PDA

צפה בגרסא המלאה : animal pump

הכריש בקרייסלר
24-05-09, 13:02
משהו בפורום ניסה פעם אנימל פאמפ?
אני מתחיל מהיום להשתמש במוצר ושמעתי שהוא קטלני וקיבלתי המון ביקורות טובות ממאמני כושר וחברים,אני יפתח דיון מורחב עליו אחרי סיום השימוש.

tal_s
24-05-09, 17:06
השתמשתי ולא הרגשתי כלום..

kapulsky
24-05-09, 17:32
this is the second time u opend a post on this subject!!!
and god know how many times about NO prudcts ...and for the 100th time they dont work!!!!!!!!

הכריש בקרייסלר
24-05-09, 17:48
this is the second time u opend a post on this subject!!!
and god know how many times about NO prudcts ...and for the 100th time they dont work!!!!!!!!

אני יודע שזאת הפעם השניה שאני פותח נושא על המוצר הזה ואני מצטער חשבתי שבפעם שעברה פתחתי אשכול על ANIMAL PAK ומתברר שפתחתי על הפאמפ,בקטנה מזה משנה אם כבר פתחתי אז נשמע עוד דעות מאחרים,
and one more thing my dear friend NO prudacts are working!!!
I will show you the results after I will finsh it..

kapulsky
25-05-09, 07:31
אני יודע שזאת הפעם השניה שאני פותח נושא על המוצר הזה ואני מצטער חשבתי שבפעם שעברה פתחתי אשכול על ANIMAL PAK ומתברר שפתחתי על הפאמפ,בקטנה מזה משנה אם כבר פתחתי אז נשמע עוד דעות מאחרים,
and one more thing my dear friend NO prudacts are working!!!
I will show you the results after I will finsh it..

all in ur head...no actual reaserch had shown that NO supplement work...but it has proven that they are a waist of money

tal_s
25-05-09, 20:22
מוצרי no מביאים לך פאמפ ... זהו כל השאר בולשיט... ניסיתי את רובם עד עכשיו ושום דבר שכדורי קפאין לא יכולים לעשות

nevizada
25-05-09, 20:45
זה נכון .. אבל בנו-אקספלוד יש עוד קצת חוץ מפאמפ של קופאין

ג'קי בן סימון
25-05-09, 21:14
אפשר לדעת מה עוזר שמרגישים פאמפ עם התוסף?

Locke
25-05-09, 22:10
מוצרי NO כן פועלים, הם משפיעים בצורה פסיכולוגית על האימון שלך, האם זה הכרחי? לא ממש, אבל זה נחמד, במיוחד למי שיש לו סדר יום קשה מאוד, אחרי לימודים ועובודה וכדומה, לדעתי זה לא שווה את הכסף, אבל לכל אחד יש את שיקוליו.
בקשר לanimal pump יש מוצרים טוב יותר כמו הNO-explode, Nano vapor או הsuperpump250, קח אחד מאלה אם אתה רוצה לקנות מוצר NO.

gilsXM
25-05-09, 22:16
זה דווקא כיף להרגיש תפאמפ שזה נותן כביכול
מחר אני אנסה תhardcore nanox9 של מאסלטק נראה איך זה

tal_s
26-05-09, 00:42
מוצרי no כן פועלים, הם משפיעים בצורה פסיכולוגית על האימון שלך, האם זה הכרחי? לא ממש, אבל זה נחמד, במיוחד למי שיש לו סדר יום קשה מאוד, אחרי לימודים ועובודה וכדומה, לדעתי זה לא שווה את הכסף, אבל לכל אחד יש את שיקוליו.
בקשר לanimal pump יש מוצרים טוב יותר כמו הno-explode, nano vapor או הsuperpump250, קח אחד מאלה אם אתה רוצה לקנות מוצר no.

חחחחחחחחחחחחחחח זה המוצר הכי אבל הכי חרטה שיש בשוק
השניים האחרים עוד "בסדר" אבל גם לא שווים את הכסף אם אתה מזמין מחול.. שלא לדבר על לקנות בארץ

הכריש בקרייסלר
26-05-09, 02:00
אתמול לקחתי את האנימל פאק וזה נתן לי התאוששות הרבה יותר מהירה באימון ואקסטרה כוח עליתי במשקלים בחזה ספסל ישר ובחזה בשיפוע וגם במתח,הבאסה שאני מפסיק לקחת בגלל שנתפס לי הצוואר ממש חזק ואני לא יכול לסובב אותו אז אני בהפסקה שבוע מזל שחור,ובקשר לנו אקספלוד מוצר ששווה כל שקל.

tal_s
26-05-09, 02:06
אתמול לקחתי את האנימל פאק וזה נתן לי התאוששות הרבה יותר מהירה באימון ואקסטרה כוח עליתי במשקלים בחזה ספסל ישר ובחזה בשיפוע וגם במתח,הבאסה שאני מפסיק לקחת בגלל שנתפס לי הצוואר ממש חזק ואני לא יכול לסובב אותו אז אני בהפסקה שבוע מזל שחור,ובקשר לנו אקספלוד מוצר ששווה כל שקל.

ממש דיאנבול עשית מזה

kapulsky
26-05-09, 03:08
^hahaha

to the shark...it doesnt do shit for ya. maybe only psycological but thats debateble as well

Locke
26-05-09, 17:37
חחחחחחחחחחחחחחח זה המוצר הכי אבל הכי חרטה שיש בשוק
השניים האחרים עוד "בסדר" אבל גם לא שווים את הכסף אם אתה מזמין מחול.. שלא לדבר על לקנות בארץ

לא אומר סתם, אני ניסיתי את כל המוצרים שרשמתי(תודה לאל לא חסר לי כסף, וגם קניתי אותם בזול, אני חושב שאתה מבין מאיפה), קיצר מוצר הNO הכי טוב זה superpump250 אחריו הnano vapor והno explode בתיקו, אולי עדיף את האקספלוד רק כי אין לו טעם מסריח כמו לnano שהוא פשוט גועל נפש, היה לי טעם תפוז, היה לזה טעם של תפוז שהשאירו אותו בשמש איזה 10 שנה, רקוב כזה.

הכריש בקרייסלר
26-05-09, 18:03
^hahaha

to the shark...it doesnt do shit for ya. Maybe only psycological but thats debateble as well

אחי אם עליך המוצרים האלה לא עובדים זה לא אומר שזה לא עובד על אף אחד,אני אומר לך מניסיון שזה עזר לי המון(במיוחד ה-no-xplode)בכוח ובהתאוששות באימון וגם ראיתי תוצאות הרבה יותר טוב ממש גדלתי באותה תקופה,לא יודע מה יהיה עכשיו עם האנימל פאמפ כי לקחתי רק פעם אחת ועל אותה הפעם נתפס לי הצוואר המז*** ועכשיו אני משותק וגם מעצבן לקחת 9 כדורים שכל אחד בגודל של אצבע,אבל המוצרים האלה עובדים ולא פסיכולוגית,אולי הקריאטין כן אבל מוצרי הנו לא.

Nitro Speed
26-05-09, 18:10
אחי אם עליך המוצרים האלה לא עובדים זה לא אומר שזה לא עובד על אף אחד,אני אומר לך מניסיון שזה עזר לי המון(במיוחד ה-no-xplode)בכוח ובהתאוששות באימון וגם ראיתי תוצאות הרבה יותר טוב ממש גדלתי באותה תקופה,לא יודע מה יהיה עכשיו עם האנימל פאמפ כי לקחתי רק פעם אחת ועל אותה הפעם נתפס לי הצוואר המז*** ועכשיו אני משותק וגם מעצבן לקחת 9 כדורים שכל אחד בגודל של אצבע,אבל המוצרים האלה עובדים ולא פסיכולוגית,אולי הקריאטין כן אבל מוצרי הנו לא.

דווקא קריאטין זה לא פסיכולוגי,וno זה כן,זה מוצרים לבזבוז כסף.
לא רואה סיבה לקנות שום תוסף תזונה מעבר ל חלבון\גיינר\קפאין\אומגה 3\מולטיויטמין\קריאטין

tal_s
26-05-09, 21:05
לקחת את זה, זה ממש לא מעצבן הייתי שם שתי שקיות שלמות בפה ובולע עם מים... זה ממש שתויות בכל מקרה שום תוסף NO וניסיתי את no explode ארבע כפות , superpump שלוש כפות, ואנימל פאמפ 2 שקיות , NO shutgun שלוש כפות.. ועוד כמה במינונים מטורפים.. שום דבר לא משפיע חוץ מקצת פאמפ שאתה יכול לקבל מכדורי ארג'נין ב10 דולר וקצת אנרגיה שאתה יכול לקבל מכדורי קפאין ב5 דולר

הכריש בקרייסלר
27-05-09, 10:24
טל אחי מצטער להגיד לך אבל כנראה מרוב שהבאת לגוף שלך את הדברים האלה במנות גדולות הוא איבד את האפקט והתרגל למוצרי פאמפ,מספיק כף הגשה אחת מכל מוצר לא צריך לשתות חצי קופסא..זאת הבעיה שאנשים מתחילים עם כף אחת אוהבים את מה שהם רואים ומתחילים לקחת יותר וכל האפקט הולך לפח.

Nitro Speed
27-05-09, 11:49
טל אחי מצטער להגיד לך אבל כנראה מרוב שהבאת לגוף שלך את הדברים האלה במנות גדולות הוא איבד את האפקט והתרגל למוצרי פאמפ,מספיק כף הגשה אחת מכל מוצר לא צריך לשתות חצי קופסא..זאת הבעיה שאנשים מתחילים עם כף אחת אוהבים את מה שהם רואים ומתחילים לקחת יותר וכל האפקט הולך לפח.

אין שום אפקט,כי זה פסיכולוגי.
זה עובד בשבילך?שיהיה לך לבריאות לזרוק 500 שקל כל חודש לאסלה.

tal_s
27-05-09, 13:14

התרגל? חח אני אף פעם לא הרגשתי כלום ובגלל זה העלתי מינונים

kapulsky
27-05-09, 16:16

right now u showed everyone how little u know!!! creatin is the only proven working supplement besides protein powder!!!!!1
on the other hand NO supplemnt are proven NOT no work!!!!!1
as i said before NO can and only have psycological effect on u !!!1 nothing else!1
so please stop arguing on shit u clearly know nothing about!!!1

הכריש בקרייסלר
27-05-09, 16:57
yow man grew up stop talking shit,when I first start taking creatin it wasn't efect me at all and I think that creatin have psycological effect only not all of them but 90%
for me NO supplemnt are working
who proved that NO supplemnt are not working?

kapulsky
27-05-09, 19:38
who proved it???
physiological function of ur body!!!! or all the research done on this
supplement

הכריש בקרייסלר
27-05-09, 20:04
ok what ever man,you know what?
I know that NO-XPLODE works and I will tell you about animal pump after I will finsh that shit,about the the other no supplemnt I don't have an answer

יניב צוות ישראלבודי
27-05-09, 22:44
כל פעם אני נכנס לפוסטים על מוצרי no ואנשים טוחנים שם מים.

על חלק זה עובד ועל חלק לא. תפסיקו לבלבל לאנשים את המוח.

בתור מישהו שרואה מאות לקוחות בחודש בחנות אני יכול להגיד לכם שמלא אנשים אמרו לי שנו אקספלוד מצויין ומלא אומרים שזה חרטה ולוקחים מונוהידרט.. על כל אחד זה עובד שונה כנ"ל סופרפאמפ ואנימל פאמפ ונאנו ואפור וניטריקס וניטריק בוסט ונאנו 9x

חאלס

moo
28-05-09, 00:29
מוצרי הno הם פצצה של דבר

אם אתם קמצנים תסתמו זה לא מעניין אף אחד בפורום !

לא ראיתי בנאדם אחד שהשתמש ולא אהב את מוצרי הno

נכון שזה בארץ קצת יקר אבל תחשבו על זה 10 שקלים לאימון כדי שיהיה לכם כח ותתאמנו בכיף
אז יש הרבה אנשים שמוכנים לשלם את המחיר

לא סתם זה המוצר שנחטף הכי הרבה בחנויות...

Nitro Speed
28-05-09, 00:35
מוצרי הno הם פצצה של דבר

אם אתם קמצנים תסתמו זה לא מעניין אף אחד בפורום !

לא ראיתי בנאדם אחד שהשתמש ולא אהב את מוצרי הno

נכון שזה בארץ קצת יקר אבל תחשבו על זה 10 שקלים לאימון כדי שיהיה לכם כח ותתאמנו בכיף
אז יש הרבה אנשים שמוכנים לשלם את המחיר

לא סתם זה המוצר שנחטף הכי הרבה בחנויות...

תקנה קפאין ב5$ לקופסא של 100 כדור,הרבה יותר טוב ממוצרי ה no הטובים שלך.
וכן אני מכיר הרבה אנשים שניסו אותם ואמרו שהם לא עובדים בכלל,ואתה מה?הם צודקים,כי הם לא נופלים על השטויות הפסיכולוגיות האלה.

הכריש בקרייסלר
28-05-09, 00:39
כל פעם אני נכנס לפוסטים על מוצרי no ואנשים טוחנים שם מים.

על חלק זה עובד ועל חלק לא. תפסיקו לבלבל לאנשים את המוח.

בתור מישהו שרואה מאות לקוחות בחודש בחנות אני יכול להגיד לכם שמלא אנשים אמרו לי שנו אקספלוד מצויין ומלא אומרים שזה חרטה ולוקחים מונוהידרט.. על כל אחד זה עובד שונה כנ"ל סופרפאמפ ואנימל פאמפ ונאנו ואפור וניטריקס וניטריק בוסט ונאנו 9x

חאלס

בדיוק מה שאמרתי לפני,על כל אחד זה משפיע שונה,יש אנשים שחושבים שאם זה לא משפיע עליהם אז זה לא משפיע על אף אחד,טוב לכל אחד יש את הזכות להביע את דעתו ואני מבין את כל מי שחושב אחרת.

moo
28-05-09, 00:41
אני משתמש גם בקפאין לפעמים
הוא לא נותן לך פאמפ

אם כבר קפאין אני אוהב לשלב אותו עם הנוז ואז זה יוצא פצצה

הפורמולות הרבה יותר מורגשות
כנראה שמי שדיברת איתו או שהם ציפו לאפקט מטורף והתאכזבו
(צריך להבין איזה מוצר אתה מחזיק ביד, מה הוא נותן ואיך לצרוך אותו)
מה גם נראה לי שיש אצלכם לחץ חברתי שכל אחד אומר שהמוצרים האלה חרא וכל אחד מתבייש להודות שיש בזה משהו - לא ברור לי למה אבל זה מה שנראה לי.

בכל מקרה שכל אחד יעשה מה שבראש שלו
אבל חבל שבגלל שאתם משמיצים את המוצרים האלה הרבה מתאמנים יפסידו את החוויה שבאימון איתם.

WEST $ SIDE
28-05-09, 02:50
חח קפאין נותן פאמפ ....

בכל אופן אנימל פאמפ זה המוצר הכי מאכזב מסדרת התוספים שלהם , כך לפחות שמעתי מאנשים יותר מנוסים ממני עם החרא הזה .

הוויכוח מה יותר טוב הוא מיותר , קראטין מונוהיידריט זה הדבר הכי טוב שקיים , רוב היוצרים של מוצרי נו בכלל לא יודעים מה הם משלבים במוצר שלהם והאם יש לזה השפעה בכלל .

tal_s
28-05-09, 02:53

no xplode
מביא מסה,כוח,התאוששות? עוד משהו? אתה עושה צחוק.... עשית מזה סטרואידים אנאבולים
האפקט של מוצרי no זה נטו פאמפ וגם זה כמעט ולא מורגש הקפאין נותן אנרגיה והקריאטין קצת כוח והתאוששות...
אבל כל אלה על אתה במעט ולא תרגיש באופן מוחשי וזה אמור לעזור בטווח הרחוק (רק הקריאטין) כל השאר זה נטו פסיכולוגי, וקריאטין אתה יכול לקנות מונו בגרושים לעומת הפורמולות עם הפרסומות הפלצניות

Nitro Speed
28-05-09, 03:41
no xplode
האפקט של מוצרי no זה נטו פאמפ וגם זה כמעט ולא מורגש הקפאין נותן אנרגיה והקריאטין קצת כוח והתאוששות...
אבל כל אלה על אתה במעט ולא תרגיש באופן מוחשי וזה אמור לעזור בטווח הרחוק (רק הקריאטין) כל השאר זה נטו פסיכולוגי, וקריאטין אתה יכול לקנות מונו בגרושים לעומת הפורמולות עם הפרסומות הפלצניות

נו אקספלואוד זה הדיבול החדש,מה לא ידעת?

moo
28-05-09, 09:55
נו אקספלואוד זה הדיבול החדש,מה לא ידעת?

בדיוק מה שאני מתכוון
אל תצפה מהno שיהיה דיבול כי הוא לא
אבל הוא אחלה מוצר למטרות אחרות (פוקוס - פאמפ - כח - מוטיבציה לאימון)

טוב לך תקנה
לא טוב לך אל תשמיץ אותו כאילו קנית דיבול ומכרו לך אקמול...

הכריש בקרייסלר
28-05-09, 12:07
no xplode

אל תדאג לי אחי אני משיג את מוצרי הנו במחיר שאתה משלם על קריאטין מונו,כן עם אימונים נכונים ותזונה נכונה ושילוב של מוצר no איכותי אתה תרגיש גדילה במסת השריר+התאוששות הרבה יותר טובה בין סט לסט וברור שתרגיש את הפאמפ שאתה כל כך אוהב להדגיש,
בסטרואידים הכוח הוא הרבה יותר משמעותי וגדול וגם הגדילה היא הרבה יותר עצומה ולא השוותי בכלל.

ול-west-side אני דווקא שמעתי מהרבה מאוד אנשים ממש רציניים בתחום שהתוסף הזה זה הדבר ושהם אכלו את המשקולות בזמן השימוש בו ואני מדבר איתך על אנשים ממש שבפורום פה לא רואים 90 אחוז מהמשתמשים כולל אותי.

kapulsky
28-05-09, 13:42
i just gave up on u ignorate people

Nitro Speed
28-05-09, 16:14
בדיוק מה שאני מתכוון
אל תצפה מהno שיהיה דיבול כי הוא לא
אבל הוא אחלה מוצר למטרות אחרות (פוקוס - פאמפ - כח - מוטיבציה לאימון)

טוב לך תקנה
לא טוב לך אל תשמיץ אותו כאילו קנית דיבול ומכרו לך אקמול...

"פוקוס,מוטיבציה..." זה פסיכולוגי
ותראה מה הכריש כותב בהודעה אחריך,הוא עשה מזה דיבול ודי על זה אנשים פה מתווכחים

הכריש בקרייסלר
28-05-09, 16:58
"פוקוס,מוטיבציה..." זה פסיכולוגי
ותראה מה הכריש כותב בהודעה אחריך,הוא עשה מזה דיבול ודי על זה אנשים פה מתווכחים

מה פסיכולוגי בזה,זה כמו שתגיד אל תשתה חלבון זה לא בונה לך את השריר זה הכל פסיכולוגי,אני לא עשיתי מזה דיבול אין מה להשוות בכלל,אמרתי שאם תשלב מוצר no איכותי עם תזונה נכונה ואימונים נכונים אז תתפתח יותר כי זה כמו שאמרו לך מביא לך יותר ריכוז ויותר כוח ופאמפ,מה שאתה אומר זה שזה לא משפיע בכלל שמי שלוקח את זה סתם שותה 9 כדורים זה טיפשי להגיד את זה.

Nitro Speed
28-05-09, 17:33
מה פסיכולוגי בזה,זה כמו שתגיד אל תשתה חלבון זה לא בונה לך את השריר זה הכל פסיכולוגי,אני לא עשיתי מזה דיבול אין מה להשוות בכלל,אמרתי שאם תשלב מוצר no איכותי עם תזונה נכונה ואימונים נכונים אז תתפתח יותר כי זה כמו שאמרו לך מביא לך יותר ריכוז ויותר כוח ופאמפ,מה שאתה אומר זה שזה לא משפיע בכלל שמי שלוקח את זה סתם שותה 9 כדורים זה טיפשי להגיד את זה.

מה הקשר חלבון?אתה דפוק או שאתה מדבר בצחוק?
אתה יודע מזה פלסיבו?אם לא אז תחפש placebo בגוגל.
בכל מקרה,אלה כדורי פלסיבו ואין בהם שום דבר ש"עוזר לבניית שריר" או כל חרטא כזו או אחרת.
קיצר תעשה מה שאתה רוצה