PDA

צפה בגרסא המלאה : האם אפשר להשאר במאסה ולרדת קצת באחוז שומן בו זמנית?

rg12
06-02-07, 15:21
שלום, אני עוד מעט בן 21 שוקל 66 גובה 1.78 ואני כרגע במאסה.
עד לא מזמן התפריט שלי היה קצת פחות מדוייק וכנראה שאכלתי יותר קלוריות ממה שאני צריך ונהיה לי קצת שומן בבטן ובמיוחד רואים כשאני יושב.
אני די רזה ככה שאני לא יעשה חיטוב בזמן הקרוב, ואין מצב שאני יורד מהעניין של העליה במאסה בקרוב.
יש איזה דרך להוריד מהשומן?
דרך אגב, בלי קשר לשאלה, מזה Cardio? איזה אימון זה?

maya
06-02-07, 15:30
כמעט לא ניתן לרדת בשומן ולעלות בשריר רק למתחילם או למי שיש גנטיקה מעולה גם אדם שמן מאוד אולי יכול אבל לאדם ממוצע זה כמעט לא אפשרי אם מפריע לך לעשלות בשומן תעלה פחות מהר וייותר נקי תזונה מאוזנת בקשר לאימון
Cardio
אימון סיבולת מתון, בשילוב חיזוק כל שרירי הגוף. מתיחות וחיזוק בטן וגב.

toxicity
06-02-07, 15:36
עם מאזן קלורי חיובי נראה לי זה בלתי אפשרי לרדת במשקל מה שכן אם אתה מעלה שריר אתה שורף יותר שומן אבל בכל זאת זה כלום כמעט..

Ori-Silver
06-02-07, 15:50
אם אתה לא מתאמן מתחיל זה בלתי אפשרי שאתה עולה במסת שריר אתה תמיד תעלה גם במסת השומן כמות השומן שתצבור בדרך תלויה ב-
א.גנטיקה
ב.תפריט נכון

PcGunMan
06-02-07, 15:53
אתה יכול לרדת באחוז שומן ולעלות בשריר זה קורה רק בחודש הראשון שאתה מתחיל להתאמן או חוזר אבל זה לא בטוח..
שאתה עולה המון שריר שזה אומר 1.8 2 קילו בחודש שזה המון ואתה יורד באחוז שומן
בחופש גדול עשיתי הפסקה של חודש עקב נסיעה לחול חזרתי ירדתי קצת במסה
חזרתי להתאמן העלתי בחודש 1.8 שריר וירדתי איזה 1.3 שומן אבל זה קרה רק פעם אחת וזה היה נדיר מאוד
ככה אי אפשר לעלות במסה ולרדת באחוז שומן!
כי בשביל לעלות במשקל הכמות קלוריות שלך צרכה להיות מעל הגרעון ובשביל לרדת ההפך אז לכן זה בלתי אפשרי מבין?

rg12
06-02-07, 18:12
ואם אני עכשיו מסדר את התפריט שלי ומתחיל לעלות נקי יותר, זה אפשרי שהקצת שומן הזה שיש לי ירד עם הזמן?
ודרך אגב, זה משנה כמה פחמימות יש לי בתפריט או שאני פשוט יחשב את הקלוריות וזהו? כי זה מה שחשוב סך הכל לא? ושרשום במוצר את כמות השומן, השומן נכלל גם בערך הקלורי של אותו המוצר?
ולגבי ה Cardio, מישהו יכול לתת לי דוגמא של אימון כזה? וכמה זמן זה לוקח?

shpitz
06-02-07, 19:10
ולגבי ה Cardio, מישהו יכול לתת לי דוגמא של אימון כזה? וכמה זמן זה לוקח?

הכוונה לאירובי ידידי היקר....אירובי.

rg12
06-02-07, 19:41
תודה רבה.
תגידו, שורפי שומנים יכולים לעזור לשרוף שומן במאסה? או שזה רק עוזר בחיטוב?

PcGunMan
06-02-07, 20:06
אחי ,אתה כל כך מתעקש על כלום!!!
תשכח מזה ,בגרעון קלורי חיובי אתה בחיים לא תוכל לרדת באחוז שומן!
זה קורה כשאתה מתחיל להתאמן או חוזר להאחר הפסקה שאתה עולה מס' גדול של שריר בחודש 2 קיל וככה שזה נדיר וזה קורה רק בחודש אחד ויחיד! ואז העלת כל כך הרבה שריר בחודש אז יש ירידה בשומן !

rg12
06-02-07, 21:04
אני לא סתם מתעקש אני שואל שאלה שנראת לי רלוונטית.
בכל מקרה, אז אם אני ימשיך לעלות במאסה נקייה יותר מעכשיו (אני עובד חזק על התפריט שלי),
אז יש סיכוי שהשומן הזה ירד? לא מדובר בהרבה, אבל זה מפריע לי להוציא את הקוביות.

PcGunMan
06-02-07, 21:35
אני לא סתם מתעקש אני שואל שאלה שנראת לי רלוונטית.
בכל מקרה, אז אם אני ימשיך לעלות במאסה נקייה יותר מעכשיו (אני עובד חזק על התפריט שלי),
אז יש סיכוי שהשומן הזה ירד? לא מדובר בהרבה, אבל זה מפריע לי להוציא את הקוביות.
אני כבר מיאוש!!!!!!!!!!!!!!!!!! :disgust:
שמישהו יסביר לו! או יזריק לו לא יודע:huh:

אם כל כך מפריע לך השומן תתחיל חיטוב(אבל אין מה לחטב בטח) אבל לא משנה תתחיל בזה תסיים את תקופת חיטוב תתחיל מסה!

nafusi
06-02-07, 21:45
שלום, אני עוד מעט בן 21 שוקל 66 גובה 1.78 ואני כרגע במאסה.
עד לא מזמן התפריט שלי היה קצת פחות מדוייק וכנראה שאכלתי יותר קלוריות ממה שאני צריך ונהיה לי קצת שומן בבטן ובמיוחד רואים כשאני יושב.
אני די רזה ככה שאני לא יעשה חיטוב בזמן הקרוב, ואין מצב שאני יורד מהעניין של העליה במאסה בקרוב.
יש איזה דרך להוריד מהשומן?
דרך אגב, בלי קשר לשאלה, מזה Cardio? איזה אימון זה?

אחי עם אתה מעונין לעלות מאסה ולשרוף שומן ישנה רק דרך אחת שיכולה לעבוד ושווה לנסות אני יודע שהרבה bb משתמשים בה בתקופת חיטובם ...
זה ניקרא אינטרוולים עצימים זאת תוכנית אימונים שעובד על על משחקי דופק לב לדוגמא: רצים 2 דקות עולים לספרינט של דקה וחוזרים חלילה עולים לריצה רגילה קופצים שוב לספירנט ואז יורדים לריצה קלה עושים זאת למשך של 15-20 דקות לא כולל חימום ומנוחה...
שיטה זאת בעצם שורפת מינימום שריר ומקסימום שומן מה שכן גם שריפת הקלוריות והשומן שלך תיהיה פעילה למשך 24 שעות הבאות!
מנסיון זה עובד אחלה אבל כך בחשבון שאתה צריך להיות עם כושר יחסית גבוה (לא מומלץ למתחילים)!

rg12
06-02-07, 22:10
הסיבולת לב ריאה שלי שווה לתחת, אני רץ קילומטר ומתעלף (צריך לעבוד על זה).
נשמע לי מוזר כל העסק, אני לא מוצא בזה הרבה היגיון, איך שינוי המהירות הקיצוני מנווט את השריפה יותר לכיוון השומן...

shikoLM
07-02-07, 02:01
הדבר ניתן אך בצורה מצומצמת מאוד גם לאדם שהוא לא מתחיל, מדובר במאזן קלורי שלילי קטן מאוד, זה לא כל כך פרקטי למתאמן שמעוניין לראות תוצאות שכן השינויים זניחים.

rg12
07-02-07, 17:50
טוב תודה רבה לכם, אני חושב שאני אמשיך במאסה ובעתיד יעשה קצת חיטוב.
כמה זמן בערך לוקח להוריד אחוז שומן אחד עם דיאטה מסודרת?
shikoLM אחי, אהבתי את התמונה שלך בחתימה.