PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה::

wotam4
04-06-09, 22:20
אהלן אני משתמש חדש אבל קורא פה המון רציתי שתאמרו לי אם אני פועל נכון:
גובה:1.72
משקל:60 ק"ג
היקף יד נוכחי : 30 במצב קר
כי זמן האימון שלי יוצא בערך שעתיים
אני לא מתאמן במכון אלא בבית עם ציוד עשיר הכולל משקולות חופשיות עם צלחות שמתברגות ויש הרבה ככמה שאין הגבלה של משקל
+מיטת אימונים שעליה אני מבצע לחיצת חזה,פרפרים, לחיצה צרפתית וכל מיני..
אני מתאמן 6 פעמים בשבוע וזה יוצא ככה:
ראשון: ריצה
שני:משקולות הכולל :לחיצת חזה 3X12, פרפרים 3X12, כתפיים (הנפה לצדדים 3X15),טרפזים (הרמת כתפיים עם משקולות 3X20),בטן , גב (שם ברך על המיטה מתכופף ל90 מעלות יד אחת נשענת על המיטה יד שנייה מניפה תמשקולת)
שלישי:ריצה (אינטרוולים)
רביעי:משקולות הכולל :לחיצת חזה 3X6 (ניפוח ) ,לחיצה צרפתית 3X12 ,יד עליון 3X8 ,בטן , שוקיים.
חמישי :ריצה
שישי: מנוחה
שבת:אימון כמו של יום שני

+חימום כמובן לפני ושחרור אחרי

בקיצור לא משנה איזה אימון זה יוצא (אני מדבר על המשקולות) הוא נמשך לי שעתיים כי אני עושה אותו עם פרטנר (כדי שאני לא ישבר ) אז יוצא שבמנוחה בין סט לסט בלחיצת חזה ובפרפרים ובבטן זה יוצא שאני משגיח עליו וגם הפוך כמובן.

עכשיו קראתי כאן מאמרים וכתוב לעשות חימום עם להרים ככה ולהרים ככה לפני או שיש כאלה שעושים אימון מלא על כל הגוף באימון אחד ! אז איך אתם מספיקים בשעה לעשות את זה ?????אז אם אני אכן יעשה את החימום הזה או אימון על כל הגוף שהבנתי שיותר יעיל אימון יצא לי לפחות 3 וחצי-4וחצי שעות שאני הבנתי שזה לא יעיל לגמרי בקיצור מה אני עושה כדי לקצר את האימון :eek:??

2) תוכלו לתת לי איזה המלצה או דוגמא לארוחה הכי הכי יעילה לאחר אימון משקולות ולאחר אימון ריצה
עם דברים שיש בבית כן ?
אני לא בתקופת חיטוב אני עדיין בונה את עצמי אני מתאמן רק חודש וקצת

Max90kg
04-06-09, 22:26
תבנה תוכנית fbw רצינית
3-4 סטים לשריר גדול. 0-2 סטים לשריר קטן. תעבוד גם על רגליים.
תתאמן בתוכנית הזאת 3 פעמים בשבוע ואת הריצות תעשה בסוף האימון
לגבי תזונה, לאחר אימון תאכל בננה/תמרים/ משהו עם אינדקס גליקימי גבוה (רצוי פחמימה פשוטה)
אחרי ריצה גם כן ורצוי לשלב גם ארוחה שמשלבת את כל אבות המזון

wotam4
04-06-09, 22:34
תבנה תוכנית fbw רצינית
3-4 סטים לשריר גדול. 0-2 סטים לשריר קטן. תעבוד גם על רגליים.
תתאמן בתוכנית הזאת 3 פעמים בשבוע ואת הריצות תעשה בסוף האימון
לגבי תזונה, לאחר אימון תאכל בננה/תמרים/ משהו עם אינדקס גליקימי גבוה (רצוי פחמימה פשוטה)
אחרי ריצה גם כן ורצוי לשלב גם ארוחה שמשלבת את כל אבות המזון

חלבונים?? אני אוכל בד"כ טונה ,קוטג' ,שיבולת שועל ואבקה לעלייה במסה כל מה שאני רואה שיש בו הרבה חלבונים ואחרי הכל בננה.
למרות שהבנתי שהגוף מעכל רק 10 גרם חלבון בשעה ככה שהוא זורק לי הכול.

ומצטער על הבורות אבל אני לא מבין פה מזה ABC ,FBW,AB,5X5 וכל אלו מישהו יכול לתת לי איזה לינק שמסביר מה אלו?:D:confused:

אהה וד"א תודה אחי!