PDA

צפה בגרסא המלאה : כתבה על בגדי ספורט בעיצוב ישראלי-צרפתי. פרזנטור - גדי טרוני

LAMPARD
29-04-09, 16:20
מותג חדש וייחודי במינו - O-BODY, מותג איכות המייצר גופיות ספורט, חולצות אימונים, טייצים (גם לנשים), וחולצות אופנה ספורטיביות. המותג משלב איכות בד, גימור ועיצוב, תפירה ייחודית וגזרה מחמיאה לכל מפתח גוף/מתאמן/או כל בעל פיגורה מרשימה הרוצה להבליט אף יותר את גופו.

צאו מהקופסה והתקדמו לבגדי איכות. להלן הכתבה + תמונות נוספות של גדי טרוני עם הביגוד.
אנא חוו דעתכם.

http://www.zooza.co.il/apage/43781.php

לפרטים/הזמנות: 0505665872

http://www.zix.co.il/thumbs/697376337.JPG (http://www.zix.co.il/viewer.php?id=697376337.JPG)

http://www.zix.co.il/thumbs/422655048.JPG (http://www.zix.co.il/viewer.php?id=422655048.JPG)

http://www.zix.co.il/thumbs/1324858367.JPG (http://www.zix.co.il/viewer.php?id=1324858367.JPG)

http://www.zix.co.il/thumbs/1492770535.JPG (http://www.zix.co.il/viewer.php?id=1492770535.JPG)

http://www.zix.co.il/thumbs/821478704.JPG (http://www.zix.co.il/viewer.php?id=821478704.JPG)

*צילומים: דינה מילטין - 0508935279 בסטודיו עדי-זיו

prist
29-04-09, 16:26
גדי הזה תותח

ben430
29-04-09, 16:27
יקר החרא הזה ?

LAMPARD
29-04-09, 17:09
יקר החרא הזה ?

איכות = כסף.
אישית, קניתי חולצה צמודה לבילויים ב250 ש"ח, שתי גופיות במאה ש"ח כל אחת וחולצה בלי שרוולים ב200 ש"ח. חייבים למדוד..!!!

עכשיו, על העזרה בפרסום - קיבלתי גופייה מתנה ו - 20% הנחה קבועה. עוד פרטים??

gUNZA
29-04-09, 17:25
איפה מוכרים במרכז?

LAMPARD
29-04-09, 17:30
איפה מוכרים במרכז?

תתקשר לטלפון שהשארתי למעלה, יענה לך בחור בשם אריאל, הוא ייתן לך את כל הפרטים ואף יקבע איתך פגישה אם תרצה, תוכל למדוד עשרות דגמים שונים וייחודיים.

לוזון
29-04-09, 17:37
הגופיה הראשונה לדעתי נראת של הומואים כזה לא אהבתי..
כל השאר נראות אחלה אבל בואנה הוא דפק מחיר כאילו אין מחר
אנחנו במדינת ישראל לא בארה"ב..:x

arbel2
29-04-09, 18:13
נראה בגדים פצצה.

OrGadol
29-04-09, 18:17
ניראה בגדים חמודים מאוד..אני שמתי עין על האחרונה בתמונה (חולצה בצבע אפור ניראלי אני יצור איתו קשר..)=מגיע לאזור הקריות?

The-One
29-04-09, 18:19
מאוד מעניין תודה רבה אפשר לדעת אבל תמחירים של הגופיות/החולצות?..

אגב אפשר להזמין דרך טלפוון תבגדים או שחייב ללכת לחנות ואיפה יש חנויות במרכז באזור ירושלים ?.

גדי 21
01-05-09, 09:55
הערה קטנה שלי: יש עוד המון דגמים, פשוט מיוחדים.
מומלץ מאוד.

The-One
01-05-09, 12:31
הערה קטנה שלי: יש עוד המון דגמים, פשוט מיוחדים.
מומלץ מאוד.

הבנתי אתה יכול להסביר אבל אךי הולך הפגישות? כאילו עם מי נפגשים ואיפה?.....
ולמה המחיר של חולצה זה 250שקל זה לא מוגזם קצת גופיה 100שקל זה גם יקר אבל עדיין אני לא מבין תמחיר המוגזם..

moo
01-05-09, 12:43
רק השני והשלישי נראים מקצועיים
כל השאר חולצות וגופיות רגילות שאפשר לקנות בכל חנות בגדים

מה עם מכנסיים ?

Pro_XXL_Universe
01-05-09, 14:34
איפה ראיתם מחיר?
כמה עולה?ניראה ממש יפה!

גדי 21
01-05-09, 17:27
תקשיבו, קודם כל מי שמתעניין ומראה רצינות יכול להתקשר למספר שכתוב למעלה לבחור בשם אריאל שישמח לענות על כל השאלות ולהסתדר לגבי מקום מפגש.
בחודשים הקרובים הבגדים הולכים להיכנס לחנויות מסויימות מאוד בארץ ולהערכתי להצליח.
בתמונות יש רק כמה דוגמאות ספורות, יש עשרות של דגמים, חלקם מאוד ייחודיים, יש גופיות טובות יותר ופחות, המחיר נקבע על פי איכות הבד, הגזרה והבגד בכלל. ברגע שתלבש חולצה/גופייה שמחמיאה לגוף שלך ומגדילה אותך והבד יהיה כל כך נעים שאפילו לא תרגיש שלבשת אותה אתה תבין.
לגלעד, חיים שלי אתה :), דבר איתי, אני יודע שאתה חובב בגדי אימונים הארדקור רציני ביותר, דבר איתי ואשמח לדבר עם הבחור לגבי הנחה לגביך, אני בטוח שתאהב את זה מאוד.

*דבר נוסף - ייתכן וייוצרו דגמים מסויימים בכמות של 10 יחידות לפריט, כך שכשאתה קונה בגד תדע שמקסימום לעוד 9 אנשים בארץ יש את החולצה שלך, יהיה כתוב על הטיקט - 1/10 או 2/10 וכו'.

בגדי הבילוי הכי יפים בעיניי.
אשמח לענות בהשדמנות לכל שאלה.

The-One
01-05-09, 18:28
תקשיבו, קודם כל מי שמתעניין ומראה רצינות יכול להתקשר למספר שכתוב למעלה לבחור בשם אריאל שישמח לענות על כל השאלות ולהסתדר לגבי מקום מפגש.
בחודשים הקרובים הבגדים הולכים להיכנס לחנויות מסויימות מאוד בארץ ולהערכתי להצליח.
בתמונות יש רק כמה דוגמאות ספורות, יש עשרות של דגמים, חלקם מאוד ייחודיים, יש גופיות טובות יותר ופחות, המחיר נקבע על פי איכות הבד, הגזרה והבגד בכלל. ברגע שתלבש חולצה/גופייה שמחמיאה לגוף שלך ומגדילה אותך והבד יהיה כל כך נעים שאפילו לא תרגיש שלבשת אותה אתה תבין.
לגלעד, חיים שלי אתה :), דבר איתי, אני יודע שאתה חובב בגדי אימונים הארדקור רציני ביותר, דבר איתי ואשמח לדבר עם הבחור לגבי הנחה לגביך, אני בטוח שתאהב את זה מאוד.

*דבר נוסף - ייתכן וייוצרו דגמים מסויימים בכמות של 10 יחידות לפריט, כך שכשאתה קונה בגד תדע שמקסימום לעוד 9 אנשים בארץ יש את החולצה שלך, יהיה כתוב על הטיקט - 1/10 או 2/10 וכו'.

הבנתי גדי עם אתה כבר מדגמן שם ועונה על השאלות אשמח שתענה לי על כמה כי כנראה שאני גם ילך לקנות חלק מהבגדים האלה:

1.מה מייחד תבגדים האלה? שהמחירים כל כך גבוהים?....
2.האם הקניה היא מבחור אמין? פשוט מוזר שאן חנות וצריך לעשות פגישה פרטית..
3.יש כל סוג שהו של הנחה על הבגדים במקרה שאני קונה נגיד 2גופיול וחולצה אחת מה יהיה המחיר?..
4.שאתה אומר שהבגדים יושבים ממש יפה על הגוף ומבליטים תגוף השרירים וכו" מאיזה בחינה תמתכוון?

מצטער על השאלות שבוע טוב.

גדי 21
01-05-09, 23:43
הבנתי גדי עם אתה כבר מדגמן שם ועונה על השאלות אשמח שתענה לי על כמה כי כנראה שאני גם ילך לקנות חלק מהבגדים האלה:

1.מה מייחד תבגדים האלה? שהמחירים כל כך גבוהים?....
2.האם הקניה היא מבחור אמין? פשוט מוזר שאן חנות וצריך לעשות פגישה פרטית..
3.יש כל סוג שהו של הנחה על הבגדים במקרה שאני קונה נגיד 2גופיול וחולצה אחת מה יהיה המחיר?..
4.שאתה אומר שהבגדים יושבים ממש יפה על הגוף ומבליטים תגוף השרירים וכו" מאיזה בחינה תמתכוון?

מצטער על השאלות שבוע טוב.

אין מה להצטער על השאלות נשמה, רק תשים לב שכבר עניתי לך על חלקן במה שכתבתי קודם.
מה שמייחד את הבגדים זה איכות בד, גזרה ועיצוב. בגדים נוחים בטירוף.
חנות אין ולא נראה לי שתהיה בזמן הקרוב, אל תשכח שאין לנו אלפי מפתחי גוף בארץ ולמרות שהביגוד ברובו נועד לאנשים ממוצעים, כנראה שיימכר בחנויות מסויימות מאוד כחלק מהמלאי השוטף שלהן.
הנחה על קנייה מרוכזת תהיה, תעדכן בטלפון, לגבי מחיר, אני לא יודע מה אתה מתכוון לקחת, אז לא אוכל לענות לך, בנוסף, כל הזמן יש דגמים חדשים.
הבגדים מצרים את המותניים ומבליטים את החזה, יושבים בגובה הנכון ביד (אם יש שרוול) ונותנים אשליה של גודל.

אפשר גם להגיד שאני שלחתי אתכם ותאמרו שאני אמרתי שתהיה לכם הנחה של 10%. אנסה לסדר את זה.

Pro_XXL_Universe
02-05-09, 00:08

אין בעיה אח שלי נהיה בקשר החולצה האפורה והשחור ניראת בן :):):):)!
חולה על חולצות הארדקור כאלו:boxing:

The-One
02-05-09, 00:28
אשמח שתסדר את זה באמת למה אני מתכוון להפגש איתו שבוע הבא עדיין לא ענית לי עם הפגישה אמינה וכו"..

אוסיף שאלה:
האם בפגישה איתו הוא מראה לי את כל הבגדים ואת כל הסוגים שהוא מוכר?, איך זה הולך?
ואישית על מה אתה ממליץ ? לקנות? איזה סוג גופיות/חולצות תודה מרא.ש

גדי 21
02-05-09, 00:40
יקר החרא הזה ?

בארץ שואלים קודם על מחיר,ליפני שיודעים משהו ביכלל! לא מורה על חוכמה רבה...

gilsXM
02-05-09, 00:42
החולצה השחורה נראית פיצוץ

גדי 21
02-05-09, 22:48
"כמה כייף"....כשהרוב מקשקשים!רק שאת הדברים הטובים והיפים,לא משכילים ליראות!?!(או ליקנות)
ממש חבל...

The-One
03-05-09, 15:22
"כמה כייף"....כשהרוב מקשקשים!רק שאת הדברים הטובים והיפים,לא משכילים ליראות!?!(או ליקנות)
ממש חבל...

גדי ביום שלישי אני כנראה נפגש עם אריאל אני מקווה שבאמת הבגדים יפים כמו שאמרת..
והקניה היא אמינה ...
אשמח שתדבר עם אריאל תגיד לו שקוראים לי צחי עם הוא יכול לעשות הנחה או משו..

goldBEN
03-05-09, 18:23
בארץ שואלים קודם על מחיר,ליפני שיודעים משהו ביכלל! לא מורה על חוכמה רבה...

בישראל לפי מה שאני זוכר הכסף עדיין לא גדל על העצים והמחירים של הסיגריות עלו ב2 שקל לקופסא כך שכסף זה דבר מוגבל ומגביל.

עם כמה שהבד איכותי וכל זה אני יכול למצוא חולצות שמבליטות לי את כל הגוף בשמינית מהמחיר של החולצות שאתה מנסה למכור.

*DAVID*
03-05-09, 19:51
אני אישית אוהב את כל השטויות האלה את הבגדים הממותגים אבל באמת שזה יותר מידי אם כל הכבוד ובאמת שאילו
חולצות יפות אבל במחירים האלה אני מביא חולצות של פולו ולקוסט

גדי 21
04-05-09, 10:47
אכן......מילים בעלות מישקל!ולכן,מיכיוון שכסף באמת לא גדל על עיצים,שווה ליראות מקרוב,וברור,על מה אתה משלם,ולמההההה.....? זכותך לא??

לא קובעים דעה,באינטרנט(כל החיים שלכם באינטרנט)צא וראה,לא חייב ליקנות,שווה=מאוד,ליראות,ולהיתיחס ברצינות!!!
בטוח למי שיש עיננים טובות,וחוש לאיכות,לא יטעה,ואולי יקנה!(וזה לא יקר,בכל פרופורציה מכובדת שכזאת)

ענה לך המעצב,אריאל,עים 20 שנה בתחום האימונים האישיים,ונחשב מאוד בארץ!!![

boris19
04-05-09, 11:06
אכן......מילים בעלות מישקל!ולכן,מיכיוון שכסף באמת לא גדל על עיצים,שווה ליראות מקרוב,וברור,על מה אתה משלם,ולמההההה.....? זכותך לא??

לא קובעים דעה,באינטרנט(כל החיים שלכם באינטרנט)צא וראה,לא חייב ליקנות,שווה=מאוד,ליראות,ולהיתיחס ברצינות!!!
בטוח למי שיש עיננים טובות,וחוש לאיכות,לא יטעה,ואולי יקנה!(וזה לא יקר,בכל פרופורציה מכובדת שכזאת)

אתה לא אובייקטיבי כי אתה חלק מהמערכת.

צריכים לראות את הפריט ביידיים כדי לקבל חוות דעת, ולא דרך האינטרנט, אם זה עולה 250 ש"ח באמת זה מצחיק עדיף חולצות של אד הארדי.

Logout
04-05-09, 12:09

ראיתי,היתרשמתי,הבנתי שזאת החולצה הכי טובה בארץ
עדיין אין לי כסף להוציא על זה
וגם אם היה,אני מעדיף חולצה שפחות מבליטה ת'גוף של לקוסט לדוגמא במחיר הזה

The-One
05-05-09, 20:38
רציתי להגיד שהיום נפגשתי עם אריאל, וקניתי ממנו 3גופיות.

יש מבחר עצוםם של סוגים של גופיות חולצות!! ועוד..

מאוד מאוד אמין ומאוד יפה !, אני אישית ממליץ בחום לקנות ממנו..

OrGadol
05-05-09, 21:00
רציתי להגיד שהיום נפגשתי עם אריאל, וקניתי ממנו 3גופיות.

יש מבחר עצוםם של סוגים של גופיות חולצות!! ועוד..

מאוד מאוד אמין ומאוד יפה !, אני אישית ממליץ בחום לקנות ממנו..

איזה סוג קניתה אחי?אולי תצלם על עצמך ותעלה לאתר ליראות איך הם?אתה מעוניין?

ספונסר
05-05-09, 21:00
כמה עלו הגופיות?

The-One
05-05-09, 21:17
איזה סוג קניתה אחי?אולי תצלם על עצמך ותעלה לאתר ליראות איך הם?אתה מעוניין?
סוג גופיות יפות שפתוחות מאחורה בגב צמודות לגוף מאוד יפה ומבליט תגוף ממליץ..

כמה עלו הגופיות?

את זה אתה צריך לברר בעצמך תיצור קשר עם אריאל

באמת שאני ממליץ עליו שבוע טוב.

Holy_Templar
06-05-09, 10:22
כל ההודעות שלא היו רלוונטיות נמחקו .
המשך גלישה נעימה
ותשמרו על שפה נאותה .

ומי שמעוניין לצאת על מתחרים בפורום שיחשוב פעמיים.

ניגרי ענק
10-05-09, 10:50
התרשמתי מאוד!
בהחלט מעוניין לרכוש ביגוד כזה, כל מה שדיגמנת נראה סוף הדרך.
השאלה שלי: האם הבנאדם עושה משלוחים? או שהוא מסתובב לפעמים גם בצפון?

גדי 21
12-05-09, 03:02
התרשמתי מאוד!
בהחלט מעוניין לרכוש ביגוד כזה, כל מה שדיגמנת נראה סוף הדרך.
השאלה שלי: האם הבנאדם עושה משלוחים? או שהוא מסתובב לפעמים גם בצפון?

אהלן......מאוד פשוט,ואפשר לישאול אותו/תמעצב(גם חבר)!יענה לך באדיבות,ואכן לפי דעתי,אם זה בצורה מרוכזת,ואולי לכמה אנשים...?? אפשר ליקבוע איתו פגישה,בה הוא מביא את הקולקציה(מאוד מגוונת,ומרשימה) כך שבטוח...ההיו שם פריטים מעניינים לגביך!

הפ"ל:0505-665872 אריאל כאמור....