PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים והתכווצויות חזקות בלב, תודה.

Crocker
04-02-07, 15:54
שלום כולם!
בן 18 וחצי מתאמן 7 חודשים,ויש לי כאבים בלב\בית חזה שמאל , הכאבים האלה מתחלקים 4 תהליכים אחד אחרי השני שאני יפרט על מנת שכולם יבינו מה בדיוק הולך:
ביום שלישי (31.1.07) אני יושב בכיתה במכללה בשיעור הראשון (בערך 9 בבוקר) , פתאום מרגיש מאין כזו צניחה בלחץ דם (כמו שקמים ממש ממש ממש מהר ממצב שכיבה לעמידה מי שמכיר) וכאילו עוד שניה מתעלף וישר אחרי כאבים בלב\בית חזה שמאל (מ1-10 בערך 6).
תהליך שני:
ישר אחרי זה ממש שניה אחריי הלב מתחיל לדפוק בצורה מואצת כמו אחרי ריצה כבדה של כמה קילומטרים ומלווה בכאבים יותר חזקים (להזכיר אני במצב ישיבה כמעט ללא תנועה בכלל).
תהליך שלישי:
הדפיקות האלה מאיטות עד למצב שבין כל דופק לדופק (פולס לפולס) יש בערך מרווח של 4-5 שניות, אבל כל דופק הוא מאד מאד חזק ונשמע מבית החזה + מלווה בכאבים אבל הכאבים פחותים(3 בערך).
תהליך רביעי:
אחרי כ5 שניות כל זה נרגע וזה חוזר למצב של דופק נורמלי כאילו אשכרה לא קרה שום דבר.

פירוט תהליך האימונים שלי למי שזה חשוב לדעת אולי אימון יתר משהו:
יום ראשון בשבוע: 5 תרגילי חזה + גב + בטן
שני: 5 תרגילי יד קדמית + כתפיים
שלישי: 5 תרגילי יד אחורית + בטן
רביעי: חוזר על יום ראשון
חמישי: חוזר על יום שני
שישי: כמעט ולא מתאמן בשישי ואם כן אז יד אחורית אם לא משלים בראשון שיומיים אחריי.

משקל:
יד קדמית: 21 קילו (בייסיפס) לכל משקולת
יד אחורית: 20 קילו לכל משקולת
חזה (מוט בשכיבה על הגב): 75 ק"ג
גב: 85 קילו פולי קדמי
-אלו התרגילים העיקריים והראשיים על השרירים, אני לא יפרט כל השאר כי אין טעם.

כרגע המצב הוא כזה שיש כאבים בלב\בית חזה שמאל כל הזמן ברמה של 2\10 שזה לא נורא אבל זה מציק, ובערך כל 20 דקות יש תפיסה קטנה למשך 5 שניות וזה מפסיק.
פעם ביום משהו כזה יש תפיסה רצינית כמו שתיארתי למעלה וזה מפסיק.
כרגע אני לא מתאמן ומשתדל לא לבצע פעילות כלשהי .
אני לא משתמש באבקות למיניהם בכלל והכל טבעי.

זקוק לעזרה דחופה כי התור שלי לקארדיאולוג רק עוד חודש (הכי קרוב שיש) ולפי בדיקת הא.ק.ג ולחץ דם שביצע הרופא משפחה כל העסק תקין.

תודה מראש לכולם!

SiX PACK
04-02-07, 15:57
שלום כולם!
בן 18 וחצי מתאמן 7 חודשים,ויש לי כאבים בלב\בית חזה שמאל , הכאבים האלה מתחלקים 4 תהליכים אחד אחרי השני שאני יפרט על מנת שכולם יבינו מה בדיוק הולך:
ביום שלישי (31.1.07) אני יושב בכיתה במכללה בשיעור הראשון (בערך 9 בבוקר) , פתאום מרגיש מאין כזו צניחה בלחץ דם (כמו שקמים ממש ממש ממש מהר ממצב שכיבה לעמידה מי שמכיר) וכאילו עוד שניה מתעלף וישר אחרי כאבים בלב\בית חזה שמאל (מ1-10 בערך 6).
תהליך שני:
ישר אחרי זה ממש שניה אחריי הלב מתחיל לדפוק בצורה מואצת כמו אחרי ריצה כבדה של כמה קילומטרים ומלווה בכאבים יותר חזקים (להזכיר אני במצב ישיבה כמעט ללא תנועה בכלל).
תהליך שלישי:
הדפיקות האלה מאיטות עד למצב שבין כל דופק לדופק (פולס לפולס) יש בערך מרווח של 4-5 שניות, אבל כל דופק הוא מאד מאד חזק ונשמע מבית החזה + מלווה בכאבים אבל הכאבים פחותים(3 בערך).
תהליך רביעי:
אחרי כ5 שניות כל זה נרגע וזה חוזר למצב של דופק נורמלי כאילו אשכרה לא קרה שום דבר.

פירוט תהליך האימונים שלי למי שזה חשוב לדעת אולי אימון יתר משהו:
יום ראשון בשבוע: 5 תרגילי חזה + גב + בטן
שני: 5 תרגילי יד קדמית + כתפיים
שלישי: 5 תרגילי יד אחורית + בטן
רביעי: חוזר על יום ראשון
חמישי: חוזר על יום שני
שישי: כמעט ולא מתאמן בשישי ואם כן אז יד אחורית אם לא משלים בראשון שיומיים אחריי.

משקל:
יד קדמית: 21 קילו (בייסיפס) לכל משקולת
יד אחורית: 20 קילו לכל משקולת
חזה (מוט בשכיבה על הגב): 75 ק"ג
גב: 85 קילו פולי קדמי
-אלו התרגילים העיקריים והראשיים על השרירים, אני לא יפרט כל השאר כי אין טעם.

כרגע המצב הוא כזה שיש כאבים בלב\בית חזה שמאל כל הזמן ברמה של 2\10 שזה לא נורא אבל זה מציק, ובערך כל 20 דקות יש תפיסה קטנה למשך 5 שניות וזה מפסיק.
פעם ביום משהו כזה יש תפיסה רצינית כמו שתיארתי למעלה וזה מפסיק.
כרגע אני לא מתאמן ומשתדל לא לבצע פעילות כלשהי .
אני לא משתמש באבקות למיניהם בכלל והכל טבעי.

זקוק לעזרה דחופה כי התור שלי לקארדיאולוג רק עוד חודש (הכי קרוב שיש) ולפי בדיקת הא.ק.ג ולחץ דם שביצע הרופא משפחה כל העסק תקין.

תודה מראש לכולם!

היה דיון על זה בפורום, אני כבר מביא לך את הלינק בינתיים תירגע זה לא מסוכן...

Crocker
04-02-07, 16:16
סבבה אני מחכה, תודה

SiX PACK
04-02-07, 16:19
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=15111&highlight=%EE%F9%E7%F8%F8

הנה זה הלינק, לא יודע אם זה אותו מקרה כמו שלך אבל אני משער שכן, אם זה מה שיש לך אז זו תופעה שחיכה שקיימת אצל הרבה נערים מתבגרים, (אולי גם נערות לא יודע), בכל אופן אם זה מה שיש לך אל חשש, ותחזור מהר לאימונים...

Crocker
04-02-07, 16:28
אוקיי קראתי את ההודעות שם...זה לא בדיוק מה שיש שלי או שזה כן וזה פשוט לא מפורט (כי אני פירטתי ממש שלב אחרי שלב מה בדיוק קורה ומתי...)
אשמח לעוד תגובות מאחרים, אולי מאריאל עצמו? (קומפקס?)

תודה מראש.

יiסי
04-02-07, 17:10
מה זה התור עוד חודש?! אם זה מפריע לך וכואב לך טוס לרופא לב זה לא צחוק...

מתן18
04-02-07, 17:28
אחי,גם לי יש את זה,בדיוק אבל בדיוק את מה שתיארת,הלכתי לבדיקות והכל נמצא תקין..

Ori-Silver
04-02-07, 18:42
טוס לקארדיולוג אם תתאמץ קצת תוכל להשיג טור לזמן יותר קרוב מעוד חודש....

elad1987
04-02-07, 18:42
זה שזה נמצא תקין אצל אחרים זה לא סיבה שהכל בסדר אצלך, בתקווה שהכל בסדר ושאתה בריא .
לך תבדוק את זה אצל קרדיולוג ותנסה להקדים את התור אם תוכל, חוץ מזה-הבדיקה אצל רופא המשפחה היא מאין בדיקה "בסיסית" של שריר הלב ולא בדיקה מפורטת לפרטים כמו אצל קרדיולוג.
במידה והכאב נמשך במיוחד אם זה אחרי\בעת אימון. תן מנוחה כללית.

ran_z
04-02-07, 18:58
אהלן קרוקר,
השאלה שלך לא הכי מתאימה שבעולם לפורום הזה, כי זה פורום פציעות ספורט, ולא בהכרח שמה שאתה מרגיש קשור לאימונים שלך.
כמובן יכול להיות שאתה באימון יתר או בלחצים כאלה ואחרים שגורמים לתאוצה של הלב, בישביל לשלול את זה הכי כדאי לקחת כמה ימי חופש ממשקולות, ולראות אם יש שיפור.

בכל אופן כנס לפורום סטארמד/ (http://www.starmed.co.il/Forums/) זה פורום רפואי מצויין והרופאים עונים שם די בזריזות.
כנס ל-לב / קרדיולוגיה, ותציג שם את הבעיה. אני בטוח שתקבל תשובה בהקדם.
אגב- אתה גם יכול להציג במקביל את השאלה שלך ב- פורום (http://www.starmed.co.il/Forum/81)_עזרה ראשונה ורפואת חירום, המנהל שם ומי שעונה על השאלות בחור טוב למד איתי בשיכבה וגר לידי, הוא יכול לעזור לך לדעת מה לעשות דבר ראשון אם תחווה שוב פעם מה שחווית, כי הכי קל זה להיכנס ללחץ ולאבד אשתונות ולא לדעת מה לעשות.

תרגיש טוב :))))