PDA

צפה בגרסא המלאה : סקוואט בסמית שווה משהו?

avishav1
01-06-09, 16:59
סקוואט בסמית שווה או שכבר זה אותו דבר כמו לעשות לחיצת רגלים?

Scylla
01-06-09, 17:07
אני עושה סקוואט בסמית' כרגע כי אין אפשרות אחרת, ועשיתי גם סקוואט חופשי עם משקל יפה, שמע תמיד עדיף חופשי אבל לדעתי סקוואט בסמית' הרבה יותר קורע מלחיצת רגליים ואני מרגיש שזה עובד על יותר שרירים.

אני אישית גם הגעתי לכל המשקולות בלחיצת רגליים (שזה לא מי יודע מה) גם במכון עכשיו וגם בקודם אז נתקלתי בבעיה...

the pharmacist
01-06-09, 17:50
זה בסדר גמור לעשות סקוואט בסמית

Max90kg
01-06-09, 18:36
סקוואט בסמית' משלב פחות מייצבים ולכן הוא פחות יעיל מסקוואט חופשי אבל אם אין ברירה אז סקוואט בסמית' עדיף מכלום

Aviv669
01-06-09, 19:53
סקוואט בסמית הוא בדיוק כמו סקוואט חופשי , ההבדל ביניהם הוא ממש שולי.
אולי בסמית המיצבים עובדים פחות , אבל שאין איך לעשות סקוואט חופשי , סקוואט בסמית זה לא כזה נורא.

The-One
01-06-09, 19:58
אולי בסמית המיצבים עובדים פחות , אבל שאין איך לעשות סקוואט חופשי , סקוואט בסמית זה לא כזה נורא.

fail:crazy:

סקוואט חופשי או כלום אן מוט ואלימפי קח תמוט של הבנץ אן מוט של בנץ? עבור מכון.
בלי סקוואט חופשי אתה לא שווה שום דבר:1:

galSH
01-06-09, 20:35

בסקאווט בסמית' המייצבים עובדים הרבה פחות זה בטוח, התנועה שונה לגמרי מסקוואט חופשי, זה יותר כמו לג פרס אנוכי.

avishav1
01-06-09, 21:02
יש לי אפשרות חופשי אבל אני מת מתתת מתת פחד על הגב שלי =[[[
בסמית פחות מסוכן.

pickitup
01-06-09, 21:31
ניסית כל יד לקחת דאמבל ועם ידיים בצידי הגוף לעשות?

Max90kg
01-06-09, 21:42
בסמית פחות מסוכן.
מי מה אתה מפחד? זה לא קפיצת באנג'י אלפי אנשים בעולם עושים את זה אם תעשה נכון זה אפילו יחזק אותך וימנע פציעות עתידיות

king_nash
01-06-09, 21:50

כמה שטויות אתה מדבר...

הוא מפחד על הגב ולפי מה שאני מבין גם הטכניקה שלו לא מושלמת עדיף שבנתיים יעשה בסמית' עד שירכוש את הטכניקה הנכונה ויפסיק לפחד..

לבנתיים זה מצויין... כשאתה מרגיש שאתה יכול תעבור לחופשי

Max90kg
01-06-09, 22:03
כמה שטויות אתה מדבר...

הוא מפחד על הגב ולפי מה שאני מבין גם הטכניקה שלו לא מושלמת עדיף שבנתיים יעשה בסמית' עד שירכוש את הטכניקה הנכונה ויפסיק לפחד..

לדעתי אם יש אפשרות במכון לעשות סקוואט חופשי עדיף ישר להתחיל מחופשי פשוט ממשקלים נמוכים. וגם יש למתחילים בוקס סקוואט (למרות שגם בעניין הזה יש הסתייגויות ויש כאלה שאומרים שבוקס סקוואט טוב גם למתקדמים ויכול להיות במקרים מסויימים יותר יעיל מסקוואט רגיל)

TheRock
01-06-09, 22:56

סתום תפה כבר אתה רק מבלבל פה אנשים הוא אומר לך שאין לו אפשרות לחופשי אתה אומר לו לעבור מכון בגלל זה? לך תתאבד\=

פותח הפוסט תעשה בסמית אם אין אפשרות אחרת

the pharmacist
01-06-09, 23:07

לא קצת הגזמנו?
למרות שאני חושב שסקוואט בסמית זה פשושי

galSH
02-06-09, 07:43
בסמית פחות מסוכן.

אם תעבוד עם מוט ריק שום דבר לא יקרה לגב שלך. אתה יכול גם להעלות סירטון כדי לקבל פידבק על הטכניקה...

avishav1
02-06-09, 19:15
תודה חברס.
ביינתים אני עובד בסמית עד שאתרגל לזה..
שאני ירגיש מספיק בטווח אני יעבור לחופשי.
אין לי איך לצלם אותי עושה סקוואט. שאלתי אנשים במכון הם אמרו שאני עובד בסדר.
אני לא יודע אם זה באמת נכון או לא..

Scylla
03-06-09, 02:47
נמאס מכל התיכוניסטים שחושבים שסקוואט או דדליפט זה החיים ומי שלא עושה את זה "לא קיים". חבר'ה תתגברו ותתבגרו.

Biceps mAn
03-06-09, 04:09
כמה שטויות אתה מדבר...

ואיך בדיוק הוא ירכוש את הטכניקה אם הוא לא יעשה סקאווט חופשי?

Max90kg
03-06-09, 06:54
נמאס מכל התיכוניסטים שחושבים שסקוואט או דדליפט זה החיים ומי שלא עושה את זה "לא קיים". חבר'ה תתגברו ותתבגרו.
תקרא ספרים

galSH
03-06-09, 13:30
בפורומים אחרים (ואכן אני מדבר על הארץ) יש גם אנשים אחרי צבא שחושבים שסקאווט ודדליפט זה החיים.

Scylla
03-06-09, 17:03
בפורומים אחרים (ואכן אני מדבר על הארץ) יש גם אנשים אחרי צבא שחושבים שסקאווט ודדליפט זה החיים.

אז המצב שלהם באמת עצוב. שזה אצל תיכוניסט זה לפחות זמני ובתקופה שגם ככה הפרופורציות והסדר עדיפויות מעוות.

galSH
03-06-09, 20:29
אז המצב שלהם באמת עצוב. שזה אצל תיכוניסט זה לפחות זמני ובתקופה שגם ככה הפרופורציות והסדר עדיפויות מעוות.

אז המצב של כל pl עצוב?

arbel2
03-06-09, 20:45
אויש,אולי תנוחו כבר עם הויכוח הדבילי הזה ?

כל עוד אתה לא פאוורליפטר זה לא קריטי עם הסקוואט שלך הוא חופשי או בסמית',בתוכניות hit מסויימות אפילו מומלץ לעשות את הסקוואט בסמית בגלל האופי של הביצוע של הסטים שהופך את הסקוואט החופשי לפשוט לא בטוח

Scylla
04-06-09, 08:05
אז המצב של כל pl עצוב?

קודם כל תבדיל בין אנשים שמתאמנים בשביל תחביב ואנשים שמתאמנים למחייתם. ותקן אותי אם אני טועה אבל אחוז מאוד נמוך על גבול האפסי מהמתאמנים או אפילו מהpl מתקיימים מזה בתור עבודה יחידה. וגם אם זו העבודה היחידה שלהם, זה עדיין לא החיים שלהם, זה כמו שאני אגיד שכל מי ששותה וודקה רדבול עדיף שלא ישתה, ווויסקי סקוטי סינגל מאלט הוא החיים...

galSH
04-06-09, 14:45
קודם כל תבדיל בין אנשים שמתאמנים בשביל תחביב ואנשים שמתאמנים למחייתם. ותקן אותי אם אני טועה אבל אחוז מאוד נמוך על גבול האפסי מהמתאמנים או אפילו מהpl מתקיימים מזה בתור עבודה יחידה. וגם אם זו העבודה היחידה שלהם, זה עדיין לא החיים שלהם, זה כמו שאני אגיד שכל מי ששותה וודקה רדבול עדיף שלא ישתה, ווויסקי סקוטי סינגל מאלט הוא החיים...

היה פה איזה אשכול לפני כמה חודשים שמישהו שאל שאם תמורת סכום מסויים גבוהה מאוד אנשים פה יפסיקו להתאמן. הרוב המוחלט אמר לא. אז המצב שלהם עצוב? הרי הם לא עוסקים בזה למחייתם...