PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי כל האבקות

bored2death
20-06-09, 15:59
אני פה בסוג של וויכוח עם אבא שלי, אני אומר שהאבקות כן מאושרות ע"י ארגון הfda האמריקאי
הוא אומר שלא
חיפשתי אבל לא מצאתי הוכחה
אולי למישהו יש, או יכול לצלם את הקופסא אם רשום עליה שיש אישור??...

Nitro Speed
20-06-09, 16:02
אמור להיות רשום מתחת למרכיבים בהוראות שימוש הכי למטה.

bored2death
20-06-09, 16:04
כן, אבל אין לי קופסא
אם יש מישהו יכול לצלם ולהעלות? =]

ChonGo
20-06-09, 16:10
הייתי מצלם ומראה לך בכיף, אבל אני לא מוצא את זה..את איפה שכתוב את זה.
אולי אין על האבקה שלי?! יש לי universal (אני לא נוגע בה חח אבל יש לי, קניה גרועה!) :)
תגיד לי איפה יש ואני יצלם לך.

senate
20-06-09, 16:16
להיפך - רשום בפירוש על כמעת רובן המוחלט של האבקות שהם לא ניבדקו ע'י ה fda
לא שלא אושרו אלא שלא ניבדקו - לא נעשתה בכלל בדיקה

yair3333
20-06-09, 16:18
למה האוניברסל גרועה לדעתך אחי?

gilsXM
20-06-09, 16:21
אם זה לא היה מאושר לא היו מוכרים את זה בארה"ב ובטח ובטח שזה לא היה מגיע לארץ

Max90kg
20-06-09, 16:21
זה מה שאתה צריך נראה לי
http://www.fda.gov/ICECI/EnforcementActions/WarningLetters/2000/ucm159935.htm

ChonGo
20-06-09, 16:27
למה האוניברסל גרועה לדעתך אחי?

לא יודע אם היא גרועה אחי, אבל הסוג אבקה שקניתי לא מתאים לי, כי לא בחרתי נכון..זה קניה "אישית" גרועה, יכול להיות שלך זה יהיה טוב :)
ואם הבנתי נכון, זה לא נחשבת חברה טובה, אבל בזה אני לא בטוח :]

senate
20-06-09, 16:28
אם זה לא היה מאושר לא היו מוכרים את זה בארה"ב ובטח ובטח שזה לא היה מגיע לארץ
למה לדבר שטויות
אם יש לך קופסא בבית של כל חברה תקרא טוב טוב שזה מה שרשום עליה בפירוש שזה לא ניבדק ע'י ה fda

SIMAO
20-06-09, 19:21
להיפך - רשום בפירוש על כמעת רובן המוחלט של האבקות שהם לא ניבדקו ע'י ה fda
לא שלא אושרו אלא שלא ניבדקו - לא נעשתה בכלל בדיקה

אם הם לא נבדקו על סמך מה הם מקבלים אישור של ה-fda?

והאם לקריאטין/פורמולות קריאטין גם אין אישור של הfda ושל משרד הבריאות הישראלי?.

senate
20-06-09, 20:21
עוד פעם
א-י-ו -א-י-ש-ו-ר f-d-a
אם רכשת את האבקה בארת ועל המדבקה שבעיברית לא רשום באישור משרד הבריאות אז כם אין אישור משרד הבריאות

בכל מקרה במקום לדבר באויר למה שלא תיסתכלו בעצמכם מה כתוב על הקופסאות שאצלכם בבית לגבי FDA ומשרד הבריאות
פיתאום לאף אחד אין קופסא בבית
(אני לא מדבר רק על חלבון אלא גיינרים וכל הניטריקס והקריאטינים ואפילו ויטמינים שאין בכל רשת שיווק פה)

ChonGo
20-06-09, 20:29
עוד פעם
א-י-ו -א-י-ש-ו-ר f-d-a
אם רכשת את האבקה בארת ועל המדבקה שבעיברית לא רשום באישור משרד הבריאות אז כם אין אישור משרד הבריאות

בכל מקרה במקום לדבר באויר למה שלא תיסתכלו בעצמכם מה כתוב על הקופסאות שאצלכם בבית לגבי fda ומשרד הבריאות
(אני לא מדבר רק על חלבון אלא גיינרים וכל הניטריקס והקריאטינים ואפילו ויטמינים שאין בכל רשת שיווק פה)

וואללה צודק אתה אחי!
אצלי על האבקה המעפנה הזאת לא רשום כלום, לא שנבדק, לא שלא נבדק, לא שלא אושר, לא שאושר..כלום!!!

SIMAO
20-06-09, 20:50
עוד פעם
א-י-ו -א-י-ש-ו-ר f-d-a

בכל מקרה במקום לדבר באויר למה שלא תיסתכלו בעצמכם מה כתוב על הקופסאות שאצלכם בבית לגבי fda ומשרד הבריאות

אמרת שאין אישור שהם נבדקו!...
אחי מה יש לך..,מה כל העצבים..
ציטטתי אותך ורשום בפירוש שאין אישור שניבדק
אז שאלתי על אישור באופן כללי של משרד הבריאות..

ואם אין אישור של משרד הבריאות (הישראלי),למה נותנים לחברת ישראל-בודי למכור את מוצריה לקהל הרחב ללא אישור בריאות?~!

gilsXM
20-06-09, 21:07
למה לדבר שטויות
אם יש לך קופסא בבית של כל חברה תקרא טוב טוב שזה מה שרשום עליה בפירוש שזה לא ניבדק ע'י ה fda

דבר ראשון, אני לא אמרתי שבדקו, אני אמרתי שזה מאושר, וזה אכן מאושר תמוזמן לבדוק.
על דלי של אופטימום שאני קניתי בGNC בSF לפני חצי שנה לא רשום כלום, לא מוזכר אפילו FDA, אז זה אומר שזה לא מאושר?!
תגיד לי אתה בסדר? תיודע בכלל איך הFDA מחמיר? תראה לי מוצר אחד שרשום עליו שהוא לא מאושר על ידי הFDA ומוכרים אותו בארה"ב.
הדבר היחיד שרשום זה "The statements on this label have not been evaluated by the food and drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease"
שזה אומר שה לא נבדק ע"י הFDA, אבל לא רשום שזה לא מאושר.

KALINA
20-06-09, 22:39
אמרת שאין אישור שהם נבדקו!...
אחי מה יש לך..,מה כל העצבים..
ציטטתי אותך ורשום בפירוש שאין אישור שניבדק
אז שאלתי על אישור באופן כללי של משרד הבריאות..

ואם אין אישור של משרד הבריאות (הישראלי),למה נותנים לחברת ישראל-בודי למכור את מוצריה לקהל הרחב ללא אישור בריאות?~!

אין מצב שלא ניבדק. אני מחזיק ביד אישורים של משרה הבריאות ישראלי לגבי אינטראקטיב. על הקופסה זה לא כתוב. מאמין שיש את זה לכולם.
עכשיו,לא צריך להתבלבל לגבי "נבדק" ע"ימשרד הבריאות ולגבי "מאושר" ...
סיגריות גם נבדקות...

SIMAO
20-06-09, 23:02
אין מצב שלא ניבדק. אני מחזיק ביד אישורים של משרה הבריאות ישראלי לגבי אינטראקטיב. על הקופסה זה לא כתוב. מאמין שיש את זה לכולם.
סיגריות גם נבדקות...

מאיפה השגת את האישורים לאינטראקטיב?
יש לך אתר ישראלי שמעיד שלכל תוספי המזון בארץ יש אישור?
קריאטין טהור/פורמולות/גיינר/חלבון וכד'...

חיפשתי באתר משרד הבריאות אך לא מצאתי דבר על נושא זה,יכול להיות שלא חיפשתי טוב.

senate
20-06-09, 23:52
אוקי תקרא שוב

רשמתי למעלה שאין אישור כי הם לא ניבדקו עי ה fda
זה לא אומר שאם הן כן היו ניבדקות היה או לא היה אישור

ורשמת שוב
אם הם לא נבדקו על סמך מה הם מקבלים אישור של ה-fda?
אין אישור הם לא קיבלו שום אישור fda
וזה לא אומר שאסור למכור משהו בחול אם אין אישור משרד הבריאות עליו
לגבי הארץ - אני קניתי רק פעם אחת חלבון יוניברסל בארץ ועליו אין אישור dfa וגם במדבקה בעיברית לא רשום אישור משרד הבריאות
מאז קניתי רק מחול

yaron
21-06-09, 01:01
סיגריות גם נבדקות...

חחח אינטראקטיב חח בושה למוצרים שיש להם חח גיינר עם 84 גרם סוכר חח ו17 גרם שומן רווי,אני לא הייתי משוויץ עם אישורים כאלה ביד חח זאת החברה של הערבי ההוא בשם נסראלה לא?חחח,אינטראקטיב זאת חברה שמקבלים מימנה כאבי בטן מהאבקות חלבון והגיינרים אז לא כזה הייתי מתפאר אם היו לי אישורים שלה :)

KALINA
21-06-09, 01:14
מאיפה השגת את האישורים לאינטראקטיב?
יש לך אתר ישראלי שמעיד שלכל תוספי המזון בארץ יש אישור?
קריאטין טהור/פורמולות/גיינר/חלבון וכד'...

חיפשתי באתר משרד הבריאות אך לא מצאתי דבר על נושא זה,יכול להיות שלא חיפשתי טוב.

במקרא ממשרד הבריאות. לפורמולות בעייתי להוציא אישור.לגבי שאר המוצרים אני פשות לא יודע

yaron
21-06-09, 01:18
orev

במקרא ממשרד הבריאות. לפורמולות בעייתי להוציא אישור.לגבי שאר המוצרים אני פשות לא יודע

אההה אני נראה לי מכיר אותך מהדרום חח אתה הסוכן של אינטראקטיב אנטון :):):):) לפי הגרייט שייפ חח חברים שלי קנו מימך חח אכלו צינור עם החלבון של אינטראקטיב חחח ,מה המצב אנטון תבוא לבקר באנרג'י :)

Nitro Speed
21-06-09, 01:19
הfda האמריקאי עובד ככה:
אם אתה לא יכול להוכיח שזה מסוכן,זה נשאר על המדף.
העבודהשל ה fda זה לאתר רכיבים מסוכנים ולמנוע מכירה שלהם,אז אם זה נמכר סימן שאין שם משהו מסוכן.
לכן כל המוצרים שנמכרים עוברים בדיקה של הfda

KALINA
21-06-09, 01:21
חחח אינטראקטיב חח בושה למוצרים שיש להם חח גיינר עם 84 גרם סוכר חח ו17 גרם שומן רווי,אני לא הייתי משוויץ עם אישורים כאלה ביד חח זאת החברה של הערבי ההוא בשם נסראלה לא?חחח,אינטראקטיב זאת חברה שמקבלים מימנה כאבי בטן מהאבקות חלבון והגיינרים אז לא כזה הייתי מתפאר אם היו לי אישורים שלה :)

ירון,כל זה מניסיון אתה יודע? או שלקחו לך מקום על המדפים? יותר מדי מקום?
תמשיך לחייך,ליצן

yaron
21-06-09, 01:23
מדפים?אני ירון חבר של יוסי שקנה מימך את החלבון זהב הזה חח הוא חטף כאב בטן מימנו,לא זוכר אותו? תבוא לאנרג'י לבקר,אני לא אוהב תחברה שלך אני קונה אופטימום השחור.

yaron
21-06-09, 01:25
הfda האמריקאי עובד ככה:
אם אתה לא יכול להוכיח שזה מסוכן,זה נשאר על המדף.
העבודהשל ה fda זה לאתר רכיבים מסוכנים ולמנוע מכירה שלהם,אז אם זה נמכר סימן שאין שם משהו מסוכן.

מה זה fda ?? יעני משרד הבריאות שם?

Nitro Speed
21-06-09, 01:30
המשרד שקשור לכל האוכל,תרופות ותוספי מזון

KALINA
21-06-09, 01:32
מדפים?אני ירון חבר של יוסי שקנה מימך את החלבון זהב הזה חח הוא חטף כאב בטן מימנו,לא זוכר אותו? תבוא לאנרג'י לבקר,אני לא אוהב תחברה שלך אני קונה אופטימום השחור.

אין ספק,אופטימום מוצר ברמה ועל זה אין ויקוח,אבל מה שרשמת על אינטראקטיב לא נכון. זה אוסף של שמועות ודברים שהוצעו מהקשרם. חייג אליי,אני עובד לילה,אין לי את הנייד שלך

yaron
21-06-09, 01:36
איזה לחייג חח עזוב אותי מאינטראקטיב האלה לא סובל את החברה הזאת וואלה חברה זולה אבל היא לא סתם זולה כי באמת חברים שלי אכלו צינור חזק איתה כאבי בטן וכדומה,אל תכעס גבר אבל באמת אני מתעב את אינטראקטיב,אני לא ניזון משמועות אני מכיר כאלה שלקחו את המוצרים שלהם והתבאסו רצח,הם התלהבו מהמחיר אבל בסוף הריחו את המוצר או טעמו אותו והיו להם בעיות איתו כמו הכאבי בטן האלה.

senate
21-06-09, 01:43
איך אתה מסביר שרשום כמעת על כל התוספים שמשווקים בארהב\מארהב שהם לא ניבדקו ע'י ה fda

מאמין שיש לך קופסאת חלבוון בבית - קרא מה רשום עליה

KALINA
21-06-09, 01:48
עזבתי )))) עם אתה זה מי שאני חושב,אז לא יעזור לכם כלום,לא אופטימום,לא אינטראקטיב ולא סאן! אין עם מי לדבר. אני והחברים שלי בינתים גודלים יופי-יופי על אינטראקטיב ))) השנה אני מוציא 3 למר ישראל)))

KALINA
21-06-09, 01:50
תיקון - 3 למר ישראל ו2 למיס פיטנס)))

yaron
21-06-09, 01:54
אולי יש להם קיבה מברזל אבל כל אלה שאני מכיר לקחו אינטראקטיב חטפו כאבי בטן,אני לא יודע מי אתה חושב שאני אתה כל פעם מנסה לנחש ואני עוד לא הבנתי מה אתה רוצה,זוכר את יוסי קנה מימך חלבון זהב כזה?הוא התבאס ממנו מאד וקנה אופטימום,אני מכיר אותו ,תבוא אלינו לאנרג'י לבקר נצחק קצת.כולם צוחקים אצלנו ואומרים בטח היצרן של אינטראקטיב נסראלה הזה שם שם חומרים לדפוק אותנו חחח

ודרך אגב זה לא כבוד כזה גדול לצאת למר ישראל לצערי,יש כמה ברמה גבוה אבל יש מלא סתם באים נרשמים ועלים לבמה,אנימכיר כאלה שלקחו מקום שלישי כי היו רק 3 מתחרים בקטגוריה שלהם,זה שאתה אומר שאנשים שלך שהולכים למר ישראל שותים תחרא של אינטראקטיב זה רק מוריד מהרמה שלהם כי לצערי הרמה פה גם ככה נמוכה מאד,מזל שיש כמה טובים בכל זאת בתחרויות.

elnorv
21-06-09, 02:03
לא ניבדק לא נעלים חרא של דבר זה.. לא נוג עולא יגע בזהה כי טוב מי אוכל טבעי ולראות כמו בן אדם טבעי..

הכל כסף כסף מסתובב שם בגלל זה מוכרים בלי אישור מילת הקסם עוד פעם "כסף"

KALINA
21-06-09, 02:08
אני אבוא. אתה מדריך שם? לגבי הרמה של החברי שלי על תדאג,אין עוד דברים כאלה בב"ש! ובוא תעלה תמונה שלך,נראה את ה"רמה" או העם אתה זה מי שיכול לשפוט רמה)))

yaron
21-06-09, 02:11
בוא נצא מיתוך נקודהה שאני שחיף,למרות שאני לא,אני אפילו בעל מסה מכובדת מאד,זה לא משנה את העובדה שאנשים שלקחו אינטראקטיב חטפו כאבי בטן,אתה כועס על מה שאני אומר אבל אני אומר לך עובדות שקרו לאנשים שאני מכיר ומכיר טוב מאד,זה לא שמועות ולא כלום,המוצר הוא בעל איכות נמוכה מאד ובגלל זה הוא גם מאד זול,כל אלה שהיו חכמים והחליפו את אופטימום באינטראקטיב אכלו צינור צינור והבינו למה אינטראקטיב זולים!!!!

טוב נו אתה מגן על המוצר שאתה סוכן שלו חח רק מה תזהר שלא יחסמו אותך פה מהאתר אחי :)

KALINA
21-06-09, 02:42
נו עוד פעם "אני מכיר אנשים ש...אמרו לי ש.." איפה כולם? למה אפ אחד לא באה אליי? למה שנה וחצי יש לנו לקוחות קבועים והם רק מיתרבים?
כל אלו שחוטפו,למה לא רצו לטבוע אמ-אממה של החברה?!? לגבי קופסה זהובה בכלל הסתבכת,כי המוצר הזה הוא לקטוז-פרי ודבר היחיד בכל פרוטאין שיכולה לגרום לצינור,זה לקטוז ...אבל גם זה בסדר,גם אני לפעמים מנסה לשכנע את עצמי שרק מה שאני עושה זה נכון,אז אתה גם יכול,אין בעיה)))
אה! ולגבי מחיר,זהו ליין שמייצר לעוד 14 חברות ממותגות בארה"ב,עם לא הבנת,עז מוכרים שם את אותו אינטראקטיב שנקרא אחרת,למשל נוטראבוליקס,אוק? עז ברור מאליו שיש הסכימי בילדיות והיצרן לא חודר לשוק הזה ע"מ לשמר את סטאטוס קוו,הליין שיש לנו פה,מיוצר וממותג לשוק הפנימי של קנאדה,בגלל זה הלקוח קצה המאושר לא צריך לשלם הוצאות חברה על חסויות ופירסומות)))

yaron
21-06-09, 02:53

במקרה חח נפלו לך האישורים של משרד הבריאות של אינטראקטיב במקרה חח,כבר דיברנו פה למעלה שאתה הסוכן של אינטראקטיב חח אז למה להמשיך עם ה"במקרה נפלו לי האישורים" חח???

yaron
21-06-09, 02:56
נו עוד פעם "אני מכיר אנשים ש...אמרו לי ש.." איפה כולם? למה אפ אחד לא באה אליי? למה שנה וחצי יש לנו לקוחות קבועים והם רק מיתרבים?
כל אלו שחוטפו,למה לא רצו לטבוע אמ-אממה של החברה?!? לגבי קופסה זהובה בכלל הסתבכת,כי המוצר הזה הוא לקטוז-פרי ודבר היחיד בכל פרוטאין שיכולה לגרום לצינור,זה לקטוז ...אבל גם זה בסדר,גם אני לפעמים מנסה לשכנע את עצמי שרק מה שאני עושה זה נכון,אז אתה גם יכול,אין בעיה)))
אה! ולגבי מחיר,זהו ליין שמייצר לעוד 14 חברות ממותגות בארה"ב,עם לא הבנת,עז מוכרים שם את אותו אינטראקטיב שנקרא אחרת,למשל נוטראבוליקס,אוק? עז ברור מאליו שיש הסכימי בילדיות והיצרן לא חודר לשוק הזה ע"מ לשמר את סטאטוס קוו,הליין שיש לנו פה,מיוצר וממותג לשוק הפנימי של קנאדה,בגלל זה הלקוח קצה המאושר לא צריך לשלם הוצאות חברה על חסויות ופירסומות)))

כן כן כן האיזוליט כן חח וזה היה הכי מצחיק שחלבון איזוליט עושה לאנשים כאבי בטן זה הכי מראה מה אינטראקטיב שווים חח הרי חלבון איזולייט לא אומר לעשות בעיות בבטן והוא כן עשה חח

והגיינר שלהם הממוטה2500 חח זה בכלל מכה 84 גרם סוכר למנה ו 18 גרם שומן רווי חח זה גיינר מסוכן לבריאות ממש,טוב נו מה אני מתווכח עם הסוכן של אינטראקטיב שאמור להרוויח מהם כסף זה הרי ברור שאתה תגן על החברה הירודה הזאת שהיא על הפנים :) לילה טוב

KALINA
21-06-09, 03:12
ירון יצאת קשקשן. לילה טוב.

yaron
21-06-09, 03:49
חח קשקשן אלק,עזוב אותך אנטון מלדחוף תאינטראקטיב החארטה האלה כל היום בבאר שבע, בוא יום אחד לפאב תשתה בירה במקום כל היום לדחוף את המוצר המעפן הזה,תאמין לי תמכור אופטימום תצליח יותר,עזוב אותך כבר מהאינטראקטיב חלבון וגיינר האלה שמקבלים ממנו כאבי בטן ונודים,לילה טוב.

Nitro Speed
21-06-09, 09:40
איך אתה מסביר שרשום כמעת על כל התוספים שמשווקים בארהב\מארהב שהם לא ניבדקו ע'י ה fda

מאמין שיש לך קופסאת חלבוון בבית - קרא מה רשום עליה

אין כזה דבר שהם לא נבדקו,הכל נבדק ,ואם זה נבדק ומצאו שם משהו לא טוב אז מורידים את זה,ככה זה עובד.

יניב צוות ישראלבודי
21-06-09, 10:44
אם אתה מעוניין אתה יכול לפנות אלינו לטלפון ונפנה אותך ליבואן שיפקסס לך אישורים של משרד הבריאות.

אגב, על חלק מהמוצרים האישור מוטבע על העטיפה, על חלק לא.

SIMAO
21-06-09, 12:02
אם אתה מעוניין אתה יכול לפנות אלינו לטלפון ונפנה אותך ליבואן שיפקסס לך אישורים של משרד הבריאות.

אגב, על חלק מהמוצרים האישור מוטבע על העטיפה, על חלק לא.

לכול המוצרים שלכם יש אישור של משרד הבריאות?!
ואם כן..
מה האינטרנס לא לרשום על העטיפה של המוצר?
אם יהיו אישורים על כל העטיפות אנשים לא יצטרכו להיתווכח אם יש אישור או אין אישור,או שלא ניבדק ולא ניבדק ויש אישור וכל החארטה הזה.

bored2death
21-06-09, 12:21
לכול המוצרים שלכם יש אישור של משרד הבריאות?!
ואם כן..
מה האינטרנס לא לרשום על העטיפה של המוצר?
אם יהיו אישורים על כל העטיפות אנשים לא יצטרכו להיתווכח אם יש אישור או אין אישור,או שלא ניבדק ולא ניבדק ויש אישור וכל החארטה הזה.

בדיוק, אני לא מבין מה המניע שלכם לא להדפיס חותמת של אישור על הקופסא
זה ימנע המון כאבי ראש...

וליניב איך אני יכול לפנות, מספר??

Max90kg
21-06-09, 12:30
בדיוק, אני לא מבין מה המניע שלכם לא להדפיס חותמת של אישור על הקופסא
זה ימנע המון כאבי ראש...

וליניב איך אני יכול לפנות, מספר??
פשוט תכנס לאתר של הfda ותכתוב את השם של החברה של האבקה שאתה רוצה לקנות ואתה תוכל לראות אם היא קיבלה אישור או לא

SIMAO
21-06-09, 12:43
פשוט תכנס לאתר של הfda ותכתוב את השם של החברה של האבקה שאתה רוצה לקנות ואתה תוכל לראות אם היא קיבלה אישור או לא

באתר של הfda הם רושמים כ"כ הרבה שכבר אני לא יודע מה אני קורא..
פשוט וקל לשים חותמת של משרד הבריאות על העטיפות של תוספי המזון.

ואם יש אנשים שלא יודעים מה זה fda ?
איך הם יחפשו אישורי בריאות?
בן אדם רוצה לדעת שהוא קונה משהו שעבר אישור של משרד הבריאות.

אשמח אם יניב מצוות ישראלבודי יביא לי לינק לאישורי משרד הבריאות בארץ,זה יספיק לי לעת עתה.

Max90kg
21-06-09, 12:45
באתר של הfda הם רושמים כ"כ הרבה שכבר אני לא יודע מה אני קורא..
פשוט וקל לשים חותמת של משרד הבריאות על העטיפות של תוספי המזון.

ואם יש אנשים שלא יודעים מה זה fda ?
איך הם יחפשו אישורי בריאות?
בן אדם רוצה לדעת שהוא קונה משהו שעבר אישור של משרד הבריאות.

אשמח אם יניב מצוות ישראלבודי יביא לי לינק לאישורי משרד הבריאות בארץ,זה יספיק לי לעת עתה.
הרבה יותר קל לאכול טונה מהאשר להתעסק בכל הבולשיט הזה ><
מה לעשות שלחלק פה אין מזל וההורים שלהם חושבים שכל דבר שבא בצורת אבקה הוא סמים...

Nitro Speed
21-06-09, 12:46
מה לעשות שלחלק פה אין מזל וההורים שלהם חושבים שכל דבר שבא בצורת אבקה הוא סמים...

חוץ משוקולית,כי שוקולית זה בריא.

bored2death
21-06-09, 12:47

לצערנו :(

Max90kg
21-06-09, 12:47
לצערנו :(
שאול יש מצב אתה מסדר לי עבודה? אני נואש :(

bored2death
21-06-09, 12:49
שאול יש מצב אתה מסדר לי עבודה? אני נואש :(

אני אחפש אבל אני לא יכול להבטיח כלום...
כי אני בעצמי לא יכול למצוא עבודה
רוב הסיכוייים שאני כבר אדרדר לעבודה המסריחה מכל...
פלאיירים :mad:

Max90kg
21-06-09, 12:51
אני אחפש אבל אני לא יכול להבטיח כלום...
כי אני בעצמי לא יכול למצוא עבודה
רוב הסיכוייים שאני כבר אדרדר לעבודה המסריחה מכל...
פלאיירים :mad:
אני כל כך נואש שאני אעשה הכל גם בשביל פלאיירים.

Nitro Speed
21-06-09, 13:07
בואו למקדונלדס :d

Max90kg
21-06-09, 13:08
בואו למקדונלדס :d
כבר היה שם ראיון לא מקבלים יותר ככה שמעתי. אם תוכל לסדר לי פרוטקציות אז אני בא :)

ChonGo
21-06-09, 13:13
אם אתה נואש אחי, באמת שלך לעבוד בארומה, סגהפרדו או כל מסעדה אחרת! מקבלים תמיד!

SIMAO
21-06-09, 14:20

אני לא עושה את זה בשביל אישור מההורים..
יש לי אישור של עצמי וזה מספיק לי..
אבל אני רוצה אישור של משרד הבריאות לפחות שאני ידע שאני אוכל משהו שלא יגרום לי לבעיות בכבד או באיזשהו איבר לטווח הקצר.

(אני יודע שי הרבה דברים שמשרד הבריאות מאשר שהם פוגעים בבריאות,לדוגמא צבע מאכל*)

Max90kg
21-06-09, 14:24
אני לא עושה את זה בשביל אישור מההורים..
יש לי אישור של עצמי וזה מספיק לי..
אבל אני רוצה אישור של משרד הבריאות לפחות שאני ידע שאני אוכל משהו שלא יגרום לי לבעיות בכבד או באיזשהו איבר לטווח הקצר.

(אני יודע שי הרבה דברים שמשרד הבריאות מאשר שהם פוגעים בבריאות,לדוגמא צבע מאכל*)
אני מדבר על כאלה שרוצים שההורים יממנו את התוספים. ולא מספיק לך שיש הרבה לקוחות מרוצים? לי אישית מספיק שכל העולם משתמש במוצרים של אופטיום ואף אחד לא מת...

SIMAO
21-06-09, 14:28
אני מדבר על כאלה שרוצים שההורים יממנו את התוספים. ולא מספיק לך שיש הרבה לקוחות מרוצים? לי אישית מספיק שכל העולם משתמש במוצרים של אופטיום ואף אחד לא מת...

לא דיברתי על למות..
אלא על בעיות שיווצרו,כמו בעיות של תפקוד הכבד וכד'..

menib13
21-06-09, 14:28
אם לא היו מאשרים את זה זה לא היה מגיע לארץ

SIMAO
21-06-09, 14:44
אם לא היו מאשרים את זה זה לא היה מגיע לארץ

:):):):)..
ומה אם הסמים שיש פההה?
זה באישור משרד הבריאות ... נכון?!
שכחתי שקוראים למדינה שלנו הולנד.

Nitro Speed
21-06-09, 14:51
בונא מה נראה לכם יכניסו לאבקת חלבון שעשויה ממי גבינה?הורמונים?מה האינטרס של החברות לבזבז מיליארדי דולארים על סטרואידים רק כדי לעשות לנו דווקא ולהכניס אותם לאבקה שנמכרת ב40$ ?מה משעמם להם?
אתם כנראה לא יודעים את המחירים של סטרואידים אנאבוליים בעולם,הם לא היו מכניסים לשם שום דבר שלא מוצהר על העטיפה אז אין לכם מה לדאוג,כי אם זה היה קורה הם כבר מזמן לא היו קיימים

m0she
21-06-09, 15:19
גם על קוטג' לא רשום שזה מאושר על ידי הfda, אז מה?