PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה אחוז אתם משערים שאני?

DanD
16-06-09, 21:29
אני בחיטוב כרגע..
זב במצב רפוי
http://img87.imageshack.us/i/dsc03984n.jpg/
וזה בהפעלת כוח

http://img87.imageshack.us/i/dsc03985h.jpg/

כמה אחוז שומן נראה לכם שאני?? אני מת כבר שלא יהיה שומן בכלל

gilsXM
16-06-09, 21:31
12~13

dethMAN
16-06-09, 21:47
גם אני חושב ש12~

moo
16-06-09, 22:33
13-14
אין לך מאסת שריר כמעט
אחוז שומן זה יחסי (מצד אחד אין הרבה שומן אבל גם אין מאסה לכן אני מעריך 13-14)

DanD
16-06-09, 22:56
נכוון אין לי מסת שריר גדולה.. אני לא מתכוון להיות באדיבילדר ! אני כדורגלן שצריך כוח ..
מסת שריר תכביד עליי נורא. עד היום סבלתי משומן יתר עכשיו אני בחיטוב על מנת להוריד אותו...
ואולי בסוף הלחוןב אני יעשה תקופה של מסה נקייה לעלות טיפה וזהו

king l8
16-06-09, 23:03
נכוון אין לי מסת שריר גדולה.. אני לא מתכוון להיות באדיבילדר ! אני כדורגלן שצריך כוח ..
מסת שריר תכביד עליי נורא. עד היום סבלתי משומן יתר עכשיו אני בחיטוב על מנת להוריד אותו...

אחי איזה שומן אתה רואה שיש לך בדיוקק ??? אתה רזההה..למה חיטוב ???
מסה אח שלי מסהה

DanD
16-06-09, 23:11
אחי איזה שומן אתה רואה שיש לך בדיוקק ??? אתה רזההה..למה חיטוב ???
מסה אח שלי מסהה

איזהה רזה איזה ... חחח אני יגיד את האמת זה עושה טוב לשמוע שאומרים לך שאתה רזה..
אבל אני ממש לא רזה.. ותאכלס בגלל זה אני לא נוסע לים עם חברים וידידות בגלל שאני מתבייש להוריד חולצה.. (אין לי עיר עם ים) ..
אני מקווה להוריד את כל השומן עד לאמצע אוגוסט .. לפחות אני יוכל ללכת לבריכה ולים עם חברים ברבע חופש הגדול האחרון..

The-One
16-06-09, 23:20
איזהה רזה איזה ... חחח אני יגיד את האמת זה עושה טוב לשמוע שאומרים לך שאתה רזה..
אבל אני ממש לא רזה.. ותאכלס בגלל זה אני לא נוסע לים עם חברים וידידות בגלל שאני מתבייש להוריד חולצה.. (אין לי עיר עם ים) ..
אני מקווה להוריד את כל השומן עד לאמצע אוגוסט .. לפחות אני יוכל ללכת לבריכה ולים עם חברים ברבע חופש הגדול האחרון..

שי םזין יש אנשים במצב יותר גרוע משלך מה אתה מעדיף להיות שחיף? עדיף קצת שומן מאשר שחיף:cool:
מאסה אח שלו:cool:

hasman90
16-06-09, 23:23
לא הבנתי,אתה מתבייש להוריד את החולצה כי אתה שחיף?

DanD
16-06-09, 23:32
לא הבנתי,אתה מתבייש להוריד את החולצה כי אתה שחיף?

חחחחחח :d
ולבחור שאמר לי לשים זין.. תקשיב אם מישהו יגיד לי משו אני ממש אבל ממש לא שם עליו
אני ישים עליו זין אבל הקטע שאני לא רוצה שיראו אותי בתור אדם שמן...

moo
16-06-09, 23:32

איזה שטויות
כל ספורטאי צריך מאסת שריר
תאמין לי אם אתה חלוץ ואני בהגנה אני משבית אותך, רק בגלל מאסת שריר
אני יושב עליך לא נותן לך לנשום, נלחם על כל כדור, ואני כמעט כבר לא משחק

עוד מאסה תתן לך כח והביצועים שלך ישתפרו, נכון שאתה צריך לעבוד במקביל על מהירות וזריזות כדי שהמאסה לא תפגע בהם

תראה את הרגליים של רוברטו קרלוס !!!

DanD
16-06-09, 23:38
איזה שטויות
כל ספורטאי צריך מאסת שריר
תאמין לי אם אתה חלוץ ואני בהגנה אני משבית אותך, רק בגלל מאסת שריר
אני יושב עליך לא נותן לך לנשום, נלחם על כל כדור, ואני כמעט כבר לא משחק

עוד מאסה תתן לך כח והביצועים שלך ישתפרו, נכון שאתה צריך לעבוד במקביל על מהירות וזריזות כדי שהמאסה לא תפגע בהם

תראה את הרגליים של רוברטו קרלוס !!!

חח אני בעצמי בלם ככה שאני צריך מסה.. אבל אני מפחד מאוודד שזה יכביד עליי... בגלל זה אני גם לא עובד חזק על הרגליים..

moo
16-06-09, 23:41
להפך, תעלה במאסה אל תפחד מזה, תאמין לי אם תהיה סוס החלוצים יפחדו להתקל איתך
חוץ מזה זה לא אומר שאתה מפסיק אירובי במאסה,
תתאמן על מה שאתה צריך בכדורגל + 2-3 אימוני כח בסיסיים כמו בתוכנית 5x5 או ss
ותהיה במאזן קלורי חיובי של בערך 500 קלוריות כדי לא להשמין

DanD
16-06-09, 23:42
להפך, תעלה במאסה אל תפחד מזה, תאמין לי אם תהיה סוס החלוצים יפחדו להתקל איתך
חוץ מזה זה לא אומר שאתה מפסיק אירובי במאסה,
תתאמן על מה שאתה צריך בכדורגל + 2-3 אימוני כח בסיסיים כמו בתוכנית 5x5 או ss
ותהיה במאזן קלורי חיובי של בערך 500 קלוריות כדי לא להשמין

כן אני יעשה את זה למשך חודש-חודש וחצי אחרי שאני אסיים את החיטוב...

moo
16-06-09, 23:44
אני לא מבין למה אתה בחיטוב אם אתה כדורגלן, אתה יודע שאתה יכול להיפצע ?
מזלך שיש עכשיו פגרה

אני הייתי מנצל אותה לעלות במאסה וכח/כח מתפרץ כי אין לך אימוני כדורגל כרגע אז ההתאוששות שלך יותר טובה
ואתה יכול לקרוע את עצמך באימוני כח

DanD
16-06-09, 23:50
אני יסביר לך את השיקול שלי..
עכשיו קיץ וכמו שרשמתי אני מתבייש להוריד חולצה ליד בנותת.. השנה זה היה הפעם השלישית כל החיים שלי שהורדתי ליד חבר בן את החולצה...
אז מסה וכוח מתפרץ אני יכול לעבוד גם תוך כדי העונה.. אומנם יהיה קשה אבל זה אפשרי...
הקיץ לא מחכה לי ואני רוצה פעם ראשונה בחיים שלי להנות כמו כולם וללכת עם חברים לים ולבריכהה בלי להמציא תירוץ למה אני לא נכנס לים ולמה אני לא נכנס לבריכה... שבעצם הסיבה זה שאני מתבייש להוריד חולצה...

Holy_Templar
16-06-09, 23:51
אני בחיטוב כרגע..
זב במצב רפוי
http://img87.imageshack.us/i/dsc03984n.jpg/
וזה בהפעלת כוח

http://img87.imageshack.us/i/dsc03985h.jpg/

כמה אחוז שומן נראה לכם שאני?? אני מת כבר שלא יהיה שומן בכלל

הכינוי שונה
:)

moo
16-06-09, 23:52
אני יסביר לך את השיקול שלי..
עכשיו קיץ וכמו שרשמתי אני מתבייש להוריד חולצה ליד בנותת.. השנה זה היה הפעם השלישית כל החיים שלי שהורדתי ליד חבר בן את החולצה...
אז מסה וכוח מתפרץ אני יכול לעבוד גם תוך כדי העונה.. אומנם יהיה קשה אבל זה אפשרי...
הקיץ לא מחכה לי ואני רוצה פעם ראשונה בחיים שלי להנות כמו כולם וללכת עם חברים לים ולבריכהה בלי להמציא תירוץ למה אני לא נכנס לים ולמה אני לא נכנס לבריכה... שבעצם הסיבה זה שאני מתבייש להוריד חולצה...

כי נתנו לבנות לראות טלביזיה והן חיות בסרט של טלנובלה ואתה והחברים המפגרים שלך נותנים לזה לגיטמציה

תעשו מה שבא לכם, תורידו חולצה, תלכו ערומים
אם תתחיל לחשוב כל דבר אתה לא תעשה שום דבר ותהיה מסכן

גם שמנים הולכים בים עם תחתונים...

DanD
17-06-09, 00:01
הכינוי שונה
:)

חח כן שמתי לב תודה רבה =]]

ו moo שוב זה לא עיניין גם לא של בנות הם יכולות לחפשש אני פשוט לא רוצה שאנשים יראו שאני שמן.
אני בעצמי רואה את עצמי במראה ונגעללל פשוט נגעלל אז אני לא רוצה להצטייר כבן אדם שמן.. לא בפני בנות ולא בפני בנים..
בשנה האחרונה נהיו לי חברים ממש טובים שלידם יכולתי להוריד חולצה כי הם באמת כמו אחים..
2-3 חברים כאלה..
אבל לא רוצה שיראו שאני שמן וגם עד היום הייתי הולך עם וילונות ואוהלים עליי...
בקייץ 40 מעלות חום ואני עם קפוצ'ון כדי להסתיר כמה שיותר את השומן..
היו שואלים למה הייתי אומר שאין לי חולצות בית ספר קצרות ואני צריך לקנות.
אז לא משנה בנות לא בנות.. בשביל ההרגשה שלי ובשביל שאני ירגיש טוב עם עצמי ויוכל ללכת עם חולצות איזה שבא לי.. אני עושה את החיטוב הזה

hasman90
17-06-09, 00:06
מה אתה באמת חושב שאתה שמן ? אתה דפוק בראש תאמין לי

xamitx
17-06-09, 00:17
לא יכולתי ליראות את זה ולא להגיב תגיד אתה רציני!?!??!

לזה אתה קורה שמןןן!?

איפה אתה רואה שאתה שמן אפילו בטן אין לך..!

שאתה רושם תתגובות שלך אני עולה בחזרה לתמנות עוד פעם כדי ליראות שזה אתה מדבר ולא איזה אחד בן 16 ששקול איזה מאה קילו..!

הגזמתה לגמרייייייי עם הכול מה שאמרתההה..!

Chest
17-06-09, 01:01
גבר אתה ממש לא שמן ואתה רחוק מלהיות אחד כזה.
אני יודע מה הבעיה שלך, החזה.
יש לך גינו שזה אומר שיש לך רקמת שד שמחוברת לפטמה ועושה אותה גדולה ומגעילה ..
התופאה הזאת לא קשורה ל% שומן ..
זה בגיל ההתבגרות קורה ורב הסיכויים שזה יעבור אחרי שתעבור את גיל ההתבגרות שזה יכול להיות בשבילך גם בגיל 18..
מה שאני אומר זה, פאק יש לך ריבועים איזה חיטוב בראש שלך? וחוץ מהפטמות לא ראיתי משהוא חריג ..

tal_s
17-06-09, 01:14
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איחח איזה שמן אתה שלא תלך לים ויראו את כול השומנים אני במקומך הייתי הולך ללרדת בגדול למה ברמה שלך זה כבר מאד קשה לרזות

SaharKazes
17-06-09, 01:26
אני לא מתכוון להיות באדי בילדר! בסך הכל אחד שרוצה להראות טוב.. בעל כוח לכדורגל

:huh::confused::(

בר728
17-06-09, 01:33
מה שמן מה אתה נורמלייי?!?!?!
איפה שמן רואים שרירים בבטן כבר אתה רזה מאוד אחי ועוד אתה כותב שאתה מתבייש להוריד חולצה כי אתה שמן?? לפי מה שאתה מדבר אתה מהר מאוד נכנס לאנורקסיה :eek:
בקיצור צא מהסרט אתה בדיוק ההפך משמן !

DanD
17-06-09, 01:46
חח תודה רבה חברהה על התגובות המעודדות.. באמתת שזה עשה לי טוב ואני אפילו שוקל לסוע לים ...
הקטע שאני עדיין לא שלם עם עצמי... אני אמשיך בחיטוב עד שאני יהיה שלם עם עצמי...
תודה רבה לכם חברים באמתת שעשיתם לי טוב =]]]

opaland
17-06-09, 01:47
חחחחחחחחחח עלק שמן חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני כבר חשבתי שאתה מתפדח להוריד חולצה בגלל שאת שחיף בלי מסת שריר ..
יש לי כמה דבריםן להגיד לך ..
גם שחקן כדורגל צריך מסת שריר של אתלט לא של מתחרה אולימפי ווזה לא יכביד עלייך זה יתן לך יותר מסיביות וכוח ..
יש לי חבר בלם .. יש לו מסה ברגליים משהו מטורף ובכלל כל הגוף והוא שחקן מצויין..
משחק בהפועל פ"ת... ומה זה השטויות האלה של מפחד לגדול יותר מידי.. מה נראה לך אתה מרים משקולת הופך לג'ון ביריון ? צריך להשקיע הרבה תזונה שינה ועבודה נכונה במכון בשביל להגיע לתוצאות וגם זה אחרי הרבה זמן של רצינות..
יש לך ג'ינו בקטנה וזה יעבור לך עם הגיל .. להרבה יש את זה בגיל ההתבגרות אל תתבייש..

DanD
17-06-09, 01:51
אוףף אז מה זה הגינווו הזה ... זה יעבור רק בגיל 18?!?!
ואין דרך לטפל בזה? להוריד את זה ? כי באמת החלק העיקרי שאני מתבייש בו זה החזה שיש רקמת שומן..
או כמו שאתם אומרים את הגינו הזה...
אין דרך להוריד אותך??

tal_s
17-06-09, 02:04
אוףף אז מה זה הגינווו הזה ... זה יעבור רק בגיל 18?!?!
ואין דרך לטפל בזה? להוריד את זה ? כי באמת החלק העיקרי שאני מתבייש בו זה החזה שיש רקמת שומן..
או כמו שאתם אומרים את הגינו הזה...
אין דרך להוריד אותך??

יש בניתוח

DanD
17-06-09, 02:12
יש בניתוח

זה משאיר צלקת?

DanD
17-06-09, 02:24
זה משאיר צלקת?

ואי חייבת להיות דרך נורמלית להוריד את הגועל נפש הזה...
עד היום לפחות הייתה לי תקווה שאם אני ירד באחוז שומן זה ירד...אבלל עכשיו לפי מה שאתם אומרים זה לא קשוור..

אין משו שאפשר לאכול או משווו שמוריד את זה?! כל דבר..

ChonGo
17-06-09, 10:41
יש לך מבנה טוב אחי, תתחיל מסה בכל הכוח!
גם בכדורגל צריך כוח, צריך מאסיביות, אתה רוצה שמישהו יבוא איתך לתקל ויעיף אותך ליציע?! צריך להיות בנוי חזק!

DanD
17-06-09, 10:50
אני רוצה להגיע בערך ל 10 אחוז שומן ואז להתחיל מסה...
נגיד ואני מתחיל מאסה אז אני צריך להיות על שבוע נטרלי או משו כזה? איך אני עובר את השינוי ואיך התוכנית אימונים אמורה להשתנות?

manzor
17-06-09, 13:41
נראה לי, כמו כולם, סביב ה 12-13%.

DanD
01-07-09, 00:48
סליחה על ההקפצה אבל אני מרגיש תקועע בטירוף! לא זז מה 67-70
כל כמה זמן לעשות העמסה? פעם בשבוע זה בסדר?? אני רוצה עד חודש אוגוסט להעיף את כל השומן..
זה אפשרי במצב שלי?

lironsD
01-07-09, 02:24
שמע אתה פשוט שחיף עם שומן..
וזה מצב שקורה שאין לך בכלל מאסת שריר בבטן ובגוף בכלל.
תרביץ במאסה שום חיטוב אל תפחד קצת משומן ואחר כך תחטב

DanD
01-07-09, 02:55
שמע אתה פשוט שחיף עם שומן..
וזה מצב שקורה שאין לך בכלל מאסת שריר בבטן ובגוף בכלל.
תרביץ במאסה שום חיטוב אל תפחד קצת משומן ואחר כך תחטב

שחיף עם שומן?! אין כל כך היגיון במשפט

Scylla
01-07-09, 04:59
שמע אחי לא יכולתי שלא להגיב...
-אתה במצב לא רחוק מאנורקסיה. אני רציני. אוקיי אתה לא נראה כמו ניצול שואה אבל אתה בהחלט די רזה, אתה לא איזה דוגמן עם גוף מעוצב אבל תאמין לי שלא תמשוך שום מבטים שליליים בים. אתה מכניס לעצמך לראש כל מיני רעיונות והשקפות לא מציאותיות. במיוחד הפאניקה ללכת עם קפוצ'ון בקיץ. אני אומר לך דוגרי ולא מנסה למתן את המצב. אתה לא קרוב להיות שמן. נקודה.
-לגבי הגינו, זה זין לא קטן, ואני בן 22 ועדיין יש לי (לא משהו מטורף אבל יש) ויש 3 פתרונות - לחכות שזה יעבור כמו לרוב האנשים, לעשות ניתוח (שרצוי לעשות רק אם זה לא עובר בגיל יותר מאוחר) ופשוט לעבוד על החזה. שהחזה שרירי ויחסית גדול הפטמה "משחקת תפקיד משני" אם אתה מבין על מה אני מדבר והיא גם יחסית זזה הצידה בגלל השינוי במבנה והחזה מקבל מראה הרבה יותר הומוגני מאשר חזה שטוח עם פטמה גדולה.
-אני רוצה להדגיש שאני מדבר מנסיון של נער שמנמן (לא שמן, שמנמן) ובאמת אתה הורס לעצמך את הגיל הזה עם כל הפוביות האלה במיוחד שהן כל כך רחוקות ותלושות מהמציאות. להיות מודע לעצמך ולשאוף למצוינות זה טוב אבל צריך לדעת לשים את הגבול. תהיה בטוח שכל אחד מאיתנו וגם אלו שנראים לעיני אנשים אחרים מאוד מאוד חטובים ושריריים ו"מושלמים" לכל אחד יש את הנקודות החלשות שהוא לא אוהב בעצמו אבל לא צריך להתחבא ולהגזים.

בהצלחה, ונסה לקחת דברים בפרופורציה.

אופיר.

sliNt
01-07-09, 07:23
תגיד לי מה אתה אנורקס מה אתה מנסה להרזות?
אתה חושב שזה יפה להיות רזה?

djta
01-07-09, 10:20
חח כן שמתי לב תודה רבה =]]

ו moo שוב זה לא עיניין גם לא של בנות הם יכולות לחפשש אני פשוט לא רוצה שאנשים יראו שאני שמן.
אני בעצמי רואה את עצמי במראה ונגעללל פשוט נגעלל אז אני לא רוצה להצטייר כבן אדם שמן.. לא בפני בנות ולא בפני בנים..
בשנה האחרונה נהיו לי חברים ממש טובים שלידם יכולתי להוריד חולצה כי הם באמת כמו אחים..
2-3 חברים כאלה..
אבל לא רוצה שיראו שאני שמן וגם עד היום הייתי הולך עם וילונות ואוהלים עליי...
בקייץ 40 מעלות חום ואני עם קפוצ'ון כדי להסתיר כמה שיותר את השומן..
היו שואלים למה הייתי אומר שאין לי חולצות בית ספר קצרות ואני צריך לקנות.
אז לא משנה בנות לא בנות.. בשביל ההרגשה שלי ובשביל שאני ירגיש טוב עם עצמי ויוכל ללכת עם חולצות איזה שבא לי.. אני עושה את החיטוב הזה

בואנה אתה כולה בן 16 , ואם אתה חושב שאתה שמן , אז אני מכיר פסיכולוג טוב שיכול לעזור לך....
יש הרבה אנשים רזים שיש להם בעיה רפואית של שומנים בדם , זה נגרם בעיקר בגלל תזונה לא
נכונה , וזה לא עושה אותם "שמנים" ובתמנות את לא ניראה שמן בכלל להפך יש רושם שאתה נמצא
בתת משקל קל(חסר מקסימום 10) שזה בטח נובע מזה שחסר לך אולי מסה של שרירים קצת

DanD
01-07-09, 11:08
נסחפתם לגמריי
אני לא שחיף ואני לא בתת משקל על פי bmi אני במשקל הרצוי מתקרב לעודף משקל

NO NICK
02-07-09, 10:35
אחי אתה לא צריך חיטוב עכשו
תתחיל מסה ועוד כמה חודשים תתחיל חיטוב
ברגע אתה לא צריך חיטוב

lironsD
02-07-09, 13:43
נסחפתם לגמריי

omggggggggggggg
לך לרופא דחוף אני לא צוחק קראתי פעם מאמר על אנורקסיה וזה אחד התסמינים..
לך לרופא דחוף וגם לפסיכילוג ואני רציני בשיא הרצינות

Asaf.g
02-07-09, 14:27
אחי תן ריצות פעם ביומיים ואם אתה במכון תעשה אירובי תוך שבועיים וחצי יורד לך הרבה ותאמין אם אתה רציני ושומר על תזונה נכונה ולא אוכל שטויות אתה תתפלא לראות את השינוי..
ואחי יש לך פשוט ג'ינו קטן בחזה זה כלום אחי אתה יכול להסתובב חופשי בלי חולצה
גם לי יש שומן קטן בבטן למטה אבל אני שם על כולם ז' כי אני במסה אחי..
קיצר אל תראה אף אחד ותלך להנות עם החברים שלך, אבל כמו שאמרתי תעשה ריצות זה גם מרזה וגם בריא

hanna666
02-07-09, 15:18
אחי תן ריצות פעם ביומיים ואם אתה במכון תעשה אירובי תוך שבועיים וחצי יורד לך הרבה ותאמין אם אתה רציני ושומר על תזונה נכונה ולא אוכל שטויות אתה תתפלא לראות את השינוי..
ואחי יש לך פשוט ג'ינו קטן בחזה זה כלום אחי אתה יכול להסתובב חופשי בלי חולצה
גם לי יש שומן קטן בבטן למטה אבל אני שם על כולם ז' כי אני במסה אחי..
קיצר אל תראה אף אחד ותלך להנות עם החברים שלך, אבל כמו שאמרתי תעשה ריצות זה גם מרזה וגם בריא

לא לא למהההההההההה ?

DanD
02-07-09, 15:38
omggggggggggggg
לך לרופא דחוף אני לא צוחק קראתי פעם מאמר על אנורקסיה וזה אחד התסמינים..
לך לרופא דחוף וגם לפסיכילוג ואני רציני בשיא הרצינות

חח אחי
בוא אני יראה לך.. כנס למחשבון bmi אני 173 שוקל 70...

djta
02-07-09, 15:56
נסחפתם לגמריי

עד עכשיו אתה סתם זורק דברים באויר ומראה תמונות
אבל את הגובה והמשקל אתה לא רושם בכלל....
מה שמעיד שיש לך רצון להסתיר את זה, אתה לא יכול לבקש התיחסות מאנשים בלי שאתה נותן
את כל מידע הרלוונטי

DanD
02-07-09, 16:17
עד עכשיו אתה סתם זורק דברים באויר ומראה תמונות
אבל את הגובה והמשקל אתה לא רושם בכלל....
מה שמעיד שיש לך רצון להסתיר את זה, אתה לא יכול לבקש התיחסות מאנשים בלי שאתה נותן
את כל מידע הרלוונטי

סתכל תגובה אחת מעלייך...
אני 173 שוקל 70.
היקף יד 33
היקף מותניים קו טבור 79

ניר.מ.
03-07-09, 02:27
נסחפתם לגמריי

אחי, חבר קרוב שלי חשב ככה בדיוק.
גם הוא היה בערך במשקל שלך והוא רצה להתחטב.
אחרי הרבה תגובות כמו אלה(חודש חודשיים) הוא הבין את הטעות ועבר למסה(כמו שהרבה המליצו לך פה).
מההיבט ההגיוני של הרעיון, דבר זה זה בטח הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות- אפילו עם הגנטיקה הכי גרועה בעולם ממצב זה העלייה תהיה מהירה ותפיק תוצאות טובות.
ודוגרי (בלי נטיות מיניות;)) הוא נראה עכשיו הרבה יותר טוב מבחינת פרופורציה, ובכללי.
הוא עצמו מזכיר לי מדי פעם על כמה הוא היה דפוק וכמה הוא שמח שהוא הבין את הטעות שהוא עשה (חח)
אז כך הכל בקלות, ותהנה מהחופש :)))))))))

yoel83
06-07-09, 12:54
אחוז שומן סביר

Mr.Dino
08-07-09, 00:12
דבר ראשון אתה ממש לא שמן אבל יחסית לשחקן כדורגל אתה לא רזה אבל קח לדוגמא את ערן לוי שהוא ממש שמן ושחקן טוב..
דבר שני אם תעלה מסה זה רק יעזור לך בכלליות זה יתן לך כח מתפרץ ומסה זה רק יעזור זה לא יכביד עליך אל תדאג.
לדעתי אין לך טעם להמשיך חיטוב אבל איך שאתה רוצה תעשה חיטוב טוב תרד לאחוז שומן 8-10 זה אחוז שומן מצויין לשחקני כדורגל ואז תעשה מסה נקייה בלי למהר לשום מקום תעלה מאסה איכותית שתעזור לך באימונים.
בהצלחה גבר..

DanD
08-07-09, 11:31
דבר ראשון אתה ממש לא שמן אבל יחסית לשחקן כדורגל אתה לא רזה אבל קח לדוגמא את ערן לוי שהוא ממש שמן ושחקן טוב..
דבר שני אם תעלה מסה זה רק יעזור לך בכלליות זה יתן לך כח מתפרץ ומסה זה רק יעזור זה לא יכביד עליך אל תדאג.
לדעתי אין לך טעם להמשיך חיטוב אבל איך שאתה רוצה תעשה חיטוב טוב תרד לאחוז שומן 8-10 זה אחוז שומן מצויין לשחקני כדורגל ואז תעשה מסה נקייה בלי למהר לשום מקום תעלה מאסה איכותית שתעזור לך באימונים.
בהצלחה גבר..

סוף סוף מישו שמבין אותי=]

Mr.Dino
08-07-09, 16:09
סוף סוף מישו שמבין אותי=]

דרך אגב באיזה קבוצה אתה משחק?
ואיזה נערים?