PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב

SnirR
03-06-09, 16:58
טוב יש לי שאלה קלה בנושא.
כרגע אני בתקופה של חיטוב עכשיו אני לא כלכך מקפיד על מה לאכול מתי ואיפה אבל יש מסגרת כלשהיא שאני הולך על פיה.

השאלה שלי היא כזאת מאחר והפחמימות היחידות שאני צורך הן בארוחת צהריים.
האם זה תקין שאני עושה את זה במידה ואני שומר על כמות מתאימה של חלבונים שאני אמור לצרוך
לפי חישוב של מסה .. אני מעריך שזה בערך 130 גרם חלבונים ליום במידה ואני שוקל 73 קילו
ואני עושה 3 פעמים בשבוע סקי שבו אני מוריד בערך 650 קלוריות האם זה פוגם לי בשרירים מאחר ואני לא אוכל מספיק פחמימות? או שהחלבונים גורמים לכך שאני לא אאבד מסת שריר ?

hanna666
03-06-09, 17:27
טוב יש לי שאלה קלה בנושא.
כרגע אני בתקופה של חיטוב עכשיו אני לא כלכך מקפיד על מה לאכול מתי ואיפה אבל יש מסגרת כלשהיא שאני הולך על פיה.

השאלה שלי היא כזאת מאחר והפחמימות היחידות שאני צורך הן בארוחת צהריים.
האם זה תקין שאני עושה את זה במידה ואני שומר על כמות מתאימה של חלבונים שאני אמור לצרוך
לפי חישוב של מסה .. אני מעריך שזה בערך 130 גרם חלבונים ליום במידה ואני שוקל 73 קילו
ואני עושה 3 פעמים בשבוע סקי שבו אני מוריד בערך 650 קלוריות האם זה פוגם לי בשרירים מאחר ואני לא אוכל מספיק פחמימות? או שהחלבונים גורמים לכך שאני לא אאבד מסת שריר ?

אתה לא מוריד 650 קלוריות בסקי כי זה סתם משוואה שהוא עושה לך על מנת לדעת כמה באמת שרפת תראה על שעון דופק
לגבי הפחמימות ממולץ לעשות העמסה פעם ב 7-10 ימים או אפילו 5-7 אם זה מעט מאוד פחמימות

trx--->sus
03-06-09, 17:33
אתה ממש לא ברור ובאמת שלא הבנתי מה אתה רוצה...