PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום לכולם אני מתאמן חדש ושמעתי שזה האתר הכי טוב בארץ רציתי לשאול אותכם מספר דברים

wowohw
02-06-09, 17:17
שלום לכולם אני מתאמן יחסית חדש ( "הייתי" לפני כחצי שנה נרשמתי ל-3 חודשים מתוכם הייתי במכון בקושי חודש )

קודם כל הנה נתונים עליי

משקל: בין 78-80 קילו מחר אני אשקל על הבוקר בכדי לדעת במדוייק
גובה: 1.82-183 זה כל פעם משתנה מבדיקה לבדיקה

אז ככה...

אתמול החלטתי שאני רציני בקשר לפיתוח גוף וקניתי 2 סטים של משקולות מתברגות 10 קילו ועוד 4 צלחות של 7.5 קילו
בכל ערכה יש 2 צלחות של 1.25 קילו עוד 2 צלחות של 2.5 מוט מתברג עם סוגרים למוט ( מן הסתם חח ) ייצא לי מחיר באנזונה במגה ספורט בחוצות 530 שקלים ( היה אמור לצאת הרבההה יותר אבל הוצאתי את זה בפחות )

בכל מקרה אני מעוניין לשאול כמה דברים

1) אני הולך להיות לעשות חיטוב... מה שאומר הולך לעשות 3 עד 5 ריצות בשבוע... המשקולות לא למטרת מאסה הם לצורך חיזוק השריר כי למרות שאני נראה חזק והכול... בקושי יש לי כוח במיוחד בידיים... אבל ברגליים... אין הרבה שלוקחים אותי בתחרויות דחיפה בגודל שלי ( אדם על אדם אני סוחב אנשים שגם יותר גדולים ממני פיזית ) דוד שלי מבין בתפריטים והולך להכין לי תפריט עם מאזן קלוריות שלילי ברגע שהוא יחזור הוא כרגע בטיול... השאלה פה אם זה יסתדר טוב המשקולות עם הריצות... למשל אני רוצה לעשות ככה:
יום ראשון-אימון
יום שני-ריצה
שלישי-אימון
רביעי-ריצה
חמישי-אימון
שישי+שבת-ריצה

האם זה יילך טוב ואני ארד באחוזי שומן ( אני מזכיר שהמשקולות הם לחיזוק לא למטרת מאסה ) ואשאר באותו גודל פיזית בערך? או שאני ארד בגודל פיזית?

2) אני מבקש שלא תצחקו עליי פה... כי באמת לא מבין את זה.... יש אבקות כאלו של חלבונים ותוספות... איך לוקחים אותם עוד לא הבנתי... מסניפים אותם או משהו? או שעושים אותם כמו אבקת שוקו? אני רציני שואל חחח....

בקיצור אני אבנה לי תוכנית אימונים ובעוד יומיים אני אקבל תפריט+אני אקנה מזרן.. ובסוף חודש אני אקנה מוט של 2 מטר גדול לחזה שיהיה יותר נוח בשביל הדאמבלים... ואני אצלם תמונות עוד מעט לפני ואני אפרסם אותם אחרי שינוי בגוף נראה את השינויים שעשיתי... המטרה שלי לא כזו גדול להיות 37-38 חטוב... לא באדי בילדר

מצטעררר על החפירה ויום טוב:
ברק.

or 17
02-06-09, 17:24
אתה רוצה להיות 37 38 חטוב?אתה צוחק אלי?אולי אני לא מבין,אתה כרגע די רזה אמור להיות(לפי הנטונים שלך המישקל שלך די נמוך לגובה שלך ולא מיסתדר לפחות לי)+אני חושב שאתה לא צריך חיטוב לפי הנתונים,אבל זה ררק יראו שיהיה תמונה,ואני ממש מקווה שאני טעיתי ולא רשמתה 37 38 קילו !!

Cortex
02-06-09, 17:26
שלום לכולם אני מתאמן יחסית חדש ( "הייתי" לפני כחצי שנה נרשמתי ל-3 חודשים מתוכם הייתי במכון בקושי חודש )

קודם כל הנה נתונים עליי

משקל: בין 78-80 קילו מחר אני אשקל על הבוקר בכדי לדעת במדוייק
גובה: 1.82-183 זה כל פעם משתנה מבדיקה לבדיקה

אז ככה...

אתמול החלטתי שאני רציני בקשר לפיתוח גוף וקניתי 2 סטים של משקולות מתברגות 10 קילו ועוד 4 צלחות של 7.5 קילו
בכל ערכה יש 2 צלחות של 1.25 קילו עוד 2 צלחות של 2.5 מוט מתברג עם סוגרים למוט ( מן הסתם חח ) ייצא לי מחיר באנזונה במגה ספורט בחוצות 530 שקלים ( היה אמור לצאת הרבההה יותר אבל הוצאתי את זה בפחות )

בכל מקרה אני מעוניין לשאול כמה דברים

1) אני הולך להיות לעשות חיטוב... מה שאומר הולך לעשות 3 עד 5 ריצות בשבוע... המשקולות לא למטרת מאסה הם לצורך חיזוק השריר כי למרות שאני נראה חזק והכול... בקושי יש לי כוח במיוחד בידיים... אבל ברגליים... אין הרבה שלוקחים אותי בתחרויות דחיפה בגודל שלי ( אדם על אדם אני סוחב אנשים שגם יותר גדולים ממני פיזית ) דוד שלי מבין בתפריטים והולך להכין לי תפריט עם מאזן קלוריות שלילי ברגע שהוא יחזור הוא כרגע בטיול... השאלה פה אם זה יסתדר טוב המשקולות עם הריצות... למשל אני רוצה לעשות ככה:
יום ראשון-אימון
יום שני-ריצה
שלישי-אימון
רביעי-ריצה
חמישי-אימון
שישי+שבת-ריצה

האם זה יילך טוב ואני ארד באחוזי שומן ( אני מזכיר שהמשקולות הם לחיזוק לא למטרת מאסה ) ואשאר באותו גודל פיזית בערך? או שאני ארד בגודל פיזית?

2) אני מבקש שלא תצחקו עליי פה... כי באמת לא מבין את זה.... יש אבקות כאלו של חלבונים ותוספות... איך לוקחים אותם עוד לא הבנתי... מסניפים אותם או משהו? או שעושים אותם כמו אבקת שוקו? אני רציני שואל חחח....

בקיצור אני אבנה לי תוכנית אימונים ובעוד יומיים אני אקבל תפריט+אני אקנה מזרן.. ובסוף חודש אני אקנה מוט של 2 מטר גדול לחזה שיהיה יותר נוח בשביל הדאמבלים... ואני אצלם תמונות עוד מעט לפני ואני אפרסם אותם אחרי שינוי בגוף נראה את השינויים שעשיתי... המטרה שלי לא כזו גדול להיות 37-38 חטוב... לא באדי בילדר

מצטעררר על החפירה ויום טוב:
ברק.
בקשר ל-1 כן זה סבבה אבל תקפיד לעבוד על כל הגוף בכל אימון אם אתה עושה 3 פעמים בשבוע עם מנוחות בין לבין
ובקשר למטרה שלך המשקולות יעלו אותך במאסה לרוב אלא התזונה אם אתה במאזן קלורי שלילי את לא תעלה במאסה ..
בקשר ל-2 מה השאלה שלך איך שותים את זה? אבקה+מים/חלב בתוך בלנדר/שייקר מתערבב ושותים

Cortex
02-06-09, 17:27
אתה רוצה להיות 37 38 חטוב?אתה צוחק אלי?אולי אני לא מבין,אתה כרגע די רזה אמור להיות(לפי הנטונים שלך המישקל שלך די נמוך לגובה שלך ולא מיסתדר לפחות לי)+אני חושב שאתה לא צריך חיטוב לפי הנתונים,אבל זה ררק יראו שיהיה תמונה,ואני ממש מקווה שאני טעיתי ולא רשמתה 37 38 קילו !!

הוא התכוון להיקף יד מה אתה נלחץ

or 17
02-06-09, 17:28
הוא התכוון להיקף יד מה אתה נלחץ

חח כמו שאמרתי אחי,לא כולכך הבנתי ...

wowohw
02-06-09, 17:34

:o העצמות שלי שוקלות יותר מ-37-38 קילו

יש לי יחסית הרבה שומן בבטן וברגליים הכוונה היא להיקף יד 37-38 חטוב.... אני אעלה תמונה עוד מעט כשאני אמצע את הכבל מהפלא למחשב

בקשר ל-1 כן זה סבבה אבל תקפיד לעבוד על כל הגוף בכל אימון אם אתה עושה 3 פעמים בשבוע עם מנוחות בין לבין
ובקשר למטרה שלך המשקולות יעלו אותך במאסה לרוב אלא התזונה אם אתה במאזן קלורי שלילי את לא תעלה במאסה ..
בקשר ל-2 מה השאלה שלך איך שותים את זה? אבקה+מים/חלב בתוך בלנדר/שייקר מתערבב ושותים

בקשר ל-1:
כן מנוחה בין סט לסט לפי מה שהבנתי אמור להיות בין דקה לבין דקה וחצי מנוחה... לעשות 3-4 חזרות של 12 . בקשר למאסה... טוב מאוד שאני לא יעלה מאסה בינתיים אני לא מעוניין בעוד מאסה על הגוף אני רוצה להוריד את אחוז השומן שלי בגוף כי עד כיתה ט' ככה הייתי ממש שמן ( עכשיו אני מסיים י"א נשארתי גן אם זה לא מסתדר לכם עם הגיל ) ונשארה לי בטןן וברגליים... כל שאר הגוףיירד לי משמעותית... גנטיקה fuck ....

בקשר ל-2:
לא יודע זה אבקה חשבתי מסניפים את זה אנעקף....

or 17
02-06-09, 17:37
עכשיו הדברים ברורים יותר : ) תעלה תמונה ניראה איך המצב שלך חבר.

wowohw
02-06-09, 17:49
לא נותן לי לשים תמונה משום מה... העברתי למחשב במצב רפוי לגמריי

wowohw
02-06-09, 17:58
www .siz.co.il/my.php?i=rwxm1cydzoij.jpg

הנה הצלחתי תורידו את הרווח בין WWW אל הנקודה וזהו

wowohw
02-06-09, 19:25
ביקשת תמונה לראות מה המצב... העליתי...

תגובה משו?

TheRock
02-06-09, 21:08

חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי

ועדיף לך להירשם למכון זה לא יספיק לך כל הציוד הזה

נעל
02-06-09, 22:56
מסניפים את זה.. וואו חחח אולי זה גם פועל לא ידעתי,חזק.

ויש לך ספה בשביל המוט האולימפי [2מטר] או שאתה מתכוון לעשות את זה על הרצפה או על המיטה? שזה כמובן פשוט חחח.

בכל מקרה אמור להיות לך סבבה, רק אל תסניף את זה...

wowohw
02-06-09, 23:10
:):):):) הבנתי שיש אבקות כאלה מה מאיפה אני יודע למשל סמים מסניפים ויש אבקות שוקו שאותם מערבבים עם חלב.....

יש 2 אפשרויות להסניף ולהכין אותו...

אין לי ספה כל פעם פשוט אני יהיה עם חברים כנראה אז שירים אותו עד שאני זז משמה מהר...