PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על אבקה לעליה במאסה.

lironsD
12-05-09, 22:24
האם יש אישור ממשרד הבריאות לאבקות?
האם האבקה isogeiner יכולה לגרום בעיות כל שהם בגביה? כי עם אני ילד בן 14 וחצי 1.56 שוקל 43 ואני רוצה לקחת אבקה לעליה במאסה שמכילה גם חלבון שזה בעצם isogeiner שאותה אני רוצה לקנות.. יש מישהו מוסמך שיכול להגיד לי ב100% שלא יהיה לי בעיות בגביה עם זה כי אני רק עכשיו מתחיל לגבוה..
פשוט אמא שלי אומרת שעם יש על זה אישור ממשרד הבריאות אז היא תקנה לי ובלי שום קשר אני רוצה להיות בטוח בעצמי שזה לא יעשה לי בעיות

amir717
12-05-09, 23:30
אם לא היה לזה אישור לא היו מוכרים את זה תחשוב קצת

lironsD
13-05-09, 00:17
עובדה שאני אצל דיאטנית והיא אמרה שיש בזה דברים שיש אותם יותר מדי כמו מגנזיום וכו'

amir717
13-05-09, 01:17
עובדה שאני אצל דיאטנית והיא אמרה שיש בזה דברים שיש אותם יותר מדי כמו מגנזיום וכו'

היא צודקת זה סתם ינפח אותך ואז אם סיכה יצא כול האוויר

G-G
13-05-09, 01:33
לא פוגע בגביהה . שיהיה לך בתיאבון

lironsD
13-05-09, 13:28
כמו שאמרתי יש פה מנהל מוסמך שיכול לאפשר לי שמשרד הבריאות אישר את זה ושזה לא יכול לפגוע בילד צעיר?

OrGadol
13-05-09, 14:14
מה קשור לגובה אתה יכול להסיב לי?אנשים לא מבינים שזה כמו להגיד את זה,="אם אני אוכל טונה במים אני יכול ליגבוה מזה?אם אני אוכל תפוח מה אני יגדל ביום אחד ושאני יפסיק לאכול תפוחים אני ייהיה שמן ..""""""

בטח המדריכים שלךך מבלבלים לך תמוח ..בטח הם משקרים ואומרים שזהה לא בריא,או אלה מהסופרפרם אני לא יודע מי יודע אבל תמיד יש שם תבנות האלה שחושבות שהם מבינות משו והם סתם מבלבלות תמוח הם אפילו לא יודעות להגיד את שם החברה..

OrGadol
13-05-09, 14:24
שמע אין לך כוח לפוסט המגעיל הזה כי הוא לא יעזור לך במילה התזונאית שלך תישלול כול דבר הם חושבים הם יודעים הכול,ויש לי אחות כזאת,ואין לה את הדעות של כול הכוחמולוגים האלה,לא יודע מאיפה הם באו מהתחת שלי או מהמכללה.

OrGadol
13-05-09, 14:27
חוץ מזה אם אני לא טועה יש בארץ תוצרת הארץ שיש אישור ממשרד הבריאות אני צודק או טועה?

ultras
13-05-09, 23:49
תקשיבו לכל מוצר מזון רשום עליו באישור משרד הבריאות.

האישור הזה אומר שהמוצר הזה אינו רעל או משהו והוא ראוי לאכילה. איך הוא ישפיע על כל אחד ואחד אני לא יודע.

arik11221
14-05-09, 00:05
קשה לימצוא תזונאים וגם רופאים שהם בעד כול מה שקשור לפיתוח גוף שזה תוספים וכאלה רובם תמיד יגידו לך שזה לא בריא לא נחוץ יותר מידי ושלא צריך שיש את זה באוכל שורה תחתונה אים זה לא מאושר זה לא היה על המדפים לגביך אתה עוד צעיר ויכול לחכות אים תוספים כרגע דעתי תתחיל לאכול טוב ולהיתאמן טוב ואים הזמן שתתפתח ותיגדל תוסיף גם תוסף כולשהו בין אים זה חלבון או גיינר