PDA

צפה בגרסא המלאה : משהו שקצת מפחיד אותי.. מבינים כנסו..

Nadav19
07-02-07, 09:06
משקל טבלית של אספירין .. לשיכוח כאבי ראש, היא בערך 200מ"ג ...
הטבליות של ה 400מ"ג נחשבות חזקות .. ומטפלות מהר בכאב.
הטבליות של ה 500מ"ג .. נחשבות כבר חזקות מאוד שאסור לקחת אחת אחרי השניה, ואסור לקחת יותר מ 2 ביום ..

ממה אני מפחד ? מהטבליות של הויטה לייף.
1450מ"ג לטבלית ! 2 בבוקר + אחת לפני אימון .
לא נשמע מפחיד ? עומס על הכבד ?

תודה מראש למי שירגיע אותי..

Kachok
07-02-07, 09:17
בויטה לייף יש אספירין?

Nadav19
07-02-07, 12:39
בויטה לייף יש אספירין?

:):):):) לא, אני פשוט משווה את המינון בויטה לייף למינון בכדור אחר, אין קשר בין האספירין לויטה לייף.

פשוט 1500מ"ג לכדור זה נשמע המון.

Gamerrrrr
07-02-07, 13:18
זה לא אותם חומרים בכלל. אספרין מדלל לך את הדם, לכן כמויות גדולות לא טובות בכלל, ויטה לייף לא מדלל לך את הדם בכלל אז אין קשר לכמויות של חומרים כי אלו חומרים שונים לגמרי

Yoggie
07-02-07, 13:22
אני בכלל מציע לך לא לשתות אפילו כוס מים אחת ביום.... הרי זה ידוע שלשתות כוס סוכר שלמה זה לא בריא ואף מסוכן.

Nadav19
07-02-07, 13:59
אני בכלל מציע לך לא לשתות אפילו כוס מים אחת ביום.... הרי זה ידוע שלשתות כוס סוכר שלמה זה לא בריא ואף מסוכן.

לך תהיה אהבל וציני בפוסט אחר.
פה ביקשתי תגובות של אנשים שמבינים, אתה מבין רק באיך למכור גיטרות של 50 שקל ב 3500 (טוב בעצם אתה לא..).

אם אין לך תגובה חכמה, שמור תדעה שלך לעצמך.

רוני 1
07-02-07, 14:08
נדב אתה לא חכם גדול ,קונה מוצר שלא עושה כלום פחח

Yoggie
07-02-07, 14:48
נדב התגובה שלי היתה צינית כדי להעביר את הנקודה אתה לא צריך לקחת את זה ללב.
פשוט מאוד, אתה מדבר פה על חומרים שונים בעלי השפעה שונה.
לכן הדוגמא עם המים והסוכר היתה הקצנה לשאלה שלך.
אספירין כמו שאיתי אמר היא תרופה אנטי דלקתית שגורמת גם לדילול הדם (לכן לא מומלץ להשתמש בה במינון גבוה עקב גרימה לאי קרישה בעיות בקיבה עד כיבים ודימומים)
בויטהלייף החומר התרופתי היחיד בה הוא קפאין במינון של 150 מ"ג לטבליה (אם מדובר על גירסת הקראב צ'יטר*) = שווה ערך ל2 כוסות קפה חזק. עדיין לא מינון מסוכן לאדם בריא ללא רגישות.
אתה יכול להרגע האפקט שתקבל מהמוצר לא יכול לגרום לשום נזק. רק להגברת חילוף החומרים ועליה בחום טרמוגניז.

מקווה שעזרתי.

נ.ב הגיטרה נמכרה תודה על המילים הטובות. ואני מאמין שאני מבין איזה דבר או שניים קצת יותר ממך בפיתוח גוף אז אנא ממך תחסוך ממני את הקללות שלך אלא אם אתה רוצה למצוא את עצמך מחוץ לפורום.

NIRAN
07-02-07, 14:50
מה שאמרת לא קשור כי זה באמת חומרים שונים עם השפעות שונות...

Tomti
07-02-07, 14:51
רגע רגע,
יש לי ויטה לייף בבית. הדבר הצהוב הארוך הזה.

זה כ"כ לא בריא?! 0_0

Yoggie
07-02-07, 14:52
רגע רגע,
יש לי ויטה לייף בבית. הדבר הצהוב הארוך הזה.

זה כ"כ לא בריא?! 0_0

מה שיש לך זה ויטהאפ של חברת ויטהלייף. בשום מוצר שלהם אין סיכון בריאותי והכל מאושר ע"י משרד הבריאות. אל חשש.

P-a-n-1-c
07-02-07, 14:54
:):):):) לא, אני פשוט משווה את המינון בויטה לייף למינון בכדור אחר, אין קשר בין האספירין לויטה לייף.

פשוט 1500מ"ג לכדור זה נשמע המון.

השאלה היא 1500 מ"ג של מה?
מבין? זה לא משנה מה המינון של הכדור אלא מה הרכיבים של אותו כדור ומה ההשפעות שלו

Nadav19
07-02-07, 14:55
נדב התגובה שלי היתה צינית כדי להעביר את הנקודה אתה לא צריך לקחת את זה ללב.
פשוט מאוד, אתה מדבר פה על חומרים שונים בעלי השפעה שונה.
לכן הדוגמא עם המים והסוכר היתה הקצנה לשאלה שלך.
אספירין כמו שאיתי אמר היא תרופה אנטי דלקתית שגורמת גם לדילול הדם (לכן לא מומלץ להשתמש בה במינון גבוה עקב גרימה לאי קרישה בעיות בקיבה עד כיבים ודימומים)
בויטהלייף החומר התרופתי היחיד בה הוא קפאין במינון של 150 מ"ג לטבליה (אם מדובר על גירסת הקראב צ'יטר*) = שווה ערך ל2 כוסות קפה חזק. עדיין לא מינון מסוכן לאדם בריא ללא רגישות.
אתה יכול להרגע האפקט שתקבל מהמוצר לא יכול לגרום לשום נזק. רק להגברת חילוף החומרים ועליה בחום טרמוגניז.

מקווה שעזרתי.

נ.ב הגיטרה נמכרה תודה על המילים הטובות. ואני מאמין שאני מבין איזה דבר או שניים קצת יותר ממך בפיתוח גוף אז אנא ממך תחסוך ממני את הקללות שלך אלא אם אתה רוצה למצוא את עצמך מחוץ לפורום.

אתה לא מפחיד אותי.

ואני מתנצל על הדיבור, פשוט חכיתי לתגובה רצינית (ותודה, כי קיבלתי אותה ממך), זה עיצבן שהיית ציני.

:mushy:

Yoggie
07-02-07, 15:00
אני גם לא מתכוון להפחיד, אני אומר בצורה חד משמעית לכל מי שגולש פה. קללות זה לא פה מי שלא מתאים לו שיכתוב במקום אחר.

שמח שעזרתי. פעם הבאה קצת סובלנות... לא צריך לאכול פה אחד את השני

Tomti
07-02-07, 15:45
לקחתי את הויטה אפ (הצהוב הארוך חח )
לא הרגשתי מי יודע מה שיפור בעירנות או בפעילות.
גיל אמר לי לקחת את זה 45 דקות עד שעה לפני האימון.

מישהו ניסה את זה?