PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית Abc

zidan
08-02-07, 16:36
טוב לא הולך לי בתוכנית Ab זה לא עובד עליי כל כך..אז רציתי לעבור לabc תגידו לי אם זה טוב.
יום ראשון-חזה+יד קדמית
יום שני-גב+יד אחורית
יום שלישי-כתפיים+רגליים
יום רביעי-חזה+יד קדמית
יום חמישי-גב+יד אחורית
יום שישי-מנוחה
יום שבת מנוחה
יום ראשון-כתפיים+רגליים
וככה אני ממשיך במחזוריות..איך זה בסדר?
לגבי סטים אני עושה 12-16 לשריר גדול ו10-14 לקטן..

Moshe
08-02-07, 16:40
תעשה
ראשון , שני שלישי
רביעי הפסקה
חמישי
שישי

zidan
08-02-07, 16:43
שישי שבת אני לא יכול,מה שכתבתי זה לא טוב?

ran_z
08-02-07, 18:22
גם אני לא יכול להתאמן שישיבת , אז חילקתי את התוכנית ABC שלי ככה, התחלתי אותה השבוע, בנתיים בסדר גמור.
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=15920

ביצעתי כמה שינויים קלים, בהתאם לעצות שקיבלתי, אז התוכנית כמעט זהה למה שרשום.

zidan
08-02-07, 18:33
גם אני לא יכול להתאמן שישיבת , אז חילקתי את התוכנית ABC שלי ככה, התחלתי אותה השבוע, בנתיים בסדר גמור.
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=15920

ביצעתי כמה שינויים קלים, בהתאם לעצות שקיבלתי, אז התוכנית כמעט זהה למה שרשום.

אני מתחיל כמו שכתבתי ולא כמו אצלך זה עדיין בסדר?

ran_z
08-02-07, 18:43
לא אהבתי, יש התנגשויות בין שרירים ויותר מידי סטים לדעתי.

Dr. Luber
08-02-07, 18:44
בתוכנית שלך אתה עובד על סינרגיסט של חזה - יד אחורית, יום לאחר אימון של חזה, ועל סינרגיסט של גב - יד קדמית יום לפני. ואם אתה לא יכול להתאמן שישי - שבת, זה לא אומר שאתה צריך להפציץ כל השבוע. תמיד "תעגל" כלפי מטה, תעשה 3\4 אימונים שבועיים.

ובכלל, במקום ישר לרוץ לפורום תקרא מאמרים, קרא כל מה שאתה יכול, 90% מהשאלות יעלמו מיד.

zidan
08-02-07, 18:51
בתוכנית שלך אתה עובד על סינרגיסט של חזה - יד אחורית, יום לאחר אימון של חזה, ועל סינרגיסט של גב - יד קדמית יום לפני. ואם אתה לא יכול להתאמן שישי - שבת, זה לא אומר שאתה צריך להפציץ כל השבוע. תמיד "תעגל" כלפי מטה, תעשה 3\4 אימונים שבועיים.

אני רוצה לעשות 5 אימונים בשבוע לנסות חודש לראות אולי עובד עליי טוב,אז איזה חלוקה אתם מציעים? רן שלך קצת מסובכת לא הבנתי..מה אתם אומרים על זאתי:
חזה+יד אחורית
גב+יד קדמית
כתפיים+רגליים

קראתי מאמרים אבל עדיין יש פה אנשים שהתאמנו בתוכנית וניסו אז לא יזיק לשאול

ran_z
08-02-07, 19:15
התוכנית שלי מאוד לא מסובכת זה ABC , pull/push/legs

zidan
08-02-07, 19:18
אבל זה ממש קצת סטים..נגיד חזה יש 10 אני חשבתי בכיוון ה12+ ולשריר קטן8+
בקיצור איזה אחד שממש מבין בתחום אמר לי לעשות שריר קטן וגדול באימון והוא גם אמר חזה יד קדמית ובדיוק היה לי טלפון ולא שמעתי מה שהוא אמר חח ואחרי זה הוא הלך אז אמרתי בטח הוא התכוון לabc וחשבתי על התוכנית כמו שרשמתי ורציתי לדעת אם יש בכלל תוכנית כזאת ושהחלוקה של הימים בסדר יענו 5 ימים ברציפות

ran_z
08-02-07, 19:20
זה לא קצת בכלל.