PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|מה רצוי לקנות? אבקה

Anonime999
21-05-09, 15:02
תראו, אני סך הכל גבוהה ורחב, אני מטר 85 ~ ושוקל 70.~ אני לא שמן או משו אני כזה על המידה הנכונה. :]
הרבה אנשים דיברו איתי על הנושא ולכן כבר התבלבלתי.
אני פעם הייתי נורא שמן, ולכן אני לא רוצה להשמין בכלל, בגלל הפחד שאני לא אחזור להתאמן.
לכן אני רוצה לבנות שיר של בנוניות ~ לא רוצה שום נפח ענקי או באדי בילדינג.
פשוט שיהיה גוף ושיתחיל להיות לי יד לפחות של 35 ~ לא אכפת לי אם זה נחשב של שחיף, לא אכפת לי ממש לא, העניין הוא שזה מה שאני רוצה.

איזה אבקה לפי מה שהבנתם מתאימה לי? (סוג).
ואם מישהו השתמש בסוג הזה באיזה אבקה ספציפית, יש משהו שהוא ממליץ?

תודה לעוזרים.

עוד דבר חשוב, אני יודע שבחודשיים לא ניתן להספיק הרבה, אך אני רוצה להפיק מזה את המקסימום, לכן חשוב שהאבקה תעזור להתפתחות השריר נבחינת מהירות.

titter
21-05-09, 15:08
האבקה לא תעזור לך להתנפח אבקה זה לא תחליף לאוכל, תתאמן טוב תאכל טוב ותישן טוב, ותאמין לי אתה כבר תראה תוצאות.

יד 35 אחי ל 1.85 זה כלום, אבל אם זה לאן שאתה שואף אז אין לך כל כך הרבה להתאמץ ואני בספק אם אתה בכלל צריך לקנות אבקה בשביל זה .. אבקה זה תוסף תזונה ואם התוצאות שאתה שואף אליהן הן כל כך נמוכות, פשוט תאכל טונה עם לחם אחרי אימון.

אבל אם אתה בכל זאת רוצה לקנות אבקה, אז קנה אבקת חלבון של אופטימום
ואם אתה מעדיף גיינר אז קנה של סיריוס מאס

Anonime999
21-05-09, 15:14
אגבבבבב אני 15-17 % אחוז שומן

תשמע, אני בסך הכל רוצה להתנפח, אני לא ממש יודע לחשב איך נראת יד 35, אני פשוט רוצה לנפח תידיים.

הידיים שלי זה עצמות, והשריר שלי, שאני מפעיל אותו הוא כמו גבעה על היד, אין שריר בצדדים או מאחורה, ואיפה שהמרפק לאורך כף היד? אין כלוםםם
אני רוצה להיות קשוח מבחינה פיזית אחי, ממש להיות אבן.

איזה המלצה אתה יכול לתת לי?

ומה ההבדל בין אבקה לגיינר? ושוב לא רוצה להשמין ומאסה זה להשמין לא?

senate
21-05-09, 15:33
אתה מודע לכך שאתה לא הול ךלקום מחר ולהיות כבר באדיבילדר

פשוט תתאמן ותאכל כמו שצריך
הגדילה היא לא מהירה

Anonime999
21-05-09, 15:59
אחי אולי אני לא מבין בזה לעומק, אבל אני לא טיפש.
התאמנתי שנה וחצי באופן "רפוף" רק בכדי לשמור על כושר.

עכשיו אני שואל מה מתאים לי בכדי שאוכל להאיץ את מהירות האימונים ואת התוצאות לפי מה שאמרתי לכם.

king l8
21-05-09, 16:38
אחי אולי אני לא מבין בזה לעומק, אבל אני לא טיפש.
התאמנתי שנה וחצי באופן "רפוף" רק בכדי לשמור על כושר.

עכשיו אני שואל מה מתאים לי בכדי שאוכל להאיץ את מהירות האימונים ואת התוצאות לפי מה שאמרתי לכם.

אוכל אחי זה מה שמתאים תתחיל לאכול יותר גבר ואתה תעלה במשקל .. אם קשה לך שתמש בגיינר !

נעל
21-05-09, 16:45
תקרא תמדריך למאסה ואז תשוב לפה.
אם אתה לא רוצה להשמין אתה יכול להשתמש באבקת חלבון ולא בגיינר ושוב שום דבר לא חובה.
זה תוסף ולא תחליף שיהיה ברור.

Locke
21-05-09, 17:19
זה נשמע שאתה במצב די בעייתי, מצד אחד אתה במשקל נורא נמוך ביחס לגובה, וגם נשמע שאין לך מסת שריר גבוהה, מצד שני אתה 15-17% שומן, תעשה מסה נקייה כמה חודשים ואז תחטב, תקנה אבקת חלבון רגילה, לא גיינר, תזמין מפה אופטימום 100% gold standard או champion(תקח טעם שוקולד/בננה/קרם עוגיות), הם הכי טעימים.

Anonime999
21-05-09, 17:22
אבל מה זה גיינר?
ואגב, אמרתי שאני לא רוצה לעלות דרסטית במשקל, נהייתי חולה נפש מלהיות שמן, עד שהורדתי משהו כמו 10% שומן? שום דבר לא יחזיר אותי חזרה.

רק רוצה להיות שור כזה לא איזה באדי בילדר מבינים? שיהיה שרירים ממוצעים.

Anonime999
21-05-09, 17:35
לא רציתי לעשות דאבל אבל אין אפשרות לערוך.

אני רוצה להגיע למצב כמו שלו..
http://img41.imageshack.us/img41/8323/123123123.jpg

לגוף כזה, מה עליי לעשות? אני בעיקרון גבוהה ממנו באיזה ראש, ואני יותר שמן ממנו.
אבל הוא שור, יש לו שריר ענק ואחלה גוף הוא חבר ובגלל זה אני מפרגן , לא מקנא פשוט באלי להגיע למצב כמו שלו =]
מה כדי לעשות אחרי שאתם יודעים עלי מה שצריך?

בבקשה מישהו יכול לעזור לי =]?

Anonime999
21-05-09, 21:32
אממ זה ממש ירד למטה, ואני ממש חייב תשובה.

רציתי לשאול את ישראל באדי אבל בשביל להתאים לי אבקה ואו לתת כמה המלצות הם רוצים 350 שקל..

titter
22-05-09, 16:33
לא רציתי לעשות דאבל אבל אין אפשרות לערוך.

אני רוצה להגיע למצב כמו שלו..
http://img41.imageshack.us/img41/8323/123123123.jpg

לגוף כזה, מה עליי לעשות? אני בעיקרון גבוהה ממנו באיזה ראש, ואני יותר שמן ממנו.
אבל הוא שור, יש לו שריר ענק ואחלה גוף הוא חבר ובגלל זה אני מפרגן , לא מקנא פשוט באלי להגיע למצב כמו שלו =]
מה כדי לעשות אחרי שאתם יודעים עלי מה שצריך?

בבקשה מישהו יכול לעזור לי =]?

שור ?
תיהיה שחיף ותעשה הרבה כפיפות בטן תגיע למצב הזה