PDA

צפה בגרסא המלאה : בחירת תרגילי חזה

hhphh
07-06-09, 16:39
אני מתאמן בבית עם תוכנית אימון AB ואני רוצה 3 תרגילים לחזה
עד עכשיו הייתי עושה בנצ' עם דאמבלים , שכיבות שמיכה רחב , ופרפר במכונה. עכשיו ראיתי את התרגיל הזה:
http://www.exrx.net/WeightExercises/PectoralSternal/DBFly.html
נראה שהתרגיל הזה מחליף את הפרפר ואני יודע שעדיף משקולות חופשיות אז אני אוסיף את התרגיל הזה , אתם ממליצים לוותר על פרפר במכונה או על השכיבות שמיכה רחב?

Max90kg
07-06-09, 16:44
כל עוד אתה מתאמן מתחיל רצוי שתמנע מכל עבודה עם מכונות

מדוזה
07-06-09, 18:07
אם אתה מתאמן בבית ואתה עושה פרפר במכונה , משמעות הדבר שקנית את המכשיר , להפסיק להשתמש בו רק הוכחה לזה שכל כך עדיף להירשם לחדר כושר במקום הלוציא כסף סתם לדעתי , בכל מיקרה אתה מתאמן בבית אז קשה להמליץ לך על תרגילים לא יודע איזה ציוד יש לך .

בכל מיקרה אם יש לך מוט אז כמובן בנץ על ספה ישרה כנגד מוט ואחריזה בשיפוע חיובי .
אם אין לך מוט , אז לחיצת חזה על ספה ישרה כנגד דאמבלים .
לחיצת חזה על ספה בשיפוע חיובי כנגד דאמבלים .
פרפר במכונה \ פרפר עם דאמבלים .

GnR
07-06-09, 18:18
אם אתה מתאמן בבית ואתה עושה פרפר במכונה , משמעות הדבר שקנית את המכשיר , להפסיק להשתמש בו רק הוכחה לזה שכל כך עדיף להירשם לחדר כושר במקום הלוציא כסף סתם לדעתי , בכל מיקרה אתה מתאמן בבית אז קשה להמליץ לך על תרגילים לא יודע איזה ציוד יש לך .

בכל מיקרה אם יש לך מוט אז כמובן בנץ על ספה ישרה כנגד מוט ואחריזה בשיפוע חיובי .
אם אין לך מוט , אז לחיצת חזה על ספה ישרה כנגד דאמבלים .
לחיצת חזה על ספה בשיפוע חיובי כנגד דאמבלים .
פרפר במכונה \ פרפר עם דאמבלים .

אם תהיה חכם ישתלם לך הרבה יותר לקנות ציוד לבית אפילו יד ראשונה בתנאי שאת החדר עצמו יש לך ולא תבנה במיוחד בשביל זה. (בהנחה שאתה לא עושה מנוי לחודש)

hhphh
07-06-09, 18:35
כל עוד אתה מתאמן מתחיל רצוי שתמנע מכל עבודה עם מכונות

אני מתאמן כמה חודשים אחי, וחשבתי שדווקא מכונות זה למתחילים לא?
בקשר לפרפר במכונה, המכונה(מולטי טריינר) בבית עוד מלפני שהתחלתי להתאמן
אין לי איך לעשות שיפוע חיובי .. אני עושה בשיפוע רגיל בנצ' עם דאמבלים.
אשמח אם תענו על השאלה, אני צריך לבחור 2 תרגילים מתוך 3, התרגיל שהבאתי בקישור למעלה \ שכיבות שמיכה רחב \ פרפר במכונה

tommybilt53
07-06-09, 23:45
אני מתאמן כמה חודשים אחי, וחשבתי שדווקא מכונות זה למתחילים לא?
בקשר לפרפר במכונה, המכונה(מולטי טריינר) בבית עוד מלפני שהתחלתי להתאמן
אין לי איך לעשות שיפוע חיובי .. אני עושה בשיפוע רגיל בנצ' עם דאמבלים.
אשמח אם תענו על השאלה, אני צריך לבחור 2 תרגילים מתוך 3, התרגיל שהבאתי בקישור למעלה \ שכיבות שמיכה רחב \ פרפר במכונה

תקשיב, אין דבר כזה ציוד למתחילים מי שמכר לך את הלוקש הזה עשה עליך קומבינה אחו שקשוקה. חחח אין מה לעשות לומדים בחיים, תתנחם שזה רק ממגה ספורט בכמה מאות שקלים ולא יותר, אני מציע לך למכור את זה לפראייר נוסף שיקנה את זה ביד שניה או משהו דומה.

ותשקיע בסט משקולות וספה מתכווננת מקצועית בשלב ראשון כדי שתוכל להתחיל להתאמן כמו בנאדם לאט לאט תחסוך תקנה מוטות, כלוב, שטיחוני גומי ואתה מסודר לאימון של מקצוענים.

לטווח הארוך ההשקעה משתלמת עם אתה מתאמן קבוע תלוי במקום שיש לך בבית ניתן להגיע לאימון כמו במכון אבל תלוי בתקציב ובמקום, אני כבר עשיתי תחישוב הזה של כמה מקום מינימום ומקסימום צריך וכו' מי שרוצה ייעוץ ועזרה אשמח לתרום לו מהניסיון והידע שלי בתחום.

to2a
08-06-09, 10:36
אז תלך לחדר כושר יהיה טוב יותר לך ....כפי שאני יודע

hhphh
08-06-09, 14:48
תקשיב, אין דבר כזה ציוד למתחילים מי שמכר לך את הלוקש הזה עשה עליך קומבינה אחו שקשוקה. חחח אין מה לעשות לומדים בחיים, תתנחם שזה רק ממגה ספורט בכמה מאות שקלים ולא יותר, אני מציע לך למכור את זה לפראייר נוסף שיקנה את זה ביד שניה או משהו דומה.

ותשקיע בסט משקולות וספה מתכווננת מקצועית בשלב ראשון כדי שתוכל להתחיל להתאמן כמו בנאדם לאט לאט תחסוך תקנה מוטות, כלוב, שטיחוני גומי ואתה מסודר לאימון של מקצוענים.

לטווח הארוך ההשקעה משתלמת עם אתה מתאמן קבוע תלוי במקום שיש לך בבית ניתן להגיע לאימון כמו במכון אבל תלוי בתקציב ובמקום, אני כבר עשיתי תחישוב הזה של כמה מקום מינימום ומקסימום צריך וכו' מי שרוצה ייעוץ ועזרה אשמח לתרום לו מהניסיון והידע שלי בתחום.

אח שלי אני אומר עוד פעם שהמולטי בבית כבר כמה שנים
וכששאלתי אם מכונות זה למתחילים לא התכוונתי שבגלל זה המולטי נקנה , התכוונתי לשאול אם עדיף להשתמש במשקולות החופשיות מאשר במכשיר, זאת הייתה הכוונה שלי ...
ועדיין אף אחד לא החליט איזה תרגילים כדאי לי לבחור?..
יש לי עוד שאלה, איך זה הגיוני שכשאני עושה בנצ' עם דאמבלים אני בקושי מרגיש לחץ בחזה? אני מרגיש הרבה לחץ על הכתפיים אבל לא כל כך בחזה.. וכשאני עושה שכיבות שמיכה\פרפר אני מרגיש את החזה הרבה הרבה יותר

amir19
08-06-09, 14:52
אח שלי אני אומר עוד פעם שהמולטי בבית כבר כמה שנים
וכששאלתי אם מכונות זה למתחילים לא התכוונתי שבגלל זה המולטי נקנה , התכוונתי לשאול אם עדיף להשתמש במשקולות החופשיות מאשר במכשיר, זאת הייתה הכוונה שלי ...
ועדיין אף אחד לא החליט איזה תרגילים כדאי לי לבחור?..
יש לי עוד שאלה, איך זה הגיוני שכשאני עושה בנצ' עם דאמבלים אני בקושי מרגיש לחץ בחזה? אני מרגיש הרבה לחץ על הכתפיים אבל לא כל כך בחזה.. וכשאני עושה שכיבות שמיכה\פרפר אני מרגיש את החזה הרבה הרבה יותר

נכון, באמת איך?
אותו דבר גם בפרפר במכונה.