PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על טכניקה טובה.

avishav1
01-05-09, 19:48
אני מתאמן בבית עם דליים (כן,לצחוק חחח) התרגילים שאני עושה איתם זה כפיפת מרפקים והרחקה לצדדים.

בזמן האחרון שאני קם בבוקר ושעה וחצי אחר כך אני מרגיש שהגב התחתון כואב שאני הולך.

זה אמור להגיד לי שאני עובד עם טכניקה לא טובה?

אני עובד עם גב זקוף וישר.

מה זה יכול להיות? אני לא רוצה נזק.

Max90kg
01-05-09, 19:50
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קנה משקולות

avishav1
01-05-09, 19:52
....

חיכיתי לזה [:

אני נרשם בקרוב למכון ככה שאין צורך לקנות משקולות.
ויכול להיות ששכן שלי יתן לי משקולות מתברגות שהוא רוצה לזרוק.

בכל מקרה,אפשר תשובה?

Max90kg
01-05-09, 20:06
כפיפות מרפקים והרחקה לצדדים אלה תרגילים נפוצים שמתאמנים לא מנוסים עושים בהם צ'יטינג. הצ'יטינג מתבטא בכך שלדוגמא בכפיפות מרפקים הם לא עובדים נטו עם הידיים אלה נעזרים בגב ברגע שהם מרימים את המוט/המשקולות (הולכים עם הגב אחורה). אותו סיפור לגבי הנפות לצדדים. אולי זה גם בגלל שלא נוח לך לעבוד עם דליים...

ניסים
01-05-09, 20:10
למה אתה צריך מכון אתה יכול לעשות משהו יותר טוב

לבנות ספה מקרשים לקחת מקל של מטאטא ולשים בכל צד כמה דליים מלאים בחול שאתה יכול להרים ואז תוכל לעשות בנץ פרס ועוד המון תרגילים

avishav1
01-05-09, 20:38
כפיפות מרפקים והרחקה לצדדים אלה תרגילים נפוצים שמתאמנים לא מנוסים עושים בהם צ'יטינג. הצ'יטינג מתבטא בכך שלדוגמא בכפיפות מרפקים הם לא עובדים נטו עם הידיים אלה נעזרים בגב ברגע שהם מרימים את המוט/המשקולות (הולכים עם הגב אחורה). אותו סיפור לגבי הנפות לצדדים. אולי זה גם בגלל שלא נוח לך לעבוד עם דליים...

מה אני יכול לעשות עד שאני ילך למכון?
אני פשוט ממש לא יודע איזה מכון לבחור מבין השתיים.
זה מעצבן אותי לחשוב שכבר יכולתי להראות ממש מפותח,כל הזמן הזה אני לא יודע איזה להחליט...

באסהה..

Masquerade
01-05-09, 21:27
נשמע פשוט מאוד לא נוח לעבוד עם דליים.. אתה צריך לייצב את עצמך הרבה יותר, וסביר שבגלל זה כואב לך הגב.

avishav1
01-05-09, 21:40
יכול להגרם נזק בלתי הפיך אם אני ימשיך ככה עוד קצת.?

Max90kg
01-05-09, 22:09
אני לא חושב...

amir717
02-05-09, 01:49
דלי!? אני מת פה אחי תקנה משקולות

avishav1
02-05-09, 01:57
אמרתי כבר שאני רוצה ללכת למכון אבל אני מחכה עוד קצת כי אני צריך ללכת לתזונאית,אמא שלי לא רוצה להאמין שצריך לאכול הרבה שמשלבים אימונים. היא אומרת לי "אתה הורס את הבריאות"

עוד 9 ימים...

amir717
02-05-09, 02:12
אמרתי כבר שאני רוצה ללכת למכון אבל אני מחכה עוד קצת כי אני צריך ללכת לתזונאית,אמא שלי לא רוצה להאמין שצריך לאכול הרבה שמשלבים אימונים. היא אומרת לי "אתה הורס את הבריאות"

עוד 9 ימים...

חחחחח תזונאית היא בדוק לא מבינה כלום

אבל לא בטוח יכול להיות יצא לך אחת מבינה

אם כבר לך לגיל גרנות

avishav1
02-05-09, 02:14
מי זה גיל גרנות?

למה לא מבינה אחי? זה המקצוע שלה.
אני חושב שהיא אמורה לדעת..

amir717
02-05-09, 02:16
רוב הסיכויים שלא