PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר להורדת אחוזי שומן!

ChonGo
27-05-09, 10:49
אני בן 17, יש לי 12 וחצי אחוזי שומן בערך (אולי טיפה פחות), וזה כאילו מעט אחוזי שומן, אבל אני מרגיש "מדלדל שמן" חח...ואני ממש ממש לא, יש לי מבנה טוב, אבל בעיקר בחזה ובמותניים יש התרכזות של שומן שמפריע לי מאווד. אני מאוד רוצה להוריד אותו כבר (התחיל הקיץ כבר), כמה זמן אירובי בשבוע אני צריך לעשות אתם חושבים? (כדי להוריד במעט זמן, בערך 2 אחוזי שומן)
ושאלה נוספת היא: אופניים וריצה, זה אותו דבר מבחינת הורדת שומן וחיטוב?! כי אני אוהב אופניים (במכון). אני פחות אוהב לרוץ, אז השאלה היא האם אופניים נותנים את אותו אפקט חיטוב והורדת שומן כמו ריצה???

תודה רבה לעוזרים, ויום טוב! :)

*אם זה לא מתאים לפה, אז תנעלו ואני אפתח ב"תזונה ותוספים". ^^

senate
27-05-09, 10:58
בלי גרעון קלורי - לא אופניים ולא ריצה יחטבו אותך

תקרא את המדריך לחיטוב בפורום תזונה

hanna666
27-05-09, 11:01
בכללי אתה חייב להיות בגרעון קלורי ואפשר להוסיף כל סוג של אירובי אם אתה רוצה זה יעשה את העבודה

ChonGo
27-05-09, 11:03
להיות במאזן קלורי שלילי זה ברור לי..חח
רק רציתי לשאול כמה זמן אתם חושבים כדאי\טוב לעשות אירובי (אופניים) כדי להוריד 2 אחוזי שומן בכמה שפחות זמן?!
בכל אופן תודה! :)

hanna666
27-05-09, 11:15
להיות במאזן קלורי שלילי זה ברור לי..חח
רק רציתי לשאול כמה זמן אתם חושבים כדאי\טוב לעשות אירובי (אופניים) כדי להוריד 2 אחוזי שומן בכמה שפחות זמן?!
בכל אופן תודה! :)

מממ שמע נסה לשלב 2-3 בשבוע אירובי 30-35 דקות אבל גם תלוי בעצימות אם העצימות גבוה הייתי יורד לכיוון 20-25

ChonGo
27-05-09, 11:20
אהה סבבה אחי, תודה רבה!
אם אפשר רק עוש אלה קטנה, מה זה אומר נגיד "עצימות גבוה" של אופניים? (אני מדבר על אופניים בתוך מכון)