PDA

צפה בגרסא המלאה : משהו דחוףףףף כנסו לגבי ss ..

lironsD
04-06-09, 21:51
היום עשיתי לי אימון בחדר כושר החדש בפעם הראשונה..
באתי עשיתי squat התחלתי תאימון שלי פתאום המאמן המעצבן הזה בא אומר לי מה אתה עושה את זה אתה לא צירך את זה זה לא טוב לך אמרתי לו סבבה תודה על הטיפ[בציניות]
אחר כך עשיתי bench הכל סבבה
אני בא אני עושה deadlift איך שאני עושה תסט הראשון הוא אומר לי עוד פעם אחת אתה עושה דדליפט אני מעיף אותך מהחדר כושר..עכשיו היתי מת להגיד לו שהוא לא מבין כלום מהחיים שלו אבל אני לא רוצה להסתבך סתם עם המאמן על האימון הראשון..בקיצו הוא אחר כך עושה לי אתה גם לא עושה סקוואט..גיחגחתי עליו כזה ואמרתי לו..אני עוד יעשה סקוואט. ככה יענו..
עכשיו הקטע שבבדליפט הוא מתחיל להגיד אתה מתחת לגיל 18 ועם יקרה לך משהו זה לא על אחריותי וזה..ואני יודע שהוא לא צודק..
בקיצור מה לעשות?כי אני בss ...אולי אפשר להחליף תתרגיל במשהו אחר?

Eyeseen
04-06-09, 22:21
מה השאלה ? אל תחליף, פשוט תמשיך ותוודא שזה בטכניקה נכונה. מה הוא יכול לעשות ?

Max90kg
04-06-09, 22:30
תסביר לו שהוא טועה. תקרא קצת מאמרים אני בטוח שתצליח להסתדר זה גם יעלה לו את הרמה. אם זה לא עובד תגיד לו שאתה עושה את מה שנכון לדעתך ואם יש לו בעיה אז שיחזיר לך את הכסף על המנוי ותרשם למכון אחר

the pharmacist
04-06-09, 22:31
99% מהמאמנים ליצנים (לגבי אחוז המתאמנים עדיין אני בודק יכיע עם תוצאות בקרוב) . כן, מזכיר לי את המאמן הליצן שלי שאמר לי לא להטיח את המוט שאני עושה דדלפיט.
בקיצר תעשה בדיוק ההפך ממה שהמאמנים אומרים הדרך הבטוחה לגדול

lironsD
04-06-09, 22:33
כה חשבתי על זה..אבל עד שהצלחתי לשכנע את ההורים שלי אני כבר שנה מת ללכת לקאנטרי הזה.. זה כיף אחושרמוטה בקיץ..!
טוב אני יראה מה לעשות..

בכל מקרה יש לי עוד שאלה
היום שהיתי בbnech prees זה מה שהיה
סט ראשון - 37 קילו 5 חזרות הצלחה מלאה..בחזרה ה5 היה ממש קשה על הסף הצלחתי
סט שני - חזרה ראשונה בקושי חזרה שניה כשל רצח..
סט שלישי - עשיתי 3 חזורות והורדתי משקל ב1.5 קילו כל צד
סט רביעי - עשיתי 5 חזרות עם אותו משקל כמו שבסט השלישי

תקשיבו! - האם זה נכון מה שעשיתי אחרי הכשל?כלומר היתי צריך פשוט לעשות עוד סט של חזרות ?או עוד 2 סטים של 5 חזורת?אני לא מבין..
תודה

elnorv
05-06-09, 00:28
99% מהמאמנים ליצנים (לגבי אחוז המתאמנים עדיין אני בודק יכיע עם תוצאות בקרוב) . כן, מזכיר לי את המאמן הליצן שלי שאמר לי לא להטיח את המוט שאני עושה דדלפיט.
בקיצר תעשה בדיוק ההפך ממה שהמאמנים אומרים הדרך הבטוחה לגדול

1+++ חחח.. איתך אחי..
ולכבי מאמנים אם כבר אצלי בחדר כושר פרייד אשדוד המתאמנים הכי נומאלים שיש..

כי כולם הגיאו מי ברזלים.. ולא כמו כל חדר כושר האילו של כוסיות שמשקעים שם 90% על אירובי שכל אחד בעובי של היד שלי המאמנים שם..
בקיצור היה טוב^^

SaharKazes
05-06-09, 01:33
תבקש את הכסף בחזרה ותעבור למכון אחר

moo
05-06-09, 01:38
תבוא להתאמן אצלנו, כל החדר כושר עושה דד ליפט וסקווט
גם נשים גם זקנים וגם ילדים

אחי בן 13 עושה סקווט ודד ליפט 50 ק"ג

The-One
05-06-09, 01:44
תראה המאמן לא סתם מעיר..
עם היית מבצע לפי דעתי תדדליפט בתכניקה נכונה (גב ישר) הוא לא היה אכפת לו.
הוא כנראה ראה שלא בצעת תתרגיל כמו שצריך וכרגיל כמו כל המאמנים הליצנים מפחד שתפצע-כי אז תטבע אותו וזה יהיה אשמתו.
אז תבדוק תכניקה אחי ..

Eyeseen
05-06-09, 08:48
תראה המאמן לא סתם מעיר..
עם היית מבצע לפי דעתי תדדליפט בתכניקה נכונה (גב ישר) הוא לא היה אכפת לו.
הוא כנראה ראה שלא בצעת תתרגיל כמו שצריך וכרגיל כמו כל המאמנים הליצנים מפחד שתפצע-כי אז תטבע אותו וזה יהיה אשמתו.
אז תבדוק תכניקה אחי ..

המאמן לא העיר לו על הטכניקה, הוא העיר לו על לעשות דדליפט, באופן כללי. המאמן שלו אידיוט, שקרוב לוודאי גם לא ידע להסביר לו איך לעשות דדליפט במידה והוא יבקש.

lironsD
05-06-09, 13:19
שמעו הוא פשוט שאל אותי איזה תרגיל אני עושה אמרתי לו שאני הולך לעשות דדליפט..הוא אפילו לא רצה לראות אותי עושה.. שתבינו!

בכל מקרה אתם יוכלים לענות לי על השאלה השניה שלי?

obzion
05-06-09, 13:54
כה חשבתי על זה..אבל עד שהצלחתי לשכנע את ההורים שלי אני כבר שנה מת ללכת לקאנטרי הזה.. זה כיף אחושרמוטה בקיץ..!
טוב אני יראה מה לעשות..

בכל מקרה יש לי עוד שאלה
היום שהיתי בbnech prees זה מה שהיה
סט ראשון - 37 קילו 5 חזרות הצלחה מלאה..בחזרה ה5 היה ממש קשה על הסף הצלחתי
סט שני - חזרה ראשונה בקושי חזרה שניה כשל רצח..
סט שלישי - עשיתי 3 חזורות והורדתי משקל ב1.5 קילו כל צד
סט רביעי - עשיתי 5 חזרות עם אותו משקל כמו שבסט השלישי

תקשיבו! - האם זה נכון מה שעשיתי אחרי הכשל?כלומר היתי צריך פשוט לעשות עוד סט של חזרות ?או עוד 2 סטים של 5 חזורת?אני לא מבין..
תודה

פשוט אין לך מושג מה אתה עושה, הא?
זאת לא סתם תוכנית. אתה אמור לבנות את המשקלים, לא להגיע לכשל על האימון השני.

lironsD
05-06-09, 14:48
נו אבל מה עושים במצב של כשל יטמבל זה מה שאני שואל
וחלאס לשחק לי אותה איזה רוני קולמן אתה כל פעם מתנשא

moo
05-06-09, 14:56
המאמן לא העיר לו על הטכניקה, הוא העיר לו על לעשות דדליפט, באופן כללי. המאמן שלו אידיוט, שקרוב לוודאי גם לא ידע להסביר לו איך לעשות דדליפט במידה והוא יבקש.

כי למאמן אין כח ללמד תרגילים מורכבים שדורשים מעקב אישי של לפחות חודש לכל תרגיל
הוא צריך להיות צמוד אליך חודש וגם אחרי החודש הזה לראות שלא סטית מהטכניקה הנכונה

תצלם ותעלה לפה ויעירו לך

Max90kg
05-06-09, 15:17
לדעתי לobzion יש מספיק ידע גם בשביל להתנשות. ואני לא יודע לגבי ss בכללי אבל ב5x5 שהתאמנתי כשאתה מגיע לתקיעה אתה עושה דילואד

ronaldo
05-06-09, 15:21
הטמבל כאן זה אתה, לא הוא.
תחפש באינטרנט ואפילו כאן בנעוצים כתוב הרבה חומר על התוכנית (גם בויקיפדיה) ותעשה אותה כמו שצריך.

Fatboy
05-06-09, 16:19
הדבר הכי פרקטי לעשות זה ללכת מעל הראש של המאמן למישהו יותר גבוה (מנהל החד"כ?) ולהסביר לו שבתור מנוי יש לך זכות מלאה לעשות כל תרגיל שבראש שלך כל עוד אתה לא שובר ציוד או מפריע לאחרים להתאמן , אתה יכול לעלות טענה כמו שאין בחוזה של מנוי שום סעיף שמעיד על זה שאסור לעשות דדליפט (תעבור עליו ותראה שבאמת אין ;) )

אפשר לשכנע אנשים בכל שטות כל עוד אתה יודע איך לדבר, מאמנים אישיים זאת דוגמה הכי טובה לטענתי

obzion
05-06-09, 17:35

כמו שאמרו לך, תקרא קצת על התוכנית.

אתה משקיע בה זמן, מאמץ ורב עם המדריכים בחדר כושר. אז לא כדאי לפחות שתדע מה אתה עושה?

וכן, להגיע לכשל על האימון השני שלך בss זה נקרא - לא לדעת מה אתה עושה.