PDA

צפה בגרסא המלאה : אני צריך ייעוץ חודש הבא אני במלון

Melamed
23-05-09, 08:19
אז ככה חודש הבא אני נוסע לאילת מראשון עד חמישי
עכשיו יש לי בעיה קטנה איך לאכול שם...
כמו שאתם יודעים ברור שבמלון בלתי אפשרי לאכול מה שאוכלים בבית...
עכשיו אני מאוד חייב המלצות, עצות איך לאכול שם ומה לאכול שם... זה יהיה ארוחות בוקר וערב... אני ממש חייב עזרה אני מאוד מודאג כי אין לי מושג איך לאכול שם..
מאוד אשמח שתעזרו לי

תודה.

vava_g
23-05-09, 09:14
:eek::eek::eek::cry::cry::cry:

למה הגענו למצב שילד בן 14 שואל מה הוא יכול או לא יכול לאכול בזמן חופשה במלון..
אחי עזוב את הפיתוח גוף בצד לשבוע,תאכל מה שבא לך בלי הגבלה ותהנה תאמין לי שום דבר לא יקרה לך.(תזכור שזאת חופשה!*&#@# אתה אמור לנוח ולהנות)

Melamed
23-05-09, 09:26
בטוח אחי?
למה נראלי אם אני באמת יאכל מה שבא לי שם אני יעלה 7 קילו אני די חושש מזה....

Daniel R
23-05-09, 09:49
על תחשוש , תהנה אחי וזהו ותעשה מה בזין שלך

Melamed
23-05-09, 09:51
בטוח? =\
גם אתם הייתם עושים את זה?
כי בכל זאת אני עלול לעלות יותר מדי במשקל... ועוד בלי אימונים =\
אני מאמין שאני ישחה הרבה

pala
23-05-09, 10:27
פירוק שריר בצום לא מתפרק אפילו לאחר 49 שעות. במלון יש שפע של מזון. ובכלל אתה בן 14 אין לך כלום, תפסיק להיות פרנואיד, תחזור בגיל 15-16 אחרי שקיבלת את הבסיס וניסתה מתקנים חדשים. אתה מבזבז זמן.

Melamed
23-05-09, 10:30
לא הבנתי איך קשור לנושא הקטע של פירוק שריר..
חוץ מזה אני כן עובד בחדר כושר ובגלל זה אני שואל אני לא רוצה לעלות בשומן במלון...
אז אני צריך עצות איך לאכול, מה וכמה..

Daniel R
23-05-09, 10:35
אחי אתה לא תעלה בשומן מה אתה דוואג?
כמה ימים אתה שמה 4-5 ? תאכל מה שבא לך מה אתה מפחד אני לא מבין

Melamed
23-05-09, 10:48
מראשון עד חמישי
ואתה בטוח בקשר לשומן? הרי זה 5 ימים של אוכל לא ביתי וזה די בעיה.. למרות שאני מכיר את עצמי אני לא יאכל מתוקים ושטויות כאלה אבל עדיין גם אם אני יאכל אורז בטח הוא מפוצץ בשמן =\

manzor
23-05-09, 11:27
אחי צא מהסרט, אתה ילד בן 14, גודל ומתפתח, צריך קלוריות, צא מהסרטי פיתוח גוף ומהמחה שלך ותהנה מהחיים, פאק, אתה לא יכול להשמין 5 קילו בארבע ימים, אתה צריך להיות בעודף של 40000 קלוריות בשביל זה, נראה לך הגיוני? תאכל פשוט קצת מכל דבר, תהנה מאוכל שאתה אוהב ואל תחשוב אל זה יותר מדי, לך לברכה, לך למכון, תבלה עם המשפחה\חברים.

Melamed
23-05-09, 11:30
תודה אחי אני באמת מקווה שיהיה ככה..
אבל שוב כמו שאמרתי לאכול בריא שם אי אפשר אפילו חביתה אחת בטח זה מגלון שמן אני ינסה להיזהר ולאכול קצת מכל דבר...

manzor
23-05-09, 11:36
תודה אחי אני באמת מקווה שיהיה ככה..
אבל שוב כמו שאמרתי לאכול בריא שם אי אפשר אפילו חביתה אחת בטח זה מגלון שמן אני ינסה להיזהר ולאכול קצת מכל דבר...

בכל בית מלון יש פלטת גבינות עם אחוזי שומן סטנדרטיים, ויש שם לחם, וקצת סלטים.

Melamed
23-05-09, 12:04
כן ברור הבעיה תהיה בערב...

radio111
23-05-09, 12:07
עזוב את זה שעוד 7 קילו יעשו לך רק טוב, במלון יש לך מגוון הרבה יותר גדול של אוכל מאשר בבית, אני לא מבין מה הבעיה פה, וגם שבוע אחד של חופשה לא כזה נורא..

SaharKazes
23-05-09, 12:19
אם הייתי הולך למלון הייתי מכניס לפה את כל מה שאני רואה שם (אוכל כמובן)

Melamed
23-05-09, 12:22
איפה אחי מילה שלי אני חוזר משם עם 3 קילו עודף :x

matzov1
23-05-09, 12:30
אל תאכל שם כלום ככה הכי טוב

xpl1
23-05-09, 12:32
מקסימום תעלה קילו מה יקרה לך

Melamed
23-05-09, 12:36
טוב אני יעסוק גם הרבה בשחיה וינסה לאכול כמה שיותר בריא שם בלי שטויות...
יש לכם מושג כיצד לשמור לפחות על המסה? כי קשה לי להאמין שיכניסו אותי לחדר כושר שם זה מעל גיל 16 כמו בכל מלון שהייתי ויבקשו תעדות זהות.... אז לעשות תרגילים עם משקל גוף?

SaharKazes
23-05-09, 12:39
תאכל בלי חשבון..
תתיחס לזה כשבוע צ'יט

Melamed
23-05-09, 12:44
יש הערכה לכמה קילו אני יעלה?
וסבבה אני יחשיב את זה כצ'יט בכל מקרה מגיע לי אחרי 6 חודשים בלי צ'יט לא?(לא נגעתי 6 חודשים לא בפיצה\שווארמה\שניצל ביתי\שוקולד\עוגה\וופל ועוד...)

נעל
23-05-09, 13:00
אתה בן 14 אתה רק בונה את הבסיס שלך.
אין לך מה לחפור על פיתוח גוף בגיל הזה שהרמות טסט' יחסית נמוכות תחכה ל16 -17 ואז תיכול לחפור לנו על זה בכיף.
בנתיים לך תאכל וגם אם תעלה 3 קילו ב5 ימים שזה כמובן בלתי אפשרי אלא אם כן אתה פשוט תאכל בכמויות לא אנושיות, מקסימום יהיה עלייך קצת יותר משקל תוך שניה זה יורד במצב שלך.
וחבל שלא נגעת בשווארמה 6 חודשים.
איך אני אוכל שווארמה פעמיים בשבוע אבל בכל זאת עולה כקילו בחודש? [לטענתך הייתי אמור לעלות 17 קילו ביום ככה לא?
צא מהסרט בנאדם.

vava_g
23-05-09, 13:01
אחי..אתה חייב לצאת מהראש האנורקסי שלך
6 חודשים לא נגעת במאכלים שאנשים רגילים אוכלים על בסיס יום יומי ולא מתים מזה?(אני לא מדבר על השמנים שאוכלים את זה בכל ארוחה)
אתה לא תעלה שום משקל,אם תעלה זה יהיה נוזלים שעפים תוך יומיים..

Melamed
23-05-09, 13:05
בדוק אחי?
זה באמת לא הגיוני לעלות 3 קילו ב 5 ימים?
מקסימום אני ישחה הרבה... ואתם ממליצים לעשות תרגילים עם משקל גוף?

fighter
23-05-09, 13:57
חיים פעם אחת תתפרע אחי

Melamed
23-05-09, 13:58
זה נכון שחיים פעם אחת אבל אני רוצה לחיות בהרגשה שאני נראה טוב

fighter
23-05-09, 13:59
זה לא יפריע לך כל עוד אתה תמשיך להשקיע לא מתים משבוע התפרעות מקסימום תעלה נוזלים שתוריד לאחר מכן

Melamed
23-05-09, 14:00
מקווה לטוב מה אני יגיד לך =\

Krisg
23-05-09, 15:25
אתה יודע מה לדעתי אתה צריך לעשות? אתה צריך לאכול והרבה במשך שנתיים ולזרוק את העניין של חדר כושר כוסעומו עד אז. אתה בתת-משקל עם מסה אפסית, הראש שלך תקוע בכמה אני יאכל ומתי אני יאכל פאק אתה בן 14 תחייה את החיים תתפוס לבחורות בקוקו או כל מה שעושים ילדים בגיל שלך חלאס להיות תקוע בחיים האלה אני בספק גדול מאוד אם אתה נהנה ואתה מפספס את העיקר בחור - אנחנו עושים את זה בשביל להנות, בין אם אחד מחפש תשומת לב\נהנה להרים ברזלים ולשמוע את הדאמבל נופל על הרצפה\בריאות\ מראה טוב יותר : אתה באמת מקבל משהו מזה? אתה מצליח לשלב את זה עם החיים הנורמלים? תראה איך העניין נכנס לך לראש בטירוף בגיל כזה צעיר אפשר לחשוב מחר אתה דורך על במה בוגאס

קח באיזי, אתה תראה יותר תוצאות והרבה זבל יפסיק לרוץ לך בראש

Melamed
23-05-09, 15:35
וואלה אחי איזה תגובה לעניין כל מה שעבר עליי בזמן האחרון כתבת אני כל הזמן שקוע במה אני יאכל איפה מתי וכמה.. זה די משגע אותי יצאתי פסיכי בקשר למלון אתה אומר פשוט להנות?
זה לא אפשרי לעלות 3 ק"ג בשבוע נכון?

Krisg
23-05-09, 15:43
אפשרי לעלות 3 ק"ג אבל לא 3 ק"ג של שומן (בשביל זה אתה צריך פלוס של איזה 24,000 קלוריות), אם אתה תאכל הרבה מאוד מאוד עם דגש על פחמימות יכול להיות שתעלה בין 1-3 ק"ג של נוזלים אבל אתה חיית על קצת מאוד קלוריות, הקיבה שלך לא יכולה להכיל כל כך הרבה אוכל שיעלה אותך ככה בנוזלים אבל אני מדבר איתך ברמה תיאורתית. בקיצור לא יקרה לך כלום ובדר"כ בחופשה אתה בתדירות הרבה יותר נמוכה של ארוחות (2-3) ככה בכללי זה מתאזן עם הקלוריות ויש מצב אפילו שתרד (אם זה משמח אותך...) אבל אני לא מבין למה כל ההתחשבות הזאת אתה במשקל מאוד נמוך ובגיל 14 אתה צריך הרבה מאוד קלוריות שום אוכל לא יזיק לך

Melamed
23-05-09, 15:52
צודק אבל מצד שני אתה ממליץ לא לאכול שם עוגות פנקיקים וכאלה?
כי פעם הייתי שמן ובמלונות תמיד הייתי מפרק 2 פנקייקים טובים על הבוקר חחח

נעל
23-05-09, 16:14
תאכל גם 17 פנקיקיים לא יקרה כלום

Melamed
23-05-09, 16:18
למה אתה כל כך בטוח?
פנקיק זה אחד ה-דברים המשמינים

Krisg
23-05-09, 16:21
למה אתה כל כך בטוח?
פנקיק זה אחד ה-דברים המשמינים
מזה משמינים הכל זה קלוריות והכל עניין של מינון תבין את זה, אתה חושב שקלוריות מפסטה מקמח מלא וקלוריות פנקייק הם שונות? חוץ מאולי שומן טראנס אם הכינו את זה במרגרינה או לא יודע מה אין פה שום הבדל

Melamed
23-05-09, 16:23
חחח כן זה הבעיה במלון אלוהים יודע ממה הם מכינים את האוכל שם בטח מגלוני שמן

Krisg
23-05-09, 16:27
אז מה? שמן זה שומן תאמין לי שאחרי מה שעברת אתה חייב שומנים אני בספק אם איציק עמד לך לאחרונה כשהרעבת את עצמך

אבל עזוב אין לי כוח יותר להגיב פה אני מקווה שאתה מבין את הפואנטה, פשוט חבל לי שככה אתה רואה את זה כי אני באמת מכיר את המצב זה קורה להרבה מתאמנים מתחילים שמורעלים על התחום, הוא מתחיל להשתלט להם על החיים ובסוף יוצא רק סבל - ובסוף גם מרימים ידיים.

Oddin
23-05-09, 17:10
ילדים כמוך מעצבנים אותי ממש... אתה מתכוון להתחרות איפשהו בזמן הקרוב? לא נראה לי...

תאכל הכל מהכל והרבה, ואחרי זה תאכל עוד ושיהיה הדברים הכי משמינים והכי טעימים.

הפיתוח גוף יחכה לך שתחזור ותוך יומיים שלושה אתה תחזור לאיך שהיית לפני החופשה, גם ככה רוב מה שתעלה זה נוזלים.

ChonGo
23-05-09, 17:24
אחי, זה פשוט וקל: ת-ה-נ-ה!
על תחשוב על זה, לא כל יום נוסעים לחופשה, תהנה מזה..תאכל הרבה והכל! אתה כולה בן 14, בגילך צריך לאכול הרבה!

Melamed
23-05-09, 17:24
אחי אתה רציני?(Oddin) אם כן אז באמת אני ישתולל כוס אומו חיים פעם אחת רעבקקקקק שאני יחזור אתה אומר הכל יחזור להיות כרגיל?

pala
23-05-09, 17:27
ילדים כמוך מעצבנים אותי ממש... אתה מתכוון להתחרות איפשהו בזמן הקרוב? לא נראה לי...

תאכל הכל מהכל והרבה, ואחרי זה תאכל עוד ושיהיה הדברים הכי משמינים והכי טעימים.

הפיתוח גוף יחכה לך שתחזור ותוך יומיים שלושה אתה תחזור לאיך שהיית לפני החופשה, גם ככה רוב מה שתעלה זה נוזלים.

עזוב הוא ילד קטן, תן לא כמה ימים וימעס לו
עוד בעיה של חוסר ידע

Melamed
23-05-09, 17:30
מה הקשר ימאס וחוסר ידע?!
תסביר

king l8
23-05-09, 17:33
בואנה אחי אני חייב להגיד לך את זה אתה פשוט חולה נפש גבר..מה קורה איתך בנאדם נדפק לך הראש??
אתה בתת משקל עצבני ובמצב שלך זה פשוט מפחיד איך שאתה נראה אחי תתחיל לאכול תפסיק לפחד ..
לך למלון דפוק אוכל כמה שאתה יכול תהנה מהחיים וכשתחזור תחזור לשגרה ותאמין לך שלא תעלה שום דבר (שבמצב שלך כמה שיותר תעלה יותר טוב). לא מבין את הקטע שלך אחי באמת שלא מבין אותך!

Oddin
23-05-09, 19:14
אני לא בא בגישה מתנשאת אחי אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם בפיתוח גוף.

שים זין על העולם ותאכל מה שבראש שלך , אני חותם לך שתוך שלושה ימים של אימונים ותזונה אתה תוריד את כל הנוזלים שהעלת בחופשה.

Melamed
23-05-09, 19:28
אתה בטוח שתהיה עלייה רק של נוזלים?

Oddin
23-05-09, 19:44
הרוב הגדול יהיה נוזלים כן.

Melamed
23-05-09, 19:52
איך כאילו אתה כל כך בטוח?
למה שלא תהיה למשל עלייה של שומן? הרי אוכלים שם פנקייקים עוגות וכאלה..

pala
23-05-09, 20:46
יש יותר קלוריות בפרוסת לחם מלא מאשר מפנקייק.

Melamed
23-05-09, 20:50
אתה רציני?!

ChonGo
23-05-09, 20:51
איך כאילו אתה כל כך בטוח?
למה שלא תהיה למשל עלייה של שומן? הרי אוכלים שם פנקייקים עוגות וכאלה..

אחי, תפסיק אם השאלות האלה, שים לב שכל אחד פה אמר לך אותו דבר בדיוק!
פשוט תהנה ותאכל מה שבזין שלך, על תחשוב על זה יותר מידי, אתה פאקינג רזה!
תהנה תהנה תהנההההה..

hypertrophy
23-05-09, 20:56

מזל שכתבת את זה בסוגריים

Nitro Speed
23-05-09, 21:29
מזל שכתבת את זה בסוגריים

+3 xdddddd
כמה צחקתי.

קיצר,לפותח האשכול,
כדי להעלות קילו של שומן נטו בשבוע,צריך להיות בפלוס של 1100 קלוריות ביום לפחות.
שזה אומר(אם אתה עומד על נייטרלי של 2500 קלוריות) 3600 קלוריות ביום,שאפילו בחופשה בבית מלון זה לא הכי ריאלי,למה?כי זה פאקינג 3 מגשי פיצה שלמים,ביום!,רוב הסיכויים שתהיה על נייטרלי או אפילו פחות,כי אתה כנראה לא ממש מבין כמה קשה זה לחלק מהאנשים להכנס למאזן קלורי חיובי,חוץ מזה שבמקרה שלך זה רק יעזור,אז תתפרע,תאכל הכל מהכל,ותזכור משמין זאת מילה שכוסיות המציאו,אין כזה דבר משמין כי גם מלפפון משמין אם תאכל 5 קילו ממנו ביום,זה הכל תלוי בכמות,גם אם תאכל 5 קילו של פנקייקים ואתה לא תהיה במאזן חיובי באותו היום,אתה לא תעלה גרם 1 של שומן,אז לך תהנה ותשכח לשבוע(לפחות) מפיתוח גוף.

נעל
23-05-09, 22:48
המר בחור הזה הוא הראשון שראיתי מיימי שהוא גם אנורקס וגם חושק להיות מפתח גוף.
לא מבין תניגוד אינטרסים האלה.
זה כמו שמישהו שמפחד מגבהים ירצה להיות בצנחנים.

opaland
23-05-09, 22:53

זה מה שאני עשיתי לפני חודש:rolleyes:

Melamed
24-05-09, 05:54
סבבה תודה לכולם על התגובות והעידוד =)

senate
24-05-09, 11:24
תגיד זה נראה לך הגיוני לשאול אחרי כל תגובה אתה בטוח או אתה רציני

בלי קשר לגוף שלך אני מקווה שיום אחת תתפוס קצת שכל

מקווה עוד יותר שזה יהיה לפני החופשה במלון

Melamed
24-05-09, 13:20
שמע אחי אתה לא יודע כמה עברתי וכמה אני דואג בקשר לכל דבר בגלל הפחד לחזור להיות שמן אז אני מוודא כל דבר 10 פעמים
ועדיין בחופשה אני יאכל בריא בלי חרא אומנם יאכל יותר אבל עדיין בריא בלי שטויות

manzor
24-05-09, 13:54
לא לא אחי אל תלך לבית מלון! תישאר בבית, אתה תעלה ותחזור להיות שמן! אחי אל תלך אתה תעלה 10 קילו ותחזור להיות שמן!
דייייייייי אחי! צא מהסרט, 3 ימים או 5 או שבוע לא הורסים כלום, אתה תשחה הרבה, תתאמן.
במקום לחשוב כל היום על אוכל כמו :):):):) תהנה עם המשפחה שלך! זה בית מלון, לא כל יום!
מצטער על הציניות, לפעמים רק כך מבינים.

Melamed
24-05-09, 14:00
זה בסדר הקטע של הציניות פשוט כנראה אתה לא מכיר את ההרגשה של להיות פעם שמן ואחרי שהגעת למטרה להיות רזה החשש תמיד מההשמנה לחזור להיות מה שהיית..
אין לי ספק שאני בבירור לא יאכל שם עוגות\פנקייקים ודברים כאלה אני פשוט יאכל בריא ומה שיהיה יהיה...
manzor שאתה הולך למלון אתה אוכל עוגות ופנקיקים?

Elad12
24-05-09, 16:40
כ*ס על העולם,אפילו תאכל חודש במלון לא יקרה כלום,אתה פאקינג47 קילו,תעלה אפילו 20 קילו ויהיה טוב,חלאס תהנה,תאכל,תישן.
יהיה שם כבשה אני יאכל אותה,אפילו שאני בחיטוב.

4roxe
24-05-09, 17:15
תחשוב
7700 קלוריות לקילו . אתה באמת הולך לאכול בסביבות ה7 מק רויאלים שם ביום? כי אם לא אני לא רואה אותך עולה 5 קילו ב5 ים

matzov1
24-05-09, 17:30
זה בסדר הקטע של הציניות פשוט כנראה אתה לא מכיר את ההרגשה של להיות פעם שמן ואחרי שהגעת למטרה להיות רזה החשש תמיד מההשמנה לחזור להיות מה שהיית..
אין לי ספק שאני בבירור לא יאכל שם עוגות\פנקייקים ודברים כאלה אני פשוט יאכל בריא ומה שיהיה יהיה...
Manzor שאתה הולך למלון אתה אוכל עוגות ופנקיקים?
תגיד מה יש לך מעוגות ופנקייקים?
זה הדבר היחיד שיש במלון שאתה הולך אליו?
כל תגובה אני רואה עוגות ופנקייקים

senate
24-05-09, 18:23
מקווה בשבילך שתחזור משם 90 קילו

manzor
24-05-09, 18:27
Manzor שאתה הולך למלון אתה אוכל עוגות ופנקיקים?

הייתי שמן והורדתי 50 קילו ועברתי אנורקסיה.. איך זה?..

Melamed
24-05-09, 18:30
כן הא...
אתם עושים צחוק =\
אני מנסה לצאת מכל הקטע הזה אבל כמו שאמרתי הפחד להיות שמן בחזרה גובר עליי ואני מודע לזה..
חשבתי שתהיו רציניים..

DANN
24-05-09, 22:54
לפי מה שאני מבין אתה לא עושה שבוע פגרה מאימונים בד"כ ותמיד נצמד לתפריט.
אם זה באמת כך-אז כדאי מאוד שתקח חופש לשבוע מהמכון-זה יעשה לך רק טוב.בדוק!!.
מומלץ כל 8-12 שבועות לקחת שבוע חופש כדי לא להיכנס ל-over traning.

גם לגבי האוכל,אומנם שבוע צ'יט זה הרבה אבל אם תקפיד לצרוך אוכל לפחות באותה כמות(ואני מעריך שתצרוך יותר) לא תוריד גרם במסה השרירית.מקסימום תעלה בשומן קצת ובשבוע שאחריו יהיו לך אימונים ממש טובים ותוריד את השומן שצברת.צפה לשבור שיאים בשבוע השני לאחר החזרה למכון.

שבוע ראשון אחרי החזרה תוריד 10-15 אחוז ממה שהיית רגיל להרים ובשבוע שני נסה להןסיף 5-10 אחוז למשקל שהיית רגיל להרים לפני שבוע החופש,תראה אם אתה מרגיש חזק יותר(מבחינת משקלים שאתה מסוגל להרים),אם לא,אז תרים כרגיל.

בכל מקרה אין לך מה לדאוג.זה דבר חיובי.

Melamed
25-05-09, 05:48
תודה אני חייב להגיד שהרגעת אותי מעט

manzor
25-05-09, 09:51
כן הא...
אתם עושים צחוק =\
אני מנסה לצאת מכל הקטע הזה אבל כמו שאמרתי הפחד להיות שמן בחזרה גובר עליי ואני מודע לזה..
חשבתי שתהיו רציניים..

טיפש? אתה טיפש? אני רציני.. איזה ילד אטום, תנסה לקבל עזרה מאחרים שעברו אותו דבר.

rosilio
25-05-09, 12:26
לא יודע מה כולם כתבו םה אני הייתי אוכל אם הייתי במאסה ,זה לא משנה בסוף אחי תן בכל הכוח תאכל תהנה אל תדאג,אם הם מספקים ללך ארוחות אז לערכים שלך אתה תגיד אל תדאג

red guri
25-05-09, 16:36
חבל ששכחתי לשלם ביטוח על חפצי אלקטרוינקה.
המסך של המחשב כמעט גמור.
אין לך מושג כמה אני עצבני, הרסת לי את כל היום.

Melamed
25-05-09, 16:42
למה :X?

ChonGo
25-05-09, 16:58
למה :x?

חחח למה אחי?! חח כי תראה על מה אתה חושב במצב שלך!

SYNTHA 6
25-05-09, 16:58
אתה אנורקס שמודד כל קלוריה כמו ילד מסכן
תעלה מסה! ותעלה מלוכלך!!
זה מה שכולם מנסים להסביר לך.

red guri
25-05-09, 17:10
אתה בכיין ועצלן.
אנחנו לא צריכים להגיד לך מה לאכול, אתה צריך ללמוד לבד.
בכל מקרה, כולם אומרים לך להתפרע ולאכול כיזה חופש, ועוד במצב שלך לא יקרה כלום עם תעלה כמה מאות גרמים של שומן.
כולם אומרים לך אותו ולכולם אתה אומר שהם הרגיעו אותך.
לך תאכל, תהנה ותפסיק לחשב קלוריות כמו ילדה שאבא שלה אנס אותה.

זה חשוב לחשב קלוריות, אבל אתה תגמור כניצול מסוביבור.

manzor
25-05-09, 17:48
יקרה, אל תכניסו לו שטויות לראש, זה שהוא רזה לא אומר שהוא צריך לאכול כל היום חרא ולאכול חרא, זה שהוא רוצה לעלות נקי זה טוב וחכם, מניסיון, אבל אחי - אל תחשוב אל זה יותר מדי, תתאמן כמו חיה ותאכל מלא אוכל בריא, בלי יותר מדי לספור.

Melamed
25-05-09, 17:58
אני יודע אחי אני יאכל הרבה ואוכל בריא
יהיה בסדר בעזרת השם הצלחתם להרגיע אותי קצת..