PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה| באמת שיצאתי פסיכי, חדש פה, חייב עזרה ממבינים אני מתחנן

Melamed
15-05-09, 20:21
טוב קודם כל אני חדש פה ואני יספר קצת על עצמי ומה עברתי בערך אז ככה:
קודם כל כיום אני בן 14.5
משקלי: 47-48 ק"ג
גובהי: 1.69

אז ככה במשך כ 4-5 חודשים עשיתי דיאטה והורדתי 20 קילו (שקלתי 67) זה היה דיאטה רצחנית לפי מה שהבנתי מפורום אחר הרגתי את האמא של המסת שריר שלי וירדתי יותר במסת שריר ופחות מאשר בשומן ועכשיו זה נראה כאילו יש לי אחוז שומן גבוה ביחס לנתונים שלי הנה תמונה:
http://i39.tinypic.com/34zcas3.jpg עכשיו לא כל כך הבנתי למה זה קרה..
אוקיי אז ככה בתקופה האחרונה התחלתי להתאמן בחדר כושר עם מאמן והכל הוא אמר לי שאנחנו מתחילים תקופת מסה נקייה, עכשיו הבעיה שלי היא שאני מאוד מפחד להשמין בחזרה ולהיות מה שהייתי תמיד קיים בי הפחד הזה לחזור להיות שמן לאחר כל המאמץ וההשקעה שלי... והבנתי שבמסה חייבים להיות במאזן קלורי חיובי ועולים גם בשומן.. אבל הבעיה שלי שעוד מעט מגיע הקיץ ואני נוסע גם לבית מלון ועכשיו בריכה וכל זה אני רוצה להראות טוב... עכשיו הבנתי שיש תפריט דל פחמימות לא הבנתי למה זה עוזר ולמה לעשות את זה? למה אי אפשר לעשות חיטוב רגיל?(או שאפשר ומה ההבדל ביניהם)
כמה ילד בנתונים שלי צריך לאכול מבחינת קלוריות ביום וכמה גרם של חלבון,שומן,פחמימות וכו'.. מומלץ לי לאכול?
אני ממש חייב עזרה ואיזה עצה לבניית תפריט מפני שאני ממש כבר מבולבל יום אחד אני מרעיב את עצמי ויום אחד שאני אוכל יותר אני חושב שאני משמין באמת שאני חייב עזרה.. תוציאו אותי מהברוך הזה..
מצטער על החפירה זה עניין של חיים או מוות באמת...

SiNa
15-05-09, 20:23
הגזמת עם הדיאטה רואים לך את כל העצמות תתחיל מסה ותעלה לפחות 25-30 קילו ורק אחר-כך תחטב שוב

Melamed
15-05-09, 20:27
אחי כנראה שלא קראת הכל וחבל =\
יש לי פחד נוראלי לחזור להשמין אני חייב קצת עצות שתכוונו אותי אולי ייעוץ לתפריט משהו לעזרה אני די אבוד..

OK.
15-05-09, 20:27
מכיר - עברתי אותו דבר.
במקרה שלך להשמין זה טוב. דבר שני אתה עושה מאסה נקייה אז אתה העלייה של שומן ביחס לשריר תהייה איטית מאוד. בנוסף אם אתה רואה שאתה מתחיל לשים יות מדי שומן תעשה חיטוב. לא צריך להדאיג אותך הקטע אם הברכה להגיד את האמת להיות רזה כמוך היה מביך אותי הרבה יותר מלהיות עם קצת בשר....

Melamed
15-05-09, 20:32
למשל ה bmr שלי לאחר ההכפלה של 1.2 הוא 1745 ביום ללא אימון
ביום עם אימון הוא 2200 אני אמור לאכול 500 קלוריות יותר?
שוב אני מפחד להשמין אני חייב איזה כיוון או איזה הכוונה של כמה מומלץ לאכול בתפריט וכמה גרם לצרוך מחלבון,פחמימה,סיבים תזונתיים ועוד..

senate
15-05-09, 20:41
אחי כנראה שלא קראת הכל וחבל =\
כניראה שאתה לא קראת את האשכולות בראש הפורום וחבל =\

סך הכל הוא נתן לך את העצה

אתה מפחד להשמין אז לך על מאסה נקיה (פלוס של 300 עד 500 קלוריות מעל הניטרלי ללא ציטים ומזון משובח)
אחרי שתקרא את המדריך לעליה במאסה תכין לעצמך תפריט שיש את כל הערכים שנכונים לגביך לפי המדריך לעליה במאסה

תאמין לי שאף אחד לא יתחיל לרשום לך מה לאכול כל שעה
גם אין טעם שמישהו יעשה את זה בלי שתבין את הדרך להגיע למטרה שלך
ובגלל זה אתה אבוד - אתה לא קורא\מבין ומצפה שמישהו אחר ישלוט בגוף\ראש שלך
תאמין לי שאין לי בעיה להכין לך תפריט אבל זה לא ייתן לך כלום
(גם בטח אתה לא רוצה\מוכן לאכול כל יום כמויות של עוף-אורז-ואגוזים כי זה מה שאני ייתן לך :tongue:)

Melamed
15-05-09, 20:43
תאמין לי שקראתי כל כך הרבה והבנתי שמסה נקייה צריך 500 קלוריות יותר מאשר ה bmr לאחר ההכפלה אבל שוב הפחד להשמין אני רוצה להראות טוב ולא בעיה להכין לי תפריט הבנתי שגם צריך לפחות 1-2 גרם חלבון לכל ק"ג 1 ממשקל הגוף.. אבל שוב אני צריך קצת עצות בכללי

BlueNinja
15-05-09, 20:45
אתה נוסע למלון..תאכלס עדיף שתישאר עם חולצה כי אולי אתה לא שמן אבל זה גם דוחה

בכל מקרה, מסה זה העניין בשבילך,דחוף פשוט.

בהצלחה איש

SiNa
15-05-09, 20:46
למשל ה bmr שלי לאחר ההכפלה של 1.2 הוא 1745 ביום ללא אימון
ביום עם אימון הוא 2200 אני אמור לאכול 500 קלוריות יותר?
שוב אני מפחד להשמין אני חייב איזה כיוון או איזה הכוונה של כמה מומלץ לאכול בתפריט וכמה גרם לצרוך מחלבון,פחמימה,סיבים תזונתיים ועוד..

אתה צריך גם לאכול 500 קלוריות יותר מ-bmr גם ביום ללא אימון

Melamed
15-05-09, 20:48
כן הבנתי את זה...
אתה יודע מה אין לי בעיה לעשות מסה לאחר המלון אבל עד שאני יגיע למלון בדיוק עוד חודש אני רוצה לפחות ריבועים כמו שאתם אורים אחוז השומן הוא לא הבעיה פה ואני עובד הרבה על הבטן אבל לא רואה תוצאות =\
דרך אגב זה באמת נכון ששרפתי את האמא של השריר ויש אשליה שאני כאילו שמנמן ביחס לנתונים שהבאתי? איך יכלתי לשרוף יותר שומן מהשריר? בגרעון מופחת יותר?

SiNa
15-05-09, 20:54
תביא תמונה שלך לפני הדיאטה ואז נגיד לך מה שרפת יותר ומה לא

לגבי ריבועים בזמן הקרוב לי יהיה לך כי לך מסת שרירים בגרוש וכדי שיהיה לך ריבועים אתה צריך לעשות מסה במצב שלך

Melamed
15-05-09, 20:55
לפני שאני מעלה תמונה יש לי עוד שאלה
מה ההבדל בין חיטוב רגיל לבין חיטוב דל פחמימות ומה מומלץ מה כדאיהאם זה בסדר שבתקופת החיטוב שלי אכלתי למשל 120 גרם פחמימה?

senate
15-05-09, 21:01
לא יהיה לך ריבועים כי אין לך מאסה
גם בטן זה שריר שצריך מאסה מינימלית שיראו ריבועים

לכוון את החיים לפי מלון &^&#^&#%^7 הזוי

אתה יודע מתי יהיו לך ריבועים
כשתתחיל להתאמן ולאכול כמו שצריך ולא להתעסק בדברים שוליים
ורק אחרי שתהיה לך מאסה תתחטב עם חיטוב הגיוני - רק אז יהיו לך ריבועים שנראים לעין
לא השנה

Melamed
15-05-09, 21:03
התחלתי להתאמן כבר לפני שבועיים-שלוש אימון fbw אני אוכל נכון בלי שטויות..
אשמח אם תענה לי על השאלה בקשר לחיטוב דל פחמימות

senate
15-05-09, 21:12
חיטוב דל פחמימות זה מושג שאתה צריך להתרחק ממנו לפחות שנה

king l8
15-05-09, 21:12
אחיי אתה בסדר??? מזה הדבר הזה ?? תתחיל לאכול ומהר!!!!!
מה מפחדד להשמין ממה אתה מפחד ??? זה שהייתה בעבר שמן לא אומר שיש לך נטייה להשמנה תבין את זה !
אם אתה רוצה להמשיך כמו בנאדם כדאי שתתחיל לאכול והרבה למה אתה לא במצב טוב ..

Melamed
15-05-09, 21:23
בכל זאת אני רוצה לדעת מה עושה החיטוב דל פחמימות?
תגידו זה נכון שמעתי פעם שאני יכול לאכול כל היום שוקולד ונגיד להיות עדיין בגרעון שלילי ואני ירזה?(סתם דוגמה)
ובטח שיש לי נטייה להשמנה הרי הייתי שמן אז בטוח לגוף שלי יש נטייה להשמין

israelijedi
15-05-09, 21:32
אני לא מגיב אף פעם על תמונות כי אני חושב שזאת התעסקות מיותרת אם אתה לא תחרותי אבל במקרה שלך הייתי חייב להגיב, תעלה מיד!!!!! - אז הקיץ בא אז מה? יהיו לך עוד הרבה קיצים, דיאטה דלת פחמימות בשבילך תדפוק לך את כל המערך ההורמונלי במצב שלך, dont fuck with your body תאמין לי.

Melamed
15-05-09, 21:37
לא יתעסק עם הגוף שלי אבל אני ממש חייב את המידע של דיאטה דלת פחמימות להבין מה זה..
דרך אגב בתפריט שלי הנה הערכים הסופיים תגידו אם זה טוב:
קלוריות: 1050
חלבון: 120 גרם
שומן: 20 גרם
פחמימות: 80-120 גרם
סיבים תזונתיים: 45 גרם

SiNa
15-05-09, 21:40
תוסיף לתפריט שלך עוד 1200 קלוריות

Melamed
15-05-09, 21:41
חחח מה אתה רציני?
מה בקשר לערכים תזונתיים בסדר? לא חסר משהו?
ובבקשה תסבירו לי מה ההבדל בין חיטוב דל פחמימות לרגיל ובמה הוא מועיל..?
ואיך היה אפשר להוריד יותר שומן מאשר שריר בדיאטה ארוכה יותר ונורמלית יותר?

SiNa
15-05-09, 21:45
אתה במאזן קלורי שלילי של 600-700 קלוריות כרגע אתה צריך להוסיף לפחות עוד 1200 קלוריות

Melamed
15-05-09, 21:48
תודה אשמח אם תעלה לי על שתי השאלות

senate
15-05-09, 21:53
מההההה 1000 קלוריות

אתה בכיוון של להמשיך חיטוב - אלוהים ישמורררר

אתה 47 קילו אתה קולט בכלל
תראה אתה בתמונה כבר מקבל צורה של אנורקס

Melamed
15-05-09, 21:54
בבקשה תסבירו לי מה ההבדל בין חיטוב דל פחמימות לרגיל ובמה הוא מועיל..?
ואיך היה אפשר להוריד יותר שומן מאשר שריר בדיאטה ארוכה יותר ונורמלית יותר?

Melamed
16-05-09, 10:33
הקפצה

SaharKazes
16-05-09, 10:51
מה הקטע שלך?
אתה רוצה לעלות במאסה אבל אתה לא רוצה לעלות במאסה?!
מה נסגר איתך?!
תתחיל מאסה דחוף מלוכלכת או נקייה, אני ימליץ לך על מלוכלכת
ולמה לעזאזל אתה חושב על חיטוב..

vitali02
16-05-09, 10:56
אתה נוסע למלון..תאכלס עדיף שתישאר עם חולצה כי אולי אתה לא שמן אבל זה גם דוחה

בכל מקרה, מסה זה העניין בשבילך,דחוף פשוט.

בהצלחה איש

צודק... הגוף שלך דיי דוחה תתחיל לאכול ולהתאמן.. עד הקיץ(חודש) אולי תראה תוצאות

Melamed
16-05-09, 10:58
יש לי פחד מממסה מפני שהייתי שמן בעבר ואני רוצה להיות מפתח גוף לא אכפת לי לשקול גם 200 אבל להראות טוב זאת הכוונה
ולגוף שלי יש נטייה להשמנה אז עדיף מסה נקייה לא?
תוכל לרשום לי ערכים סופיים שאני יצטרך לתפריט ואני יבנה לי?

red guri
16-05-09, 11:03
דיי להתבכיין, או שאתה רוצה לעלות או שלא.
אתה נראה כמו פליט דארפור.
אתה לא יכול לאכול את העוגה והלשאיר אותה שלמה.
גם אם תעלה 5 קילו שומן תיראה הרבה יותר מעכשיו.

Melamed
16-05-09, 11:06
אז אתה אומר להתחיל מסה? כי התחלתי לפני שבועיים-שלוש תוכנית fbw בחדר כושר
ולגוף שלי יש נטייה להשמנה אז עדיף מסה נקייה לא?
תוכל לרשום לי ערכים סופיים שאני יצטרך לתפריט ואני יבנה לי?

SaharKazes
16-05-09, 11:20
דיי כבר עם ה"לגוף שלי יש נטייה להשמנה" תמחוק את השורה הזאת מהראש.. זה כבר מעצבן
אחרי כל מה שאמרו לך פה אתה עדיין מהסס?
אתה רוצה להתקדם או לא?

Melamed
16-05-09, 11:24
בהחלט רוצה..
ולמה השורה הזאת לא נכונה?

JOKER&SET
16-05-09, 11:52
תקשיב אחי אני באותו קטע כמו שלך גם מכיוון של השמנה במסה
אבל אם אתה עושה מסה יחסית נקייה אין סיבה שתעלה בהרבה אחוזי שומן

הגוף שלך ניראה מזעזע
בלי שום קשר למסה אתה חייב גם להשמין זה מגעיל אחי בנות לא אוהבות אנורקסים כאלו זה דוחה
אחי תחשב את קצב חילוף החומרים שלך תוסיף עוד 300 קלוריות, תתאמן חזק וטוב
ותיראה שלא תעלה בשומן ממליץ לך לקרוא כאן קצת מאמרים שיהיה לך מידע!

בהצלחה.

Melamed
16-05-09, 12:01
קראתי המון אחי ואיך אני מחשב את קצת חילוף החומרים שלי?
כומה קלוריות מומלץ שאני יאכל ביום?

senate
16-05-09, 12:21
אם קראת המון איך זה שאת הדבר הפשוט הזה אתה לא יודע

תקרא שוב את המדריך לעליה באמסה
או שתחשב את חילוף החומרים שלך פה (http://www.goleango.com/show_calculator_heb.php?cat_id=3&art_id=29)\ תכפיל את התוצאה ב 1.2 ותוסיף על זה 500~ קלוריות
זה מה שאתה צריך לאכול ביום\ כל יום

Melamed
16-05-09, 12:51
2300 קלוריות זזה יוצא אני צריך לאכול את זה כל יום וגם ביום ללא אימון?

senate
16-05-09, 14:23
כ-ל י-ו-ם גם ביום כיפור אם אתה לא דתי :)

אחרי חודש תישקל מחדש יכול להיות שתצטרך לתסף עוד קלוריות

Melamed
16-05-09, 14:32
אוקיי הבנתי..
שאלה נוספת למשל הגוף שלי עכשיו אמור לצרוך בערך 90-100 גרם חלבון
ואני אוכל בערך 120-130 גרם חלבון זה הופך לשומן או שזה בסדר?

OK.
16-05-09, 15:59
יואו חייאת ראבאק סתום כבר ילד.
מה זה לגוף שלך יש נטייה להשמנה גם לשלי יש ולחצי מהעולם יש גוף עם נטייה להשמנה, אז מה?! אתה חייב מאסה דחוף ועכשיו אני לא צוחק איתך אתה מראה סימנים של אנורקסיות וחבל שאני לא מכיר אותך אישית אחרת הייתי מושיב את ההורים שלך לשיחה רצינית. אתה עכשיו עושה את הדברים הבאים:
1) בונה לעצמך תפריט עם לא פחות מ-2500 קלוריות אתה בתת משקל מסוכן, אתה צריך לעלות במשקל ומ-2500 אתה לא תעלה חזרה את מה שהורדת (לצערי).
2) תוודא שיש בתפריט שלך מספיק פחממות ושומן למה מבחור כמוך הייתי מצפה לבנות תפריט של חלבונים נטו וזה יהרוג אותך.
3) תפסיק להיות אנורקס ותתחיל לאכול.

סעמק מישהו צריך להוריד לך סטירה טובה ולהבהיר לך את המצב שלך. צא מהפוזה של השחיף ותתחיל להפוך את הגוף שלך למשהו.

בקשר לחלבונים כל עוד אתה לא עבור את משקל הגוף*4 זה בסדר... במקרה שלך זה בערך 120 (די מגוחך...) אז מומלץ להוריד את כמות החלבונים ל-90.

Melamed
16-05-09, 16:04
סוף סוף תגובה רצינית לעניין..
אחי אתה בטוח שב 2500 קלוריות אני לא יחזור להיות מה שהייתי?(שזה דובי גל..) זה היה משקל 67
אני עובד בחדר כושר לפיתוח מסת שריר...
בקשר ל1. אני יבנה עכשיו אתה יכול רק לכתוב כמה גרם אני צריך לכל אחד מאבות המזון פר קילו?
2. כנ"ל אחד
3. אני אוכל אחי אני רוצה להיות מפתח גוף הסברתי גם למאמן שלי בחדר כושר לא אכפת לי לשקול גם 70 העיקר להראות טוב ויפה...

senate
16-05-09, 16:10

שמדברים איתך ומסבירים לך זה לא רציני
אבל שמישהו בא ומביא לך כאפה באשכול זה רציני בישבילך

הזוי

Melamed
16-05-09, 16:11
לא הכוונה לא לזה חחח לא אמרתי שלא עזרת
פשוט הוא כתב תגובה ארוכה ומפורטת..
חס וחלילה
אני מעריך כל אחד פה שמנסה לעזור ומגיב לי ואתה אחד מהם

king l8
16-05-09, 16:12
אחי אתה בטוח שב 2500 קלוריות אני לא יחזור להיות מה שהייתי?(שזה דובי גל..) זה היה משקל 67
אני עובד בחדר כושר לפיתוח מסת שריר...
בקשר ל1. אני יבנה עכשיו אתה יכול רק לכתוב כמה גרם אני צריך לכל אחד מאבות המזון פר קילו?
2. כנ"ל אחד
3. אני אוכל אחי אני רוצה להיות מפתח גוף הסברתי גם למאמן שלי בחדר כושר לא אכפת לי לשקול גם 70 העיקר להראות טוב ויפה...

תגיד לי בנאדם מה קורה איתך אני לא מבין ?? אתה נורמלי או מה ??
מה מפתח גוף מהה ?? נראה לך שאתה יכול במצב כזה להיות מפתח גוף אחי אתה על סף קריסה מה קורה איתך ????
תתתחחחיליללללל לאכוללללל במקום לדבר !!!

Melamed
16-05-09, 16:15
אני אוכל אחי לשם המטרה שלי שהיא לפתח גוף הסברתי שלא ידעתי מה עשיתי בתקופה ההיא פשוט רציתי להראות רזה וטוב
ועכשיו אני מבין שאפשר לשקול גם 70 ולהראות טוב וזה המטרה שלי...

OK.
16-05-09, 16:24
אני שמח שהצלחתי להבהיר את הנקודה.

1) לא מ-2500 קלוריות אתה לא תעלה את המשקל חזרה.
2) היחס במאסה הוא לרוב פחממות:חלבונים:שומנים - 15:35:50 כלומר 50% מהאוכל שלך צריך להיות מפחממות 35% מחלבונים 15% משומנים.
3) מצוין. הייתי מצפה שבחודש הזה אם תקפיד לאכול נכון תעלה 3 קילו לפחות וזה מצוין. הגוף שלך עכשיו רוצה רק להשמין ולכן תעלה כל-כך מהר שזה טוב מאוד זה אומר גם שתצליח לעלות מאסת שריר.

הבהרה:
פחממות זה סוכרים אבל זה לא אומר שאתה צריך לאכול סוכריות וכו' תאכל פחממות מורכבות - פסטה, אורז, תפוח אדמה וכו'.
אם אתה רוצה להכניס חלבונים לגוף תאכל מוצרי חלב, בשר, טונה וביצים. אני אוכל ביום 3 ביצים, 300 גרם בשר ועוד שתי קופסאות קוטג' ולפעמים אני מכניס עוד קופסאת טונה.
לגבי שומנים. תכניס אותם לתפריט!! זה מאוד חשוב, אל תהייה אידיוט ותוותר על השומנים כי שומנים הם חשובים מאוד. מה שכן תוודא שאתה אוכל אותם ממקורות איכותיים: אבוקדו, אגוזים, שקדים וכו'.

יאללה לך תבנה תפריט ותעלה אותו שאתה מסיים. :)

hypertrophy
16-05-09, 16:47
אלוהים ישמור הוא על סף אנורקסיה ורוצה לעשות חיטוב......
אתה נראה כמו גופה מהלכת תסלח לי....זה גובל בלהיות חולה
תתחיל להעמיס אוכל

Krisg
16-05-09, 16:58
לא קראתי את התגובות אבל בכל מקרה אם הדיאטת כסאח הזאת שעשית (אנורקסיה בקיצור) היה לא מזמן, ואתה חוזר לחיובי לצערך אכן יחזור לך שומן בריבאונד כנראה. אבל חביבי אתה במצב לא טוב, על טעויות משלמים וכמו שהרעבת את עצמך אתה תצטרך עכשיו להתחיל לאכול הרבה יותר ממה שהיית רגיל ולאו דווקא בשביל פיתוח גוף אלא בשביל הבריאות שלך, להגיע למשקל נורמלי.

אין לך מה לדאוג בקשר לחילוף חומרים, ברגע שתתחיל לאכול כמו בנאדם (בהנחה שכבר התחלת) הוא משתקם חזרה לנורמל. מסה נקייה\מלוכלכת יש לזה יותר קשר לגנטיקה (רגישות לאינסולין, תאי שומן התחלתיים, עמידות לפחמימות וכל השאר), אבל עזוב את כל הקקה ותישאר ב+ חיובי, במקרה שלך גיינר יכול לעשות את העבודה כי אתה בטח לא רגיל לאכול ובטח לא הרבה, וכנראה גם שאתה לא רוצה.

shahar-king
16-05-09, 16:59
לא היה לי כוח לקרוא את הכל אבל מהתמונה הבנתי ת'מצב
אני ממליץ לך לבנות תפריט מאסהה עשיר בקלוריות ופחמימות ולתת תקופת מאסה ארוכה!!!

DanD
16-05-09, 17:42
גם לי זה קרה... רק שאני עצרתי את זה אחרי 10 קילו שירדתי בזכות זה שאמרו לי פה בפורום...
כשהתחלתי את הידטאה הרצחתי שקלתי 84.. כיום אני שוקל 70 16% שומן..
ואמרו לי ששרפתי יותר שריר מאשר שומן

Melamed
16-05-09, 17:45
גם אני שרפתי יותר שריר מאשר שומן טעות גדולה =\
אני עכשיו במסה רצחנית תכף אני פותח אשכול עם התפריט שלי..