PDA

צפה בגרסא המלאה : בחירת תוסף תזונה

tomer_b
08-06-09, 19:56
מה קורה כולם אני חדש פה, אבל אני די מבין תדברים הבסיסים

עוד מעט בן 16
גובה 1.59-1.60
משקל 52-53

טוב אני כבר מתאמן איזה חצי שנה טיפה יותרואין לי אחוז שומן גבוה או משהו. אחרי כמה חודשים שלא עליתי במשקל בכלל(ואפילו ירדתי במסת שריר כי לא הלכתי איזה שבועיים), החלטתי שאני חייב גיינר/כול דבר שיעזור לי.
עכשיו אני מתלבט, כי קראתי תמאמר של איזה תוסף לבחור, ואני כאילו לא רזה, ולא שמן, אבל לא בא לי לעלות יותר מדי באחוז שומן.
אז מה אתם אומרים היחס של החלבונים והפחמימות שכדאי לי בתוסף וכמה שיותר לעלות נקי.
ועוד משהו, אני רוצה לעלות די מהר ולהתפתח טוב אז זה יהיה יותר מהיר לקחת יותר פחמימות?

חשבתי על הגיינר של אופטימום -3.6 ק"ג
או שעדיף לי יחס גבוה יותר כדי לעלות יותר טוב במסת שריר

תודה לכול מי שעוזר וסליחה על החפירה:)

Locke
08-06-09, 20:02
יש את הסיריוס מאס של אופטימום שנראה לי שיתאים לך. בנוסף לזה אתה יכול לקנות חלבון רגיל של אופטימום ולעשות מזה גיינר על ידי הוספת כל מני דברים כגון בננה, שיבול שועל וכו, ובנוסף לזה אני ממליץ לך גם על קריאטין מונו ועל הרבה מאוד אוכל כמובן.

tomer_b
08-06-09, 20:11
חח אבל אתה בטוח שאני צריך יחס גדול? כי אני לא רזה או משהו ואני גם לא רוצה יותר מדי שומן..

Locke
08-06-09, 20:16
אז לדעתי תקח חלבון רגיל, ופשוט תשלב אותו עם כל מני דברים שיתאים לתפריט שלך.

tomer_b
08-06-09, 20:34
טוב שמע אחי החלטתי לעלות במאסה עם יותר פחמימות אבל לא יותר מדי, אתה אומר הצ'מפיון מאס סבבה? הוא מומלץ?

Locke
08-06-09, 22:03
כן זה אחלה גיינר.

lironsD
08-06-09, 22:17
אחי
קודם תעשה תפריט אחר כך תראה עם חסר קלוריות ותראה לפי הערכים של כל אבקה מה מתאים לך
וכלל חשוב : אל תתאים את התפריט שלך ע"י האבקה אלה את האבקה והמינונים שלה לפי התפריט

king l8
08-06-09, 23:25
אחי
קודם תעשה תפריט אחר כך תראה עם חסר קלוריות ותראה לפי הערכים של כל אבקה מה מתאים לך
וכלל חשוב : אל תתאים את התפריט שלך ע"י האבקה אלה את האבקה והמינונים שלה לפי התפריט

משפט יפה !