PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה

yair3333
01-06-09, 23:07
אם אני רוצה למדוד תקופה מסוימת אם עליתי בה בשריר או ירדתי ..
איך אפשר למדוד את זה במדויק ?

Max90kg
01-06-09, 23:08
במשקלי העבודה

JAGA_JAGA
01-06-09, 23:11
במשקלי העבודה

לא מדוייק כוח זה לא אינדיקציה למסת שריר....(לא תמיד)

yair3333
01-06-09, 23:29
לא במשקלי עבודה
אני מדבר על משהו אחר .. אין משהו מדויק שיכול להראות לי
סתם דוגמא נגיד עליתי בחודש 5 קילו .. לראות מתוך ה-5 האלה כמה בדיוק עליתי בשריר
אין משהו שיכול לבדוק את זה ?

Max90kg
01-06-09, 23:29
לא מדוייק כוח זה לא אינדיקציה למסת שריר....(לא תמיד)
במקרה של עבודה על היפרטרופיה (6-15 חזרות) עלייה במסת השריר כן נקבעת גם מעלייה במשקלי העבודה. אם אתה עובד על היפרטרופיה ובחודש עלית במשקלי העבודה אז בטוח עלית גם במסת השריר

ואין מכשיר שיכול לעלות לך כמה מסת שריר עלית

hanna666
02-06-09, 11:23
במקרה של עבודה על היפרטרופיה (6-15 חזרות) עלייה במסת השריר כן נקבעת גם מעלייה במשקלי העבודה. אם אתה עובד על היפרטרופיה ובחודש עלית במשקלי העבודה אז בטוח עלית גם במסת השריר

אין קשר ותפסיק לדבר שטויות

לנושא את יכול לדעת בקירוב על ידי בדיקת אחוז שומן ומסת שריר

Max90kg
02-06-09, 12:19
אין קשר ותפסיק לדבר שטויות

לנושא את יכול לדעת בקירוב על ידי בדיקת אחוז שומן ומסת שריר
אי אפשר לפי בדיקת אחוז שומן גם כן. חוץ מזה למה לבזבז את הזמן על זה? תתאמן תאכל ותגדל

trx--->sus
02-06-09, 15:51

אתה לא יכול להכליל ככה אם אני על מאזן נייטרלי ועובד ככה אני יכול לעלו תבמשקלי עבודה ולא לעלות במסת שריר

tal_s
02-06-09, 20:21

עזוב מקס אתה שוב עושה צחוק מעצמך ומטעה... אני בחיטוב עולב במשקלי עבודה ויורד במשקל אז וככה עוד הרבה אנשים.. עזוב את זה שאין קשר גם ככה.. ולדבר השני , יש מכשיר שאומר לך את המשקל של מאסה רזה,שומן.. יש אחד כזה בגו אקטיב ת"א

Max90kg
02-06-09, 20:35
עזוב מקס אתה שוב עושה צחוק מעצמך ומטעה... אני בחיטוב עולב במשקלי עבודה ויורד במשקל אז וככה עוד הרבה אנשים.. עזוב את זה שאין קשר גם ככה.. ולדבר השני , יש מכשיר שאומר לך את המשקל של מאסה רזה,שומן.. יש אחד כזה בגו אקטיב ת"א
אם אתה עולה במשקלי העבודה בחיטוב אז אתה עולה גם במסת השריר. אי אפשר לעלות במשקלי עבודה בלי לעלות במסת השריר.

The-One
02-06-09, 20:42
אם אתה עולה במשקלי העבודה בחיטוב אז אתה עולה גם במסת השריר. אי אפשר לעלות במשקלי עבודה בלי לעלות במסת השריר.

http://kevinrobinson.files.wordpress.com/2008/06/epic_fail.jpg

תחזור לענות על שאלות ב FXP עם חלבון מגדיל תזין או לא:bow:

Max90kg
02-06-09, 20:52
http://kevinrobinson.files.wordpress.com/2008/06/epic_fail.jpg

תחזור לענות על שאלות ב fxp עם חלבון מגדיל תזין או לא:bow:
תשתוק אין לך זכות דיבור בכלל שחיף מהלך

The-One
02-06-09, 20:55
תשתוק אין לך זכות דיבור בכלל שחיף מהלך

תעשה חצי מהשינוי שעישתי ותדבר טוב? שחיף? תקרא תהודעה ששלחתי לך אתה יודע איפה ותראה מי שחיף:fellow:

Max90kg
02-06-09, 20:56
תעשה חצי מהשינוי שעישתי ותדבר טוב? שחיף? תקרא תהודעה ששלחתי לך אתה יודע איפה ותראה מי שחיף:fellow:
אל תשלח לי הודעות פרטיות בבקשה יש לי התקפי זעם כשאני מקבל הודעות פרטיות משחיפים

גבר
02-06-09, 20:59
במקום להתווכח תעלו שניכם תמונות עדכניות שלכם ונראה מי נראה יותר טוב

tal_s
02-06-09, 21:01

אתה טועה, נעזוב לרגע אותי... בנאדם שנמצא במאזן קלורי נטרלי בשביל להשאר באותה קטגורית משקל וימשיך להתחזק .. הוא לא יעלה במאסת שריר אבל הוא כן יעלה במשקלי עבודה..
אפשרות 2, בנאדם טבעי שמיצא את פוטנציל הגדילה שלו , לא יעלה מאסת שריר אבל מצד שני ימשיך להתחזק(עד גיל מסוים שרמות הטסט מתחילות לרדת אפשר להתחזק עד כמעט בלי הגבלה רק קצב ההתקדמות הוא זה שיורד)

tal_s
02-06-09, 21:05

מה אתה מתלהב אפשר להבין? כל הודעה שנייה שלך אתה קורה למישהו שחיף שאתה בעצמך כזה.. שתעבור את ההיקף יד 40 אז אם בכלל תחשוב לקרוא למישהו שחיף, עד אז תיהיה בשקט כי אתה עושה מעצמך צחוק.. נעזוב לרגע שאם השאלות שהיית שואל בכלל לא הייתי מעז לרשום למישהו fail...

Max90kg
02-06-09, 21:07
במקום להתווכח תעלו שניכם תמונות עדכניות שלכם ונראה מי נראה יותר טוב

כשאחד מאיתנו על אחוז שומן 12 והשני על 16 זה קצת לא פייר אתה לא חושב? נעלה תמונות בסוף חיטוב שלי כי צח לא צריך חיטוב הוא עולה רק במסת שריר אז הוא יהיה כל הזמן מחוטב ואין לו בעיה להמשיך מסה בזמן שאני עוסק בחיטוב.

אתה טועה, נעזוב לרגע אותי... בנאדם שנמצא במאזן קלורי נטרלי בשביל להשאר באותה קטגורית משקל וימשיך להתחזק .. הוא לא יעלה במאסת שריר אבל הוא כן יעלה במשקלי עבודה..
אפשרות 2, בנאדם טבעי שמיצא את פוטנציל הגדילה שלו , לא יעלה מאסת שריר אבל מצד שני ימשיך להתחזק(עד גיל מסוים שרמות הטסט מתחילות לרדת אפשר להתחזק עד כמעט בלי הגבלה רק קצב ההתקדמות הוא זה שיורד)

אם מדברים על מתאמנים מתחילים אז זה ייתכן (גוף האדם לא שחור לבן אני יודע. אבל נשמע לי לא הגיוני שבן אדם יעבוד על היפרטרופיה, יעלה במשקלים ולא יעלה במסה). אבל מתאמן שכבר ניצל חלק גדול מהפוטנציאל הגנטי לא יוכל להתקדם במשקלים במאזן נייטראלי.

tal_s
02-06-09, 21:10
כשאחד מאיתנו על אחוז שומן 12 והשני על 16 זה קצת לא פייר אתה לא חושב? נעלה תמונות בסוף חיטוב שלי כי צח לא צריך חיטוב הוא עולה רק במסת שריר אז הוא יהיה כל הזמן מחוטב ואין לו בעיה להמשיך מסה בזמן שאני עוסק בחיטוב.

אם מדברים על מתאמנים מתחילים אז זה ייתכן (גוף האדם לא שחור לבן אני יודע. אבל נשמע לי לא הגיוני שבן אדם יעבוד על היפרטרופיה, יעלה במשקלים ולא יעלה במסה). אבל מתאמן שכבר ניצל חלק גדול מהפוטנציאל הגנטי לא יוכל להתקדם במשקלים במאזן נייטראלי.

לא נכון.. תעבור עוד פעם על החומר או שתבחר יותר בקפידה את המקורות שאתה מקשיב להם :)

Max90kg
02-06-09, 21:15
לא נכון.. תעבור עוד פעם על החומר או שתבחר יותר בקפידה את המקורות שאתה מקשיב להם :)
אולי אתה יכול להפנות אותי למה שאני צריך לקרוא?

koby
05-06-09, 17:47
אתה לא יכול להכליל ככה אם אני על מאזן נייטרלי ועובד ככה אני יכול לעלו תבמשקלי עבודה ולא לעלות במסת שריר

לא ממש קשור לנושא אבל בכל זאת..

אחי רק רציתי להגיד שהחתימה שלך קטלנית!!!
מאיפה הבאתה תציור???