PDA

צפה בגרסא המלאה : חדש בצ'כונה - איך להתרחב ?

baba
06-02-07, 23:33
היי חבר'ה,
אני מהמושג שאתם לא כל-כך אוהבים לקרוא כאן ממה שהבנתי: "שחיף בעיצומו" נכון להיום.
ושאני אומר שחיף... אז אני מתכוון לסופר-שחיף (לא מתגאה, רק מבהיר את הנקודה).

לפני כארבעה חודשים בערך התחלתי לאכול מסודר
אבל לפני-כן לא אכלתי מסודר מימיי, עד לפני ארבעה חודשים, נתקלתי במאמרים כאן התחלתי לאכול מסודר יותר.
כיום אני אוכל הרבה מאוד יחסית למה שאכלתי, אני אוכל כל 3 שעות, מינימום של 4 ארוחות ביום (לפעמים יותר)

אני מתאמן בבית (עם מכשיר כושר ומשקולות), רק היום התקנתי לי גם מכשיר למתח.

אז ככה, מלבד זאת שאני כולי רזה כמו... קיצר שחיף, גנים על-הפרצוף, אני מאוד מאוד צר.
עצמות קטנות, קיצר... גוף של ילד.

מאז שהתחלתי לאכול עליתי עוד 3 קילו, וזהו... מאז נעצרתי, אני אוכל אותו הדבר, עושה אותם אימונים, מה שאני יכול כמובן, אבל המשקל לא זז יותר.

שאלתי היא כזו,
האם גוף של בנאדם צר (הכוונה מבנה עצמות צר) יכול להתרחב ?
אני לא מבין בזה לכן אני מתיעץ אתכם, עד היום לא עשיתי מתח, אמרו לי תעשה מתח תתרחב !
האם זה נכון ? אני יודע שיש את העניין של הגב בצורת משולש וזה נראה טוב יותר מגוף ישר כמו סרגל.
וזו המטרה שלי, להתרחב.

יתכן ומחר או מחרותיים אני ארכוש אבקה (גיינר המליצו לי) שתיהיה בנוסף למה שאני אוכל ואז אולי אוכל להרוויח עוד איזה קילו, או שניים (הלוואי שיותר, אבל אין לי מושג)

אני חייב לציין שאחרי אימון הגוף שלי מתנפח ברמה שאני לא מזהה אותו, וזה היה לי מוזר בהתחלה, אז אולי בכל זאת יש תקווה ?

אני יודע שאתם עכשיו תמותו מצחוק בגלל הנתונים, תשתדלו לצחוק בלב, כי אני אבכה, סתם, אבל זו המציאות:

גובה: 1.67 ס"מ
משקל: 50 ק"ג

מצטער שבלבלתי לכם ת'מוח, אשמח לשמוע משחיפים (מאוד) לשעבר שגדלו בצורה משמעותית, ובכלל מאנשים עם נסיון.

תודה לכולם, יש לכם אחלה של פורום !

Bullet
06-02-07, 23:35
אלו נתונים לא כאלו גרועים, תאכל יותר ותשנה תוכנית אימונים.

רן Z מהפורום הזה אומר שהיה שחיף בעבר וכיום הוא... טוב הרבה פחות שחיף (20 קג יותר)

oR1515
06-02-07, 23:35
תאכל טוב, תגדל...
אבל מבנה עצמות אני לא חשוב שאפשר לשנות אבל ברגע שתגדל יכול להיות שזה ישנתה

Arielp
06-02-07, 23:38
אחי - עם קצת רצון וקצת יכולת גם פיל יכול לזיין תרנגולת!

או בתרגום - הכי חשוב זה שיש לך מוטיבציה ורצון "להתרחב"! כאחד שעלה בערך 7-10 קילו בכמה חודשים כש90% מהעלייה זה שריר, אני אומר לך לא לוותר! תמשיך להתאמן 2-3-4 בשבוע כמה שצריך, עם תוכנית מסודרת, עם תזונה נכונה, ואני אישית עליתי בלי שום תוסף מזון, אבל זה החלטה שלך אם להשתמש או לא.
יום ראשון קניתי קריאטין ווואלה היום הרגשתי את זה טוב מאוד באימון וכמה שזה עוזר, אבל זה לא חובה.

לכל אחד יש סיכוי! פשוט תמיד צריך להרים את הראש למעלה ולהסתכל על התוצאות ולשאוף ליותר!

אז אני מאחל לך בהצלחה מכל הלב! ונראה עוד כמה חודשים שור זועם!

מתן18
06-02-07, 23:44
היי חבר'ה,
אני מהמושג שאתם לא כל-כך אוהבים לקרוא כאן ממה שהבנתי: "שחיף בעיצומו" נכון להיום.

אבל לפני-כן לא אכלתי מסודר מימיי, עד לפני ארבעה חודשים, נתקלתי במאמרים כאן התחלתי לאכול מסודר יותר.
כיום אני אוכל הרבה מאוד יחסית למה שאכלתי, אני אוכל כל 3 שעות, מינימום של 4 ארוחות ביום (לפעמים יותר)

אז ככה, מלבד זאת שאני כולי רזה כמו... קיצר שחיף, גנים על-הפרצוף, אני מאוד מאוד צר.

מאז שהתחלתי לאכול עליתי עוד 3 קילו, וזהו... מאז נעצרתי, אני אוכל אותו הדבר, עושה אותם אימונים, מה שאני יכול כמובן, אבל המשקל לא זז יותר.

שאלתי היא כזו,
אני לא מבין בזה לכן אני מתיעץ אתכם, עד היום לא עשיתי מתח, אמרו לי תעשה מתח תתרחב !
האם זה נכון ? אני יודע שיש את העניין של הגב בצורת משולש וזה נראה טוב יותר מגוף ישר כמו סרגל.
וזו המטרה שלי, להתרחב.

יתכן ומחר או מחרותיים אני ארכוש אבקה (גיינר המליצו לי) שתיהיה בנוסף למה שאני אוכל ואז אולי אוכל להרוויח עוד איזה קילו, או שניים (הלוואי שיותר, אבל אין לי מושג)

אני חייב לציין שאחרי אימון הגוף שלי מתנפח ברמה שאני לא מזהה אותו, וזה היה לי מוזר בהתחלה, אז אולי בכל זאת יש תקווה ?

אני יודע שאתם עכשיו תמותו מצחוק בגלל הנתונים, תשתדלו לצחוק בלב, כי אני אבכה, סתם, אבל זו המציאות:

מצטער שבלבלתי לכם ת'מוח, אשמח לשמוע משחיפים (מאוד) לשעבר שגדלו בצורה משמעותית, ובכלל מאנשים עם נסיון.

גבר אל תתבאס לא כולנו פה ענקיים כמו שאתה מתאר לעצמך,אני למשל שוקל כולה 3 קילו מעלייך(בגלל פציעה הפסקתי להתאמן) אגב אם המכשיר שציינת נוא מולטיטריינר ניחא,אם לא מוטב שתרשם למכון,במיוחד אם אתה רוצה לגדול ממש(למרות שגם בבית זה אפשרי)

בהצלחה.

baba
07-02-07, 00:12
תודה על התגובות אנשים, אתם נותנים המון מוטיביציה !

אני בנאדם שמתמיד, המכשיר שיש לי זה משהו יחסית ישן קניתי ב 1999 אני חושב, אבל יש לי שם ספספל מתכוונן אז אני עושה חזה בשכיבה, אולי אני צריך גם בישיבה כי אני רוצה לבנות את הקו התחתון של החזה, אני לא בטוח שזה מה שיבנה את החלק... היום החזה שלי נפוח מעט (בהשוואה לשחיף) בצורה כללית, ולא ממש קיבל צורה בחלק התחתון שלו כלומר עיצוב החזה.
החזה נראה לי הדבר היחידי שממש ראיתי אצלי שינוי (הייתי פעם שטוח כמו דיקט) היום אני ...סתם שחיף עם קצת חזה אבל רואים שינוי.

פשוט התבאסתי שמאז שעליתי 3 קילו אני תקוע, לא עולה.
עדין מתאמן (מינימום 3 פעמים בשבוע, ולפעמים 4, שבוע שעבר במקרה יצא אפילו 5 פעמים בפוקס).

אני לא יודע איך למדוד אחוזי שומן אבל אני מניח שאני... במינוס (אני חייב להם).
ושמתי לב שאחרי אימון השרירים ממש יוצאים החוצה וקל לראות תוצאות, זה הדבר היחידי שממש מדרבן אותי להמשיך, פשוט מציק לי שני דברים:
שאני לא מתרחב חלק באשמתי מודה, לא עשיתי מתח... ולא שום תרגיל לגב עד היום. אבל בתאכלס אני לא חושב שאני יכול פיסית להתרחב כי מבנה עצמות זה משהו שלא נראה לי יכול להמתח...

מישהו כאן ..שחיף לשעבר שהיה מתקשה לאכול, ולבסוף סידר ארוחות, אימונים... וגדל ?
...מסקרן אותי לשמוע מנסיונכם, אני אתן צ'אנס לאבקת גיינר.. השאלה היא אם זה בכלל יעלה אותי (כמובן כתוספת למה שאני אוכל ולא כתחליף, ברור שצריך לאכול המון המון המון ולהתאמן חזק)

בכל מקרה, תודה ענקית לכולכם על התגובות הזריזות ועל המוטיבציה !

Arielp
07-02-07, 00:18
תודה על התגובות אנשים, אתם נותנים המון מוטיביציה !

אני בנאדם שמתמיד, המכשיר שיש לי זה משהו יחסית ישן קניתי ב 1999 אני חושב, אבל יש לי שם ספספל מתכוונן אז אני עושה חזה בשכיבה, אולי אני צריך גם בישיבה כי אני רוצה לבנות את הקו התחתון של החזה, אני לא בטוח שזה מה שיבנה את החלק... היום החזה שלי נפוח מעט (בהשוואה לשחיף) בצורה כללית, ולא ממש קיבל צורה בחלק התחתון שלו כלומר עיצוב החזה.
החזה נראה לי הדבר היחידי שממש ראיתי אצלי שינוי (הייתי פעם שטוח כמו דיקט) היום אני ...סתם שחיף עם קצת חזה אבל רואים שינוי.

פשוט התבאסתי שמאז שעליתי 3 קילו אני תקוע, לא עולה.
עדין מתאמן (מינימום 3 פעמים בשבוע, ולפעמים 4, שבוע שעבר במקרה יצא אפילו 5 פעמים בפוקס).

אני לא יודע איך למדוד אחוזי שומן אבל אני מניח שאני... במינוס (אני חייב להם).
ושמתי לב שאחרי אימון השרירים ממש יוצאים החוצה וקל לראות תוצאות, זה הדבר היחידי שממש מדרבן אותי להמשיך, פשוט מציק לי שני דברים:
שאני לא מתרחב חלק באשמתי מודה, לא עשיתי מתח... ולא שום תרגיל לגב עד היום. אבל בתאכלס אני לא חושב שאני יכול פיסית להתרחב כי מבנה עצמות זה משהו שלא נראה לי יכול להמתח...

מישהו כאן ..שחיף לשעבר שהיה מתקשה לאכול, ולבסוף סידר ארוחות, אימונים... וגדל ?
...מסקרן אותי לשמוע מנסיונכם, אני אתן צ'אנס לאבקת גיינר.. השאלה היא אם זה בכלל יעלה אותי (כמובן כתוספת למה שאני אוכל ולא כתחליף, ברור שצריך לאכול המון המון המון ולהתאמן חזק)

בכל מקרה, תודה ענקית לכולכם על התגובות הזריזות ועל המוטיבציה !

חחח הרגת אותי אחוזי שומן במינוס...

שמע, הקטע שהשרירים יוצאים החוצה אחרי אימון זה ברור הרי השריר מתאמץ והוא "מתנפח", ובעצם כשכואב לך השריר אחרי אימון זה אומר שנהרסו תאי שריר וזה דבר טוב, ולמה? כי בלילה כשאתה יושן, השריר בונה את עצמו טוב יותר מהמזון שאתה אוכל (בגלל זה חשוב לשמור על תזונה נכונה), וכך גדלה בעצם מסת השריר בהכי פשטות שאפשר.

אז בשביל לעלות משקל או יותר נכון מסת שריר עליך לתת כל אימון 100% ומעלה עד שאתה מרגיש שהשרירים שלך מתפוצצים, ולאכול נכון על מנת שהשריר יקבל את החלבונים והפחמימות וכל הויטמינים שהוא צריך על מנת "לרפא" את עצמו בצורה טובה יותר.

מקווה שעזרתי לך במשהו והייתי מציע לך ללכת לפגישת יעוץ עם גיל גרנות - הוא בונה לך תכנית אימונים ו"משטר זלילה" וכל שאלה שתרצה תוכל לשאול אותו, ואם תתמיד - תראה תוצאות מהר מאוד!

baba
07-02-07, 00:25

שמע, הקטע שהשרירים יוצאים החוצה אחרי אימון זה ברור הרי השריר מתאמץ והוא "מתנפח", ובעצם כשכואב לך השריר אחרי אימון זה אומר שנהרסו תאי שריר וזה דבר טוב, ולמה? כי בלילה כשאתה יושן, השריר בונה את עצמו טוב יותר מהמזון שאתה אוכל (בגלל זה חשוב לשמור על תזונה נכונה), וכך גדלה בעצם מסת השריר בהכי פשטות שאפשר.

אז בשביל לעלות משקל או יותר נכון מסת שריר עליך לתת כל אימון 100% ומעלה עד שאתה מרגיש שהשרירים שלך מתפוצצים, ולאכול נכון על מנת שהשריר יקבל את החלבונים והפחמימות וכל הויטמינים שהוא צריך על מנת "לרפא" את עצמו בצורה טובה יותר.

מקווה שעזרתי לך במשהו והייתי מציע לך ללכת לפגישת יעוץ עם גיל גרנות - הוא בונה לך תכנית אימונים ו"משטר זלילה" וכל שאלה שתרצה תוכל לשאול אותו, ואם תתמיד - תראה תוצאות מהר מאוד!

חחחחח כן הקצנתי קצת "במינוס" העיקר שהנקודה הובהרה :laugh:
עזרת לי מאוד, אני אראה מה קורה עם עצמי בזמן הקרוב... מקווה שיהיה שינוי כלשהו... אני מאלו שרואים שעלו קילו אחד... אני מתלהב שבוע שלם כאילו זכיתי בכסף... מה שמוזר זה שמאז שעליתי, אני לא יורד חזרה אז אני מניח שעליתי בשריר (השאלה איפה השרירים האלו מסתתרים כי לא ממש רואים אצלי).

שוב תודה !

SuzukiR
07-02-07, 00:32
הודעה ממני שחיף מת לשעבר ואני הייתי במצב יותר גרוע ממך

שהתחלתי להיתאמן הייתי מטר 75 על 52 קילו לאחר 4 חודשים של אימון שראיתי שאני לא מיתקדם החלטתי לקחת תצעד הנוסף ללכת לגיל גרנות שקראתי פה באתר תותח !
ללכת אליו היה קשה כי א המרחק עצום3 שעות נסיעה ורכבת וניסעות וכל החרטא הזה

ב ההורים לא ממש תמכו המשפחה לא ממש קיבלה כיאלו מה אתה נוסע עד לתל איבב בשביל תזנואי ועוד לשלם לו?!!? כיאלו מה נפלתה על הראש אבל אני החלטתי והתמיד
שהגעתי לגיל הייתי 57 58 לאחר 4 חודשים שהיתאמנתי לבד ולא ממש היתקדמתי !

כרגע לאחר בדיוק 4 חודשים אני כימאט 70 עליתי בהרבה מסת שריר אני ביכלל לא שחיף כבר
לא סוס אבל בהחלט לא שחיף ובעיתיד אם עבודה מקווה להיות סוס

ואחי נישבע לך ההחלטה הכי טובה של החיים שלי הייתה לקחץ תמאמץ ולהוכיח לכולם שאני מסוגל
היתמדתי באימונים אכלתי איך שגיל אמר לי והכל וואלה הצלחתי אני עדיין רחוק מהמטרה שלי אבל מי אמר שזה יהיה קל?

אח שלי אל תפחד להשקיע!
אם אתה לא הולך לגיל תיתיעץ פה בנוגע למה לאכול ומה המטרות שלך בנוגע לאיך להיתאמן
יש פה תותחים כמו עידן מנהל הפורום שיכול לעזור לך בבניה של תפריט ומערכת אימונים

סך הכל אחי בהצלחה
ויאללה לעבודה!!:diractor:

baba
07-02-07, 00:39
הודעה ממני שחיף מת לשעבר ואני הייתי במצב יותר גרוע ממך

שהתחלתי להיתאמן הייתי מטר 75 על 52 קילו לאחר 4 חודשים של אימון שראיתי שאני לא מיתקדם החלטתי לקחת תצעד הנוסף ללכת לגיל גרנות שקראתי פה באתר תותח !
ללכת אליו היה קשה כי א המרחק עצום3 שעות נסיעה ורכבת וניסעות וכל החרטא הזה

ב ההורים לא ממש תמכו המשפחה לא ממש קיבלה כיאלו מה אתה נוסע עד לתל איבב בשביל תזנואי ועוד לשלם לו?!!? כיאלו מה נפלתה על הראש אבל אני החלטתי והתמיד
שהגעתי לגיל הייתי 57 58 לאחר 4 חודשים שהיתאמנתי לבד ולא ממש היתקדמתי !

כרגע לאחר בדיוק 4 חודשים אני כימאט 70 עליתי בהרבה מסת שריר אני ביכלל לא שחיף כבר
לא סוס אבל בהחלט לא שחיף ובעיתיד אם עבודה מקווה להיות סוס

ואחי נישבע לך ההחלטה הכי טובה של החיים שלי הייתה לקחץ תמאמץ ולהוכיח לכולם שאני מסוגל
היתמדתי באימונים אכלתי איך שגיל אמר לי והכל וואלה הצלחתי אני עדיין רחוק מהמטרה שלי אבל מי אמר שזה יהיה קל?

אח שלי אל תפחד להשקיע!
אם אתה לא הולך לגיל תיתיעץ פה בנוגע למה לאכול ומה המטרות שלך בנוגע לאיך להיתאמן
יש פה תותחים כמו עידן מנהל הפורום שיכול לעזור לך בבניה של תפריט ומערכת אימונים

סך הכל אחי בהצלחה
ויאללה לעבודה!!:diractor:

תודה אחי ! זה נותן המון מוטיביציה !
כשאני רואה אצלי התקדמות קטנה אז זה מדרבן אותי.
כי אני הייתי (עד לפני ארבעה חודשים) בנאדם שמסוגל לא לאכול כלום כל היום, זה לא היה מפריע לי בכלל, ואם הייתי צריך לאכול אז בחיים לא הייתי מסיים מהצלחת.
היום, אני יושב עם חברים נגיד, הם נבהלים: " רק אל תנגוס בנו ימורעב ! " כי כנראה הגוף שלי התרגל לאכול יותר, בממוצע של כל 3 שעות.

מישהו כאן יכול להמליץ על אימון בסיסי מבחינת סטים/חזרות בעניין של המתח וה... טוב אני לא בטוח איך קוראים לתרגיל הזה פעם היינו קוראים לזה " וינץ' קידמי/אחורי " Pull-up אני חושב, כי אני מעוניין להכנס לזה החל ממחר ולתת בראש ! השאלה כמה סטים, חזרות, וכמה פעמים בשבוע לעשות, והפסקות ?

בכלל כל טיפ יהיה סבבה לגמרי, אז תודה מראש !

Arielp
07-02-07, 00:42
מישהו כאן יכול להמליץ על אימון בסיסי מבחינת סטים/חזרות בעניין של המתח וה... טוב אני לא בטוח איך קוראים לתרגיל הזה פעם היינו קוראים לזה " וינץ' קידמי/אחורי " Pull-up אני חושב, כי אני מעוניין להכנס לזה החל ממחר ולתת בראש ! השאלה כמה סטים, חזרות, וכמה פעמים בשבוע לעשות, והפסקות ?

יש באתר הראשי מאמרים ותכניות אימונים לדוגמא, תעבור שם על החומר אולי גם תלמד משהו :)

SuzukiR
07-02-07, 00:42
כי אני הייתי (עד לפני ארבעה חודשים) בנאדם שמסוגל לא לאכול כלום כל היום, זה לא היה מפריע לי בכלל, ואם הייתי צריך לאכול אז בחיים לא הייתי מסיים מהצלחת.
היום, אני יושב עם חברים נגיד, הם נבהלים: " רק אל תנגוס בנו ימורעב ! " כי כנראה הגוף שלי התרגל לאכול יותר, בממוצע של כל 3 שעות.

אישית אני ממליץ לך הטיפ הכי טוב שלי
לך לגיל גרנות :)

וכן אני עכש אוכל מלאאאאא
וגם אני יכלתי לא לאכול כלום עכשיו אין מצב אני מפסיד ארוחה!

baba
07-02-07, 00:45
אפילו עוד שאלה קטנה שמבלבלת אותי.
פעם אמרו לי:
תעשה את החזרות מהר, על משקלים שאתה "יכול לסחוב" ו-4 סטים.
אחרי זה אמרו לי:
" מה פתאום, תעשה 3 סטים, ממוצע של 8 - 12 חזרות, תלוי מה, על משקלים שקשה לך איתם יחסית.

מה מומלץ ? (אין לי הרבה כוח נכון להיום, אני מרים משקלים יחסית קלים)

האם לעבוד בחזרות, מהר ? לאט ? זה משנה ? ...המלצות יהיו אחלה אפילו אם זה לגבי תרגילים ספציפיים (למרות שאני לא מתמצא בשמות של התרגילים, זה נשמע כמו סינית לפעמים שאתם רושמים קיצורים באנגלית וכל מיני.. אז תהיו בבקשה ברורים לעולה (במשקל) חדש שכמוני.

תודה

baba
07-02-07, 00:46
למרות שזה ישמע לכם מגוחך... הסיבה ששאלתי כאן היא לא בגלל שלא קראתי את המאמרים (כי כן קראתי) אבל זה מעט בילבל אותי (בחלקים מסויימים כמובן לא בהכל) ורציתי לדעת מנסיון של אנשים בתאכלס, כי זה פחות "כללי" זה יותר ספציפי.

- Idan -
07-02-07, 00:49

אתה אמרת הרבה לא נכונים. אני הבנתי שניסית להעביר לו את המסר ככה על קצה המזלג, אבל בכל זאת כדי שלא יהיו אי הבנות:
1. מה שגורם לשריר "להתנפח" בזמן אימון זאת זרימת דם מוגברת לשרירים.
2. אם התכוונת לכאב שמרגישים ממש בזמן האימון, אז זה סך הכל כאב של שחרור חומצות חלב בשריר. לא מעיד דבר על הרס של סיבי שריר.
אם התכוונת לכאב שמרגישים כיום-יומיים לאחר האימון (DOMS), הכאב נובע מדלקת בשריר כתוצאה מאימון אינטנסיבי מידי שלא התבצע בהעמסה הדרגתית. זה נכון שמדובר בפירוק הקשרים בחלבוני הכיווץ בשריר, אבל איך שאמרת את זה, יכול לגרום לו להבין שהכאב הזה חייב להופיע אחרי כל אימון כדי שהשריר יגדל - מה שכמובן לא נכון.
3. השריר בונה את עצמו במשך כל היום ולא רק בלילה.
4. לא חייבים לתת אימון "100% ומעלה עד שהשרירים מתפוצצים", והדבר לא רצוי במיוחד בשביל מתאמנים מתחילים. בפעם ה-1000, פאמפ באימון הוא לא תנאי הכרחי לגדילה. אימון באינטנסיביות של 85%-95% יהיה עדיף ברוב המקרים על פני 100%.

gman
07-02-07, 01:22
בשביל להיראות "רחב" לדעתי חשוב גם לפתח כתפיים.
לדעתי אתה צריך ללמוד עוד קצת על קבוצות השרירים בגוף. :1eye:

- Idan -
07-02-07, 02:42
baba,

אתה אמרת שאתה 4 חודשים מתאמן אותו דבר ואוכל אותו דבר. אולי דווקא כאן הבעיה.
אתה מנהל מעקב אחר התזונה שלך? אם לא, אני ממליץ להתחיל. יהיה לך הרבה יותר קל בצורה כזאת לראות איפה אתה עושה טעות או מה לא בסדר במה שאתה עושה, שגורם לך להשאר באותו משקל.
אמרת שעלית 3 קילו במשך 4 חודשים. מתי בעצם נעצרת? כי 3 קילו ל-4 חודשים אני אגיד לך את האמת, זה יחסית מעט. מתאמנים מתחילים ובמיוחד רזים בדרך כלל עולים הרבה יותר מהר במשקל. ההשערה הראשונה והכי הגיונית שאני יכול להעלות היא שאתה לא צורך מספיק קלוריות כרגע. בגלל זה גם הצעתי שתבצע מעקב אחר התזונה, ככה תהיה לך ביקורת מלאה מתי אתה צריך לעלות קלוריות ובכמה.

דבר שני, לגבי האימונים.
אתה מצליח לשפר את משקלי העבודה שלך? תזכור שהשריר גדל רק בעקבות עומס שהוא לא רגיל אליו. לכן אתה חייב לשאוף לשפר כל הזמן את משקלי העבודה.

דבר שלישי, אמרת שאתה לא עבדת עד עכשיו על הגב ואני מניח שגם לא על הרגליים. גב ורגליים הם שני חלקים מאוד גדולים בגוף. גדילה שלהם מאוד תתרום למשקל הכללי של הגוף. לכן סביר להניח שאם (סתם דוגמא) תעבוד רק על היד הקדמית, אפילו אם השריר יגדל באופן משמעותי, הוא לא ישפיע הרבה על משקל הגוף. אז תדאג לעבוד כל הגוף, ולא להזניח רגליים! :-)

מבנה עצמות אי אפשר לשנות כמו שאני מניח שכבר אמרו פה, אבל אפשר בהחלט "להרחיב" את הגב ואת החזה, מה שיתן גם אשליה לכתפיים רחבות. מתח זה תרגיל מצוין. ביקשת עצה לגבי אימון, אז אם אתה עובד על כל הגוף באימון אחד 3 פעמים בשבוע, אני ממליץ על 3 סטים של 10 חזרות כל אימון. אם אתה לא מסוגל לבצע 10 חזרות, אלא (סתם דוגמא) - 5, תעשה 5-6 סטים של 5. העיקר שתשמור על אותו סך חזרות של 25-30 חזרות (3x10=30, 5x5=25). כשאתה מרגיש שהמתח הופך להיות קצת יותר קל, אז תעשה עוד קצת חזרות, או אם יש לך אפשרות, תקשור עליך משקולת כדי להוסיף התנגדות.

שאלת לגבי שחיפים לשעבר... כן גם אני אחד מהם. מיד אחרי שסיימתי לקרוא את "המדריך המלא לעלייה במסה" כאן באתר הראשי, רצתי למטבח והתחלתי לבדוק כל מוצר כמה קלוריות, פחמימות, חלבונים ושומנים הוא מכיל. בניתי לעצמי תוכנית אימונים מסודרת, תפריט מסודר והתוצאות לא אחרו להגיע.

אגב, יצא לך לבדוק כמה קלוריות אתה צורך כרגע?

baba
07-02-07, 05:58
baba,

אתה אמרת שאתה 4 חודשים מתאמן אותו דבר ואוכל אותו דבר. אולי דווקא כאן הבעיה.
אתה מנהל מעקב אחר התזונה שלך? אם לא, אני ממליץ להתחיל. יהיה לך הרבה יותר קל בצורה כזאת לראות איפה אתה עושה טעות או מה לא בסדר במה שאתה עושה, שגורם לך להשאר באותו משקל.
אמרת שעלית 3 קילו במשך 4 חודשים. מתי בעצם נעצרת? כי 3 קילו ל-4 חודשים אני אגיד לך את האמת, זה יחסית מעט. מתאמנים מתחילים ובמיוחד רזים בדרך כלל עולים הרבה יותר מהר במשקל. ההשערה הראשונה והכי הגיונית שאני יכול להעלות היא שאתה לא צורך מספיק קלוריות כרגע. בגלל זה גם הצעתי שתבצע מעקב אחר התזונה, ככה תהיה לך ביקורת מלאה מתי אתה צריך לעלות קלוריות ובכמה.

דבר שני, לגבי האימונים.
אתה מצליח לשפר את משקלי העבודה שלך? תזכור שהשריר גדל רק בעקבות עומס שהוא לא רגיל אליו. לכן אתה חייב לשאוף לשפר כל הזמן את משקלי העבודה.

דבר שלישי, אמרת שאתה לא עבדת עד עכשיו על הגב ואני מניח שגם לא על הרגליים. גב ורגליים הם שני חלקים מאוד גדולים בגוף. גדילה שלהם מאוד תתרום למשקל הכללי של הגוף. לכן סביר להניח שאם (סתם דוגמא) תעבוד רק על היד הקדמית, אפילו אם השריר יגדל באופן משמעותי, הוא לא ישפיע הרבה על משקל הגוף. אז תדאג לעבוד כל הגוף, ולא להזניח רגליים! :-)

מבנה עצמות אי אפשר לשנות כמו שאני מניח שכבר אמרו פה, אבל אפשר בהחלט "להרחיב" את הגב ואת החזה, מה שיתן גם אשליה לכתפיים רחבות. מתח זה תרגיל מצוין. ביקשת עצה לגבי אימון, אז אם אתה עובד על כל הגוף באימון אחד 3 פעמים בשבוע, אני ממליץ על 3 סטים של 10 חזרות כל אימון. אם אתה לא מסוגל לבצע 10 חזרות, אלא (סתם דוגמא) - 5, תעשה 5-6 סטים של 5. העיקר שתשמור על אותו סך חזרות של 25-30 חזרות (3x10=30, 5x5=25). כשאתה מרגיש שהמתח הופך להיות קצת יותר קל, אז תעשה עוד קצת חזרות, או אם יש לך אפשרות, תקשור עליך משקולת כדי להוסיף התנגדות.

שאלת לגבי שחיפים לשעבר... כן גם אני אחד מהם. מיד אחרי שסיימתי לקרוא את "המדריך המלא לעלייה במסה" כאן באתר הראשי, רצתי למטבח והתחלתי לבדוק כל מוצר כמה קלוריות, פחמימות, חלבונים ושומנים הוא מכיל. בניתי לעצמי תוכנית אימונים מסודרת, תפריט מסודר והתוצאות לא אחרו להגיע.

אגב, יצא לך לבדוק כמה קלוריות אתה צורך כרגע?

תגובה מצויינת ומאוד נכונה לגביי, אני אתאר בערך מה אני אוכל כל יום כי אין לי מושג כמה קלוריות זה שווה, וצדקת אני לא התאמנתי רגליים וגב בכלל.
לגבי מתח, אם הבנתי נכון, לעשות כמה שיותר כשהידיים פתוחות (רחבות מן הכתפיים) ?

אז כמו שאמרתי כבר, כל שלוש שעות, (לפעמים כל שעתיים וחצי) אני אוכל ארוחה מלאה (פירוט מיד מגיע) בגדול יוצא שאני אוכל מינימום 4 ארוחות ביום, אבל לפעמים יותר. (כמה שיותר יותר סבבה מבחינתי).

פירוט:
בוקר: 4 פרוסות לחם (לחם פרוס, קל) כלומר 2 סנדוויצ'ים עם: חומוס, או גבינה לבנה, או ממרח שוקולד, סלט טונה, אבוקדו, (אני מגוון כל פעם משהו אחר שלא ישעמם לי)

צהריים: פאסטה עם שניצלים או פירה עם שניצלים (לשירוגין צהריים וערב) + סלט ירקות (מורכב מעגבניות, גמבה, בצל, מלפפון מתוק, חסה, שמן זית, לימון).

אחרי צהריים: 4 פרוסות לחם (חומוס, או גבינה לבנה, או ממרח שוקולד, סלט טונה,אבוקדו)

ערב: פאסטה עם שניצלים או פירה עם שניצלים (לשירוגין צהריים וערב)

ולפני השינה(ארוחה מס' 5, אם יש מקום בבטן): 4 פרוסות לחם (חומוס, או גבינה לבנה, או ממרח שוקולד,סלט טונה, אבוקדו)

יש לציין שאני משתדל לא לגעת בדברים כמו "ממרח שוקולד" וכאלה, אבל לפעמים אני מרגיש שמשעמם לי לחזור על אותו האוכל כשזה נוגע ללחם (פעם לא הייתי מסוגל לאכול לחם כי זה היה משביע אותי רק מלהסתכל.
בנוסף יש לציין שלפעמים (לא תמיד, רק שיש מקום בבטן) בין הארוחות אני אוכל שטויות:
מוס שוקולד, או מעדן, חטיפים, פירות, ירקות שוקולד קוביות (פרה של עלית, רק לפני אימון, כי אני משתדל לא לאכול שטויות בגדול), אני לא טוען שפירות זה שטויות... פשוט אני לא תמיד אוכל פירות.

המליצו לי להוסיף קורנפלקס לארוחות הבוקר, מנה גדושה עם חלב.
השאלה שלי האם אפשר להוסיף את אבקת הגיינר בצירוף הארוחה של הקורנפלקס ?

ועוד משהו, מתי בכלל אני צריך לאכול/לשתות את הגיינר ? לפני אימון ? אחרי ? כמה פעמים ביום ?

מישהו יודע מנסיונו ומוכן להגיד לי בבקשה ?

תודה ענקית !!!
מצטער על המליון ואחת שאלות.

Yoshi-Moto
07-02-07, 06:35
שמע ממה שאני מבין בתזונה וזה לא הרבה אפשר לראות שארוחת הבוקר שלך עם הפנים..

המלצה שלי(אני עושה את זה כל בוקר)-חביתה מ2 ביצים, 2/ 4 פרוסות לחם +צ'יריוס עם חלב ושיבול שועל.

עוד דבר.... אין לך שומנים איכותיים בארוחה... קח בצהריים ובערב כף שמן זית(בכל אחת מהארוחותת ולפני השינה חופן אגוזי מלך.

עוד דבר... אין לך פירות וירקות בארוחה, תאכל לדוגמא בבוקר סתפוח לפני העבודה, לפני האימון תפוח בכל זמן שאתה מרגיש שאפשר להכניס...(בננה אחרי אימון זה מומלץ), בכל מקרה בשלב כלשהו יכנס לך להרגל כל פעם בדרך לעבודה תיקח לך איזה תפוח או משהו כזה..

מקווה שעזרתי... לא מבין הרבה בתזונה....

עוז20
07-02-07, 07:19
בתור אחד עם אותם נתונים חוץ מהגיל זה אפשרי מאוד לעלות כמה קילו טובים ולהגיע למשקל הרצוי!

baba
07-02-07, 07:33
בתור אחד עם אותם נתונים חוץ מהגיל זה אפשרי מאוד לעלות כמה קילו טובים ולהגיע למשקל הרצוי!

גבר, אם זה אתה בתמונה אצלך בהודעה... אז הלואי שהייתי "שחיף" כמוך חחחחחחחח

יש לך עיצות ? איך עלית ? תפריט ? אימון ? בכלל כל טיפ יהיה אחלה !

baba
07-02-07, 07:36
שמע ממה שאני מבין בתזונה וזה לא הרבה אפשר לראות שארוחת הבוקר שלך עם הפנים..

המלצה שלי(אני עושה את זה כל בוקר)-חביתה מ2 ביצים, 2/ 4 פרוסות לחם +צ'יריוס עם חלב ושיבול שועל.

עוד דבר.... אין לך שומנים איכותיים בארוחה... קח בצהריים ובערב כף שמן זית(בכל אחת מהארוחותת ולפני השינה חופן אגוזי מלך.

עוד דבר... אין לך פירות וירקות בארוחה, תאכל לדוגמא בבוקר סתפוח לפני העבודה, לפני האימון תפוח בכל זמן שאתה מרגיש שאפשר להכניס...(בננה אחרי אימון זה מומלץ), בכל מקרה בשלב כלשהו יכנס לך להרגל כל פעם בדרך לעבודה תיקח לך איזה תפוח או משהו כזה..

מקווה שעזרתי... לא מבין הרבה בתזונה....

הארוחת בוקר שלך נשמעת משביעה יותר ממה שאני מדמיין, אני לא חושב שאני יכול לטחון על-הבוקר כזו כמות, אבל אני אנסה, נדמה לי שזה יעשה הבדל כלשהו, חייב !

יש בעיה שאני שונא בננות... איזה מבאס ואני יודע שזה חובה בגלל החלבונים, אבל אני ממש נגעל מטעם של בננה (אם זה פרי ואם זה שתייה, פשוט לא אוהב ת'טעם)... אני מקווה שבגיינר יהיה מה שישלים את החסר בקטע הזה... מקווה מאוד.

עוד שאלה מנסיונך האישי כמובן.
אתה אוכל ארוחה, אתה נח (כלומר לא מתאמן ישר אחרי אוכל) שעה לפני אימון ? או אוכל וישר רץ להתאמן ?
ואחרי האימון אתה ישר הולך לאכול ? או נח... אני מנסה להבין מתי לאכול בהשוואה לאימון של אחרי ולפני כי במאמרים זה רק בילבל אותי, אשמח אם תגיד לי מנסיון אישי מה אתה עושה יהיה נייס !

תודה על התגובה !

ran_z
07-02-07, 10:50
אלו נתונים לא כאלו גרועים, תאכל יותר ותשנה תוכנית אימונים.

רן Z מהפורום הזה אומר שהיה שחיף בעבר וכיום הוא... טוב הרבה פחות שחיף (20 קג יותר)

איי איי איי ,23 קילו יותר אני מבקש! :mushy:
לולא כל המחלות חורף האלה שתפסו אותי אחד אחרי השני ההיתי מצליח להרביץ עוד איזה 8-9 קילו בשקט:( ,,,לא חשוב אבל מקסימום פעם אחרת :sbb4:

baba
07-02-07, 13:51
מחר אני צריך לקבל את ה- Perfect 3000

- אם הבנתי נכון, להשתמש בה על-הבוקר (עם הארוחה ? או בלי קשר, בנפרד כתוסף ?)
- מיד אחרי אימון.
- ולפני שינה ?

כלומר 3 פעמים ביום ואני מקבל מה שנקרא... 3,000 קלוריות "בונוס" בלי קשר לכל הארוחות שאני טוחן ?

...אשמח להערות או טיפים בקשר לגיינר, כי אני לא ממש יודע איך להשתמש...
ולכן שאלתי.

* יש למישהו השערה אפילו גסה, כמה אני יכול להעלות בחודש בעזרת הגיינר הזה ?

Yoshi-Moto
07-02-07, 15:23
כמה נקודות:

לא נוכל לדעת כמה תתקדם כי אנחנו לא מכירים את הגנטיקה שלך... ואנחנו לא יודעים כמה תשקיע...

אם הארוחת בוקר שלי גדולה מידיי אתה יכול להפחית קצת מהצ'יריות או מהחלב או מהשבילת שועל העיקר שתיהיה שמאזן קלורי חיובי בסופו של היום(מאזן קלורי חיובי=לאכול יותר ממה שאתה שורף)

יש לך מסנג'ר? אני אוכל לעזור לך ככה ישירות ונוכל לנהל שיחה כמו בני אדם...

אחרי אימון אפשר גם תמרים במקום בננה אני חושב...

פאוור
07-02-07, 16:38
תראה אני לא שחיף ולא הייתי שחיף הייתי רזה החלתי עם 70 קילו על גובה של 175 וכיום אחרי כמעט
חצי שנה אימונים מסודרים בחדר כושר עם עליה במשקל אני שוקל 76
אתה צריך לפחות לעלות 5.6 קילו יותר ולהתאמן חזק
וכל דבר אפשר לשנות אז בהצלחה אחי...

עוז20
07-02-07, 16:51
גבר, אם זה אתה בתמונה אצלך בהודעה... אז הלואי שהייתי "שחיף" כמוך חחחחחחחח

יש לך עיצות ? איך עלית ? תפריט ? אימון ? בכלל כל טיפ יהיה אחלה !
התמונה מסוף חיטוב אני לא שחיף בה בכלל...עשיתי את השינוי לפני במלא זמן תראה בפוסט בזירת הגולשים...והמון אוכל לטחון לא יותר מזה...

Dino Psaras
07-02-07, 17:57
זה רק אני חושב שלא צריך להתשגע עם תפריטים ושטויות, אלא לאכול כמו שצריך והעיקר להגיע לכמויות החלבון והפחמימות הגרושות?

שמעו, maxp89 יותר ענק מכל הפורום הזה ואין לו תפריט.:character63: אבל הוא גם דבע'

YNZ
07-02-07, 18:24
תאכל את הארוחה לפני האימון כשעה וחצי עד שעתיים לפני האימון
ואתה לא חייב לאכול בננות כמעט כל פרי אחרי האימון יהיה טוב

dstyle
07-02-07, 18:51
הכל תלוי ברצון שלך תשמע אני הייתי שחיף על יותר גרוע ממך וכן עצמות דקות ומה לא,ביותר מחצי שנה אימונים צברתי עוד כ18 ק"ג בערך עם תזונה נכונה ואימונים טובים תקרא הרבה פהבאתר בלי האתר לא הייתי שווה כלום אז העקרון זה לאכול הרבה להתאמן חזק ונכון ולנוח מספיק.
בגיל שלך ,אם תשקיע אתה יכול לצפות לתוצאות מצויינות. לך למכון כושר ,שיבנו לך תוכנית שיראו מה המצב שלך עזוב אותך מלהתאמן בבית. גיינר?בינתיים אתה לא מתאמן טוב אז תלך קודם למכון תראה שתגדל בלי הגיינר אם תצטרך אותו אחר כך תיקח..אפשר להסתדר גם עם אוכל.אין עבודה עיקרית להתחרבות אתה צריך התרחבות כללית תעבוד על הכל
יהיה טוב

Psychopath
07-02-07, 19:33
baba, אחי, אתה יכול להתרחב, העצמות גדלות גם כן והשריר שמתווסף ייתן לך את הרוחב.
בכל אופן, אתה צריך לזכור שתזונה במקרה שלך זה 90 אחוז !
לאכול המון ! לדחוף אוכל ! לדחוף! בא לך להקיא ? אתה מפוצץ ? חבל, תאכל עוד!
אני הייתי לפני 4 חודשים 60 קילו וכיום אני עומד על 72 קילו בלי גרם שומן מיותר (טוב אולי גרם).
בקשר לאימונים:
תעבוד המון על כתף צדדית שזה אומר:
הנפות לצדדים וכל תנועת כתף שהולכת הצידה...
ותעבוד על גב: פולי עליון, מסור , מתח.

זה מה שיתן לך את הגוף הרחב!

אבל תזכור, תזונה תזונה תזונה !
אוני ממליץ בחום על הגיינר אבל קודם כל לאכול הרבה ! הרבה הרבה הרבה !

בהצלחה והפורום הזה זהב ! תמשיך לעדכן!

baba
07-02-07, 23:39
אנשים שיחקתם אותה, כולכם ! אחלה תגובות, אתם עוזרים לי המון ובכלל סופר-מוטיבציה לפרצוף !
היום התאמנתי לראשונה גב, (פולי עליון, קדמי ואחורי) ומתח (אני ממש מפגר בזה, מקווה שזה ישתפר, כנראה קשה לי המתח שאני עושה "רחב" פעם הייתי עושה המון, אבל יותר קל שזה רק ידיים, הרחב מאתגר אותי ועכשיו הגוף שלי מת מכאבים, כתפיים, גב, ורגליים שלי אני מתתת מכאבים, וזה כיף ! (אני לא מזוכיסט או משהו, זה פשוט כאב מתגמל שכזה... מרגיש כאילו זורמת לי לבה בשרירים).

מים:
- מה בקשר למים ? אני שותה המון המון מים... זה טוב ? זה רע ?
- בזמן אימון לא לגעת במים ? רק אחרי ?

גיינר:
עדין לא הבנתי בדיוק איך לשלב את הארוחות לפני/אחרי אימון בתוספת הגיינר (פרפקט 3000 מחר אצלי בתקווה).

אז מישהו כאן עבד עם ה- Perfect 3000 ויכול להמליץ איך להשתמש בו ? כמויות ביום אימון, לא בזמן אימון, לפני אוכל ? אחרי, בוקר ? לילה ? ...אני לגמרי מבולבל... המלצות מנסיון ?

gman
08-02-07, 00:12
אנשים שיחקתם אותה, כולכם ! אחלה תגובות, אתם עוזרים לי המון ובכלל סופר-מוטיבציה לפרצוף !
היום התאמנתי לראשונה גב, (פולי עליון, קדמי ואחורי) ומתח (אני ממש מפגר בזה, מקווה שזה ישתפר, כנראה קשה לי המתח שאני עושה "רחב" פעם הייתי עושה המון, אבל יותר קל שזה רק ידיים, הרחב מאתגר אותי ועכשיו הגוף שלי מת מכאבים, כתפיים, גב, ורגליים שלי אני מתתת מכאבים, וזה כיף ! (אני לא מזוכיסט או משהו, זה פשוט כאב מתגמל שכזה... מרגיש כאילו זורמת לי לבה בשרירים).

מים:
- מה בקשר למים ? אני שותה המון המון מים... זה טוב ? זה רע ?
- בזמן אימון לא לגעת במים ? רק אחרי ?

גיינר:
עדין לא הבנתי בדיוק איך לשלב את הארוחות לפני/אחרי אימון בתוספת הגיינר (פרפקט 3000 מחר אצלי בתקווה).

אז מישהו כאן עבד עם ה- Perfect 3000 ויכול להמליץ איך להשתמש בו ? כמויות ביום אימון, לא בזמן אימון, לפני אוכל ? אחרי, בוקר ? לילה ? ...אני לגמרי מבולבל... המלצות מנסיון ?

זה טוב שאתה שותה הרבה מים תמשיך ככה.
בזמן האימון חשוב לשתות,אבל לאט לאט לא לשתות 2 ליטר במכה...סך הכל לפי הרגשה...

אין לי נסיון עם גיינרים אבל לפי דעתי כדאי לך לשתות בבוקר ואחרי האימון.
סך הכל ג'יינר בא להחליף לאנשים רזים ארוחות כאין להם הזדמנות או רצון לאכול.

dimax
08-02-07, 14:37
אני השתמשתי בperfect 3000 למשך חודשיים ועליתי מ55 קילו ל61.
וזה בלי תזונה מסודרת!, אני מבחינתי רציתי שהאבקה תיתן לי פוש כזה להתחלה,
עכשיו אני אוכל מסודר וכמו שצריך:jockey: ושוקל 63 קילו

MagneZium
08-02-07, 14:41

רוצה תטיפ הכי טוב שאתה יכול קבל ממני?
תרשם לחדר כושר!!!!!!!!!!!1

baba
09-02-07, 15:23
אני השתמשתי בperfect 3000 למשך חודשיים ועליתי מ55 קילו ל61.
וזה בלי תזונה מסודרת!, אני מבחינתי רציתי שהאבקה תיתן לי פוש כזה להתחלה,
עכשיו אני אוכל מסודר וכמו שצריך:jockey: ושוקל 63 קילו

אצלי התזונה "יחסית" מסודרת, אני הולך להוסיף את הפרפקט 3000 לתפריט, כי עד היום הייתי מאוד אבל... מאוד סקפטי לגבי כל דבר שישמין אותי אפילו בקילו אחד... נראה מה הפרפקט 3000 מסוגלת עלי... בנוסף החל משלשום שיניתי את הארוחת בוקר למשהו יותר רציני מסתם פרוסות לחם, הוספתי לי 2 ביצים (1 צהוב) ירקות, 4 פרוסות לחם, גבינה לבנה, צ'יריוס עם חלב בקערה של "כועסים" חחחחח... קיצר הארוחת בוקר גדלה + אין לי מושג איך להשתמש בתוסף של הפרפקט 3000 לכן יש לי כמה שאלות:

כמה שאלות אליך דימה: (או כל אחד שיש לו נסיון עם הפרפקט 3000)

- אתה יכול להסביר לי בבקשה איך אתה מכין את המנה של הפרפקט 3000 (הבנתי שכל אחד עושה קומבינה שונה)

- כמה פעמים לקחת את האבקה ביום ? (אם תפרט לפני ארוחה,אחרי, אימון וכו" יהיה סבבה)

- האם לקחת את האבקה גם בימים שלא התאמנת ? (אם כן, כמה פעמים ביום ?)

תודה מראש !

Psychopath
09-02-07, 18:54
אל תהיה ספקטי עם נתונים כמו שלך אתה לא תשמין כל כך מהר וגם אם תשמין טיפה זה לא אסון אתה לא תיראה שמן...

אל תדפוק חשבון תתחיל לטחון אם אתה רוצה לגדול!

Nimrod
09-02-07, 19:31
לשתות הרבה זה חשוב.

TZAHI10
10-02-07, 19:07
baba (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=2585) - בחור, אני דיי מזדהה איתך כל חיי הייתי שחיף עד לפני שנה-שנתיים הייתי שוקל כמוך ואני גם בערך באותו הגובה. היום אני שוקל 65.
הלכתי לגיל לפני 4 חודשים ולפני חודש וחצי התחלתי לקחת גיינר ובינתיים עליתי ב3 קילו. אני חושב שיש לך לאן לשאוף, אם תהיה רציני אתה תיראה תוצאות עם הזמן. אבל אסור לך לוותר אף פעם. אני מציע לך גם ללכת למכון,
מאיפה אתה? אולי מישהו מהפורום שגר לידך תלך איתו ותתאמנו ביחד זה יתרום לך הרבה

baba
11-02-07, 09:25
baba (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=2585) - בחור, אני דיי מזדהה איתך כל חיי הייתי שחיף עד לפני שנה-שנתיים הייתי שוקל כמוך ואני גם בערך באותו הגובה. היום אני שוקל 65.
הלכתי לגיל לפני 4 חודשים ולפני חודש וחצי התחלתי לקחת גיינר ובינתיים עליתי ב3 קילו. אני חושב שיש לך לאן לשאוף, אם תהיה רציני אתה תיראה תוצאות עם הזמן. אבל אסור לך לוותר אף פעם. אני מציע לך גם ללכת למכון,
מאיפה אתה? אולי מישהו מהפורום שגר לידך תלך איתו ותתאמנו ביחד זה יתרום לך הרבה

הסיבה שאני מתאמן בבית היא בגלל העבודה, הייתי פעם במכון לתקופה של חצי שנה, וזה היה סבבה אני אפילו מתגעגע לזה, אבל עכשיו אני מתאמן בבית עם משקולות חופשיות, ומכשיר מולטי-משהו, וכמובן פולי עליון, רגליים, מתח, יש המון דברים ולא רק משקולות חופשיות, אני דיי מרוצה ממגוון התרגלים שאני יכול לעשות בבית לעומת אנשים שרק משתמשים במשקולות וקשה להם לגוון, וחסרים להם המון תרגילים.

התחלתי להשתמש ב-PERFECT 3000 ואני לוקח לפי ההמלצות שרשומות:

ביום אימון: 3 כפות הגשה 3 פעמים ביום, 1 בבוקר, 1 אחרי אימון, 1 ערב (עדיף לפני השינה).

ביום ללא אימון: 3 כפות הגשה פעמיים ביום, 1 בבוקר ו-1 בערב (עדיף לפני שינה).

זה משביע רצח, השאלה היא... אם אני "מרמה" עם הגיינר בבוקר בצורה הבאה, האם זה נחשב "רמאות" ?

במקום לאכול בבוקר את הצ'יריוס עם חלב נטו, להשתמש בגיינר ולערבב עם הצ'יריוס ?
או לאכול את הצ'יריוס כרגיל עם חלב, ובלי קשר גם את מנת הגיינר (זה יוצא המון חלב ביום, וכולם אומרים שכל-כך הרבה חלב ביום לא מציאה גדולה...)

אל תשכחו שאני אוכל בבוקר יחסית ארוחה משביעה גם-ככה בלי הגיינר, לכן שאלתי:
2 ביצים (אחד צהוב), 4 פרוסות לחם (בדרך כלל עם משהו, גבינה לבנה או אבוקדו או כל-הבא ליד) מנת צ'יריוס גדושה עם חלב, מלפפון ירוק, עגבניה. ...ועכשיו גם הגיינר על-הבוקר... כמעט שקשה לנשום אחרי דבר כזה (בשביל שחיף מצוי חחחחח)

אז מה אתם אומרים, כדאי לרמות קצת ? (בצורה שפירטתי עם הצ'יריוס) קצת יאט את ההשמנה עם הגיינר ? או שזה לא משמעותי בכלל ?

בכלל מי שמשתמש עם הגיינר של ה PERFECT 3000 ...תנו עיצות איך אתם אוכלים, משתמשים בו מנסיונכם, כי יש כאן כמה חבר'ה שרשמו שהשמינו בעזרתו.

תודה לכולם !

nati10
11-02-07, 13:21
גבר לא קראתי מה הגיבו לך פה כולם אבל אני אומר לך דבר אחד עם 4 ארוחות ביום לא תגיע לשומדבר אתה רוצה להתרחב?? תאכל הכי הרבה שאתה יכול מינימום 6 7 ארוחות

baba
12-02-07, 09:31
גבר לא קראתי מה הגיבו לך פה כולם אבל אני אומר לך דבר אחד עם 4 ארוחות ביום לא תגיע לשומדבר אתה רוצה להתרחב?? תאכל הכי הרבה שאתה יכול מינימום 6 7 ארוחות

רציני ? עד כדי כך ??? :blink:
וואו... 5 ארוחות אני יכול לאכול (פלוס הגיינר שזה משביע רצח).
אבל 6 ? 7 ??? ...זה נראה בלתי אפשרי, פעם הייתי אוכל בקושי פעם ביום... וזה לא היה מפריע לי בכלל (לפעמים הייתי "שוכח" שצריך לאכול).

היום מינימום 4 ארוחות ביום, והוספתי את הגיינר (מינימום פעמיים ביום, כשאין אימון כמובן).

וואו... זה נשמע כמו משימה בלתי אפשרית, למרות שיש לי כוח רצון מטורף. :ph34r:

TZAHI10
12-02-07, 10:06
רציני ? עד כדי כך ??? :blink:
וואו... 5 ארוחות אני יכול לאכול (פלוס הגיינר שזה משביע רצח).
אבל 6 ? 7 ??? ...זה נראה בלתי אפשרי, פעם הייתי אוכל בקושי פעם ביום... וזה לא היה מפריע לי בכלל (לפעמים הייתי "שוכח" שצריך לאכול).

היום מינימום 4 ארוחות ביום, והוספתי את הגיינר (מינימום פעמיים ביום, כשאין אימון כמובן).

וואו... זה נשמע כמו משימה בלתי אפשרית, למרות שיש לי כוח רצון מטורף. :ph34r:

הגיינר הוא תחליף לארוחה ולכן נחשב ארוחה. למשל אם אתה לוקח אותו לפני השינה אז הוא מחליף את ארוחת הלילה שלך. (כמובן שצריך להוסיף פרי או משהו וגם חלב)

baba
12-02-07, 13:58
אז עכשיו אני יותר רגוע... כי אני אוכל ללא קשר לגיינר 4 עד 5 ארוחות !
לכן אם באמת הגיינר מחליף ארוחה (מבחינת קלוריות וכו") אז... יש לי 6 עד 7 ארוחות.

וואו... אני חושב על זה... 6 או 7 ארוחות היום... לעומת שהייתי אוכל פעם ..בקושי אחת (גם כן הייתי עושה לעצמי טובה) ...מאז שהתחלתי לאכול 4 ארוחות עליתי 3 קילו, וזהו עצרתי (אחת הסיבות שהתחלתי עם ה-PERFECT 3000).

אני מקווה מאוד שאשמין לפחות בעוד 3 קילו בעזרת הגיינר..... :sad:

baba
24-02-07, 22:00
הופ הופ טרללה... נגמר הגיינר הראשון.
(זה היה מהר... בקושי האבקשה החזיקה שלושה שבועות).

טוב...
החדשות הטובות הן שעליתי קילו !
החדשות הרעות הן... עליתי רק קילו !!! סססס...[צנזורה].... ! סתם סתם בצחוק.

התאמנתי 3 פעמים בשבוע (יום כן, יום לא) עכשיו אני מתאמן 4... (כשאני יכול, זה תענוג !)

אכלתי כמו מפלצת... אם עושים חישוב... אכלתי משהו כמו 4 ארוחות נטו, פלוס !
3 גיינרים (בוקר, אחרי אימון, ולפני שינה).

התאמנתי ברמות שחשבתי שאני הולך למות, הורידים יצאו, השרירים התנפחו, הזעתי כמו אוקיינוס... השינוי נראה פצצה אחרי אימון (לא גיליתי את אמריקה) ואפילו נשארתי מעט "מנופח" (מנופח בהשוואה לגוף הרזה שלי) יומיים אחרי...

אנשים אומרים עלי "השמנת" ...אני לא יודע אולי הם מדמיינים, אני לא חושב שאפשר לראות שעליתי כולה קילו עלוב (איזה עלוב, קילו 1 בשבילי זה זהב טהור.)

קיצר, נדמה לי אני צריך להשתמש בגיינר בשיטה שונה ולא לפי "הוראות היצרן" ...בהתחלה חשבתי לעבור לאבקה שונה, אבל אין מה לעשות מבחינת נתונים ה Perfect 3000 הכי טובה לי כנראה.

זהו... בעקרון רק רציתי לעדכן את מי שמעוניין, הלואי שהייתי עולה לפחות 3 קילו כי זה מלא כסףףף הדבר הזה.. קשה לממן את זה במיוחד בקצב של כל שלושה שבועות...

לסיכום:
יש לכם טיפים ? נסיון עם ה- PERFECT 3000 לא לפי "הוראות היצרן" ???
קדימה תנו טיפים.. כי אני צריך לקנות מחר גיינר... כנראה אני אתן עוד צ'אנס אחרון... לפני שאני מוותר (עקב תקציב) אני בנאדם שמתמיד... אבל תקציב... זה תקציב

סוליקו
24-02-07, 23:23
היי חבר'ה,

שאלתי היא כזו,
וזו המטרה שלי, להתרחב.

אז לדעתי נתחיל כך :
אם אתה כבר רוכש אבקה אז עדיף לך להתאמן במכון ולא בבית כי אז יש לך יותר תרגילים ! אבל זה עדיין החלטה שלך אחי

דבר שני לפעמים השריר מתרגל לאותו תרגיל שאתה עושה וזה מונע ממך להתפח ( כאילו תתפתח פחות מאשר כשאתה משנה תרגילים ) אז העדפה שלי גם תשנה בתרגילים

וחשוב מאוד מאוד גם המשקלים ..אם אתה שם משקל ועושה המון חזרות זה אומר שאתה מחטב טעם חיטוב לא מתרחבים ..אז תעמיס קצת משקל כמה 6-8 חזרות ( הכי הרבה שאתה יכול ) כך תראה תוצאות

ומתח ברור שזה מרחיב אותך !
בהצלחה ואתה לא צריך להתבייש על מה שאתה

baba
24-02-07, 23:27
תודה על התגובה !
ת'אמת... עד לפני הגיינר התאמנתי בכלל לא נכון, אז מאמן ותזונאי (חבר טוב) 8 שנים במקצוע, לקח אותי אישית והסביר לי תרגיל תרגיל... ואז רק הסביר לי לעשות כמה שיותר משקל, פחות חזרות (6-10) ולעשות 3 סטים גג 4 (על השרירים הגדולים) זה אכן עזר.

השאלה היא, מה בקשר לגיינר.. אם לא לקחת לפי הוראות היצרן (שזה 3 פעמים ביום של אימון, פעמיים ביום ללא אימון) ...אז איך כן להשתמש בגיינר בכדי להשיג תוצאה נכבדת יותר מקילו 1 בשלושה שבועות...

סוליקו
24-02-07, 23:29
הופ הופ טרללה... נגמר הגיינר הראשון.
(זה היה מהר... בקושי האבקשה החזיקה שלושה שבועות).

טוב...
החדשות הטובות הן שעליתי קילו !
החדשות הרעות הן... עליתי רק קילו !!! סססס...[צנזורה].... ! סתם סתם בצחוק.

התאמנתי 3 פעמים בשבוע (יום כן, יום לא) עכשיו אני מתאמן 4... (כשאני יכול, זה תענוג !)

אכלתי כמו מפלצת... אם עושים חישוב... אכלתי משהו כמו 4 ארוחות נטו, פלוס !
3 גיינרים (בוקר, אחרי אימון, ולפני שינה).

התאמנתי ברמות שחשבתי שאני הולך למות, הורידים יצאו, השרירים התנפחו, הזעתי כמו אוקיינוס... השינוי נראה פצצה אחרי אימון (לא גיליתי את אמריקה) ואפילו נשארתי מעט "מנופח" (מנופח בהשוואה לגוף הרזה שלי) יומיים אחרי...

אנשים אומרים עלי "השמנת" ...אני לא יודע אולי הם מדמיינים, אני לא חושב שאפשר לראות שעליתי כולה קילו עלוב (איזה עלוב, קילו 1 בשבילי זה זהב טהור.)

קיצר, נדמה לי אני צריך להשתמש בגיינר בשיטה שונה ולא לפי "הוראות היצרן" ...בהתחלה חשבתי לעבור לאבקה שונה, אבל אין מה לעשות מבחינת נתונים ה Perfect 3000 הכי טובה לי כנראה.

זהו... בעקרון רק רציתי לעדכן את מי שמעוניין, הלואי שהייתי עולה לפחות 3 קילו כי זה מלא כסףףף הדבר הזה.. קשה לממן את זה במיוחד בקצב של כל שלושה שבועות...

לסיכום:
יש לכם טיפים ? נסיון עם ה- PERFECT 3000 לא לפי "הוראות היצרן" ???
קדימה תנו טיפים.. כי אני צריך לקנות מחר גיינר... כנראה אני אתן עוד צ'אנס אחרון... לפני שאני מוותר (עקב תקציב) אני בנאדם שמתמיד... אבל תקציב... זה תקציב

חח לא שמתי לתאריך ההודעה הראשונה שלך !! ..אז זה ההודעה השניה ברצף

אחי שלא תטעה ! לדעתי קילו שלם למסת שריר זה הרבה ..זה בעצם מנפח אותך ומי שלא מבין אומר שהשמת לא עלית במסת שריר חחח אגב זה נכון

והג'יינר עושה לך תאבון נכון ..אז אם כן הוא יגדיל אותך גם אחרי שתסיים אותו כי אתה ממשיך על אותו קצב של אוכל אז אם היתי במקומך לא היתי דואג כי אני היתי בטוח שאעלה עוד 3 קילו !! ...זה מוטיבציה טובה לא חח ??

בהצלחה אחי ..וטוב שעלית 4 אימונים שבוע עכשי תראה יותר תוצאות ! והצעה אם יש כסף ..תקנה שתי אבקות ביחד !..אם אתה רוצה גיינר עוד פעם אז אם בא לך תקנה עוד קריאטין עם סוכר ענבים !! שילוב שלושת אלה יהיה פצצה ואתה תרגיש שינוי

jonathan
24-02-07, 23:30
אחי לדעתי תעשה לך תפריט,אתה יותר מדי מתבסס על גיינרים וחושב שזה יוביל אותך לעליה משמעותית,אבל לא ממש..(לא מסיבה קלורית..)
תתחיל לקרוא הרבה מאמרים באתר,תבנה לעצמך תפריט כמו שצריך וקבוע.
הגיינר..תשלב אותו לדעתי רק אחרי אימון ובבוקר,לפני השינה זה מיותר.
כל ארוחה צריכה להכיל פחמימות,חלבונים,שומנים ,לפי הכמות שאתה צריך ליום(לחלק למספר הארוחות)

למשל,המאזן הקלורי שלי(המס' קלוריות שהגוף צריך כדי להתקיים) הוא 2200
כדי לגרום לעלייה במשקל אני צריך לצרוך יותר מהמאזן הקלורי.
זתאמרת שאני יכניס בסביבות ה2800 קלוריות.
מס' החלבונים שאני צריך ביום הוא 1.8 * 68(משקל הגוף שלי)
זתאמרת חלבונים: 122 גרם ביום

כמות הפחמימות הוא 6 כפול 68(משקל הגוף)
זתאמרת:410 גרם פחמימות

כמות השומנים היא משהו כמו 20 אחוז מסך הקלוריות,משהו כמו 80 גרם שומן

סה"כ קלוריות-2800
תבנה לעצמך תפריט שמותאם למשקל שלך על ידי הנוסחאות האלה
תקרא הרבה זה הכי חשוב!

סוליקו
24-02-07, 23:35
תודה על התגובה !
ת'אמת... עד לפני הגיינר התאמנתי בכלל לא נכון, אז מאמן ותזונאי (חבר טוב) 8 שנים במקצוע, לקח אותי אישית והסביר לי תרגיל תרגיל... ואז רק הסביר לי לעשות כמה שיותר משקל, פחות חזרות (6-10) ולעשות 3 סטים גג 4 (על השרירים הגדולים) זה אכן עזר.

השאלה היא, מה בקשר לגיינר.. אם לא לקחת לפי הוראות היצרן (שזה 3 פעמים ביום של אימון, פעמיים ביום ללא אימון) ...אז איך כן להשתמש בגיינר בכדי להשיג תוצאה נכבדת יותר מקילו 1 בשלושה שבועות...

אז הינה כמו שאמרתי בהודעה הקודמת ! אם אתה רוצה להתרחב חייב לעלות במשקל לא ?..וצדקתי בין 6-8 חזרות

בקשר לגיינר לך לפי הוראות היצרן ! הכי הגיוני גם שתקח 2 פעמיים ללא אימון ו3 ביום אימון !

והצעה שלי אם אתה רוצה לעלות במסה אז יש מבצע על שק חדש serius mass של אפטימום
חבר שלי קנה וראו תוצאות ! ..שק כזה יעלה אותך כמו שצריך

baba
24-02-07, 23:38
אז הינה כמו שאמרתי בהודעה הקודמת ! אם אתה רוצה להתרחב חייב לעלות במשקל לא ?..וצדקתי בין 6-8 חזרות

בקשר לגיינר לך לפי הוראות היצרן ! הכי הגיוני גם שתקח 2 פעמיים ללא אימון ו3 ביום אימון !

והצעה שלי אם אתה רוצה לעלות במסה אז יש מבצע על שק חדש serius mass של אפטימום
חבר שלי קנה וראו תוצאות ! ..שק כזה יעלה אותך כמו שצריך

חשבתי על הסריוס מאס, אבל הוא מעלה רק 1250 קלוריות במנת יום, לעומתו ה- PERFECT 3000
שהוא עד 3000 קלוריות למנת יום.

החבר שלך שהשתמש בסריוס מאס, ניסה לפני-כן גיינר אחר ? ...האם היה "שחיף" ?
כי יש בסריוס מאס 50 גרם חלבון למנת הגשה שזה פצצה... קיצור מבלבל כל העניין.

סוליקו
25-02-07, 15:36
חשבתי על הסריוס מאס, אבל הוא מעלה רק 1250 קלוריות במנת יום, לעומתו ה- PERFECT 3000
שהוא עד 3000 קלוריות למנת יום.

החבר שלך שהשתמש בסריוס מאס, ניסה לפני-כן גיינר אחר ? ...האם היה "שחיף" ?
כי יש בסריוס מאס 50 גרם חלבון למנת הגשה שזה פצצה... קיצור מבלבל כל העניין.

תאמת הוא ל אהשתמש בגיינר אבל הוא שחיףףףףף !! ואפילו קנה אותו ולא סיים אותו ..אפילו לא לקח חצי ממנו !
בניתי לו תוכנית אימונים ואמרתצי לו לאכול כמה שהוא יכול ..והוא השתמש בפחות מחצי מהשק והעלה אותו קילו ומשו

Gootche
25-02-07, 21:17
היי חבר,
אני גם אפשר לומר שחיף, ועוד נאבק בזה חח
מאז שהתחלתי להתאמן וכשפגשתי תאתר הזה עליתי 8 קילו. כבוד! חח
בכל אופן, תקפיד על תזונה טובה (אם אתה חושב שמה שאתה אוכל זה טוב אבל אתה לא עולה, כנראה שזה לא טוב) ועל אימונים טובים יותר. עם מוטיבציה וכוח רצון כולם גודלים. תהפוך את זה לאורח חיים