. בכל זאת יש לך אולי תשובה על אם אפשר להתקדם במשקלים בזמן חיטוב?

Eyeseen
26-04-09, 18:42
אוקי.. בכל זאת יש לך אולי תשובה על אם אפשר להתקדם במשקלים בזמן חיטוב?

תחכה ליותר מנוסים ממני, עוד לא עשיתי חיטוב אחד אז אין לי שמץ של מושג.

4roxe
26-04-09, 18:51
תחכה ליותר מנוסים ממני, עוד לא עשיתי חיטוב אחד אז אין לי שמץ של מושג.

הממ אוקי.. ואם אפשר גם לדעת כמה טווח חזרות מומלץ וכמה סטים לסקוואט..

yishai
26-04-09, 19:44
לא מן הסתם בחיטוב תיורד במשקל ,לא אוכל,חלש יותר,יורד במסת שריר גם ,תעבוד על ניתור רגיל בלי סקוואט זה ישפר

4roxe
26-04-09, 20:02
לא מן הסתם בחיטוב תיורד במשקל ,לא אוכל,חלש יותר,יורד במסת שריר גם ,תעבוד על ניתור רגיל בלי סקוואט זה ישפר

אין מצב.. לא אפקטיבי מספיק לעבוד על ניתור רגיל בלי סקוואט כדי להשתפר מהמצב שאני נמצב בו.. אני קופץ בסביבות ה60 סנטימטר ולהתקדם לעבר ה 80 90 סנטימטר אני חייב סקוואט חזק.. ..קראתי המון על ניתור המון אבל המון.. לקפוץ סתם לא יגרום לי להגיע למה שאני רוצה...
אין דרך אפשרית לעלות במשקלי הסקוואט חוץ במאסה?..שוב איך יכול להיות ששחקני כדורסל מקצעונים הסקווט שלהם הוא אדיר .. אבל הם לא מסיבים ברמה של באדי בילדרים מטורפים .. הרגליים שלהם עדיין מתונות אבל נורא חזקות

bykeking
26-04-09, 20:13
אני אישית הורדתי כמעט 20 קילו בסקוואט בחיטוב לעומת המאסה...

4roxe
26-04-09, 20:15
הגיוני שאני מרגיש יותר חזק בחיטוב ?
אני עדיין מרגיש שאני יכול להעלות משקלים.. :s ויכול לשאת אימונים ארוכים וכבדים

raiber
26-04-09, 20:24
למה שבכלל תעשה חיטוב או מאסה אם אתה שחקן כדורסל?!
אני באתלטיקה, ואף פעם לא עשיתי חיטוב או מאסה... ועליתי במשקלים
אתה לא תשמין כי אתה עושה הרבה ריצות, ואתה צריך לאכול כדי לקבל אנרגיה לאימונים שלך
אם יש לך עודף משקל, אז פשוט תוכל אוכל בריא ודל שומן, אבל לא צריך ממש חיטוב.. אתה תשרוף מספיק קלוריות בשביל להגיע ל% שומן בריא
אני בערך 8% שומן, ואני אוכל כל מה שאני רוצה והרבה(עם כל כך הרבה אימונים אני יודע שאין סיכוי שאני ישמין)
שיהיה לך בהצלחה!! :)

4roxe
26-04-09, 20:29
למה שבכלל תעשה חיטוב או מאסה אם אתה שחקן כדורסל?!
אני באתלטיקה, ואף פעם לא עשיתי חיטוב או מאסה... ועליתי במשקלים
אתה לא תשמין כי אתה עושה הרבה ריצות, ואתה צריך לאכול כדי לקבל אנרגיה לאימונים שלך
אם יש לך עודף משקל, אז פשוט תוכל אוכל בריא ודל שומן, אבל לא צריך ממש חיטוב.. אתה תשרוף מספיק קלוריות בשביל להגיע ל% שומן בריא
אני בערך 8% שומן, ואני אוכל כל מה שאני רוצה והרבה(עם כל כך הרבה אימונים אני יודע שאין סיכוי שאני ישמין)
שיהיה לך בהצלחה!! :)

זה הבעיה.. פרשתי מכדורסל ואני כרגע עכשיו משחק ברחוב. המון אבל. מתכנן לחזור לקבוצה שוב השנה ככה שאני לא על בסיס של אימונים.. אבל אני רוצה להרשים אז אני ממש עובד כאילו .

yishai
26-04-09, 20:32
אין מצב.. לא אפקטיבי מספיק לעבוד על ניתור רגיל בלי סקוואט כדי להשתפר מהמצב שאני נמצב בו.. אני קופץ בסביבות ה60 סנטימטר ולהתקדם לעבר ה 80 90 סנטימטר אני חייב סקוואט חזק.. ..קראתי המון על ניתור המון אבל המון.. לקפוץ סתם לא יגרום לי להגיע למה שאני רוצה...
אין דרך אפשרית לעלות במשקלי הסקוואט חוץ במאסה?..שוב איך יכול להיות ששחקני כדורסל מקצעונים הסקווט שלהם הוא אדיר .. אבל הם לא מסיבים ברמה של באדי בילדרים מטורפים .. הרגליים שלהם עדיין מתונות אבל נורא חזקות

בניתור התכוונתי לפיתוח סיבולת כמו שכיבות שמיכה ,מתח וכו' אבל אין מה לעשות אתה לא יכול לעלות כפי שאמרתי.

4roxe
26-04-09, 20:39
בניתור התכוונתי לפיתוח סיבולת כמו שכיבות שמיכה ,מתח וכו' אבל אין מה לעשות אתה לא יכול לעלות כפי שאמרתי.

עשיתי כמה תרגילים של קפיצות כמו squat jumps וsquat hops ועוד תרגילים קפיצות על בסיס של המון חזרות.. אז פיתחתי סיבולת בעיקרון.. אני מתכוון לעלות תמשקלים עם הסקוואט כמובן ואז גם לשלב תרגילי קפיצה פילואמטרים..
פאק זה בעייתי.. נראה לי אני פשוט יסיים תחיטוב מהר ואז יתחיל מאסה של3K-4K קלוריות והמון אירובי כדי שאני לא פשוט יגדל ויהיה איטי ואני יעלה מסה מתונה ..

raiber
27-04-09, 05:38
אחי אתה עושה כאלה שטויות שממש לא יעזרו לך
מי אמר לך שלעבוד בלי משקל ולעשות כל מיני סוגי קפיצות לא יעזור לך?!
אני עושה כל מיני סוגי קפיצות, המאמן שלי הביא לי תוכנית לעשות
ואפילו שאני לא משחק כדורסל בקבוצה, אני מטביע.. אז התרגילים האלה כנירא כן עוזרים
והכי טוב זה לשלב תרגילי כוח, תרגילי משקל גוף, ותרגילי זריזות
תביא קצת נתונים עליך

4roxe
27-04-09, 21:19
אחי אתה עושה כאלה שטויות שממש לא יעזרו לך
מי אמר לך שלעבוד בלי משקל ולעשות כל מיני סוגי קפיצות לא יעזור לך?!
אני עושה כל מיני סוגי קפיצות, המאמן שלי הביא לי תוכנית לעשות
ואפילו שאני לא משחק כדורסל בקבוצה, אני מטביע.. אז התרגילים האלה כנירא כן עוזרים
והכי טוב זה לשלב תרגילי כוח, תרגילי משקל גוף, ותרגילי זריזות
תביא קצת נתונים עליך

אני לא אומר שזה לא יעזור לי
זה כבר עזר לי.. פשוט מהמקום שאני נמצא עכשיו יותר קשה לי לעלות מסתם אימוני קפיצות..למרות שאני עדיין עושה אימוני קפיצות מדי פעם .. לא קבוע כמו פעם אבל עדיין..
הממ אני
מטר 88 עם נעליים
שוקל 78 אבל עדיין אחוז שומן די גבוה :/
בן 17
ניתור של 60 סנטימטר בערך 2 רגליים בריצה