PDA

צפה בגרסא המלאה : hbm

amir717
11-05-09, 00:16
אני כרגע פצוע ובכול הצער שבדבר לא היה לי אימונים 2 וחצי חודשים. עכשיו מה אתם חושבים על hbm. זה באמת מונע פירוק שריר, למה זה נשמע קיצוני מדי.

YONI
11-05-09, 07:15
זה מונע פירוק שריר באימונים עצימים ובמאמץ קשה.. אני חושב שזה יהיה מיותר לקחת במנוחה
אם כבר אז גלוטמין זה כן

Bar's
11-05-09, 09:07
זה מונע פירוק שריר באימונים עצימים ובמאמץ קשה.. אני חושב שזה יהיה מיותר לקחת במנוחה
אם כבר אז גלוטמין זה כן

+1
וזה hmb לא מה שאמרת. תרגיש טוב אחי

amir717
11-05-09, 12:33
סבבה תודה לכם אז אני יקרא על גלוטומין ואם היה לי שאלה אני ישאל

Max90kg
11-05-09, 13:10
Hmb טוב בשילוב עם קריאטין ולבד זה בזבוז כסף. אם אתה טחון תקנה זה יכול להועיל למרות שאין הוכחות חד משמעיות שזה כן עוזר בשונה מהקריאטין. ואל תיקח גלוטמין כתוסף נפרד זה בזבוז כסף קח אבקת חלבון.

m0she
11-05-09, 13:13
למה עם קריאטין זה עוזר ובלי קריאטין זה לא? הם עובדים במנגנונים שונים לגמרי ולא קשורים

Max90kg
11-05-09, 13:18
למה עם קריאטין זה עוזר ובלי קריאטין זה לא? הם עובדים במנגנונים שונים לגמרי ולא קשורים
אני לא אומר שהוא לא עוזר בלי אני אומר שפחות (קראתי שhmb בשילוב עם קריאטין יותר יעיל מכל אחד מהם בנפרד). וגם אין הוכחה חד משמעית שהוא בכלל עוזר (ככה לפחות קראתי).

m0she
11-05-09, 13:57
לא נכון, השילוב שלהם שווה לסכום האפקטים שלהם בנפרד. הם לא סינרגיסטיים אחד לשני, הם אדיטיביים. יש הרבה הוכחות שהוא עוזר, למרות שיש גם מחקרים שלא מצאו אפקט.

Kukulkan
11-05-09, 14:07
אפשרי לקחת אותו לפני ואחרי אימוני דילול?

שחר!
11-05-09, 15:24
למשה
אני קורא את ההודעות שלך פה. אני חייב להגיד שיש לך הרבה ידע ואתה בחור מאוד מוכשר ועוזר. ואני מאוד מעריך אותך .
תודה על העזרה שלך לחברי הפורום.

haas
11-05-09, 15:40
לא נכון, השילוב שלהם שווה לסכום האפקטים שלהם בנפרד. הם לא סינרגיסטיים אחד לשני, הם אדיטיביים. יש הרבה הוכחות שהוא עוזר, למרות שיש גם מחקרים שלא מצאו אפקט.

מוזר, כשהייתי בחנות אז הדגישו בפניי שהhmb נותן אפקט טוב יותר כשלוקחים אותו ביחד עם קריאטין...

m0she
11-05-09, 15:55
אם תקח ביחד תקבל את האפקט של שניהם. אם כל אחד נותן 4 ביחד תקבל 8. לא יודע עם מי דברת אבל ככה זה..

ANABOL
11-05-09, 17:45
יש מחקרים שמראים את השילוב של שניהם ביחד. לכן זה נראה כאילו זה עוזר לזה.
אין בעיה לקחת את שניהם ביחד. םהתוצאות סה"כ יהיו טובות יותר... כי כמו שמשה אמר 4+4 =8.

במקרה הזה, שניכם צודקים. גם משה וגם מי שאמר לך.

האם הקריאטין יעזור ל hmb "להספג" טוב יותר או להפך. על זה אין מחקר ואני בספק אם מישהו הבטיח לך דבר כזה.

סה"כ אחלה חומר, אני ממליץ עליו לאורך כל "העונה". גם עם קריאטין וגם בלעדיו

Scylla
12-05-09, 03:42
מוזר, כשהייתי בחנות אז הדגישו בפניי שהhmb נותן אפקט טוב יותר כשלוקחים אותו ביחד עם קריאטין...

קוראים לזה מכירות. ברוך הבא. שאני מציע ללקוח צ'ייסר עם הבירה זה לא אומר שבירה יותר טעימה עם הצ'ייסר. זה אומר שיש לי אינטרס. עם כל הכבוד למוכרים ואני מאוד מכבד ומעריך אבל קצת ריאליות.

haas
12-05-09, 11:32
קוראים לזה מכירות. ברוך הבא. שאני מציע ללקוח צ'ייסר עם הבירה זה לא אומר שבירה יותר טעימה עם הצ'ייסר. זה אומר שיש לי אינטרס. עם כל הכבוד למוכרים ואני מאוד מכבד ומעריך אבל קצת ריאליות.

אם אתה עוקב אחרי ההודעות שלי בפורום אתה יכול לדעת שאני האחרון שלא אדע את זה...:whistle:

barakav
12-05-09, 12:40
מנסיון אישי אני חושב שהוא עוזר, קשה לי לכמת את זה מבחינת תוצאות באימונים אבל אחרי אימון כבד שבו לא לקחתי אותו, השתן שלי הכהה מאוד וכאבו לי השרירים הרבה יותר מבד"כ...

כשאני עובד כבד מידי אני מקבל סימפטומים של תמס שריר לפרק זמן קצר וזה מסמן לי שאני צריך להוריד עומס, hmb ממש עוזר לי לבטל את אותם סימפטומים.

מה שכן אני לוקח 3-4 קפסולות לפני האימון וזהו, לא מפזר את הצריכה לאורך היום.

m0she
12-05-09, 13:14
יש לך רבדומיוליזיס אחרי אימונים? תבדוק שאין לך בעיה מטבולית.

barakav
12-05-09, 13:31
בדקתי כבר הכל בצורה מקיפה לפני שנתיים(לא רק בדיקות דם ושתן), אני בריא לגמרי וזה לא חדש, זה קורה לי כבר שנים בלי אף תופעת לוואי אחרת...

זה שזה לא מתועד בספרות לא אומר שזה לא קיים אצל ספורטאים, מה שכן זה סימן שאני צריך תקופה קלה.

m0she
12-05-09, 13:42
זה בהחלט מתועד בספרות בקשר לספורטאים, אבל במאמצים מאוד מאוד גדולים, לא באימון שהוא קרוב למה שאתה עושה באופן רגיל. מה שיכול לגרום לזה בלי אימון שהוא הרבה מעל הרגיל זה בעיה מטבולית מולדת.

barakav
12-05-09, 13:47
זה רק באימונים קשים מאוד כך שזה בסדר. אם אני מוצא פסיכי שמוכן לעזור לי באימונים אקצנטריים אז אני יכול ליצור מצב כזה בצורה מלאכותית (דרך נהדרת לקבל תירוץ לאשפוז ולמועד ג במבחן, ;) בלי שיש לך בעייה).

מעניין שלא ראיתי לזה הזכר, בכל אופן, לא התעמקתי בזה כלכך...

moo
12-05-09, 14:16
hmb מוצר מצויין למי שמתאמן בצורה מאוד עצימה

אני לוקח 4 כדורים שעה לפני אימון + סקופ נוז
ו 2 כדורים אחרי אימון

טונה
12-05-09, 20:48
מצור טוב אני מרגיש הרבה יותר טוב כשאני לוקח אותו בחיטוב ובתקופת אימונים עצימה. שאלה קטנה,צריך לקחת hmb לפני אירובי?או שזה מיותר?