PDA

צפה בגרסא המלאה : שוקל להחליף תןכנית מבקש את דעתכם

dikt
02-05-09, 18:48
אני מתאמן מזה כ8 חודשיים 4 פעמים בשבוע בשיטת ab לרוב עם טווח חזרות של 10-12 וטווח סטים של 8-10 לשריר גדול ו6-8 לשריר קטן ועד לתקופת החיטוב הגעתי להתקדמות מרשימה
לפני כחודשיים עברתי לתקופת חיטוב של גירעון 500 קלוריות ביום עם תפריט המבוסס על חלבון בעיקרו ומאז במקרה הטוב אני תקוע על אותם משקלים ויש תרגילים שאפילו הורדתי את המשקל
מבחינה ויזואלית יכול להיות שגדלתי (או שפשוט השרירים בולטים יותר כי אני רזה יותר קשה לי להגיד), דיברתי עם אנשים חלקם יעצו לי לעבור לתוכנית abc fbw חלקם יעצו לי להמשיך בתוכנית המקורית אבל להוריד את טווח החזרות ואת הסטים. מה דעתכם?

Fantast1c :)
02-05-09, 19:53
אני מתאמן מזה כ8 חודשיים 4 פעמים בשבוע בשיטת ab לרוב עם טווח חזרות של 10-12 וטווח סטים של 8-10 לשריר גדול ו6-8 לשריר קטן ועד לתקופת החיטוב הגעתי להתקדמות מרשימה
לפני כחודשיים עברתי לתקופת חיטוב של גירעון 500 קלוריות ביום עם תפריט המבוסס על חלבון בעיקרו ומאז במקרה הטוב אני תקוע על אותם משקלים ויש תרגילים שאפילו הורדתי את המשקל
מבחינה ויזואלית יכול להיות שגדלתי (או שפשוט השרירים בולטים יותר כי אני רזה יותר קשה לי להגיד), דיברתי עם אנשים חלקם יעצו לי לעבור לתוכנית abc fbw חלקם יעצו לי להמשיך בתוכנית המקורית אבל להוריד את טווח החזרות ואת הסטים. מה דעתכם?

בשבוע או באימון?

dikt
03-05-09, 07:34
באימון

מדוזה
03-05-09, 14:03
למה כל כך הרבה סטים באימון ab וגם למה מספר כזה של חזרות ?

הייתי מציע לך לעשות 7 סטים רגליים גב וחזה , ו3 סטים כתפיים יד קדמית ויד אחורית .

בכל מיקרה אני מעדיף fbw על abc , שיהיה בהצלחה .

dikt
03-05-09, 20:39
ניסיתי היום fbw, מאוד קשה במיוחד בתרגילים המפעילים מספר רב של שרירים כגון מתח ובנצ פרס, העייפות ניכרת...
יש מצב מסתגלים לזה או שלהפך וזה המטרה לפרק לשריר את החיים?