PDA

צפה בגרסא המלאה : דלקת בגידים..:(

slim shady
05-02-07, 16:08
טוב...כנראה ויש לי דלקת (באמה) עכשיו דיי כואב לי...לא ברמה של לא להתאמן...
אחרי האימון/המאמץ כלשהו כואב לי....
הרופא אמר לי שצריך לשים משחה ולשמור על האיזור חם...
כמה זמן לדעתכם זה יעבור....??
אני יכול להמשיך להתאמן או לעשות איזה שבוע הפסקה.??
יש לכם משהו להוסיף חוץ ממה שהרופא המליץ.??
ממה יכול להיות שקיבלתי את הדלקת..??

אם אני שומר על תזונה כלשהיא אני לא ירד בשבוע הפסקה הזאת.??...מומלץ ככה שמעתי לעשות כל כמה חודשים הפסקה של שבוע זה עוזר..??

חחחחחחחחח...כמה שאלות...הצטברו לי במשך הזמן אז אמרתי נשפוך הכל פה...
תודה רבה מראש לעונים...:blush:

ran_z
05-02-07, 17:59
כל הזמן יש לי דלקות באמה, איזה מחרפן זה אין מה לעשות, שכואב קצת אני מאמן בייספס מוריד משקל , כשכואב חזק אני מוותר על בייספס לאיזה שבוע - שבוע וחצי ואז זה עובר.
אבל לא משנה כמה כואב ולפעמים כואב מאוד חוץ מבייספס אני מאמן את שאר השרירים רגיל, זה לא מפריע לי.

Arielp
05-02-07, 20:07
טוב...כנראה ויש לי דלקת (באמה) עכשיו דיי כואב לי...לא ברמה של לא להתאמן...
אחרי האימון/המאמץ כלשהו כואב לי....
הרופא אמר לי שצריך לשים משחה ולשמור על האיזור חם...
כמה זמן לדעתכם זה יעבור....??
אני יכול להמשיך להתאמן או לעשות איזה שבוע הפסקה.??
יש לכם משהו להוסיף חוץ ממה שהרופא המליץ.??
ממה יכול להיות שקיבלתי את הדלקת..??

אם אני שומר על תזונה כלשהיא אני לא ירד בשבוע הפסקה הזאת.??...מומלץ ככה שמעתי לעשות כל כמה חודשים הפסקה של שבוע זה עוזר..??

חחחחחחחחח...כמה שאלות...הצטברו לי במשך הזמן אז אמרתי נשפוך הכל פה...
תודה רבה מראש לעונים...:blush:

עם דלקות לא מתעסקים - זה יכול להחמיר. הייתי מציע לך לקחת הפסקה מאימון הבייספס והאמות... למרות שאני חיכיתי חודשיים שתעבור דלקת במפרק היד ולא עבר אז פשוט המשכתי להתאמן וזה עבר תוך כדי (לא לגמרי).

slim shady
05-02-07, 22:24
עם דלקות לא מתעסקים - זה יכול להחמיר. הייתי מציע לך לקחת הפסקה מאימון הבייספס והאמות... למרות שאני חיכיתי חודשיים שתעבור דלקת במפרק היד ולא עבר אז פשוט המשכתי להתאמן וזה עבר תוך כדי (לא לגמרי).

הרופא אמר שכשזה יעבור אז אני יכול לחזור...עד אז לא כדאי להתאמן כי זה יחמיר כמו שאמרת...

עוד מישהו..??:helpsmilie:

slim shady
06-02-07, 15:32
מקפיץ..!!
עזרה אנשים זה דיי דחוף לי.....

Bullet
06-02-07, 16:20
היה לי דבר דומה. הלכתי לרופא והוא אמר שאני יכול להתאמן אבל לא לעשות תרגילים שמפעילים את הגיד הזה באמה. פשוט התאמנתי כרגיל ולא עשיתי כפיפות מרפקים.
מרחתי דיקומפלק סודיום ג'ל 1-2 פעמים ביום.. ועבר לי.

גם יכולה להווצר דלקת אם אתה שומר על מישהו בלחיצות חזה והוא כל הזמן מגיע לכשל.

slim shady
06-02-07, 16:30
היה לי דבר דומה. הלכתי לרופא והוא אמר שאני יכול להתאמן אבל לא לעשות תרגילים שמפעילים את הגיד הזה באמה. פשוט התאמנתי כרגיל ולא עשיתי כפיפות מרפקים.
מרחתי דיקומפלק סודיום ג'ל 1-2 פעמים ביום.. ועבר לי.

גם יכולה להווצר דלקת אם אתה שומר על מישהו בלחיצות חזה והוא כל הזמן מגיע לכשל.

איזה תרגילים לא מפעילים את האמה....הרי כל פעולת אחיזה מאמצת את האמה...לא..??

תוך כמה זמן עבר לך..??

Bullet
06-02-07, 17:05
הייתי אומר תוך שבועיים-שלוש.
תרגילים כמו כפיפות מרפקים. בקשר לאחיזה זה שרירים אחרים.

slim shady
06-02-07, 17:23
הייתי אומר תוך שבועיים-שלוש.
תרגילים כמו כפיפות מרפקים. בקשר לאחיזה זה שרירים אחרים.

תודה אחי....

עוד שאלה קטנה....אם נגיד לקחתי הפסקה של שבוע...אני ירד במאסה.??(במידה ואני שומר על תזונה)...
אומרים שטוב לקחת הפסקה של שבוע כל כמה חודשים....אחרי ההפסקה יש מין פוש כזה....זה נכון..??

Bullet
06-02-07, 18:28
לא תרד במסה.
כן, יש פוש אבל קטן יחסית לשבוע. ואתה לא חייב להפסיק להתאמן אלא פשוט אפשר לעבור למשקלים קטנים יותר ולשחק איתם.

TZAHI10
06-02-07, 19:38
היה לי משהו דומה ממש לא מזמן, כאב במיפרק של היד וגם באמה עצמה. הלכתי לרופא (רופא כללי). הוא נתן לי כדורים בשם ארטופן לבליעה פעמיים ביום ומשחה בשם Mentocap (משחה מאוד מוזרה עם ריח חריף).
לא התאמנתי בסביבות שבוע וחצי, אני גם הייתי מאוד מודאג. אבל אחרי שבוע וחצי זה עבר, את הכדורים לקחתי רק כמה ימים וברגע שזה עבר אז הפסקתי לקחת אותם (אני לא יודע אם זה טוב או רע שהפסקתי).
התחלתי להתאמן שוב בשבוע שעבר (על כל הגוף), הספקתי להתאמן פעמיים מאז.. ובינתיים זה לא חוזר לי, אבל אני מרגיש חולשה באמה הבעייתית.. אני מקווה שזה יעבור ולא יחזור ומשתדל להתאמן נכון. בזמן שלא התאמנתי לא איבדתי מאסה.. הלכתי לגיל ומתברר שעליתי..