PDA

צפה בגרסא המלאה : דיאט קולה

מאוראל
25-05-09, 19:47
יש קולה שנקראת rc cola free משהו כזה
אין בא לא סוכר ולא קלוריות...מותר לשתות כמה שרוצים?

Melamed
25-05-09, 19:51
נכון..

matzov1
25-05-09, 19:55
אנשים פה התחרפנו על השכל
מותר לך מה שאתה רוצה פשוט תראה איך זה הולך לך בתפריט
ואולי אין בזה סוכר וקלוריות אבל יש בזה מלא חומרים כימיים שגורמים לזה להיות בלי קלוריות.. סתם זבל

king l8
25-05-09, 23:34
תפנק אחי .. אבל תוודע שאתה שותה מספיק מים .. זה לא תחליף למים !!

מאוראל
25-05-09, 23:37
סבבה רצחח ...תודה

hanna666
26-05-09, 04:35
תהיה בריא עלק 0 סוכר חחח

מאוראל
26-05-09, 13:43
ככה כתוב...מה סתם יכתבו?

tommybilt53
26-05-09, 14:08
שמע אחי שאלת שאלה בעייתית קצת שקשה לענות עלייה בשליפה ושזה יהיה לך מובן כמו שצריך, אז אני ישתדל לתמצת לך:

כעיקרון במזון התעשייתי הרגיל שרשום לך "ללא סוכר" וכו' זה אומר שיש בזה ממתיק מלאכותי החומר הזה נפוץ בעיקר במשקאות דיאט ומאכלות דיאט, החומר הזה נמצא לא מומלץ לשימוש על ידי מחקרים שנעשו בעבר אם אתה מעוניין לבדוק את הנושא יותר לעומק, אתה יכול לעשות חיפוש בגוגל ולמצוא מידע בנושא או לקנות ספרים על מחקרים שנעשו בנושא.

לידע כללי היום תעשיית המזון עובדת בשיטה של מה טעים יותר מה נראה טוב יותר ופחות מה בריא יותר ומתאים לנו יותר, מה לעשות המראה והטעם קונים וכמובן חיי מדף ארוכים ככל הניתן, וכיום ישנם חומרים למיניהם (זה נושא שלם) שלמעשה יוצרים "רמאות" במערכת חוש הטעם והריח שלנו הכל כדי למכור.
אין מה לעשות המציאות המודרנית הביאה אותנו לייצר חומרים כאלו משום שדבר אחד חייב לבוא על חשבון דבר אחר (והמבין יבין) לא תמיד אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

manzor
26-05-09, 14:22
טומי דווקא הממתיק שבקולה rc free בסדר, זה סוכרלוז.

!Demon!
27-05-09, 09:38
זה לא נכון..
הסיבה שאין קלוריוטת הא שהממתיק הרבה יותר מתוק וסוכר רגילבולכן כדי שרמת המתיקות בפחית תיהיה /שווה צריך הרבה פחות ממתיק..בכל מקרה זה בסדר

הכריש בקרייסלר
27-05-09, 10:19
שמע אחי שאלת שאלה בעייתית קצת שקשה לענות עלייה בשליפה ושזה יהיה לך מובן כמו שצריך, אז אני ישתדל לתמצת לך:

כעיקרון במזון התעשייתי הרגיל שרשום לך "ללא סוכר" וכו' זה אומר שיש בזה ממתיק מלאכותי החומר הזה נפוץ בעיקר במשקאות דיאט ומאכלות דיאט, החומר הזה נמצא לא מומלץ לשימוש על ידי מחקרים שנעשו בעבר אם אתה מעוניין לבדוק את הנושא יותר לעומק, אתה יכול לעשות חיפוש בגוגל ולמצוא מידע בנושא או לקנות ספרים על מחקרים שנעשו בנושא.

לידע כללי היום תעשיית המזון עובדת בשיטה של מה טעים יותר מה נראה טוב יותר ופחות מה בריא יותר ומתאים לנו יותר, מה לעשות המראה והטעם קונים וכמובן חיי מדף ארוכים ככל הניתן, וכיום ישנם חומרים למיניהם (זה נושא שלם) שלמעשה יוצרים "רמאות" במערכת חוש הטעם והריח שלנו הכל כדי למכור.
אין מה לעשות המציאות המודרנית הביאה אותנו לייצר חומרים כאלו משום שדבר אחד חייב לבוא על חשבון דבר אחר (והמבין יבין) לא תמיד אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

מה אכפת לי ממתיק שממתיק,הכי חשוב שאין פה סוכר רגיל?!שזה הכי מסוכן מכל הסוכרים וגם הכי חשוב 0 קלוריות ומקסימום טעם חחח תשתו אנחנו צעירים בכל מוצר יש פאק לא צריך לחפש אותו צריך לשתות ולהנות מהחיים
נ,ב אני מושתל של rc

ben430
28-05-09, 15:48
עזוב סוכרים וקלוריות, בקולה יש זרחן שפוגע לך בעצמות, נסה להימנע בכלל מהדבר הזה ..