PDA

צפה בגרסא המלאה : נפתח ישראלבודי סניף כפר סבא!

Shlomik
04-06-09, 09:01
שלום לכל חברי הפורום,

אני יודע שלא כתבתי כאן הרבה בזמן האחרון ואני מתכוון לחזור לזה בתקופה הקרובה כמה שאפשר, אבל הייתי עמוס יותר מהרגיל כי פתחנו סניף חדש בכפר סבא!

הסניף נמצא בוייצמן 37, ממש שתי דקות הליכה מקניון ערים (למי שמכיר את האזור) הסתכלו כאן:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=191&ArticleID=1473

וכמובן שמבצעי הפורום תקפים גם בסניף הזה!

אני יהיה שם הרבה בשבוע הקרוב ואשמח לראות את כולכם, מעבר לכך אנחנו מתכננים אירוע פתיחה חגיגי ואני ידאג לפרסם את התאריך בפורום.

שיהיה לכולם המשך שבוע נעים,
שלומיק :10:

ChonGo
04-06-09, 10:18
יהיה אפשר לבוא לפגישות ייעוץ שם גם?! (כמו בסניפים האחרים)? :)
אדירררר, מקום מעולה! כל כך רציתי לבוא לייעוץ, אבל בעייתי להגיע לת"א ורמ"ג =]]]

Melamed
04-06-09, 13:57
למה אין משהו בחיפה? =[

יוסי אדרי
04-06-09, 14:26
זה אפשרי , ולגבי חיפה זה בטייפול , יש משלוחים תהנו בנתיים. :)

Elad12
04-06-09, 14:31
סוף סוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מתי הפתיחה החגיגית?
יהיה טעימות? Xd

Melamed
04-06-09, 14:39
יאללה הלוואי יהיה כבר בחיפה =] מחכה לזה =]

bundy
04-06-09, 14:53
תעשו בחיפה!

אני מוכן להיות פקיד יש לי נסיון, אני גם מחפש עבודה חדשה אז..:Embarrassment:

hanna666
04-06-09, 15:44
באמת נסו לארגן סניף בצפון גם אז רגע זאת ההפתעה החדשה או שיש משהו אחר ?

boris19
04-06-09, 16:56
כמו שתמיד אומרים התלאביבים חיים בעולם משלם (מנותקים משאר חלקי הארץ)

Shlomik
04-06-09, 18:33
כמובן שגם בסניף הזה כמו בשאר סניפי הרשת יש פגישות ייעוץ למידע נוסף ניתן לדבר עם הילה רכזת פגישות היעוץ: 050-2929029.

לגבי אירוע הפתיחה אל דאגה, ברגע שנחליט על תאריך סופי ניידע אתכם ראשונים ואז יהיו טעימות, מתנות, מבצעים וכו'

וגם עכשיו הסניף נמצא במבצעים מיוחדים לרגל הפתיחה.

מצפה לראותכם,
שלומיק

ChonGo
04-06-09, 18:44
כמובן שגם בסניף הזה כמו בשאר סניפי הרשת יש פגישות ייעוץ למידע נוסף ניתן לדבר עם הילה רכזת פגישות היעוץ: 050-2929029.

לגבי אירוע הפתיחה אל דאגה, ברגע שנחליט על תאריך סופי ניידע אתכם ראשונים ואז יהיו טעימות, מתנות, מבצעים וכו'

וגם עכשיו הסניף נמצא במבצעים מיוחדים לרגל הפתיחה.

מצפה לראותכם,
שלומיק

ואללה תודה רבה אחי :)
לא נעים לי ממנה כבר חחחחח קבעתי איתה איזה שלוש פעמיים וביטלתי יום לפני, כי אין לי איך להגיע..עכשיו שזה קרוב, נבוא נבוא :) מקום מעולה! =]

bykeking
04-06-09, 18:47
חסכתם לי את ה20 דקות נסיעה לרמת גן כל פעם..
בשעה טובה!

obzion
04-06-09, 18:52
באמת כדאי לכם לשקול פתיחת סניף באיזור חיפה/הצפון.

Glycolysis
04-06-09, 18:57
לכבוד פתיחת הסניף החלטתם לעלות את מחיר אבקות החלבון (אופטימום) ב29 שקלים?

boris19
04-06-09, 19:47
לכבוד פתיחת הסניף החלטתם לעלות את מחיר אבקות החלבון (אופטימום) ב29 שקלים?

מה אתה דפוק ? זה בגלל עליית מוצרי החלב בעולם !!

Glycolysis
04-06-09, 19:54
מה אתה דפוק ? זה בגלל עליית מוצרי החלב בעולם !!

מעניין שבאתרים בחו"ל אבקות החלבון לא עלו אפילו בסנט אחד.
וזה ב20 שקלים עלייה סליחה לא 29.

boris19
04-06-09, 20:14
מעניין שבאתרים בחו"ל אבקות החלבון לא עלו אפילו בסנט אחד.
וזה ב20 שקלים עלייה סליחה לא 29.

זה היה בציניות..
אני , בכל מקרה יש מקומות הרבה יותר זולים מפה וגם המשלוח חינם

Elad12
04-06-09, 21:09
שלומיק אתה מחפשים עובדים? =]

shibli
05-06-09, 00:26
תמשיך לצחוק

m0she
05-06-09, 00:36
המחירים עלו רק באופטמיום וזה בגלל עליית המחירים של החברה בחו"ל והיבואן בארץ. שאר החברות נשארו במחירים זהים. הסיבה היא התייקרות המוצרים בחברה עצמה בארה"ב.
בכל מקרה, בישראלבודי אנחנו מתחייבים למחירים ולמבצעים הכי טובים בארץ ותמיד מתחייבים לנצח כל מחיר.
מי שיש לו עוד שאלה תמיד יכול לפנות למייל Forum@israelbody.org

Scylla
05-06-09, 00:56
בהצלחה בסניף החדש! היום ביקרתי וקניתי את האופטימום קרמל טופי... טעים בטירוף, אגב.
מדהים לגלות כמה אנשים מכירים את ישראלבודי בחדר כושר (גרייט שייפ) ברגע שהחברה מהחנות באו.

Glycolysis
05-06-09, 02:04
המחירים עלו רק באופטמיום וזה בגלל עליית המחירים של החברה בחו"ל והיבואן בארץ. שאר החברות נשארו במחירים זהים. הסיבה היא התייקרות המוצרים בחברה עצמה בארה"ב.
בכל מקרה, בישראלבודי אנחנו מתחייבים למחירים ולמבצעים הכי טובים בארץ ותמיד מתחייבים לנצח כל מחיר.
מי שיש לו עוד שאלה תמיד יכול לפנות למייל forum@israelbody.org

באתר באדיבילדינג קום לא עלה המחיר אפילו בסנט אחד

shibli
05-06-09, 08:59
Xxxxx

Shlomik
05-06-09, 13:43
Glycolysis המחיר בארצות הברית של החלבון של אופטימום עלה בין 4$-5$ תלוי באיזה אתר אתה מסתכל לפני כחודשיים, ועכשיו הגיעה הסחורה החדשה לארץ.

שים לב שכפי שמשה אמר רק החלבון של אופטימום עלה וזאתי החלטת היבואן והחברה בחו"ל וממש לא החלטה שלנו, תאמין לי שמבחינתנו היה עדיף להשאיר את המוצר באותו מחיר.

מעבר לכך במידה ומצאת מחיר יותר זול תרגיש חופשי ליצור איתי קשר במספר הישיר שלי: 050-6929029 או באמצעות המייל shlomik@israelbody.org.

אשמח לשמוע ממך,
שלומיק

Shlomik
05-06-09, 13:43
בהצלחה בסניף החדש! היום ביקרתי וקניתי את האופטימום קרמל טופי... טעים בטירוף, אגב.
מדהים לגלות כמה אנשים מכירים את ישראלבודי בחדר כושר (גרייט שייפ) ברגע שהחברה מהחנות באו.

שמח שנהנת מהמוצר! היום אנחנו כנראה מגיעים לעוד אימון תבוא להגיד שלום.

שלומיק

Glycolysis
05-06-09, 14:49
הסתכלתי בכל האתרים בחו"ל שאני מכיר הראשיים (10 במספר) שהסחורה שם הולכת הרבה יותר מהר אני מניח מאשר הסחורה בחנות כאן, ושוב זה לא עלה במחיר.(הייתי שמח לרשום אותם כאן אבל כנראה שבלתי אפשרי מבחינת חוקי האתר, אשמח לשלוח אותם למייל אני בטוח שאתה גם מכיר את רובם)
כלקוח של ישראלבאדי אני מאוכזב, אני מניח שיש עוד אנשים כמוני אבל אין מה לעשות עם זה כנראה.

m0she
05-06-09, 15:09
זה בדיוק העניין, הסחורה שם הולכת מהר, לכן העלייה במחיר שם הייתה כבר לפני חודשיים בערך. כאן הסחורה הולכת יותר לאט אז המחיר עלה רק עכשיו, כשהגיעו המשלוחים החדשים והיקרים יותר. זו הסיבה שלא ראית עלייה במחיר לאחרונה באתרים האלה אבל בארץ כן.

כלקוח של ישראלבודי אתה מוזמן לשלוח מייל לכתובת שנתתי או למייל של שלומיק. יש לך התחייבות למחיר הכי זול בארץ. עדיף מלהתלונן בפורום, לא?

Scylla
05-06-09, 16:31
אני לא מבין... זה לא משרד ממשלתי... אף אחד לא כופה עליך כלום... על מה יש להתלונן על מחיר גבוה? במיוחד שיש לך התחייבות על המחיר הזול ביותר..

Shlomik
05-06-09, 16:33
הסתכלתי בכל האתרים בחו"ל שאני מכיר הראשיים (10 במספר) שהסחורה שם הולכת הרבה יותר מהר אני מניח מאשר הסחורה בחנות כאן, ושוב זה לא עלה במחיר.(הייתי שמח לרשום אותם כאן אבל כנראה שבלתי אפשרי מבחינת חוקי האתר, אשמח לשלוח אותם למייל אני בטוח שאתה גם מכיר את רובם)
כלקוח של ישראלבאדי אני מאוכזב, אני מניח שיש עוד אנשים כמוני אבל אין מה לעשות עם זה כנראה.
מצטרף למשה, העליה בארצות הברית הייתה לפני 3 חודשים.
אתה מוזמן לשאול בפרומים בחו"ל מה היה המחיר של החלבון לפני 3-4 חודשים ומתי בדיוק הייתה העליה ולראות שאני ומשה צודקים.

תיהיה בטוח שאין לי שום מטרה לרמות אותך, בטח לא משהו שאתה יכול לבדוק בקלות ע"י שליחת מייל לאופטימום העולמית או לכל אתר אחר בארצות הברית ולברר את העניין.

בשלב זה אני נועל את הפוסט, אם למישהו יש שאלות נוספות בעניין אשמח לעמוד לרשותכם באמצעות הטלפון או המייל ובמהלך השבועות הקרובים אני יהיה הרבה בסניף כפר סבא החדש ואשמח לפגוש את כולכם.

שיהיה לכולם סוף שבוע נעים,
שלומיק