PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום ד"ר,בעיות שינה.

DanielML
18-06-09, 22:17
שלום ד"ר,
לרוב בעיות שינה מתאפיינות בחוסר שינה/שינה "קלה"/סהרהוריות אבל אצלי זה מתבטא בצד השני.
יש ימים שאני לא מבצע אף פעילות פיזית ומסוגל לישון כ5-6 שעות בצהריים ולאחר מכן לישון בערב עוד כ10 שעות ללא בעיה.
גם לאחר שאני ישן 9-11~ שעות בלילה אני קם עייף ובכל המשך היום מרגיש עייפות.(אני גם רוצה לציין שלהעיר אותי משינה זה מבצע צבאי,2-3 שעונים מעוררים+שיחה מאבא שלי פעמיים בהפרש של 10 דק')
האם יש ממה לחשוש או יש צורך לבצע בדיקות כלשהן?

SIMAO
18-06-09, 23:34
שלום ד"ר,
לרוב בעיות שינה מתאפיינות בחוסר שינה/שינה "קלה"/סהרהוריות אבל אצלי זה מתבטא בצד השני.
יש ימים שאני לא מבצע אף פעילות פיזית ומסוגל לישון כ5-6 שעות בצהריים ולאחר מכן לישון בערב עוד כ10 שעות ללא בעיה.
גם לאחר שאני ישן 9-11~ שעות בלילה אני קם עייף ובכל המשך היום מרגיש עייפות.(אני גם רוצה לציין שלהעיר אותי משינה זה מבצע צבאי,2-3 שעונים מעוררים+שיחה מאבא שלי פעמיים בהפרש של 10 דק')

אני סובל מבעיה קצת הפוכה משלך..
כל לילה אני מתעורר פעם/פעמיים ונהרס לי כל השינה.
פשוט מבאסססס.
אם הד"ר רואה את התגובה הזאת-
האם זה תופעה לגיטימית ואינה גורמת לבעיות כגון:המעטה בשחרור הורמונים-הורמוני הגדילה ?

ד"ר עופר בר
20-06-09, 22:56
שלום ד"ר,

יש סיבות רבות לעייפות מוגברת,
והפרעות שינה נוספות.
מומלץ לפנות לבדיקת רופא,
ואם יראה לנכון- תופנה לבדיקה במעבדת שינה.

רפואה שלמה.

fatmanscoop
21-06-09, 10:19
הבעיה אצלי הפוכה לגמרי אני בקושי יושן כול יום אני יושן גג 6 שעות .. מה אפשר לעשות דוק?

imported_NIR_B
21-06-09, 14:24
היה לי אותו דבר לא היתי יכול לקום כל כיתה ח' לא היתי הולך למקיף בגלל זה חח היתי מגיע ב 12
נכון יש לך גם הרבה סחרחורות קצרות כאלה?
קיצור חסר לך ברזל

DanielML
21-06-09, 14:39
היה לי אותו דבר לא היתי יכול לקום כל כיתה ח' לא היתי הולך למקיף בגלל זה חח היתי מגיע ב 12
קיצור חסר לך ברזל

איך ידעת שנאי לוקה לפעמיים בסחרחורות קלות?

ariel.b
21-06-09, 15:13
קיצור חסר לך ברזל

הבחנה קצת אימפולסיבית. לדעתי עדיף ללכת בדעה של הד"ר: בדיקות שיאמתו אם יש בעיה ומהי.