PDA

צפה בגרסא המלאה : [שאלה] אבקה

AndreyOrman
18-05-09, 22:30
קניתי אבקה SERIOUS MASS 5.5KG טעם בננה
דבר ראשון, הכף מדידה שם היא ענקית בטירוף!@
ואמרו לי לקחת כף עד כף וחצי, 3 פעמים ביום
ולערבב את האבקה עם 2 כוסות מים

אז הבעיה היא....הדבר הזה מגעיל בטירוף אחרי כמה לגימות ופשוט באלי להקיא מזה החרא הזה?!
אולי אני לא עושה נכון? (ד''א אני מערבב עם בלנדר)

יש לי כמה שאלות:

1)אפשר לערבב עם נגיד רק כוס אחת? או פשוט לבלוע את האבקה על יבש ולהוריד את זה עם מים?
2)צריך לקחת את האבקה רק ביום של אימון? המאמן שלי אמר שכן ו3 פעמים ביום
צריך אולי יותר מזה? או שזה מספיק?

למישו פה יש אולי שיטות אחרות לקחת את האבקה?
כי לבלוע ליטר של החרא הזה לא הולך :no:

AndreyOrman
19-05-09, 09:49
בקשה תענו זאת בעיה רצינית אני בקושי יכול לשתות את האבקה !!!!

AndreyOrman
19-05-09, 09:50
אה ושכחתי לשאול...את האבקה לקחת לפני או אחרי ארוחה?

DanielML
19-05-09, 10:07
קניתי אבקה serious mass 5.5kg טעם בננה
דבר ראשון, הכף מדידה שם היא ענקית בטירוף!@
ואמרו לי לקחת כף עד כף וחצי, 3 פעמים ביום
ולערבב את האבקה עם 2 כוסות מים

אז הבעיה היא....הדבר הזה מגעיל בטירוף אחרי כמה לגימות ופשוט באלי להקיא מזה החרא הזה?!
אולי אני לא עושה נכון? (ד''א אני מערבב עם בלנדר)

יש לי כמה שאלות:

1)אפשר לערבב עם נגיד רק כוס אחת? או פשוט לבלוע את האבקה על יבש ולהוריד את זה עם מים?
2)צריך לקחת את האבקה רק ביום של אימון? המאמן שלי אמר שכן ו3 פעמים ביום
צריך אולי יותר מזה? או שזה מספיק?

למישו פה יש אולי שיטות אחרות לקחת את האבקה?
כי לבלוע ליטר של החרא הזה לא הולך :no:
אוקי,לי אישית יש גם סיריוס מאס 5.5 ק"ג רק בטעם תות,ולמדתי כמה דברים מהקנייה הראשונה שלי בעולם תוספי התזונה.(לעולם אל תקנה כמות גדולה של תוסף,גם אם הטעם נהדר בסופו של דבר הוא ימאס)

הסקופ מאוד גדול,יש לך 2 אפשרויות.
לפצל אותו ל2 ולקחת 2 מנות ביום(עם 350 מ"ל מים)
או לקחת סקופ אחד ביום אחרי אימון(כמוני:) ) עם 700 מ"ל מים,ובימים ללא אימון אז בבוקר או לפני השינה.

אתה לוקח את הסיריוס מאס בזמן שאין לך ארוחה זמינה,או ארוחה דלה יחסית.

AndreyOrman
19-05-09, 10:13
אוקי,לי אישית יש גם סיריוס מאס 5.5 ק"ג רק בטעם תות,ולמדתי כמה דברים מהקנייה הראשונה שלי בעולם תוספי התזונה.(לעולם אל תקנה כמות גדולה של תוסף,גם אם הטעם נהדר בסופו של דבר הוא ימאס)

הסקופ מאוד גדול,יש לך 2 אפשרויות.
לפצל אותו ל2 ולקחת 2 מנות ביום(עם 350 מ"ל מים)
או לקחת סקופ אחד ביום אחרי אימון(כמוני:) ) עם 700 מ"ל מים,ובימים ללא אימון אז בבוקר או לפני השינה.

אתה לוקח את הסיריוס מאס בזמן שאין לך ארוחה זמינה,או ארוחה דלה יחסית.

דווקא המאמן שלי אמר לי שאני צריך לקחת את האבקה בנוסף לארוחות
זה בטח כדי להשיג מקסימום תוצאות או משו

ועוד שאלה...אפשר לערבב את האבקה עם מיץ או משו? נגיד מיץ תפוחים או סירופ פטל (חחח חולה על זה)
אהה ונגיד, זה משנה אם אני מערבב את זה עם מים\מיץ קר או רגיל? נראלי קר יהיה יותר טוב

DanielML
19-05-09, 10:27
דווקא המאמן שלי אמר לי שאני צריך לקחת את האבקה בנוסף לארוחות
זה בטח כדי להשיג מקסימום תוצאות או משו

ועוד שאלה...אפשר לערבב את האבקה עם מיץ או משו? נגיד מיץ תפוחים או סירופ פטל (חחח חולה על זה)
אהה ונגיד, זה משנה אם אני מערבב את זה עם מים\מיץ קר או רגיל? נראלי קר יהיה יותר טוב

ממליץ להשתמש או במים או בחלב.
אגב זה לא משנה מים רגילים או קרים,פשוט עם קרים זה הרבה יותר מרענן וטעים

pala
19-05-09, 11:01
אחי, אתה משתמש עם שייקר, שם כמות מים לפי הטעם (ככול שיותר כך פחות מתוק) ומשקשק
עם חלב זה הרבה יותר טעים, אין שום דבר אחר להוסיף, אם זה עדיין מגעיל אז אתה פשוט לא אוהב את הטעם :\

Scylla
21-05-09, 03:23
שמע אמרו לך לקחת כמויות מטורפות כאלה כי זה אינטרס שלהם שתצרוך את זה מהר ותקנה עוד שק.
מבלי להכנס למה אתה אוכל וכמה - כי זה ת'כלס מה שחשוב אם אתה אוכל הרבה או קצת, ובהתאם להשלים מהאבקה.
קח באמת חצי כף פעמיים ביום (זה 1250 קל' בכף אם אני לא טועה, שתבין רצו שתיקח איזה 4000 קל' רק מהאבקה שזה פסיכי...)
לגבי הבלנדר - קודם כל תמיד יותר טעים עם חלב, אתה יכול לשלב עם יוגורט, סוכרלייט כזה, קקאו (מומלץ בחום), דבש, חמאת בוטנים, תותים או פרי אחר... תשחק עם המרכיבים והמינונים עד שיצא טעים. רק תנסה פלוס מינוס לחשוב מבחינת כמויות שלא יצא לך יותר מדי. מה שחשוב תהיה עם היד על הדופק ועם העיניים על המראה והמשקל שים לב לשינויים לטוב ולרע ותאזן את התפריט בהתאם, צריכה עודפת של האבקה הזאת ואתה צ'יק צ'ק נהיה שמנמן...