PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה: קריאטין

barnabi
14-06-09, 11:50
שלום. אני מעוניין לרכוש קריאטין. בעבר השתמשתי באקסטרים שהראה תוצאות יפות.
היום אני מעדיף קריאטין שיספח פחות נוזלים לשריר. איזה קריאטין מומלץ לרכוש? האם נטילת קפאין עם הקריאטין תבטל את ספיחת הנוזלים לשריר? אז כדאי לפני\אחרי שתיית הקריאטין לשתות כוס קפה שחור חזק :confused:

Max90kg
14-06-09, 11:52
לך על קריאטין מונו, למה אתה מפחד מקצת נוזלים?
וקפאין לא יבטל את ספיחת הנוזלים לשריר.

Big_Hand
14-06-09, 11:53
קריאטין אקסטרים זה קריאטין מונו פשוט שהוסיפו לו פחמימות (סוכר עבנים) ודרשו עליו יותר כסף. ביזבוז לדעתי.
בקיצור קריאטין מונודרייט (100% טהור) הוא הקריאטין הטוב ביותר.

לשאלה עם הקפאין, אני לא ממש בטוח בזה, אולי מישהו אחר ידע.

SIMAO
14-06-09, 12:15
אני בת'אכלס לא רואה איפה דורשים יותר כסף.--
לדוגמא
אופטימום פרי לאוד 1.8 ק"ג 299-300 שקל.
נייצ'טר בסט 500 גרם קריאטין טהור 185 שקל.
נייצ'טר בסט 1 ק"ג 245 שקל.

תשוו את זה שהאופטימום זה יותר מקילו וחצי והנייצ'טר בסט זה עד קילו.

המחירים הם לא מדוייקים במיוחד כי זה מהראש אבל זה בערך המחירים.

Nitro Speed
14-06-09, 13:34
קריאטין שלא סופך נוזלים זה לא קריאטין.
תקרא קצת מה קריאטין בכלל עושה

barnabi
14-06-09, 20:14
מה לגבי הנוז, סל מאס, נו אקספלוד וכל הדור החדש למיניהם? הם מומלצים? במה הם שונים מהמונו (חוץ מהמחיר הגבוה) ?? אם אפשר חוות דעת מאנשים שהתנסו בשני הסוגים...

amir717
14-06-09, 20:34
מה לגבי הנוז, סל מאס, נו אקספלוד וכל הדור החדש למיניהם? הם מומלצים? במה הם שונים מהמונו (חוץ מהמחיר הגבוה) ?? אם אפשר חוות דעת מאנשים שהתנסו בשני הסוגים...

נוז מוצר נפלא השתמשתי בו והרגשתי עליה בכוח אבל יש בעיה אחת הוא מגעיל בעעעעעע

jacki
15-06-09, 00:55
כל אחד ותפקידו
נוז לפני ואחרי אימון--מוצר מעולה בעיקר קריאטין וגם טיפה ארגינין(הרחבת כלי דם)-תקרא על קריאטין
נו אקספלוד-- לפני אימון-- תכלס מוצר אנרגיה, מוצר מעולה אם מה שיש לו להציע זה מה שאתה רוצה,עוצמות באימון ועליה בכוח האימון=עליה במסה(כמובן 80% מזה יהיה תזונה נכונה במשך כל היום) אך ממש מעט קריאטין(1 ג' לסקופ)
סל מאס --לאחר אימון-- בעיקר גלוטמין וקריאטין מוצר פצצה להתאוששות השריר
מקווה שעזרתי..

שושו השועל
15-06-09, 08:27
אני ממליץ בחום על הנו אקספלוד חומר מדהים בחודשיים שהשתמשתי ראיתי שינוי מהותי.
בנוסף ראיתי שהכריש ממליץ בשביל לתת תוצאות טובות יותר לשלב אותו עם קראטין מונו

Shlomik
15-06-09, 12:08
זה תלוי בתקציב שלך, הנו אקספלוד, סלמס, נוז וכו' אצל מרבית האנשים יתנו אפקט גדול יותר ומשמעותי יותר מבחינת עליה בכוח, התאוששות, פיתוח מסת שריר וכו' ומבין שלושתם הכי הייתי ממליץ לך על הנו אקספלוד כמובן שאתה יכול גם לשלב את הנו אקספלוד והסלמס ביחד ואז ללכת על השילוב המושלם גם מוצר לפני אימון וגם מוצר לאחר אימון.

כמובן שאתה יכול ללכת גם על קריאטין טהור, באמת הק"ג של ניצ'רס בסט יוצא מאוד חסכוני עכשיו ואם אתה רוצה כמות קטנה יותר יש להם גם מארז של 500 גרם.

קח בחשבון שבמוצרים האלה לעומת הקריאטין אקסטרים שהשתמשת בו אין כמעט קלוריות, ככה שאם אתה מחפש לפתח מסת שריר האחריות שלך היא לעלות את כמות המזון שאתה אוכל ב10%-20% בשביל להתחיל לראות עליה במסה.

בהצלחה,
שלמיק

hanna666
15-06-09, 12:14
למה רק אני אהבתי את ריח הנוז וטעמו הוא בסדר לא עד כדי כך טעים אבל בסדר

barnabi
15-06-09, 13:13
נו אקספלוד+אבקה לעלייה במסה הוצאה חודשית של כ 800-900 ש"ח... אני סטודנט וזה קצת גדול עליי. אני מחפש לחסוך בהוצאות. מה עם המוצר 10000 Creatine Mass המשווק פה באתר? לפי מה שרשום קיים בו קריאטין, חלבון ופחמימה. המוצר משלב הכל בעלות נמוכה יחסית. כך ניתן לוותר על רכישת קריאטין+אבקה לעלייה במסה בנפרד ולחסוך בעלויות. יש למישהו נסיון עם המוצר?

Nitro Speed
15-06-09, 13:46
נו אקספלוד+אבקה לעלייה במסה הוצאה חודשית של כ 800-900 ש"ח... אני סטודנט וזה קצת גדול עליי. אני מחפש לחסוך בהוצאות. מה עם המוצר 10000 creatine mass המשווק פה באתר? לפי מה שרשום קיים בו קריאטין, חלבון ופחמימה. המוצר משלב הכל בעלות נמוכה יחסית. כך ניתן לוותר על רכישת קריאטין+אבקה לעלייה במסה בנפרד ולחסוך בעלויות. יש למישהו נסיון עם המוצר?

קילו של מונו עולה 200 שקל ומספיק לך לחצי שנה+,לא חבל לבזבז כסף על שטויות?

jacki
15-06-09, 13:59
הקריאטין מאס מכיל פחמימה וחלבון שזה טוב מאוד בדיוק לחצי שעה שלפני האימון ואחרי.
אתה לא יכול לבנות את הגוף שלך הנתונים כאלה,גם אם תקנה אבקה לעלייה במסה(ממליץ על סיריוס מאס) שזה מעולה,זו רק ההתחלה-הרבה כסף והרבה אנרגיות עוד מחכים לך במטבח ככה שלפני שאתה קונה תוסף תדע שהוא אך ורק תוסף,אם אין תקציב אני אישית ממליץ להוציא את הכסף שאין על אוכל אמיתי..

jacki
15-06-09, 14:00
או להקריב קצת ולקנות קילו קריאטין וקילו ענבים ב 210 שח

barnabi
15-06-09, 23:15
האוכל לא הבעיה פה. תן לינק למונו איכותי שניתן לרכוש פה באתר.

jacki
16-06-09, 01:57
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1172&CategoryID=146&Page=1

http://www.tevasport.com/product.asp?PID=1231

WEST $ SIDE
16-06-09, 09:03
אממ רק מונו , מקס' אם יש לך יותר מדי כסף אז פרי לואד שזה אותו מונו בתוספת של דמה דברים .

כעיקרון אתה יכול לעשות אירובי , להוריד את הנוזלים המצטברים בתקופת מאסה בכללי גם שתיקח קראטין , ניתן לאזן את זה .

barnabi
16-06-09, 12:03
אחלה, תודה. הלכתי על המונו Nature's Best +סוכר ענבים :)
מהו אופן השימוש ללא העמסה? לקחת רק בימי אימון, כפית קריאטין לפני אימון, כפית קריאטין לאחר אימון, כמו שכתוב??