PDA

צפה בגרסא המלאה : עידכון שלי - מה שקניתי

geiner
22-09-06, 19:47
למי שהיה עד לחפירות שלי.. שיידע שהם עזרו ובסוף ירדתי מעניין הגיינר ואפילו גיל בחנות לא הצליח לשכנע אותי לקנות את הגיינר ובסוף הגענו להחלטה שמה שאני אעשה זה יהיה עדיף בעיקר כשהבאתי לו את הטיעונים שלכם - אז תדוה לאורי סילבר ולשי מיימון וכל מי שעזר לי בפוסט ההוא...
אגב הטיעונים הם: גיינר הוא יקר/אפשר להגיע לאותו הרכב בפחות כסף אם קונים אבקת חלבון ומוסיפים לה סוכר ענבים, בננות, שיבולת שועל/ בגיינר אני משלם על הפחמימות, אין שם הרבה חלבונים - שאלתי את גיל כמה חלבון יש במנת הגשה של פרפקט 3000 נראה לי שהוא אמר לי 9 גרם שזה די עלוב לטעמי..
לבסוף הוא אמר שאם אני אדאג לעשות את מה שהוא אמר לי זה יצא לי כמו גיינר רק בפחות כסף.
זה מה שהוא אמר לי לעשות:
המוצרים שקניתי: אבקת חלבון 2.3 קילו של אופטימום וסוכר ענבים חצי קילו.
בשעות הבוקר: כף הגשה של אבקת חלבון+2-3 בננות+חלב
מיד אחרי אימון: כף הגשה של אבקת חלבון+2 כפות סוכר ענבים
בערב לפני השינה: כף הגשה של אבקת חלבון+כוס שיבולת שועל (כוס לפני בישול)

בימים שאני לא מתאמן (ימי מנוחה וחגים וכד') לעשות בדיוק אותו דבר חוץ מהמנה של "מיד אחרי אימון".

1) מה דעתכם? תחליף טוב לגיינר? לא יותר מדי 3 כפות הגשה ליום עם אימון ו 2 כפות הגשה לימים בלי אימון?
2) כמה קלוריות אני מוסיף לי פה לתפריט? (כמה שוקלת בננה? כמה גרם שיבולת שועל יש בכוס? כמה זה 2 כפות סוכר ענבים? ככה אני אבדוק במחשבון התזונה ואדע אם נגיד אפשר ל)
אגב - 2 כפות סוכר ענבים הכוונה היא ל-2 כפות הגשה כמו של האבקת חלבון עם הכלי הקטן הזה..
3) וכמה קלוריות גיינר היה מוסיף לי לתפריט?

4) לערבב עם 300 מל חלב?

תודה שעזרתם לי ולא קניתי חרא של גיינר וידעתי לענות לגיל בחנות (הוא יודע לשכנע די טוב)

5) מה התוצאות שאני אראה?

6) ואם יש מצב של הפוגה של 4 ימים מהאימונים ושלא נדע מיותר מזה.. עדיין להמשיך לקחת 2 מנות חלבון ביום? זה לא מיותר?

Ori-Silver
22-09-06, 20:16
מצויין הנה כמה שיפורים
בבוקר 1 בננה +חצי כוס שיבולת שועל טחון בבלנדר
אחרי אימון אתה צריך 0.8 גרם סוכר ענבים לכל ק"ג משקל גוף לכן צריך יותר מ-2 כפות
לפני השינה אני הייתי לא לוקח אבקת חלבון אלא אוכל ביצים או מקור אחר לחלבון

kazanova
22-09-06, 22:21
3 מנות של אבקה ביום? זה יגמר לך מהר
תנסה לבנות תפריט מכמה שיותר דברי מזון רגילים
ורק להשלים את החסר עם האבקה
ולא להפך

geiner
22-09-06, 22:47
תגובה:
1) במה בעצם יותר טוב לקחת מנת הגשה של אבקת חלבון מאשר לאכול קופסת קוטג'?
2) כמה שוקלים הדברים הבאים? אני רוצה לדעת כדי לבדוק כמה קלוריות אני מוסיף לי ביום: בננה, כוס שיבולת שועל לפני בישול, 2 כפות (הגשה) סוכר ענבים-ניחוש שלי 60 גרם? כי כף הגשה זה 30 לא?
3) כמה קלוריות מוסיפה מנת הגשה של גיינר חזק? (לדעת שאני הופך את האבקה עם התוספות שאני שם לה לגיינר ביתי)
4) נניח ויוצא לי לא להתאמן 4 ימים רצוף (!!) למשל עכשיו.. יוצא לי שהתאמנתי בחמישי ואז שישי חופש, שבת חופש, ראשון חופש.. ואז יוצא לי שבשבוע הבא יהיו לי רק 2 אימונים שזה או שני ורביעי או שלישי וחמישי כי ימי שישי המכון לא עובד.. אז בימי הפוגות מה לעשות מבחינת האבקת חלבון והתוספים שלה?
5) אז מה אתם מציעים? למה החלפת את ה 2-3 בננות שלי בבננה וחצי כוס שיבולת שועל? (זה משנה אם זה טחון או לא ואיך אני אוכל את זה?)

Ori-Silver
22-09-06, 22:51
1)אין שום יתרון זה פשוט יותר נוח
2)תקנה משקל ותשקול
3)תכנס למחשבון קלוריות ותחשב
http://www.olympusfit.co.il/show_mamarim.asp?cat_id=11&id=46
4)בימים שאתה לא מתאמן אתה לא צריך לקחת את המנה שאחרי אימון
5)זה לא משנה אם זה טחון או לא אבל זה פשוט יהיה אכיל ככה אתה חייב לשים הכל בבלנדר ולטחון וחוץ מזה בננה ושיבולת שועל יצא לך ממש טעים מאשר 3 בננות

geiner
22-09-06, 22:58
1) זה לא שבאבקת חלבון החלבון יותר איכותי?
2) אם יש מישהו שיודע שיגיד בבקשה:)
3) מנת הגשה של סיריוס מאס מורכבת מ 2 סקופים? אם מישהו יודע כמה קלוריות זה נותן שיגיד אני לא טוב בחישובים האלה כי אני עדיין לא מבין בכל הסדרי גודל האלה.. מקסימום אני אתקשר לשאול את גיל בשניה הוא יגיד לי בטח
4) אפילו אם אני לא מתאמן אז 4 ימים להמשיך לקחת האבקת חלבון כל יום?
5) אז אני רואה את זה ככה: לא משנה מתי ואיך וכמה זמן לפני או אחרי האבקה העיקר לדחוף לי לתפריט היומי: 2-3 בננות, כוס שיבולת שועל, 2 כפות סוכר ענבים במקרה של יום אימון.... זה הגיוני?

*** ומה נסגר? כמה כפות אתם ממליצים לי? גיל אמר לי 3 בימי אימון ו 2 בימים ללא אימון - אתם המלצתם פחות.. אבל אם אתה אומר לי שקוטג' זה בדיוק אותו דבר כמו מנת הגשה אז למה לא לקחת בלילה קוטג' עם שיבולת שועל פשוט במקום מנת הגשה עם שיבולת שועל?

6) זה נכון שכמות גדולה של שיבולת שועל מעלה את רמת המגנזיום או מה שזה לא יהיה מעל הרמות הנורמליות?

kazanova
22-09-06, 23:33
תן קצת פרטים עליך יהיה יותר קל
משקל,גובה
ואם יש לך כבר תפריט תרשום גם אותו

geiner
22-09-06, 23:35
רשמתי כבר במלא פוסטים קודמים תיארתי לעצמי שכולם זוכרים:)
גובה 1.83
משקל 67
מטרה לעלות למשקל 73 לא חייב נקי כמובן - לא מפחד משומן
קניתי אופטימום אבקת חלבון ואני משלב עם סוכר ענבים שיבולת שועל ובננות אבל עדיין לא מצאתי את הנוסחא המתאימה.. (כמה לשים ע"מ לקבל אותו אפקט כמו גיינר, כמה לשלב..) אני מחכה לתגובות בנושא הזה
או בקיצור כמה אבקת חלבון לקחת? והאם זה מספיק לשלב לאורך היום פשוט כוס שיבולת שועל+2-3 בננות+2 כפות סוכר ענבים בימי אימון ע"מ לקבל אותו אפקט כמו גיינר?

אין לי תפריט זה יקר ויהיה לי קשה לעמוד בו
בתוספים אני כן אעמוד (שיבולת שועל וכו')

Ori-Silver
22-09-06, 23:39
רשמתי כבר במלא פוסטים קודמים תיארתי לעצמי שכולם זוכרים:)
גובה 1.83
משקל 67
מטרה לעלות למשקל 73 לא חייב נקי כמובן - לא מפחד משומן
קניתי אופטימום אבקת חלבון ואני משלב עם סוכר ענבים שיבולת שועל ובננות אבל עדיין לא מצאתי את הנוסחא המתאימה.. (כמה לשים ע"מ לקבל אותו אפקט כמו גיינר, כמה לשלב..) אני מחכה לתגובות בנושא הזה
או בקיצור כמה אבקת חלבון לקחת? והאם זה מספיק לשלב לאורך היום פשוט כוס שיבולת שועל+2-3 בננות+2 כפות סוכר ענבים בימי אימון ע"מ לקבל אותו אפקט כמו גיינר?

אין לי תפריט זה יקר ויהיה לי קשה לעמוד בו
בתוספים אני כן אעמוד (שיבולת שועל וכו')

אחי צר לי לאכזב אותך אבל בלי תפריט אתה לא תיגדל אתה חייב לאכול נכון

Ori-Silver
22-09-06, 23:39
וחוץ מזה איפה אתה מתאמן?

geiner
22-09-06, 23:40
בחדר כושר כמובן
למה שאני לא אגדל אם אני מוסיף לי לתפריט כל יום שיבולת שועל ובננות וסוכר ענבים
ואולי שמישהו יגיד לי בכמה קלוריות מדובר?????
אני לא יודע לחשב לבד כי אין לי שמץ כמה שוקל כל דבר!!

kazanova
22-09-06, 23:41
טוב דבר ראשון אתה צריך להיות יותר החלטי לגבי המטרה
אתה רוצה לעלות 6 קילו אבל אתה גם לא מפחד משומן
עליה של 6 קילו "מלוכלך" אפשר גם בחודש אחד
כל העניין זה לעלות כמה שיותר נקי לא?
אם כבר לעלות רק 6 קילו עדיף שיהיה כמה שיותר נקי ובלי שומן
אני לדוגמא שוקל 61 ורוצה להגיע ל80+ אז לי לא אכפת אם זה יהיה קצת "מלוכלך" כי אני באמת רזה.

ובקשר לתפריט..אתה יכול לבנות לך בעזרת האתר שמחשב את הערכים התזונתיים זה לא מסובך בכלל..לא חייבים ללכת לתזונאי בשביל לבנות תפריט.
בסה"כ זה מאוד פשוט-צריך תמיד להכניס יותר ממה שמוציאים ולהתמיד בזה+אימונים נכונים ומנוחה.

Ori-Silver
22-09-06, 23:43
חחח אחי התכוונתי איך קוראים למכון

geiner
22-09-06, 23:45
בית בארבור

geiner
22-09-06, 23:49
ואתה אומר שלקחת מנת הגשה ולקחת קופסת קוטג' זה אותו דבר
אז מה זה כל מה שכתוב בתיאור של האבקת חלבון כל האנזימי עיכול למיניהם וזה שזה חלבון טהור ואיכותי ביותר והכל
חרטא? פשוט קוטג'?

geiner
23-09-06, 00:09
מה דעתכם על זה?

להוסיף לי לתזונה היומית: 2 קוטג' ו 2 מנות הגשה של אבקת חלבון
כאן אני מכסה את עצמי בתוספת של 100 גרם חלבון (אני צריך 130) עוד 30 יבוא ממקורות אחרים בטוח.

מבחינת קלוריות אני מוסיף לתזונה היומית שלי כוס שיבולת שועל, 3 בננות, 2 כפות הגשה סוכר ענבים
כאן אני מוסיף לי איזה 1200 קלוריות

גיינר בייתי
לא אגדל?

אגב סוכר ענבים אפשר לקחת גם בימים ללא אימון?

Ori-Silver
23-09-06, 00:11
סבבה אחי אבל אתה צריך ארוחות מסודרות

geiner
23-09-06, 00:17
זה באמת נשמע טוב?

אגב במקום 2 קוטג' אפשר רק 1
שכחתי שאני לוקח חלב איזה חצי ליטר שזה גם חלבון
ואפשר סוכר ענבים לדחוף לי גם בימים בלי אימון?

ואם אפשר הסבר קצר - למה אני צריך 2.2 גרם חלבון לכל ק"ג גוף?
ועוד גם בימים שאני לא מתאמן ואפילו בימים רצופים בלי אימון? (למשל הפוגה 4 ימים בגלל חגים וחופשים שהמכון גם לא עובד בהם)

אה ואתה מכיר את בית בארבור?

Ori-Silver
23-09-06, 00:18
אחי תרכיב לעצך תפריט של 4-5 ארוחות ביום תעלה אותו ואני יעזור לך לשפר אותו

geiner
23-09-06, 00:19
תקרא את העריכה של ההודעה הקודמת שלי בקשה

Ori-Silver
23-09-06, 00:30
1.8 יספיקו לא צריך 2.2
וכן אתה יכול לעשות מה שכתבת ובקשר לבית ברבור יש שם גם הרבה מגרשי טניס אם אני לא טועה