PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה.. (חלבון סיריוס מאסס)

djhosamios
26-05-09, 17:15
קניתי סיריוס מאסס בטעם בננה.
רציתי לדעת מה יותר טוב לערבב עם מים בשייקר או עם חלב.
והכוונה יותר טוב מבחינת האפקט של האבקה.
ותודה לעוזרים

Nitro Speed
26-05-09, 17:16
אין לאבקה אפקט.

Max90kg
26-05-09, 17:20
לאחר אימון עדיף עם חלב כי לחלב יש אינדקס גליקימי גבוה
אבל בכללי זה לא משנה כי זה לא משנה את הערכים של האבקה.
וכמו שהבחור מעליי אמר, לאבקה אין אפקט

tommybilt53
26-05-09, 17:53
טעם זה בד"כ עניין אישי לכל אחד, אבל מניסיון אישי שלי באבקה עם חלב זה מתערבב יותר טוב והטעם הרבה יותר טוב מאשר עם מים לבד, יש גם אפקט גבוה יותר של התוספת בחלב ושל הקצפה ומרקם עשיר יותר כמו מילקשייק.
אתה יכול גם לשלב מים עם חלב בכדי למתן את האפקט או הטעם כפי רצונך האישי, (אני מעדיף מים קרים).

תהנה.......

djhosamios
26-05-09, 17:53
תודה גבר.
אז עדיף עם חלב

king l8
26-05-09, 18:08
תודה גבר.
אז עדיף עם חלב

חלב יכול להיות אחלה ..רק תראה שנכנס לך בערכים.

djta
26-05-09, 18:10
אני מצאתי שעם מים קרים יש לזה טעם בכלל לא רע
וגם אם עושים מילקשייק עם גלידה בטעם תות , וניל זה גם נחמד

Scylla
27-05-09, 06:23
חלב אחרי אימון?
קראתי לא פעם וגם המליצו לי בחנות אחרי אימון לשתות עם מים כי השומן בחלב מאט את ספיגת החלבונים...

דעתכם?

Nitro Speed
27-05-09, 11:47
חלב אחרי אימון?
קראתי לא פעם וגם המליצו לי בחנות אחרי אימון לשתות עם מים כי השומן בחלב מאט את ספיגת החלבונים...

דעתכם?
אחוזי השומן בחלב הם יחסית זניחים,הייתרונות לשתיה עם חלב הרבה יותר גדולים.
מצאו שיש אפקט אנאבולי מאוד כאשר שותים את אבקת החלבון עם חלב,יש בו גם חלבון קזאין בכמויות די גדולות,זה פחמימה פשוטה אז לא צריך להוסיף סוכר ענבים וכו,וזה גם יותר טעים ברוב המקרים.
אז לסיכום:
די להתעסק בקקה.

senate
27-05-09, 11:53
(חלבון סיריוס מאסס)

זה 2 דברים שונים

בכל אופן תשתה מתי שבא לך עם מה שבא לך
רק בכמות שמתאימה לערכים שישלימו לך את התפריט
אין משמעות לשיטות צריכה מעבר לזה

Scylla
27-05-09, 15:37
אחוזי השומן בחלב הם יחסית זניחים,הייתרונות לשתיה עם חלב הרבה יותר גדולים.
מצאו שיש אפקט אנאבולי מאוד כאשר שותים את אבקת החלבון עם חלב,יש בו גם חלבון קזאין בכמויות די גדולות,זה פחמימה פשוטה אז לא צריך להוסיף סוכר ענבים וכו,וזה גם יותר טעים ברוב המקרים.
אז לסיכום:
די להתעסק בקקה.

למה בדיוק לא צריך סוכר ענבים אם אפשר לשאול?

בחנות ממליצים לשתות עם מים אחרי אימון, גם בתשובות באתר וגם שקניתי.

Nitro Speed
27-05-09, 15:44
למה בדיוק לא צריך סוכר ענבים אם אפשר לשאול?

בחנות ממליצים לשתות עם מים אחרי אימון, גם בתשובות באתר וגם שקניתי.

לחנויות יש אינטרס,כי סוכר ענבים זה גם כסף.
בכל מקרה,אם אתה תשים גם חלב וגם סוכר ענבים זה overkill,חלב זאת פחמימה פשוטה עם gi מספיק גבוה כדי שלא תצטרך להוסיף על זה עוד פחמימה.

יניב צוות ישראלבודי
27-05-09, 22:37
לחנויות יש אינטרס,כי סוכר ענבים זה גם כסף.
בכל מקרה,אם אתה תשים גם חלב וגם סוכר ענבים זה overkill,חלב זאת פחמימה פשוטה עם gi מספיק גבוה כדי שלא תצטרך להוסיף על זה עוד פחמימה.

א. לחנויות יש אינטרס? תסכים איתי שה13 שקל שעולה סוכר ענבים לא יעשה אותנו עשירים, מצד שני לקוח יידפק עם עודף סוכר.
האינטרס שלנו זה לקוחות מרוצים שחוזרים ונהנים מהמוצרים שלנו ומהתוצאות. תסכים איתי שב5 דקות שאני מוכר למישהו סיריוס מס אני לא אצליח להעביר לו עקרונות תזונתיות שלוקחות לפעמים שנים להבין...

ב. אף אחד אצלנו לא ממליץ על סיריוס עם סוכר ענבים, כנראה לא הבנת את המוכר.

ולשאלתך המקורית: כפי שאני מסביר בצורה אישית בחנות;

לאחר אימון אתה יכול לשתות או עם חלב או עם מים, תעשה את זה לפי הטעם שלך.

בחלב יש עוד קצת קלוריות קח את זה בחשבון, לא תמיד כולם רוצים מלא קלוריות.

ולכל המתחכמים למיניהם שמבלבלים את המוח על זה שהחלב הוא פחמימה עם א"ג גבוה זה אומנם נכון אבל לא רלוונטי כי עם הכמות פחמימות הזמינות שיש בסיריוס מס תאמינו לי שלא צריך שום חלב בשביל להעלות רמת סוכר בדם. המלטודקסטרין עושה את זה מצויין גם בלי שום חלב.

Nitro Speed
27-05-09, 22:51
א. לחנויות יש אינטרס? תסכים איתי שה13 שקל שעולה סוכר ענבים לא יעשה אותנו עשירים, מצד שני לקוח יידפק עם עודף סוכר.
האינטרס שלנו זה לקוחות מרוצים שחוזרים ונהנים מהמוצרים שלנו ומהתוצאות. תסכים איתי שב5 דקות שאני מוכר למישהו סיריוס מס אני לא אצליח להעביר לו עקרונות תזונתיות שלוקחות לפעמים שנים להבין...

ב. אף אחד אצלנו לא ממליץ על סיריוס עם סוכר ענבים, כנראה לא הבנת את המוכר.

ולשאלתך המקורית: כפי שאני מסביר בצורה אישית בחנות;

לאחר אימון אתה יכול לשתות או עם חלב או עם מים, תעשה את זה לפי הטעם שלך.

בחלב יש עוד קצת קלוריות קח את זה בחשבון, לא תמיד כולם רוצים מלא קלוריות.

ולכל המתחכמים למיניהם שמבלבלים את המוח על זה שהחלב הוא פחמימה עם א"ג גבוה זה אומנם נכון אבל לא רלוונטי כי עם הכמות פחמימות הזמינות שיש בסיריוס מס תאמינו לי שלא צריך שום חלב בשביל להעלות רמת סוכר בדם. המלטודקסטרין עושה את זה מצויין גם בלי שום חלב.

א.סלח לי,אולי בשבילך 13 שקל זה לא כסף,אבל בשבילי זה כן,במיוחד בכמויות שצריך לקחת סוכר ענבים כדי שתהיה לו השפעה כלשהי(מבחינת ספיגה,100 גרם במנה).
ב.התכוונתי לחלבון עם חלב\מים+סוכר ענבים,בגיינר כבר יש פחמימות זמינות,פשוט עלה עניין הספיגת חלבון בעת צריכת האבקה על חלב אז כבר עניתי על הדרך.

moo
28-05-09, 00:19
מי צורך 100 גרם סוכר ענבים במנה ? מה האתה השתגעת ????

צורכים סקופ שזה ~ 40 גרם

בכל מקרה אחרי כשעה אתה אוכל

Nitro Speed
28-05-09, 00:23
מי צורך 100 גרם סוכר ענבים במנה ? מה האתה השתגעת ????

צורכים סקופ שזה ~ 40 גרם

בכל מקרה אחרי כשעה אתה אוכל

יש כאלה שצורכים סוכר ענבים כי זה משפר את הספיגה של קריאטין וחלבון,רק שזה עוזר ב5-10% ורק כשלוקחים מעל 100 גרם סוכר ענבים במנה

senate
28-05-09, 00:48
זה כזה דבר אידייוטי הסוכר ענבים הזה

לא ראיתי בארהב שבכלל מוכרים את זה אז לא נדבר שילא שמעתי וראיתי אנשים שמדברים או משתמשים בזה
ולא ראיתי שישנה בעיה שם לאנשים לגדול

אחרי אימון מקסימום שלוקחים זה חלבון ומוצר היתאוששות כזה או אחר ואוכלים ארוחת רגילה עם חלבונים ופחמימות בלי יותר מידי חשבון
ונגלה לכם סוד גם אף אחד שם לא לועס אחרי אימון דברים כמו תמרים או בגט או קורנפלקס

moo
28-05-09, 00:51
זה כזה דבר אידייוטי הסוכר ענבים הזה

לא ראיתי בארהב שבכלל מוכרים את זה אז לא נדבר שילא שמעתי וראיתי אנשים שמדברים או משתמשים בזה
ולא ראיתי שישנה בעיה שם לאנשים לגדול

אחרי אימון מקסימום שלוקחים זה חלבון ומוצר היתאוששות כזה או אחר ואוכלים ארוחת רגילה עם חלבונים ופחמימות בלי יותר מידי חשבון
ונגלה לכם סוד גם אף אחד שם לא לועס אחרי אימון דברים כמו תמרים או בגט או קורנפלקס

מוצר התאוששות מכיל פחמימה
מה גם שאם תקח חלבון איכותי בארה"ב - סינטה 6 יש במנה 14 גרם פחמימה...

זה רק מראה שחשוב מאוד לצרוך פחמימה עם ערך גליקמי גבוהה אחרי אימון

Nitro Speed
28-05-09, 00:53
מוצר התאוששות מכיל פחמימה
מה גם שאם תקח חלבון איכותי בארה"ב - סינטה 6 יש במנה 14 גרם פחמימה...

זה רק מראה שחשוב מאוד לצרוך פחמימה עם ערך גליקמי גבוהה אחרי אימון

ממתי בקריאטין יש פחמימה?ומה קשור סינטה6?

moo
28-05-09, 01:01
עזוב את זה נכנסתי ל bb קום ויש שם המון מוצרים תחת הכותרת dextrose

אז תפסיק לזxxxן בשכל
"לא ראיתי בארהב שבכלל מוכרים את זה"

אני אראה לך את הדרך לסוכר ענבים בארהב בני

senate
28-05-09, 10:15
ב bbיש כמעת הכל

תיכנס לחנויות של תוספים בארהב נראה אותך מוצא את זה
וגם בסופרים אין אפילו לא בסקשן של המזון לתינוקות כמו שיש פה

שמע מה אני יגיד לך
אתה חושב שחייב פחמימה פשוטה אחרי אימון כדי להגיע לתוצאות
תאכל

יניב צוות ישראלבודי
28-05-09, 13:42
ניטרו ספיד היקר.. אל תבלבל לאנשים במוח

נושא הפוסט כרגע הוא סיריוס מס ולא חלבון ובסיריוס מס אין שום צורך בסוכר ענבים וזהו.

מסכן הבנאדם פתח פוסט ואתם שיגעתם אותו עכשיו הוא לא יודע למי להאמין.. בדיוק ככה נוצרים מיתוסים ועניינים שאחרי זה קשה למחוק לאנשים.

מעבר לזה הייתי מעוניין לראות את המחקר שלך שמוכיח שרק 100 גרם סוכר ענבים אחרי אימון עוזר. מה זה הקישקוש הזה?

Nitro Speed
28-05-09, 16:13
ניטרו ספיד היקר.. אל תבלבל לאנשים במוח

נושא הפוסט כרגע הוא סיריוס מס ולא חלבון ובסיריוס מס אין שום צורך בסוכר ענבים וזהו.

מסכן הבנאדם פתח פוסט ואתם שיגעתם אותו עכשיו הוא לא יודע למי להאמין.. בדיוק ככה נוצרים מיתוסים ועניינים שאחרי זה קשה למחוק לאנשים.

מעבר לזה הייתי מעוניין לראות את המחקר שלך שמוכיח שרק 100 גרם סוכר ענבים אחרי אימון עוזר. מה זה הקישקוש הזה?

הא בעצמו לא ידע מה הוא קונה,מהכותרת הבנתי את זה..."חלבון סיריוס מאס" אז כבר הסברתי לו על הדרך.

בקשר למחקר,אני אחפש בשבילך,משה כתב על זה באחד הפוסטים שלו,אם אני אמצא אני אביא לינק