PDA

צפה בגרסא המלאה : שבר מאמץ

gUNZA
11-06-09, 18:48
לא בתהליכי התפתחות או משהו... כבר כמה חודשים טובים שהתעלמתי ממנו עד ללפני כמה ימים שבאמצע כדורגל הייתי פשוט לא מסוגל לרוץ הייתי יושב ופשוט מרגיש את הרגליים דופקות והרגשה של באלי לצעוק לא יכול לזוז
באזור השוקיים
ברגל ימין בשליש הרגל מלמטה וברגל שמאל באמצע
הייתי אצל אורטופד אבל הוא חיפף אותי ולא הסביר לי במדויק איך להתמודד איתו ורק אמר שזה שבר מאמץ ויש נקודות חמות על השוקיים ושלח אותי לצילומים שנערכים 5 שעות.
אני צריך המלצות לנעליים ומה לעשות עם זה...

eminemfan
11-06-09, 18:49
זה עובר אחי גם לי היה את זה,זה או שאתה חוזר לפעילות אחרי מלא זמן או שאתה באימון יתר....במקרה הראשון זה יעבור עם הזמן והשני תנוח פשוט.אתה נחשף לשמש?!או שאתה ינשוף?

gUNZA
11-06-09, 18:52
אני נחשף...
זה קרה בעיקר מאימוני רגליים מופרזים, ריצה עם נעלי פומה [גדלתי על כדורגל], כל סוגי הספורט עם אותם הנעליים שלא מתאימות
התחלתי לשים לב לזה רק במחצית של הבית ספר בריצות בבית ספר ומאז התעלמתי וזה רק החמיר והחמיר
הגעתי למצב שאני יורד 10 מדרגות ומת מכאבים

eminemfan
11-06-09, 18:54
אתה חייב לנוח אחי
אתה בטח גם משחק על אספלט שנים אז בכלל זה משפיע,אתה צריך מידרסים מתאימים נעליים עם בולמי זעזועים וכו'
תאכל מאכלים עם הרבה סידן

the pharmacist
11-06-09, 19:26
בתור אדם על אחוז שומן נורא נמוך ועם תזונה ושינה לוקה בחסר הצלחתי להגיע לשברי מאמץ בדרגה שאם לא הייתי הולך הביתה מהעבודה זה כבר באמת היה שבר.

gUNZA
11-06-09, 22:18
אתה חייב לנוח אחי
אתה בטח גם משחק על אספלט שנים אז בכלל זה משפיע,אתה צריך מידרסים מתאימים נעליים עם בולמי זעזועים וכו'
תאכל מאכלים עם הרבה סידן
8 שנים...

וpharmacist איך טיפלת בזה?