PDA

צפה בגרסא המלאה : חיוניותו של פולי...

elipog87
03-06-09, 12:08
חברים יקרים שלום,

אני מתאמן בבית ויש לי את כלל הציוד הנדרש...

להלן תמונה..

http://i43.tinypic.com/2ep3rqs.jpg

יש באפשרותי לרכוש תוספת למיכשור..

http://www.powersport.co.il/ItemImages/1111/400X400_2399.jpg

ב320 ש"ח...

האם כדאי? האם יש צורך בדבר? עד כמה חשיבות הפולי לתרגילי הגב בעיניכם? אשמח לקבל את דעתכם...

תודה רבה...

מדוזה
03-06-09, 12:13
שמע לדעתי זה תלוי באיזה תוכנית אתה עובד ואיזה גיוון חשוב לך , יש לך שם מוט שאתה יכול לעשות איתו בנט אובר רואו , תעשה גם מסור , 2 תרגילים מצויינים לגב .

elipog87
03-06-09, 12:14
יש לי מתח, יש לי מוט לעשות בנט אובר, בקרוב אני מתכנן לחזור לעשות גם טי בר..כמובן יש לי דאמבלים לעשות "מסור" ופולאובר...

אבל עדיין אני מתייעץ..כי אפשר לעשות בפולי גם יד אחורית ועוד מגוון דברים...תודה :)

Daniel2
03-06-09, 13:23
עזוב פולי עכשיו,איך אתה מתכוון לעשות סקוואט?

elipog87
03-06-09, 13:24
מה זה מתכוון? אני עושה..אני מרחיק את המיטה מהקיר, מעלה את העמודים של החזה לגבוה מקסימלי שזה איזה 1 וחצי בערך...לוקח את המוט ועושה סקוואט חופשי...אחורי..ואפשר כמובן גם קידמי..

מקווה שההסבר ברור

the pharmacist
03-06-09, 13:30
רצוי לעשות סקוואט שמטו יושב בדיוק בגובה שמתאים לך, בתור אחד שמתאמן בהולמס פלייס ב"כלוב" (ככה הם קוראים לו שם) שאני יוצא לסקוואט זה קצת בעייתי כי הוא נמוך לי ב--10 ס"מ.
אצלך נראה לי ההפרש יותר גדול

elipog87
03-06-09, 13:41
לי זה נמוך כמו אצלך...כי אני 180..והאיפה שמניחים את המוט זה בשכמות..שזה בערך 160..והמוט בגובה 150 אז זה פלוס מינוס כמו אצלך....

ובמיוחד שרק התחלתי לעשות סקוואטים אחרי המון זמן ואני כרגע על 40 ק"ג (ביצעתי 2 אימונים כאלה..)
אז כרגע אני לא רואה בזה בעיה...

elipog87
03-06-09, 13:42
ובנוסף לא ענית לי על השאלה שבגללה פתחתי את הפוסט

tommybilt53
03-06-09, 15:24
רצוי לעשות סקוואט שמטו יושב בדיוק בגובה שמתאים לך, בתור אחד שמתאמן בהולמס פלייס ב"כלוב" (ככה הם קוראים לו שם) שאני יוצא לסקוואט זה קצת בעייתי כי הוא נמוך לי ב--10 ס"מ.
אצלך נראה לי ההפרש יותר גדול

זה חייב להיות נמוך לך ב10ס"מ בערך זה בסדר גמור זה צריך להיות ככה.

כעקרון אתה אמור לאסוף את המוט מלמטה למעלה וללכת אחורה מעט לצאת מה support bar להתייצב ולהתחיל את התרגיל.

לגבי פותח האשכול אני לא יודע מה הגובה שלו, אבל BAR SUPPORTS נמוך מידיי לא טוב עלול להיות מסוכן לגב, רצוי לוותר במקרה של הבחור עם הציוד הביתי על משקלי סקוואט גבוהים במקרה שלו עקב ציוד לא מתאים לעומסים כאלו.

סתם לידע כללי: ציוד ביתי (ציוד מעפן) ברובו נועד לביצוע תרגילים לאנשים שרוצים להרגיש אימון לא יותר מזה.

Cortex
03-06-09, 15:46
תראה אם אין לך בעיה כלכלית לרכוש את זה אז תקנה
הפולי יכול לעזור לך בגיוון התרגילים

tommybilt53
03-06-09, 15:53
ד"א קבלו טיפ חשוב (הרבה לא יודעים את זה בארץ): Power Rack או בלשוננו "כלוב" הוא ציוד חובה לכל מכון כושר במיוחד בסקוואטים ועוד כמה תרגילים.

ומי שבונה מכון כושר ביתי להלן רשימת ציוד קצרה ולא זולה יחסית אבל מקצועית בהחלט ויכולה לספק תוצאות מקצועיות בהחלט:
1) סט משקולות מקצועי 5LB-100LB 20 PAIRS - עלות משוערת 10,000 ש"ח
הפלטות והמוטות הקצרים שבאים בהברגה אני לא אוהב אותם הם לא בטיחותיים.

2) Power Rack "כלוב" (מוצר חובה בכל חדר כושר ללא מדריך בעיקר המולטי-טריינר של USA) - עלות נע בין 6500ש"ח - 20,000 ש"ח. יש גם יותר זולים ב2000 ש"ח אבל אני לא אוהב אותם.

3) פלטות אולימפיות - 10 ש"ח לקילו בערך.

4) מוטות אולימפיים - 250 +- זה הסיני שמוכרים בחנויות בארץ עושה את העבודה גם למתקדמים.

5) רצפת גומי - בערך 250 ש"ח למ"ר.

6) ספה מתכווננת מקצועית - עלות בין 1500 - 5000 ש"ח תלוי באיכות.

הציוד הוא מקצועי לחלוטין ומיועד לאנשים שלא רוצים להתפשר על איכות עבודה ובכל זאת מעוניינים להתאמן בבית. ד"א בארה"ב זה הולך חזק שם בבתים הסוג ציוד הזה אצל מתאמנים.
"הכלוב" הוא הכרחי וחובה הוא מחליף למעשה את המולטי-טריינר מהסיבה שהוא מאפשר לך לבצע עליו מגוון רחב מאוד של תרגילים ללא שמירה.
הציוד שנתתי מיועד לאנשים שיודעים להתאמן מכיוון שכל התרגילים הם חופשי.
המחירים שמצאתי הם לציוד חדש אפשר לחפש גם משומש בחצי מחיר.

דורש חדר שלם בבית או חנייה סגורה למי שיש אין מה לעשות.

זה לא מחליף עדיין חדר כושר אבל בהחלט ציוד שנותן אימון מספק ומקצועי ללא ספק.
כדי לקבל אימון כמו שיש בחדר כושר יש להוסיף מספר מועט של מכשירים וזה מושלם אבל נתתי פה רק את החובה והבסיסי ביותר לדעתי.

תעשו חישוב יחסית לתחביבים אחרים זו השקעה שדי משתלמת לטווח הארוך למי שיש מקום בבית.

elipog87
03-06-09, 16:54
לצורך הדגמה ונסגור את הפינה...

http://i40.tinypic.com/2dbjxon.jpg

Max90kg
03-06-09, 17:02
מיותר עדיף מתח יעלה לך 60 ש"ח

ChonGo
03-06-09, 17:03
בטח שזה חיוני, זה ייתן לך גיוון! אם אין לך בעייה של כסף, תקנה!
זה אחלה דבר!

*אחלה "חדרון" כושר יש לך שמה! :)

elipog87
03-06-09, 17:20
יש מתח, יש בנט אובר, יש טי בר, יש עוד הרבה תרגילים..חשבתי פשוט להרחיב לעוד תרגילים..

trx--->sus
03-06-09, 17:27
פיי אחי כל הכבוד הלוואי עליי ציוד כזה בבית... לדעתי מיותר פולי תעשה מתח

lironsD
03-06-09, 17:44
עדיף לך כמו מכשיר כזה שמכיל בתוכו מתח ומקבילים עולה בסביבות ה750

elipog87
03-06-09, 18:06
ד"א קבלו טיפ חשוב (הרבה לא יודעים את זה בארץ): Power rack או בלשוננו "כלוב" הוא ציוד חובה לכל מכון כושר במיוחד בסקוואטים ועוד כמה תרגילים.

ומי שבונה מכון כושר ביתי להלן רשימת ציוד קצרה ולא זולה יחסית אבל מקצועית בהחלט ויכולה לספק תוצאות מקצועיות בהחלט:
1) סט משקולות מקצועי 5lb-100lb 20 pairs - עלות משוערת 10,000 ש"ח
הפלטות והמוטות הקצרים שבאים בהברגה אני לא אוהב אותם הם לא בטיחותיים.

2) power rack "כלוב" (מוצר חובה בכל חדר כושר ללא מדריך בעיקר המולטי-טריינר של usa) - עלות נע בין 6500ש"ח - 20,000 ש"ח. יש גם יותר זולים ב2000 ש"ח אבל אני לא אוהב אותם.

3) פלטות אולימפיות - 10 ש"ח לקילו בערך.

4) מוטות אולימפיים - 250 +- זה הסיני שמוכרים בחנויות בארץ עושה את העבודה גם למתקדמים.

5) רצפת גומי - בערך 250 ש"ח למ"ר.

6) ספה מתכווננת מקצועית - עלות בין 1500 - 5000 ש"ח תלוי באיכות.

הציוד הוא מקצועי לחלוטין ומיועד לאנשים שלא רוצים להתפשר על איכות עבודה ובכל זאת מעוניינים להתאמן בבית. ד"א בארה"ב זה הולך חזק שם בבתים הסוג ציוד הזה אצל מתאמנים.
"הכלוב" הוא הכרחי וחובה הוא מחליף למעשה את המולטי-טריינר מהסיבה שהוא מאפשר לך לבצע עליו מגוון רחב מאוד של תרגילים ללא שמירה.
הציוד שנתתי מיועד לאנשים שיודעים להתאמן מכיוון שכל התרגילים הם חופשי.
המחירים שמצאתי הם לציוד חדש אפשר לחפש גם משומש בחצי מחיר.

דורש חדר שלם בבית או חנייה סגורה למי שיש אין מה לעשות.

זה לא מחליף עדיין חדר כושר אבל בהחלט ציוד שנותן אימון מספק ומקצועי ללא ספק.
כדי לקבל אימון כמו שיש בחדר כושר יש להוסיף מספר מועט של מכשירים וזה מושלם אבל נתתי פה רק את החובה והבסיסי ביותר לדעתי.

תעשו חישוב יחסית לתחביבים אחרים זו השקעה שדי משתלמת לטווח הארוך למי שיש מקום בבית.

אדוני היקר...כרגע אני בחור בן 22...באוקטובר אני מתחיל ללמוד (סטודנט) בע"ה נסיים את התואר נעשה כסף ואז נקנה ציוד ברמה שדיברת עליו...נכון לעכשיו..השקעתי כ1500 ש"ח וכרגע זה מספק אותי לכל תרגיל ותרגיל..(התאמנתי בחדר כושר לפרקים ולמדתי איך להתאמן נכון..)

elipog87
03-06-09, 20:27
אשמח לקבל עוד דעות..תודה

tommybilt53
04-06-09, 15:36
היה לי פעם ספה מתכווננת כמו שיש לך בתמונה של oxford זה ספה שנשברה לי אחרי אימון עלוב וכולה מתנדנדת במהלך התרגיל ועושה רעש של כלב גוסס.
שברתי אותה במהלך תרגיל דחיקה עם דאמבלס והחזרתי אותה לחנות ולמדתי לקח לא לקנות ציוד חובבני וזבל, ברמת ציוד שיש לך שם (לא רוצה לבאס אבל רוצה לטובתך) תעשה לעצמך טובה ותירשם למכון ל"זקנים" אפילו תקבל אימון יותר טוב מזה.

moo
04-06-09, 15:44
אתה צריך סטנד להוציא ממנו לסקווט ומיליטרי פרס
והרבה יותר משקל !!!

פולי לא קריטי, אבל קודם כל כלוב/סטנד ופלטות
תקנה גם שרשרת ברזל לקשור אליך משקל שאתה עושה מתח

elipog87
04-06-09, 16:34
היה לי פעם ספה מתכווננת כמו שיש לך בתמונה של oxford זה ספה שנשברה לי אחרי אימון עלוב וכולה מתנדנדת במהלך התרגיל ועושה רעש של כלב גוסס.
שברתי אותה במהלך תרגיל דחיקה עם דאמבלס והחזרתי אותה לחנות ולמדתי לקח לא לקנות ציוד חובבני וזבל, ברמת ציוד שיש לך שם (לא רוצה לבאס אבל רוצה לטובתך) תעשה לעצמך טובה ותירשם למכון ל"זקנים" אפילו תקבל אימון יותר טוב מזה.

ככה...ספת האוקספורד הזאת..הבאתי מחבר בחינם...והיא אחלה ספרה לשימוש שאני משתמש..(אני עושה עליה רק בטן ולחיצה צרפתית..)

לכל שאר השימושים אני משתמש במיטה השניה שלי...של וומבלי וברוך השם היא עושה את שלה...וכרגע זה ממש מתאים לי...

אני נרשם למכון של "צעירים" בקרוב..כי אני מתחיל שנה הבאה לימודים באוניברסיטה העיברית אז אני ארשם שם לחדר כושר...זה כרגע ציוד שהיה לי בשירות הצבאי ואני נהנה ממנו..

ולאדון moo היקר..יש לי כרגע משקולות בכללי של 110 ק"ג...שכרגע...זה מספיק לי דיי ויותר..

אז אני חושב שנכון לעכשיו זה מספק אותי..ובעתיד אקנה ציוד טוב יותר..אני אוהב להתאמן לבד (התאמנתי מספיק זמן במכון כושר..בתיכון)

elipog87
04-06-09, 16:42
ועוד לאדון moo היקר...

סטנד יש לי גם לסקוואטים וגם למילטרי כמו שהראתי בתמונה בעמוד הקודם בפוסט..אני עומד ליד ותראה לאיזה גובה זה מגיע...

דבר שני..אמרתי לך שיש לי מספיק משקל (110 ק"ג שכרגע מספק אותי)

לגבי מתח עם משקל..אני כרגע אחרי ניתוח פריקת כתף ושיחזור מבנה הכתף..אז מתח לא כ"כ מותר לי ...ובטח לא עם משקל נוסף...כרגע אני עושה עם משקל גוף וגם זה בצורה מוגבלת (לא יורד עד הסוף..עד המתיחה של הידים)..