PDA

צפה בגרסא המלאה : Front Squat

SaharKazes
03-05-09, 12:22
כשאני מבצע את הפרונט סקוואט עם משקלים גבוהים,
קשה לי לנשום ואת החזרה האחרונה אני עושה בלי אוויר (המוט על הכתפיים ואני מתנשם מהר בגלל זה)..
יש דרך כלשהי להכניס יותר אוויר לריאות בתרגיל הזה?

the pharmacist
03-05-09, 12:30
יש שני דרכים לאחוז במוט - הראשונה היא לתפוס אותו כמו שאתה עושה כפיפה מה שאני אישית מעדיף רק שלהרבה אנשים זה עושה לחץ על המפרק או שאתה משלב ידיים ומשעין את המוט על הכתפיים. אם קשה לך מאחת החינות נשימה או אי נוחות להחזיק את המוט עדיף לא לעשות אלא לעשות סקוואט רגיל כי הנשימה או הכתף מגיעה לכשל במקום הרגליים.לדעתי הרגליים שלך יכולות לתת יותר מעוד חזרה משהו אחר פשוט מפריע להן.

SaharKazes
03-05-09, 12:42
יש שני דרכים לאחוז במוט - הראשונה היא לתפוס אותו כמו שאתה עושה כפיפה מה שאני אישית מעדיף רק שלהרבה אנשים זה עושה לחץ על המפרק או שאתה משלב ידיים ומשעין את המוט על הכתפיים. אם קשה לך מאחת החינות נשימה או אי נוחות להחזיק את המוט עדיף לא לעשות אלא לעשות סקוואט רגיל כי הנשימה או הכתף מגיעה לכשל במקום הרגליים.לדעתי הרגליים שלך יכולות לתת יותר מעוד חזרה משהו אחר פשוט מפריע להן.

הדרך שאני אוחז במוט היא כמו שאמרת, אני שם את המוט על הכתפיים ומשלב ידיים בשביל להחזיק אותו שם.
אבל התרגיל הזה לדעתי ממש טוב בשבילי, אני מרגיש פאמפ מטורף אחרי זה (גם כן בסקוואט רגיל) ומאז שאני התחלתי לעשות את התרגיל הזה אני רואה התקדמות גדולה ברגליים ככה שלוותר עליו יהיה לי קשה..
פשוט הבעיה שלי זה הנשימה בתרגיל, אם ככה אז זה משהו בלתי נמנע..
תודה על התשובה..

eden.B.
03-05-09, 13:23
ככה זה בתרגילים מורכבים עם משקל גדול אתה מתנשם חזק ובמהירות ואתה חושב שאין לך אויר...
אני מציע לך שחזרה לפני האחרונה פשוט תעמוד ותרגיע קצת את הדופק עם נשימות איטיות כשאתה לוקח הרבה הרבה אויר לריאות בכך נשימה (כאשר המשקל עוד עליך) ככה אתה מרגיע את הדופק ותוכל לעשות את הכחזרה בלי שתתעלף בדרך...