PDA

צפה בגרסא המלאה : מבקש תוכנית ab לעליה במסה + כמה שאלות

benturj
26-04-09, 21:49
שלום לכולם...
אני מתאמן חודשיים וחצי לוקח no xplode לפני אימון ופרפקט 3000 אחרי אימון 1.82 שוקל 64קג עליתי 2.5 קילו בחודשיים וחצי אבל התוכנית שלי אני לא מרוצה ממנה..
אני רוצה תוכנית AB טובה רק איך לשלב את התוספים גם?
את הנו אקספלוד בעיקרון רשום לקחת על קיבה ריקה, אז אני שותה את זה לפני שאני אוכל, אוכל ואז הולך למכון אבל אני לא חושב שזה צורה נכונה כי אני לא מרגיש כל כך השפעה?
את הפרפקט 3000 אני שותה אחרי המכון עם חלב 1% ופעם באמצע היום להשלים ארוחה... (חייל..)
אם מישהו יוכל לכוון אותי אני כבר מתחיל לאבד כיוון..:confused:

DH12
26-04-09, 22:02
אף אחד לא יכתוב לך תוכנית אתה תצטרך לכתוב לבדך ואז אנחנו נתקן אותך הנה מה שאתה צריך לעשות בתוכנית ab 5-7 סטים לשריר גדול
ו0-3 סטים לשריר קטן
שריר גדול=חזה,גב,רגליים
שריר קטן=יד קדמית,יד אחורית,כתפיים ובטן
בבקשה

Guy-
27-04-09, 12:21
שאתם אומרים 0-3 לשריר קטן למה אתם מתכוונים?
מה הקטע בלעשות0 חח? או סט 1? אין לזה משמעות בכלל לפי ההגיון

the pharmacist
27-04-09, 12:24
לא כל אחד מרגיש את הנו- אקספלוד

מדוזה
27-04-09, 13:46
יש דברים בחיים שהם כנגד ההגיון , סתם לדוגמא , שחקן שיתאמן יום לפני משחק 20 שעות משמעות הדבר שהוא יותר מוכן ? לא עדיף שיתאמן חצי שעה ויתן מנוחה לשרירים ?

נכון למחרת אין לך משחק ונכון שהדוגמא לא הכי טובה אבל ככה זה פחות או יותר , אני יכול לרשום לך את התוכנית AB שאני מתכוון לעבוד איתה עוד איזה חודש חודשיים , אבל לא עדיף שתתחיל בFBW אחד מהתוכניות SS או 5X5 (לא הנתסתי בהן אבל הבנתי שהן מעולות למתחילים ) תתחיל במשקלים שאתה מתמודד איתם יפה ותשתדל לעלות במשקל מאימון לאימון או כל 2 אימונים לפי ההרגשה שלך , אני ירשום לך תתוכנית .

A
לחיצת חזה - 4X8-10
לחיצת חזה בשיפוע חיובי - 3X8-10
סקוואט - 3X8
כפיפת ברכיים - 3X8-10
עבודה על יד קדמית - 3X10

B
מתח + משקל עלייך אחיזה רחבה -3X8
t-bar אחיזה צרה - 3X8-10
t-bar אחיזה רחבה - 1X8
מילטרי פרס (לחיצת כתפיים עם מוט) - 3X8-10
פושדאון - 3X10

זה פחות או יותר ... אולי להוסיף מדי פעם סט של הנפת ידיים לצדדים אולי לנסות מדי פעם דד ליפט או עבודה על בטן אבל כביכול זאת התוכנית שנראלי שאני יעבוד איתה .

obzion
27-04-09, 18:14
יש דברים בחיים שהם כנגד ההגיון , סתם לדוגמא , שחקן שיתאמן יום לפני משחק 20 שעות משמעות הדבר שהוא יותר מוכן ? לא עדיף שיתאמן חצי שעה ויתן מנוחה לשרירים ?

נכון למחרת אין לך משחק ונכון שהדוגמא לא הכי טובה אבל ככה זה פחות או יותר , אני יכול לרשום לך את התוכנית ab שאני מתכוון לעבוד איתה עוד איזה חודש חודשיים , אבל לא עדיף שתתחיל בfbw אחד מהתוכניות ss או 5x5 (לא הנתסתי בהן אבל הבנתי שהן מעולות למתחילים ) תתחיל במשקלים שאתה מתמודד איתם יפה ותשתדל לעלות במשקל מאימון לאימון או כל 2 אימונים לפי ההרגשה שלך , אני ירשום לך תתוכנית .

A
לחיצת חזה - 4x8-10
לחיצת חזה בשיפוע חיובי - 3x8-10
סקוואט - 3x8
כפיפת ברכיים - 3x8-10
עבודה על יד קדמית - 3x10

b
מתח + משקל עלייך אחיזה רחבה -3x8
t-bar אחיזה צרה - 3x8-10
t-bar אחיזה רחבה - 1x8
מילטרי פרס (לחיצת כתפיים עם מוט) - 3x8-10
פושדאון - 3x10

זה פחות או יותר ... אולי להוסיף מדי פעם סט של הנפת ידיים לצדדים אולי לנסות מדי פעם דד ליפט או עבודה על בטן אבל כביכול זאת התוכנית שנראלי שאני יעבוד איתה .

חזה, רגליים, קדמית
גב, כתפיים, אחורית

זה יכול ליצור התנגשויות, עדיף לא לעבוד יומיים ברצף.

מדוזה
27-04-09, 19:37
לא צריך לעבוד יומיים ברצף , עובדים בצורה הזאת axbxaxb