PDA

צפה בגרסא המלאה : גלעד כנס רגע..

shibli
17-05-09, 00:24
יש מצב שחודש שעבר ב 11 לאפריל היית בנתב"ג?
אם כן ראיתי אותך אתה פשוט מפלץץ

Pro_XXL_Universe
17-05-09, 00:52
אני בהחלט זוכר שהייתי לפני איזה חודש בשדה התעופה.כן זה הייתי אני יש מצב גדול.
באתי לשם אם החברה שלי אחי,קרוב משפחה שלי בא לארץ מארצות הברית והלכתי לאסוף את המכוער הזה חחח,אתה טסתה או חזרתה?ופעם הבאה שאתה רואה אותי..אני לא נושך אחי גש להגיד שלום:)
זה היה בערב נכון?סביבות 10 9 וחצי לא?הייתי אם חולצה שחורה וג'ינס.
:cool:

The-One
17-05-09, 01:02
גלעד שאלה לא קשורה:s
שאנשים רואים אותך ברחוב עם כל המאסה והגודל שלך תאכלס ענק! ממש מסתכלים עליך בפנים מוזרות אומרים לך על זה? מעירים על הגוף?.
זה פשוט מעניין אותי חח.

shibli
17-05-09, 01:03
אני בהחלט זוכר שהייתי לפני איזה חודש בשדה התעופה.כן זה הייתי אני יש מצב גדול.
באתי לשם אם החברה שלי אחי,קרוב משפחה שלי בא לארץ מארצות הברית והלכתי לאסוף את המכוער הזה חחח,אתה טסתה או חזרתה?ופעם הבאה שאתה רואה אותי..אני לא נושך אחי גש להגיד שלום:)
זה היה בערב נכון?סביבות 10 9 וחצי לא?הייתי אם חולצה שחורה וג'ינס.
:cool:

:):):):) לא יודע חשבתי זה יהיה מעפן כזה אם אני אגיד לך אני מהפורום חחח
קיצר אתה ממש ענק קיר בטון ,אבל בלי להעליב לדעתי האחוז שומן שלך טיפה גבוה מדי (סומך עליך שתטפל בו מתי שתצטרך)
אתה הולך לתחרות במר ישראל הבא ?

Pro_XXL_Universe
17-05-09, 01:18
:):):):) לא יודע חשבתי זה יהיה מעפן כזה אם אני אגיד לך אני מהפורום חחח
קיצר אתה ממש ענק קיר בטון ,אבל בלי להעליב לדעתי האחוז שומן שלך טיפה גבוה מדי (סומך עליך שתטפל בו מתי שתצטרך)
אתה הולך לתחרות במר ישראל הבא ?

חחח ידידי:)
אתה ממש לא מעליב אותי,אני מקבל כל ביקורת כל עוד היא באה בגישה יפה.
האחוז שומן שלי גבוה אחי בגלל שהשנה הזאת הייתה השנה הכי קשה בחיים שלי מבחינה של סדר יום.אני עשיתי חלק מהבגרויות שלי בקורס בלחמ"ן (רק מראה לך איזה כאב ראש יש לך אם אתה לא עושה בגרות בבית ספר ומתפרע) ולמדתי.בנוסף אני עובר קורס הדרכת חדר כושר.לא היה לי הזמן לעבודה כמו שצריך בגלל הלימודים,חפשתי מקומות לעבוד בהם בכל זאת ואפילו מקומות אם חצי משרה לא יכלו לקבל אותי בגלל שכל הזמן הייתי צריך להיות במקום אחר. וזה בא לידיי ביטויי בזה שאני לא יכולתי לממן לעצמי את הדרך שלי לתחרות וכמובן לדאוג שהאחוז שומן שלי יהיה בהתאם,כי לצערי השמנתי בלי קשר שאני צובר די הרבה נוזלים רוב הזמן,בנתיים ירדתי אבל מאז אפריל 7 קילו כמעט.אני בקרוב מסיים את הקורס ואת הבגרויות ויהיה לי זמן לעבוד ולהחזיק את עצמי כמו שצריך ואז אני אחזור למסלול.אני לא רץ לעשות חיטוב מטורף בצורא "טבעית" כי אני די דואג מאיבוד מסה (אם אתה מבין לאן אני נכנס) להתחטב?אני יכול ב3 חודש לעשות לך חיטוב נהדר אחי,לבנות שריר יקח לך הרבה יותר זמן.אני כרגע במאזן ניטרלי ושומר על עצמי מכניס אירובי,ממשיך להתאמן חזק ולאכול מסודר!ויורד לאט לאט עד שאני אחזור לתלם(סוף יוני ב"ה) ויוכל שוב לצעוד בדרך הזהב:)
יש תקופות בחיים אחי...זה ספורט לא קל (בעיקר מבחינה כלכלית) מבטיח לך שלא שמעתה את המילה האחרונה שלי בתחום וב"ה שנה הבאה אני אתחרה 100%.
השנה אם ראיתה אותי באפריל יכולתה לראות שאני לא אגיע מספיק מוכן לתחרות והצבתי לעצמי מטרה או שאני עולה מוכן עד הסוף או שאני לא עולה ויהי מה.

בכל אופן זה כרגע מצבי,תודה על הפרגון גבר נחמד לשמוע שאנשים מזהים אותי בציבור :flowers:

Pro_XXL_Universe
17-05-09, 01:22
גלעד שאלה לא קשורה:s
שאנשים רואים אותך ברחוב עם כל המאסה והגודל שלך תאכלס ענק! ממש מסתכלים עליך בפנים מוזרות אומרים לך על זה? מעירים על הגוף?.
זה פשוט מעניין אותי חח.

מעירים זה בד"כ אנשים שאני מכיר אישית ומעריך אותם אז הם מדברים איתי חופשי חח אני לא נעלב אני משיב בחיוך ושמח שהם פנו אלי בנושא הזה.זה רק מראה כמה אני באמת טוב שאומרים לי "שזה יותר מדי" חח.
מחמאות ודברים מהסוג הזה אני שומע כל הזמן שאני הולך "איזה סוס" או "שיאוו איזה קרנף" וכל זה,זה נחמד לשמוע את זה למרות שאתה יודע שלאנשים האלו אין מושג בספורט,עדין זאת התלהבות שלהם שמחממת לך את הלב.יש לי כמה ילדים פה בשכונה בכיתה א' שכל פעם שאני יורד מתחת לבית לאוטו או לכל מקום אחר אחד מהם רץ אלי ואחרי שניה הוא דופק צעקה ובאים עוד 30 ואתה רואה מקיפים אותי 30 ילדים בכיתה א' צווחים ולא נותנים לי לזוז עד שאני לא נותן לאחד מהם להרגיש אם הבייספס קשה או שאני עושה להם פרונט דאבל בייספס.

opaland
17-05-09, 01:38
מעירים זה בד"כ אנשים שאני מכיר אישית ומעריך אותם אז הם מדברים איתי חופשי חח אני לא נעלב אני משיב בחיוך ושמח שהם פנו אלי בנושא הזה.זה רק מראה כמה אני באמת טוב שאומרים לי "שזה יותר מדי" חח.
מחמאות ודברים מהסוג הזה אני שומע כל הזמן שאני הולך "איזה סוס" או "שיאוו איזה קרנף" וכל זה,זה נחמד לשמוע את זה למרות שאתה יודע שלאנשים האלו אין מושג בספורט,עדין זאת התלהבות שלהם שמחממת לך את הלב.יש לי כמה ילדים פה בשכונה בכיתה א' שכל פעם שאני יורד מתחת לבית לאוטו או לכל מקום אחר אחד מהם רץ אלי ואחרי שניה הוא דופק צעקה ובאים עוד 30 ואתה רואה מקיפים אותי 30 ילדים בכיתה א' צווחים ולא נותנים לי לזוז עד שאני לא נותן לאחד מהם להרגיש אם הבייספס קשה או שאני עושה להם פרונט דאבל בייספס.

:):):):)..
אני מבין אותך.. רק שבמקרה שלי זה ילדים בני 5 שאני מביא את אחי מהגן...

hypertrophy
17-05-09, 01:40

באמא שלי אין אנשים כמוך.....
אנשים אני רוצה שתשמעו טוב טוב מה שיש לי לומר לכם עכשיו
גלעד הוא נכס לתחום ואני אומר את זה בלי להוריד מכבודו של אף אחד
אין בנאדם בתחום שחולק מהידע והניסיון נאישי שלו כמו שהוא עושה
אם זה לתת הסבר מפורט על למה הוא על אחחוז שומן גבוה ואיך הוא מטפל בזה בצורה המיקצועית
נותן לחבר'ה החדשים בתחום ואלו שמתעניינים הצצה שתאמינו לי נדירה לחיים ותכניות נכונות של מפתח גוף מתחרה אם זה בקשר לשיקולים ואם זה בפרקטיקה של הנושא וכל זה בגובה העיניים
כל פעם שהייעצתי איתו בנוגע לדברים שאסור להתייעץ פה הוא הסביר וחפר עד שאבין אפילו את הפינה הקטנה ביותר
ואם זה לשעשע ילדים בכיתה א' שאולי אפילו אחד מהם יסתכל ויאמר כשאני אגדל אני רוצה להיות ככה ו-וואלה להראות לאנשים שמפתחי גוף [שגם ככה סובלים מתדמית גרועה בארץ] הם גם אנשים ואחלה אנשים
וואלה טוב שבתחום שלנו יש מישהו כזה

opaland
17-05-09, 01:44
אם זה לתת הסבר מפורט על למה הוא על אחחוז שומן גבוה ואיך הוא מטפל בזה בצורה המיקצועית
נותן לחבר'ה החדשים בתחום ואלו שמתעניינים הצצה שתאמינו לי נדירה לחיים ותכניות נכונות של מפתח גוף מתחרה אם זה בקשר לשיקולים ואם זה בפרקטיקה של הנושא וכל זה בגובה העיניים
כל פעם שהייעצתי איתו בנוגע לדברים שאסור להתייעץ פה הוא הסביר וחפר עד שאבין אפילו את הפינה הקטנה ביותר
ואם זה לשעשע ילדים בכיתה א' שאולי אפילו אחד מהם יסתכל ויאמר כשאני אגדל אני רוצה להיות ככה ו-וואלה להראות לאנשים שמפתחי גוף [שגם ככה סובלים מתדמית גרועה בארץ] הם גם אנשים ואחלה אנשים

פששי... פירגן לבן אדם ;)

Pro_XXL_Universe
17-05-09, 01:48

אוהב אותך אח שלי!
יום רביעי ב"ה שש בש וקפה?:cool:

hypertrophy
17-05-09, 02:01
אוהב אותך אח שלי!
יום רביעי ב"ה שש בש וקפה?:cool:

חחחחחחחחח אל תביך אותי עם השש בש :)
שששששש

JaSoN.B
17-05-09, 03:23
טוב שיש אווריה " סחבקית " וחברותית בפורום, זה מאוד נחמד לקרוא את הפירגונים אחד של השני בין כל המריבות והוויכוחים שמשטלתים פה על הפורום, אנשים כאלו אני מעריך, שעוזרים, נותנים, וכמובן יודעים לפרגן!!!

goldBEN
17-05-09, 08:53
חחח ידידי:)
אתה ממש לא מעליב אותי,אני מקבל כל ביקורת כל עוד היא באה בגישה יפה.
האחוז שומן שלי גבוה אחי בגלל שהשנה הזאת הייתה השנה הכי קשה בחיים שלי מבחינה של סדר יום.אני עשיתי חלק מהבגרויות שלי בקורס בלחמ"ן (רק מראה לך איזה כאב ראש יש לך אם אתה לא עושה בגרות בבית ספר ומתפרע) ולמדתי.בנוסף אני עובר קורס הדרכת חדר כושר.לא היה לי הזמן לעבודה כמו שצריך בגלל הלימודים,חפשתי מקומות לעבוד בהם בכל זאת ואפילו מקומות אם חצי משרה לא יכלו לקבל אותי בגלל שכל הזמן הייתי צריך להיות במקום אחר. וזה בא לידיי ביטויי בזה שאני לא יכולתי לממן לעצמי את הדרך שלי לתחרות וכמובן לדאוג שהאחוז שומן שלי יהיה בהתאם,כי לצערי השמנתי בלי קשר שאני צובר די הרבה נוזלים רוב הזמן,בנתיים ירדתי אבל מאז אפריל 7 קילו כמעט.אני בקרוב מסיים את הקורס ואת הבגרויות ויהיה לי זמן לעבוד ולהחזיק את עצמי כמו שצריך ואז אני אחזור למסלול.אני לא רץ לעשות חיטוב מטורף בצורא "טבעית" כי אני די דואג מאיבוד מסה (אם אתה מבין לאן אני נכנס) להתחטב?אני יכול ב3 חודש לעשות לך חיטוב נהדר אחי,לבנות שריר יקח לך הרבה יותר זמן.אני כרגע במאזן ניטרלי ושומר על עצמי מכניס אירובי,ממשיך להתאמן חזק ולאכול מסודר!ויורד לאט לאט עד שאני אחזור לתלם(סוף יוני ב"ה) ויוכל שוב לצעוד בדרך הזהב:)
יש תקופות בחיים אחי...זה ספורט לא קל (בעיקר מבחינה כלכלית) מבטיח לך שלא שמעתה את המילה האחרונה שלי בתחום וב"ה שנה הבאה אני אתחרה 100%.
השנה אם ראיתה אותי באפריל יכולתה לראות שאני לא אגיע מספיק מוכן לתחרות והצבתי לעצמי מטרה או שאני עולה מוכן עד הסוף או שאני לא עולה ויהי מה.

בכל אופן זה כרגע מצבי,תודה על הפרגון גבר נחמד לשמוע שאנשים מזהים אותי בציבור :flowers:

אז איך אתה ממומן בינתיים?

Pro_XXL_Universe
17-05-09, 13:28
אז איך אתה ממומן בינתיים?

מבחינה של תוספים ושאר הירקות?לא ממומן אחי כרגע בהפסקה.
יש לי חסכון מעבודה קודמת בצד אבל אני שומר בצד למקרה שאני באמת אצטרך עד שאני יעבור את התקופה המעצבנת הזאת.גם זה לא רעיון הכי טוב להתחיל סייקל עכשיו שאתה כלכך לחוץ בלימודים אני אסיים ביולי ואתחיל :blush:

OrGadol
17-05-09, 13:47
גלעד יאח יקר!,מה המצב יתותח?אני מאמין בך,וברצון שלך להצליח,(אחי אתה כבר מצליח!!!!)אתה זוכר מה אמרתי לך פעם ראשונה שהכרתי אותך?"ראיתי אותך בהרצעה שלך בראנץ ווראון מה קרה לך מאז?!אחי!!ראיתי אותך בתחרות מה קרה לך עליתה 10 רמות!!פיתאום חיטוב ברגליים!צורה ביד!!כול הכבוד אחי אני ימשיך לפרגן לך כי אתה בנאדם זהב!אתה תמיד עוזר לאחררים,אל תישמע לזיוני מוח מצד הפורום אתה יודע על מה אני מדבר,כולנו יודעים מי אתה ואיזה בחור נהדר אתה בהצלחה בהכול!אתה תעבור תקורס הזה בגדול חביבי,ותגיד?איך היה המיבחן ?

DanielML
17-05-09, 15:25
קח בחשבון שילדים בני א' מסתכלים עליך כאל,ואני לא צוחק בקטע הזה

Fantast1c :)
17-05-09, 22:04
גלעד אחי אתה יכול לעלות לפה כמה תמונות שלך כי אני יחסית חדש ולא ראיתי שום תמונה שלך ראיתי רק אחת של פריסת
גב היתי המום 5 דקות!!!!!!!!!!!!!!! תעלה אם לא אכפת לך מענין אותי ליראות