PDA

צפה בגרסא המלאה : deja vu נחשף לפני ואחרי

Deja Vu
06-02-07, 22:39
זה אני לפני מסוף הקיץ הקודם http://img47.imageshack.us/my.php?image=obj00vr8.jpg וזה אני עכשיו http://img117.imageshack.us/my.php?image=rscn0458fx2.jpg http://img117.imageshack.us/my.php?image=rscn0459jx9.jpg נתונים גובה מטר שבעים משקל שבעים ושבע היקף בייספס ארבעים

Naor Pinto
06-02-07, 22:44
יפה אחי כל הכבוד תמשיך מאסה ואז בקיץ חיטוב.

סוליקו
06-02-07, 22:58
לא ידוע למה אבל הידיים שלך מלפני נראות יותר טוב !! .
אבל התנפחת .. בהצלחה בהמשך

מתן18
06-02-07, 23:02
חיטוב אחשלו

סהר!
06-02-07, 23:08
נראה ממש טוב.
בהתחלה היית ציפלון עכשיו הוספת מסה

Deja Vu
06-02-07, 23:08
לא ידוע למה אבל הידיים שלך מלפני נראות יותר טוב !! .
אבל התנפחת .. בהצלחה בהמשך
מן הסתם זה כי הם פחות חטובות מה שהולך להישתנות בקרוב:jockey:

Deja Vu
06-02-07, 23:09
חיטוב אחשלו
כן אחי אתה ממליץ לי להתחיל חיטוב מעכשיו?

toxicity
06-02-07, 23:09
נראה שהשמנת המון.. נראלי עלית יותר בשומן מאשר בשריר..

Naor Pinto
06-02-07, 23:11
לדעתי לא.. תעלה טועד קצת מאסה ואז חיטוב לקראת הקיץ

Deja Vu
06-02-07, 23:14
נראה שהשמנת המון.. נראלי עלית יותר בשומן מאשר בשריר..
נראה לי שהגזמתה לא עליתי נקי זה נכון אבל עליתי לדעתי לפחות תרוב בשריר אני לא מודאג מהשומן שהצטבר אין לי נטייה להשמנה

toxicity
06-02-07, 23:16
נראה לי שהגזמתה לא עליתי נקי זה נכון אבל עליתי לדעתי לפחות תרוב בשריר אני לא מודאג מהשומן שהצטבר אין לי נטייה להשמנה
סורי אחי אבל אתה מתחיל להראות כמו בקבוק חלב =\ אני חושב עדיף לך להתחיל חיטוב עכשיו, גם ככה הקיץ לא כזה רחוק..

Deja Vu
06-02-07, 23:20
סורי אחי אבל אתה מתחיל להראות כמו בקבוק חלב =\ אני חושב עדיף לך להתחיל חיטוב עכשיו, גם ככה הקיץ לא כזה רחוק..
טוב לקחתי לצומת ליבי ולא אהבתי תדימוי אז תרגיע בעיקרון אני רוצה לעלות למעל שמונים בחודשיים הקרובים ורק אז להתחיל חיטוב

Night_Wolf
06-02-07, 23:25
גדלתה יפה אחי..אבל אל תשכח לחטב כמו שצריך אחר כך..

swisair
06-02-07, 23:26
משיר יסוס גדלת!!
בייספס וגב לפני אחי!
בהצלחה בהמשך האימונים

P-a-n-1-c
06-02-07, 23:41
לדעתי אל תחטב תמשיך במאסה

מתן18
06-02-07, 23:46

לדעתי עדיף,נראה שעלית הרבה באחוזי שומן.

toxicity
06-02-07, 23:49
טוב לקחתי לצומת ליבי ולא אהבתי תדימוי אז תרגיע בעיקרון אני רוצה לעלות למעל שמונים בחודשיים הקרובים ורק אז להתחיל חיטוב
לא התכוונתי לפגוע בך אחי..

Deja Vu
07-02-07, 01:05
לא התכוונתי לפגוע בך אחי..
לא נפגעתי אבל יש דרך לתת ביקורת באיחוד שאתה בעצמך לא הראתה תמונות ואין לי מושג מי מדבר איתי בכלל אבל לא נורא בקטנה

HHHEELLBBOOYY
07-02-07, 01:07
חיטוב + שיזוף ותהיה 10

Deja Vu
07-02-07, 01:09
חיטוב + שיזוף ותהיה 10
חח תודה אחי זה מה שבתכנון לקיץ בעזרת השם זה גם ייצא לפועל

עוז20
07-02-07, 06:58
שינוי אדיר!
במרץ תתחיל חיטוב וגמרנו עניין...

Lil Wayne
07-02-07, 09:10
למה?למה?למה?
למה אתם עושים את זה לעצמכם?כבר מגעיל אותי ליראות ילדים(לא שאני לא ילד) שלא הולכים להיתחרות עושים את זה לעצמם...
תעלו נקי..
תישארו בסביבות ה10 אחוז שומן
ואתם תיראו שתעלו בן זונה...לא חייב להשמין כל פעם ואז להרוג אותכם בחיטוב..כי אם תישארו בסביבות ה10 אחוז תוכלו לעלות כל השנה...ותאמינו לי שלא משנה אם תעלו מלוכלך או נקי אתם תעלו אותו דבר..

ran_z
07-02-07, 11:12
לא מסכים איתך מסייה ליל ויין, אין חיה כזאת לעלות נקי, אתה עולה גם השריר וגם בשומן, כמה שומן תעלה אל הדרך? לגנטיקה יש פה תפקיד חשוב.
אני בדעה הפוכה, אתה בעלייה במסה תרביץ אותה עד הסוף בלי להיסתכל ימינה ושמאלה, שתגיע למסת שריר שנראת לך...תתחיל לקלף את הקליפה.

SiX PACK
07-02-07, 11:15
למה?למה?למה?
למה אתם עושים את זה לעצמכם?כבר מגעיל אותי ליראות ילדים(לא שאני לא ילד) שלא הולכים להיתחרות עושים את זה לעצמם...
תעלו נקי..
ואתם תיראו שתעלו בן :):):):)...לא חייב להשמין כל פעם ואז להרוג אותכם בחיטוב..כי אם תישארו בסביבות ה10 אחוז תוכלו לעלות כל השנה...ותאמינו לי שלא משנה אם תעלו מלוכלך או נקי אתם תעלו אותו דבר..

אתה טועה, תקרא מאמרים...

Tomti
07-02-07, 14:34
אש אחי. כמו שכולם אמרו קצת חיטוב.

StaSus
07-02-07, 15:39
מסה מכובדת וגם שינוי אחלה!▲
בהצלחה!

Deja Vu
07-02-07, 17:11
למה?למה?למה?
תעלו נקי..
ואתם תיראו שתעלו בן :):):):)...לא חייב להשמין כל פעם ואז להרוג אותכם בחיטוב..כי אם תישארו בסביבות ה10 אחוז תוכלו לעלות כל השנה...ותאמינו לי שלא משנה אם תעלו מלוכלך או נקי אתם תעלו אותו דבר..
לעלות נקי זה חרטא אחי ותשמע נדבר אחרי חיטוב שדרך אגב אני לא בטוח שהיה כזה קשה כרגע אני לא עושה ארובי בכלל לא עושה בטן בכלל ואוכל פחמימות מורכבות בלי הגבלה ברגע שאני ישנה את זה לא תהיה לי בעיה לשרוף שומן אז עכשיו אני לא על אחוז שומן נמוך ביג דיל לדעתי בסופו של דבר זה משתלם בקיץ אני יראה יותר טוב אחרי חיטוב מאשר הייתי נראה עם הייתי עולה נקי וזה מה שחשוב

yatir1234
07-02-07, 18:19
שינוי טוב...
עלית הרבה מסה כנ"ל גם אחוזי שומן אבל לפי מה שאמרת ואתה כל כך בטוח אז הולך להיות לך גוף קטלני בחיטוב.. בהצלחה

dstyle
07-02-07, 19:01
חיטוב חיטוב מתון וטוב עכשיו אל תמשיך מסה.
בפעם הבאה תשתדל לעלות נקי יותר,נראה טוב חבל שבאדבל בייספס אתה לא פורס תגב כלפי קדימה כי רואים רק ידיים,ידיים טובות אבל נראה פחות מ41 תאמת.
בהצלחה נראה טוב

Moshe
07-02-07, 20:28
יפה אחלה שינוי , בחיטוב שלך תעשה אותו כמה שיותר נכון ואיטי , שלא תאבד חצי ממה שהשגת כי חבל :\
בהצלחה :)

Exhibit
07-02-07, 20:29
באמת נראה כאילו השמנת טיפה.. אבל נראה טוב אחי.
רק תחטב ותראה סוס :]

Lil Wayne
07-02-07, 23:56
אתה טועה, תקרא מאמרים...
לא נשמה...אתה זה שצריך ליקרוא מאמרים...לך ל
t-nation ותתחיל ליקרוא...אם אתה לא מיתחרה גבר אתה סתם עושה עכשיו..עדי, לך להיראות טוב כל השנה ולעלות בימקום לעשות את זה..ואז בחיטוב אתה מאבד מלא מאסת שריר..
אני סך הכל מיתאמן שנה וחודש...ומאז עליתי 35 פאונד...נקי...הכי גבוה שהייתי זה 10 אחוז שומן...בקיץ ירדתי ל6...

Deja Vu
08-02-07, 02:10
לא נשמה...אתה זה שצריך ליקרוא מאמרים...לך ל
t-nation ותתחיל ליקרוא...אם אתה לא מיתחרה גבר אתה סתם עושה עכשיו..עדי, לך להיראות טוב כל השנה ולעלות בימקום לעשות את זה..ואז בחיטוב אתה מאבד מלא מאסת שריר..
אני סך הכל מיתאמן שנה וחודש...ומאז עליתי 35 פאונד...נקי...הכי גבוה שהייתי זה 10 אחוז שומן...בקיץ ירדתי ל6...
קשה לך לרשום בקילוגרמים?לדעתי עם עליתה ככה נקי הייתי יכול לעלות בהרבה יותר עם הייתה עולה קצת בשומן אבל כל אחד והגנטיקה ושיטת האימונים שלו..... תודה לכל המגיבים בינתיים

Dr. Luber
08-02-07, 08:33
קשה לך לרשום בקילוגרמים?לדעתי עם עליתה ככה נקי הייתי יכול לעלות בהרבה יותר עם הייתה עולה קצת בשומן אבל כל אחד והגנטיקה ושיטת האימונים שלו..... תודה לכל המגיבים בינתיים

בפאונד זה כדי שיראה יותר..

ובכלל בן אדם שמתאמן פחות משנתיים צריך לשכוח את המילה "חיטוב". כל השנתיים מסה, מסה, מסה.. ואם בן אדם מודאג מקשר לים ובחורות אז שימצא לעצמו תחביב אחר, סתם בזבוז זמן וכסף

Lil Wayne
08-02-07, 09:20
אז זהו שאתה טועה...הגו, מסוגל לייצר כמות מסויימת של שריר...
ורק שתגע שכמה שאתה נישאר יותר חטוב יוצר קל לעלות בשריר ושאתה משמין אתה תשמין יוצר מלעלות בשריר..

Lil Wayne
08-02-07, 09:21
בפאונד זה כדי שיראה יותר..

ובכלל בן אדם שמתאמן פחות משנתיים צריך לשכוח את המילה "חיטוב". כל השנתיים מסה, מסה, מסה.. ואם בן אדם מודאג מקשר לים ובחורות אז שימצא לעצמו תחביב אחר, סתם בזבוז זמן וכסף
לא לא בשביל שזה יראה יותר...כי זה היחידות שאני מכיר..
אני לא יעביר את זה עכשיו לקילו רק בשבילך..בא לך תעביר אתה לקילו..ומישו אמר שאני מחטב?אני מאסה כל השנה..אבל מאסה נקיה..ממש לא בא לי ליראות כמו תפו"ח אדמה הולך..

Dr. Luber
08-02-07, 12:54
לא לא בשביל שזה יראה יותר...כי זה היחידות שאני מכיר..
אני לא יעביר את זה עכשיו לקילו רק בשבילך..בא לך תעביר אתה לקילו..ומישו אמר שאני מחטב?אני מאסה כל השנה..אבל מאסה נקיה..ממש לא בא לי ליראות כמו תפו"ח אדמה הולך..

אם אתה בכל זאת נמצא בפורום ישראלי תשתדל לכתוב ביחידות שאנו מכירים יותר..

והדרך היחידה לעלות מסה "נקי" - זה סטרוידים. העליה שלך נובעת מהעובדה שלא התאמנת לפני ולכן הגוף "משלים" את מה שהיה חסר לו. עכשיו תראה שתתאמן עוד שנה ותעלה 2-3 קילו בקושי.

ran_z
08-02-07, 13:19
ד"ר לובר שלום לך:jockey:
ברוך הבא לפורום, אהבתי את כל התגובות שלך, דיבור לעיניין.:book:

P-a-n-1-c
08-02-07, 13:55
ד"ר לובר אני לא מסכים איתך.
למה שאתה תראה באיזשהי תקופה במשך השנה מפוצץ נוזלים ושומן? בשביל מה זה טוב? במידה ואתה מתחרה אז כן, אבל אם אתה עושה את זה בשביל הכיף? בשביל מה לך?

SiX PACK
08-02-07, 14:09
למה שאתה תראה באיזשהי תקופה במשך השנה מפוצץ נוזלים ושומן? בשביל מה זה טוב? במידה ואתה מתחרה אז כן, אבל אם אתה עושה את זה בשביל הכיף? בשביל מה לך?

הוא צודק, לכו לקרוא מאמרים... אפשר לעלות רק 2-3 קילו שריר בשנה בצורה הזאת...

Dr. Luber
08-02-07, 17:36

הכיף שלי, וכנראה גם של הרוב פה, זה לראות את הגוף גדל, אז למה לא להאיץ את התהליך?

ד"א, 80% ממשתמשי הסטרוידים(לא בארץ) אפילו לא חושבים להתחרות

Deja Vu
09-02-07, 04:08
אז זהו שאתה טועה...הגו, מסוגל לייצר כמות מסויימת של שריר...
ורק שתגע שכמה שאתה נישאר יותר חטוב יוצר קל לעלות בשריר ושאתה משמין אתה תשמין יוצר מלעלות בשריר..
ברור שלגוף יש הגבלה מסוימת לכמות שריר שהוא יכול לייצר באופן טבעי אבל אני בטוח במאה אחוז שלא מיממשתה את המקסימום ואתה אומר פה שטויות כמה שאתה יותר חטוב יותר קל לעלות במסת שריר בו תסביר לי מה הקשר אך זה הגיוני בכלל יש לך מחקר שמעיד על זה או שגיליתה תתגלית הזאת לבד?

Deja Vu
09-02-07, 04:13
שאני יבין אתה אומר שלא שווה לעלות מלוכלך במידה שאתה לא מתחרה כי זה לא יפה בזמן העלייה או כי התוצאה הסופית פחות טובה?