PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה למי שבחיטוב ואוכל יוגורטים 0%

idoshaq
01-06-09, 10:29
כשאתם אוכלים יוגורטים0% אתם אוכלים את הזה בטעם הטבעי או עם הטעמים של הפירות/קפוצ'ינו/רום צימוקים וכל אלה שהם גם 0% אבל בטעמים??

יש הבדל בכלל אם אני אוכל את הטבעי 0% או בטעמי פירות כלשהם 0%?

תודה למי שעוזר

Max90kg
01-06-09, 10:31
ההבדלים הם רק בערכים של היוגורטים

idoshaq
01-06-09, 10:37
אתה יכול בבקשה להביא ערכים של 0% טבעי לעומת 0% בטעם מסויים (לא משנה איזה אני רק רוצה להשוות ערכים)?

והאם למי שבשלבי חיטוב מתקדם עדיף לעבור ל0% טבעי או שאין בעיה להישאר עם הטעמים?

obzion
01-06-09, 11:10
יוגורט טבעי 0% (200 גרם), ערכים לגביע :
74 קל', 11 גרם חלבון, 7.4 פחמימה, 0.2 שומן, 2 סיבים תזונתיים, 260 מ"ג סידן, 110 מ"ג נתרן.

זה הרבה יותר טוב מהיוגורט בטעמים, שיש בהם פחות חלבון/יותר יקרים/פחות משביעים/בתוספת ממתיקים

Melamed
01-06-09, 14:18
בטעמים יש אפילו פחות קלוריות

manzor
01-06-09, 14:26
בטעמים יש פחות קלוריות אבל הם סתם עושים חשק לעוד, לא משביעים, רובם פחמימות ופחות חלבון, ויותר יקרים.
בתאכלס - עדיף טבעי עם קצת קקאו וממתיק ופירות חתוכים.

Nitro Speed
01-06-09, 15:24
בטעמים יש פחות קלוריות אבל הם סתם עושים חשק לעוד, לא משביעים, רובם פחמימות ופחות חלבון, ויותר יקרים.
בתאכלס - עדיף טבעי עם קצת קקאו וממתיק ופירות חתוכים.

עוד הפעם הסיפור של טונה במים וטונה בשמן?

סתם שתדע,באלה עם הטעמים יש יותר חלבון מאשר פחמימה ולא כמו שאמרת.
ואני די בטוח שהם זהים מבחינת העלות.
קיצר אם אתה כל כך אוהב את זה שבלי הטעם תהנה,אני אישית מעדיף את הטעימים יותר.

idoshaq
01-06-09, 15:26
חחח ברור שאלה בטעמים טעימים יותר...
השאלה אם באלו עם הטעמים יש מרכיבים כמו חתיכות פרי או ממתיקים כאלה ואחרים שעלולים לפגוע בשלבים המאוחרים של החיטוב..? אם כן אני פשוט רוצה לדעת ולהימנע מהם זה הכל..

Nitro Speed
01-06-09, 15:28
חחח ברור שאלה בטעמים טעימים יותר...
השאלה אם באלו עם הטעמים יש מרכיבים כמו חתיכות פרי או ממתיקים כאלה ואחרים שעלולים לפגוע בשלבים המאוחרים של החיטוב..? אם כן אני פשוט רוצה לדעת ולהימנע מהם זה הכל..

אתה צוחק נכון?
אולי גם תילך לספור קלוריות של משחת שיניים?ומסטיקים? אולי אתה גם אוהב ללעוס עפרונות?
איזה פאקינג פגיעה בחיטוב זה כבר יעשה אם יש שם פירות?

Melamed
01-06-09, 15:57
:):):):) זה אפילו פחות קלוריות מבזה בלי הטעם מה אתה צוחק חחח

Scylla
01-06-09, 17:01
זה פחות קלוריות כי זה יותר קטן הטעמים זה 150 לעומת 200 שזה הטבעי. אם אני לא טועה.

Melamed
01-06-09, 17:07
אמ... אני לא יודע כל כך בקשר לרגילים אבל בקשר לטעמים אתה צודק זה 150 גרם אבל זה מספיק זה לא אמור להיות בתור ארוחה זה סבבה לגמרי אני ממש הסתדרתי עם זה בחיטוב...
וכל פעם אני משנה ומגוון דווקא אם יש משהו שאני מחכה לשעה של הארוחה זה הארוחה שיש בה את המעדן אני תמיד מחכה לשעה הזאת חחח

JAGA_JAGA
01-06-09, 17:43
אני רק בטעמים

Melamed
01-06-09, 17:46
אתה עושה בשכל :p ^^

manzor
02-06-09, 16:44
כן, תאכלס בטעמים טעים יותר, אבל זה לא משתלם, 4 שקל ל 6 גרם חלבון..

ChonGo
02-06-09, 18:11
תאכל תרגילים, עזוב אותך מטעמים..זה פחות בריא, הרגילים מעולים!

Melamed
02-06-09, 18:25
מה הקשר פחות בריא מה אתה מסטול?! זה בדיוק אותו דבר

ChonGo
02-06-09, 19:06
אתה היחיד שמסטול פה..ב0% עם הטעמים יש ממתיקים מלאכותיים, שזה חרא חרא חרא!
ב0% הרגיל, הלבן, אין תוספת ממתיקים, זה יותר בריא!

Melamed
02-06-09, 19:12
איזה תוספות ממתיקים תאמין לי הכל חארטה ואותו דבר אין דבר בריא שהמציאו חוץ מירקות חחח :p לך תדע מה דוחפים בכל הדברים האלה

mandarine
02-06-09, 22:00
הערכים באלו עם הטעמים ובטבעי כמעט זהים. ההבדל משתנה בין טעם לטעם ולבין החברות השונות יופלי של תנובה, טרה ודנונה של שטראוס-וגם יש הבדל בין הדנונה,אקטיביה,והביו טבעי.

ההבדלים הקטנים האלה לא משפיעים על כלום בגרוש. אתה נורא קטנוניים ומתעסקים בקקי. גם הממתיקים שם לא כ"כ מזיקים. יש לפעמים חומרים לא בריאים ששמים בהם. בהנחה שלא חיים מזה ואוכלים 1-3 ביום זה לא בר סיכוי להשפיע. מן הסתם בגלל שזה מתוק זה עושה חשק לעוד.

מה שכן ה0% באמת לא משביעים. ה200 גרם עוד קצת משביע, הקטנים ממש לא. אפילו אותי. גם על 40 קילו זה לא משביע. --אם אוכלים אותם לבד--. אם מוסיפים דגנים ושומן זה יכול קצת להשביע.
ולמרות זאת, קשה לי להאמין איך בחור וגבר שרגילים לאכול כמו בני אדם רגילים יצליחו לשבוע ממשהו כ"כ מיימי שלא מגרה את קולטני השובע בקיבה למזון שמכיל שומן.

והם מאוד יקרים, במקרה הטוב במארז יוצא 3.7 לאחד, ביחידות הם 4.5 ש"ח בשביל משהו שנעלם תוך שניות ולא מרגיש שנכנס אפילו זבוב לקיבה. היתי מכורה ומסיימת 4 במכה בלי להרגיש שמשהו נכנס, ועוצרת רק מריסון ולסיים כל המארז. לדעתי עדיף לקנות לבן-פשוט ולהוסיף לו מה שרוצים, לאכול כמו שהוא וכך לא ממכר או להוסיף סוכרזית למי שמפונק וחייב מתוק. זה עדיין לא מתוק ברמת הממותקים באספטיים. וגם יותר זול ומשתלם 3.15 ליחידה ולא מחייב לקנות במארז. הכי זול- הכי פשוט- הכי טוב.

idoshaq
02-06-09, 22:16
נשמה תודה על ההתייחסות...

אבל אני מתייחס ליוגורטים כחטיף "מתוק" טעים ומכיל חלבון בחיטוב
ככה כשבא לי משהו מתוק או אם היו חסרות לי כמה ביצים לחביתה אני משלים עם 1-2 גביעי יוגורט זה הכל
אף אחד לא חי מזה וזה לא מקור חלבון עיקרי אצלי בתפריט בכל מקרה...