PDA

צפה בגרסא המלאה : יש לי שאלה וקשה כנבו זה ממש רציני

Fantast1c :)
14-05-09, 23:28
אז כחה ביגלל בעיות ומחלה מאוד קשה שעברתי ליפני כמה שנים יש לי בעיות אם הכליות
ועסור לי לאכול הרבה חלבון אם אני יוכל הרבה חלבון הכליות שלי עלולות להפסיק לעבוד וזה סכנת מוות
אז השאלה שלי היא:
האם אפשר להמשיך להיתפתך אם כמות קטנה של חלבון נגיד 60-70 גרם ביום?
אני רוצה לעלות מסה האם זה אפשרי? אני שוקל 74 עליתי 4 קילו בינתיים אם כמות חלבון של 100-150 ביום אבל הרופה המליצה לי לא להקשות יותר מידי הכליות בקיצור האם מה שרשמתי אפשרי

:(

וואי זה ממש ביאס אותי הרס לי את כל המצב רוח.............

Elad12
14-05-09, 23:38
הייתי מציע לך להתחיל לבדוק את הנושא,חלבון 120 בערך גם יעזור.

14-05-09, 23:43
לא הבנתה תשאלה הבעיה שנירא לי שאני יתחיל ליצרוך רק 60-70 חלבון האם אני יגדל? (שוקל 74)

SiNa
14-05-09, 23:49
אולי תגדל רק בהתחלה אבל אחר-כך בהמשך אני לא חושב בכל אופן אל תיקח כמות גדולה לפני שתתייעץ עם רופא

koby
15-05-09, 10:56
אחי אני לא רוצה לדרוך על היבלות,אבל אתה מוכן בבקשה לרשום איזו מחלה הייתה לך וממה היא נבעה...

חוץ מיזה אני ייספר לך את הסיפור שלי=עד הצבא הייתי מיתאמן ממש חזק והיה לי גוף של הרקולס קטן,
בצבא ניפצעתי ממש קשה בגב והייתי כמעט במצב של נכות...הייתי בטוח שבחיים אני לא יוכל להיתאמן עוד(לא יכולתי לעמוד על הרגליים יותר מ 10 דקות..כאבים מטורפים!!!)
כל הזמן חשבתי מתי לעזאזל אני יחזור להיתאמן(ויותר חשוב מתי אני יוכל לעמוד על הרגליים כמו בנאדם רגיל יותר מ 10 דקות)

ברוך השם עכשיו אני בסדר גמור..חזרתי להיתאמן אבל אני לוקח את זה לאט-לאט..אני לא ממהר לשומקום ולא מנסה להפציך משקלים או לעשות תרגילים ממש קשים(מישו אמר סקווט)..אני בסדר מבחינה כללית אבל מבחינת אימונים לא 100% אני עושה מה שאני יכול ומודה לאלוקים שאני עומד על הרגליים ויכול להתאמן קצת!!!

הנקודה שלי היא שהחיים שלך יותר חשובים...תילך להרבה רופאים ויועצים ותזונאים..אל תמהר לשומקום ןאולי בסוף תבוא הגאולה..אל תוותר כי לך תדע..אולי למישהו שמה יש תפתרון בישבילך...אבל גם אל תיהיה אידיאוט ותוכל הרבה חלבון כרגע...החיים שלך יותר חשובים!!!!!!!

בכל מיקרה אחי אני מאחל לך המון בהצלחה...אל תוותר..אבל גם אל תיהיה אידיאוט...!!!!!!

15-05-09, 14:35
אחי אני לא רוצה לדרוך על היבלות,אבל אתה מוכן בבקשה לרשום איזו מחלה הייתה לך וממה היא נבעה...

חוץ מיזה אני ייספר לך את הסיפור שלי=עד הצבא הייתי מיתאמן ממש חזק והיה לי גוף של הרקולס קטן,
בצבא ניפצעתי ממש קשה בגב והייתי כמעט במצב של נכות...הייתי בטוח שבחיים אני לא יוכל להיתאמן עוד(לא יכולתי לעמוד על הרגליים יותר מ 10 דקות..כאבים מטורפים!!!)
כל הזמן חשבתי מתי לעזאזל אני יחזור להיתאמן(ויותר חשוב מתי אני יוכל לעמוד על הרגליים כמו בנאדם רגיל יותר מ 10 דקות)

ברוך השם עכשיו אני בסדר גמור..חזרתי להיתאמן אבל אני לוקח את זה לאט-לאט..אני לא ממהר לשומקום ולא מנסה להפציך משקלים או לעשות תרגילים ממש קשים(מישו אמר סקווט)..אני בסדר מבחינה כללית אבל מבחינת אימונים לא 100% אני עושה מה שאני יכול ומודה לאלוקים שאני עומד על הרגליים ויכול להתאמן קצת!!!

הנקודה שלי היא שהחיים שלך יותר חשובים...תילך להרבה רופאים ויועצים ותזונאים..אל תמהר לשומקום ןאולי בסוף תבוא הגאולה..אל תוותר כי לך תדע..אולי למישהו שמה יש תפתרון בישבילך...אבל גם אל תיהיה אידיאוט ותוכל הרבה חלבון כרגע...החיים שלך יותר חשובים!!!!!!!

בכל מיקרה אחי אני מאחל לך המון בהצלחה...אל תוותר..אבל גם אל תיהיה אידיאוט...!!!!!!

תודה אחי ;) אני יתיעץ אפ אמא שלי נירא מה היא תגיד

yishai
15-05-09, 16:27
לא אחי אתה לא תוכל לגדול... אתה תוכל להתפתח בהתחלה אולי במשך חצי שנה כי אתה מתחיל...
אבל זה קצת מדי חלבון...אחרי זה פשוט תעשה חיטוב ויהיה לך קוביות אם זה מה שתרוצה ותראה עם גוף של דוגמן...

gilsXM
15-05-09, 16:37
כמה שטויות עפות פה

koby
15-05-09, 17:27
תודה אחי ;) אני יתיעץ אפ אמא שלי נירא מה היא תגיד

אח יקר עם כל הכבוד לאמא שלך (ויש כבוד) היא לא מבינה בתחום,היא רק תגיד לך לשכוח מהאימונים ולא להיסתכן(תתקן אותי בעוד כמה ימים עם אני טועה..)..עם אני הייתי עושה לפי מה שאמא שלי אומרת(שכמובן שבטוחה שהיא גם הרופאה וגם מדריכת הכושר מס' 1 בעולם...) לא הייתי מיסתכל על המשקולות...ההורים שלנו רק רוצים שנהיה בריאים.. ובישבילם אימונים זה סתם חרטא עם זה מסוכן לנו בריאותית...

בכל מיקרה תילך לעוד רופאים..תחפש את הרופאים הכי מומחים בארץ בתחום הכבד(אני יישמח לעזור לך עם אתה צריך...) זה ייעלה לך כסף אבל זה יהיה שווה את זה...
הרופאה אמרה לך לאכול רק 60 גרם חלבון ביום?? אולי היא לא מבינה מספיק בתחום...
אולי יש סוג של חלבונים שייפגעו לך יותר בכבד ויש סוג חלבונים פחות מסוכנים..אבל הרופאה לא רצתה לקחת סיכון(ובשביל לחסות תתחת שלה) אמרה לך לא לאכול הרבה חלבון(תאמין לי שהאימינים שלך מעניינים לה תתחת במיקרה הטוב...)

כמו שמארתי כבר...תחפש עוד רופאים..את הממומחים הכי גדולים...אל תוותר אבל גם אל תיהיה אידיאוט...!!!:king:

Inter4Me
15-05-09, 20:56
בכל מקרה אני יכול לעזור לך בעניין הרופאים, אני עובד בשירות הלקוחות של כללית מושלם ויכול לעזור לך בזה.

red guri
16-05-09, 09:50
אני מאמין שיש לך אי ספיקת כליות.
בעקרון אני ממליץ לך לא לשחק עם זה יותר מדיי, תעשה מה שהרופאים אומרים לך.
אפשר לגדול עם 60-70, רוני קולמן כבר לא תהיה אבל אין מה לעשות- מה שכן תשתדל לחלק את החלבון כמה שיותר טוב, כל שלוש שעות ו20 גרם חלבון אחרי אימון.

(בן של נפרולוג:))

Locke
16-05-09, 09:54
קודם כל תשמור על הביראות שלך זה הרבה יותר חשוב מאימונים.
דבר שני תתייעץ עם עוד רופאים אולי תיהיה לך אפשרות לעלות קצת את כמות החלבון.
דבר שלישי, אני מאמין שגם אם תתאמן ותאכל את הכמות החלבון שרשמת(70-80 גרם), אתה כן תתפתח במידה מסויימת, מקסימום תראה נורא חטוב, וגם זה אחלה אחי עדיף מלא להתאמן בכלל, ויש כמובן אנשים שיותר אוהבים את זה, בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ויפה שאתה מתאמן למרות הבעיה הרפואית שלך, כל הכבוד.