PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה במאכלים.....

asd
05-06-09, 12:21
אוכל זה אחד הדברים החשובים כשרוצים לעלות במשקל... את זה כבר הבנתי=]

מה שאני מחפש זה מתכונים פשוטים ומתאימים..

הרבה פעמים ביום אני מוצא את עצמי רעב אבל לא יודע מה לאכול=\

הבעיה הגדולה שלי זה שאני לא אוהב ירקות(לא מבושלים בעיקר), קוטג' וגבינות לבנות למינהן <--- מקורות טובים לויטמינים וחלבונים.

אם תוכלו לתת לי כל מיני הצעות לאוכל שאני יכול פשוט לשלוף איזה כוס שיבולת שועל\טונה או כל שהוא להכין ישר ולאכול זה יעזור הרבה מאוד לי ולכל המעוניין:)

Nitro Speed
05-06-09, 12:31
אם אתה במסה,אז תעביר את המחשב ליד המקרר וכל פעם שמשעמם לך במקום לכתוב עוד הודעה,תאכל עוד המבורגר.

Melamed
05-06-09, 12:35
:):):):) גדול מת על התגובות שלך ^^

pala
05-06-09, 14:32
ביצים
הרבה מהם

manzor
05-06-09, 18:02
טונה עם קוטג וקטשופ זה הולך טוב ביחד, טונה עם גבינה וירקות חתוכים זה הולך טוב ביחד, ביצים עם קטשופ זה הולך טוב ביחד, חזה עוף עם ספגטי\אורז וקטשופ וחרדל הולך טוב ביחד, תגיד מאכלים ספציפיים שאתה רוצה ואנסה לארגן לך מתכונים.

Inter4Me
05-06-09, 18:19
מבחינתי, אין על קוטג' עם קטשופ. או גבינה לבנה + ביצה קשה וקטשופ!

hanna666
05-06-09, 18:21
מבחנתי לא משנה מה העיקר אוכל

Melamed
05-06-09, 19:02
קוטג' וקטשופ?!!?!? מה אתם רציניים? טעמתם את זה?(אני לא) זה טעים לכם?? נשמע לא משהו

Inter4Me
05-06-09, 19:05
קוטג' וקטשופ?!!?!? מה אתם רציניים? טעמתם את זה?(אני לא) זה טעים לכם?? נשמע לא משהו

את הרעיון הזה לקחתי ממישהו בפורום הזה נדמה לי, בכל מקרה את אותם המילים אמרתי לעצמי בהתחלה, אבל אחרי שניסיתי אני כל יום אוכל קופסא אחת לפחות עם כף או שניים קטשופ, תוסיף לזה זעתר אם יש לך וסמוך עליי. ולא לשכוח גם לעשות כמה פרוסות לחם בטוסטר.

Melamed
05-06-09, 19:16
יש עוד תוספת זה הולך טוב עם ביצה או ירקות?
חחח אשכרה נשמע מפחיד קוטג' וקטשופ נראה חחח אני ינסה מחר

Nitro Speed
05-06-09, 19:18
שמעתי על טונה+רוטב צ'ילי חריף מתוק

Melamed
05-06-09, 19:19
ניסית? ^^

Nitro Speed
05-06-09, 19:22
לא ממש,אולי אם ישעמם לי איזה פעם ננסה.

Melamed
05-06-09, 19:23
:):):):) מחר נראלי אני עושה יום נסיונות

DarkSide
05-06-09, 19:24
שמעתי על טונה+רוטב צ'ילי חריף מתוק
מאכל שטח ידוע בצבא.. כשנמאס כבר מהטונה אתה שופך כמה שיורת צ'ילי ל"העביר" את הטעם.

Vadjio
05-06-09, 19:24
אני אוהב לאכול טונה מעורבבת עם קוסקוס בתיבול הודי (כל החברים שלי צוחקים על זה:p נגיד אנחנו חוזרים
מיציאה וכל אחד אומר מה הוא יאכל בבית אז הם אומרים "ואדים הולך לאכול קוסקוס עם טונה" :p)
אבל זה יוצא ממש טעים אם הקוסקוס לח והכי חשוב לתבל, אחרת זה לא משהו בכלל.
אני גם אוהב להכין כמו מין סלט עם קופסת טונה, שתי ביצים (כולל הצהוב) בערך 2 כפות מיונז (רק לא להגזים)
תירס מקופסת שימורים בערך אותה כמות (בנפח) כמו קופסת טונה או יותר לפי הטעם. אני אוהב להכין טוסטים מגבינה
צהובה 9% אני שם 2 פרוסות גבינה בטוסט ורוטב עגבניות או רוטב פיצה, חשוב לחתוך את הפרוסות גבינה ככה שלא
יבלטו אל מחוץ ללחם אחרת כל הטוסטר שלך יהיה מוצף בגבינה זה המאכל שאני אוהב פחות כי קשה ללעוס את הגבינות
האלה כשהן נמסות. גם סלט מלפון-עגבניה עם קוטג' זה סבבה אבל זה קצת דיאטטי מדי לשלב המסה.

Inter4Me
05-06-09, 19:25
אם אתה מעוניין לשלב עם זה ביצה זה אפשרי, אבל אני מציע שתחליף את הקוטג' בגבינה לבנה כמו הסקי, תמעוך את הביצה, תוסף זעתר, פלפל שחור ולא לשכוח את הקטשופ, ותאמין לי שיצא לך אחלה דבר למרוח על לחם שנעשה בטוסטר.

Nitro Speed
05-06-09, 19:29
מאכל שטח ידוע בצבא.. כשנמאס כבר מהטונה אתה שופך כמה שיורת צ'ילי ל"העביר" את הטעם.

כן זה המקור שלי :d

hypertrophy
05-06-09, 19:56
הכי פשוט? טוסט גבינה צהובה.....100 גרם גבינה צהובה...לחם פרוס רגיל ואתה מסודר
אם אתה רוצה ערכים טובים יותר אז פשוט תקנה גבינה צהובה 9% זה טעים יש בזה 30% חלבון וכמו שנאמר רק 9% שומן
זה פשוט אחד הדברים הקלים ביותר להכנה-לא ממלא[למתקשים להעמיס]-ומזינים שיש
בנוסף.....חלב....חצי קרטון ביום מסדר גם את המתקשים לאכול בעוד ערכים טובים

manzor
05-06-09, 20:35
אם אתה רוצה משהו טעים קח לחם לבן\פיתה(אפשר קל), תחמם תנור מראש ל 210 מעלות, שים על תבנית נייר אלומיניום, קח את הלחם, שים עליו קטשופ, על הקטשופ שים גבינה לבנה\קוטג, על זה תפורר פתיתי גבינה צהובה לייט, קצת בצל, אורגנו, וטונה.. ושים בטוסטר עד להתכת הגבינה.

Melamed
05-06-09, 20:40
קטלני אחי ^^

asd
07-06-09, 15:10
וואו כמה תגובות :)
הטוסטים זה רעיון טוב וmanzor- הכל בתנור או גם בטוסטר ?! ("חמם תנור...שים בטוסטר")

כל המתכונים כמעט פה עם קוטג' :(:( וזה בדיוק מה שרשמתי בהתחלה אני לא אוהב קוטג' וירוקות

עוד רעיון ששמעתי - שימו נייר סופג על פחית טונה (אחרי שפתחתם מן הסתם) תנו לה לספוג תשמן, קחו מציט תדליקו, אחרי שהאש בוערת איזה 10 ד' היא נכבת לבד ויוצא טונה טעימה משו =]

Nitro Speed
07-06-09, 15:47
וואו כמה תגובות :)
הטוסטים זה רעיון טוב וmanzor- הכל בתנור או גם בטוסטר ?! ("חמם תנור...שים בטוסטר")

כל המתכונים כמעט פה עם קוטג' :(:( וזה בדיוק מה שרשמתי בהתחלה אני לא אוהב קוטג' וירוקות

עוד רעיון ששמעתי - שימו נייר סופג על פחית טונה (אחרי שפתחתם מן הסתם) תנו לה לספוג תשמן, קחו מציט תדליקו, אחרי שהאש בוערת איזה 10 ד' היא נכבת לבד ויוצא טונה טעימה משו =]

קוראים לזה טונה שרופה,מאכל ידוע בצבא,כי זה גם מחזיק יותר זמן ככה.

asd
08-06-09, 18:08
.....
תנו מתכונים מהירים נגיד לחזה עוף בתנור או משו :d

נעל
08-06-09, 19:18
הכי פשוט? טוסט גבינה צהובה.....100 גרם גבינה צהובה...לחם פרוס רגיל ואתה מסודר
אם אתה רוצה ערכים טובים יותר אז פשוט תקנה גבינה צהובה 9% זה טעים יש בזה 30% חלבון וכמו שנאמר רק 9% שומן
זה פשוט אחד הדברים הקלים ביותר להכנה-לא ממלא[למתקשים להעמיס]-ומזינים שיש
בנוסף.....חלב....חצי קרטון ביום מסדר גם את המתקשים לאכול בעוד ערכים טובים

טעים 9%?
שאני אוכל את זה יש לזה טעם של דף נייר.
אבל כנראה שאני מפונק :):):):)